Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2013., 18:12   #101
Iz iskustva za intuiciju mogu reći da meni dolazi spontano i za beskorisne stvari. U nekim situacijama sam pogađala vrlo precizno. Evo primjera...Šetam se s dečkom i on mi priča o osobi x s kojom nešto radi, kaže ime, ne može se sjetiti prezimena. U tom istom trenutku ja mislim na osobu y na drugom kraju države koja ima isto prezime kao osoba x i on nakon nekoliko minuta kaže to prezime.
Takvih situacija je bilo puno, ali karakteristično je da ja baš tada imam taj neki osjećaj u sebi. U realnim situacijama mi intuicija ne pomaže, ako idem forsirati uvijek pogriješim. Imam Me-Ne trigon egzaktno.
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:20   #102
jesu li osobe s Neptunom u kvadratu na Merkur sklone obmanjivanju drugih ljudi falsificiranjem podataka gotovo preko noći? Konkretno tekstova, pogotovo ako više osoba ima Neptun u nekoj relaciji s Merkurom pa se udruže i podastru drugima neke nove tekstove?Baš me to zanima.Imam inače Neptun sekstil Merkur i takve stvari mi ne padaju na pamet i alergična sam na njih.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 16:53   #103
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
jesu li osobe s Neptunom u kvadratu na Merkur sklone obmanjivanju drugih ljudi falsificiranjem podataka gotovo preko noći? Konkretno tekstova, pogotovo ako više osoba ima Neptun u nekoj relaciji s Merkurom pa se udruže i podastru drugima neke nove tekstove?Baš me to zanima.Imam inače Neptun sekstil Merkur i takve stvari mi ne padaju na pamet i alergična sam na njih.
Rekla bih da da.
Poznavala sam dilere i osobe sklone krađi i općenito "zamućivanju" činjenica s tim aspektom. Nisam baš primjetila da ljudi s tim kvadratom koriste inspiraciju ili da su nešto duhovni, prije izvrnuti istinu u svoju korist.
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:53   #104
....

Me&Ne su lažova dva, udružena :klap:
Naravno da su lažovi patološki i mala je razlika izmedju Me 120 Neptuna, sekstila i opozicije....
Uvjek muljaža prisutna u svim segmentima života....
Kod dobrog vezanja sam primijetila manipulatore i ove koje "lijepo lažu"", mada providno skroz.....
Da ne govorim ako je u par slučajeva koje znam vl asc upravo taj Neptun ......
Gdje udara Neptun tu nije dobro ....nikad i nikome ,,,

Imam Mjesec 90 Neptun i Neptun90Mars, ...cijelog života sam izložena lažovima, spletkama i muškim smutljivcima...
Da ne pominjem "prijateljice" koji su tu iskopati informacije i nositi okolo, eventualno gledaju neku korist vidjeti od mene.....ma fuj!!

Da napomenem i aspekat So 120 Neptun, takodje slično gore navedenom

Zadnje uređivanje Rejnna : 11.10.2017. at 19:14. Reason: dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:09   #105
Nečije Sunce je na mom Neptunu, i ja ga ne obmanjujem ni na koji način, nego se prije radi o tome da Sunce želi vidjeti u Ne neki ideal, ono jednostavno traži da u Ne vidi idealiziranu verziju.
Moj jedini "grijeh" tu može biti što sam Suncu na neki način vjerojatno nejasna i udaljena, pa to stvara prostor za njegovu maštu. Ali to je generalno moje prirodno stanje.
I bilo je dosta takvih slučajeva, da netko iz ničega, iz jedne kave, stvori iluziju koja je van pameti totalno.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:46   #106
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Rekla bih da da.
Poznavala sam dilere i osobe sklone krađi i općenito "zamućivanju" činjenica s tim aspektom. Nisam baš primjetila da ljudi s tim kvadratom koriste inspiraciju ili da su nešto duhovni, prije izvrnuti istinu u svoju korist.
zamućivanje činjenica,upravo to.Merkur u Ribama u znaku svog pada,i to je dovoljno.A pogotovo sa Neptunom.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:55   #107
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Me&Ne su lažova dva, udružena :klap:
Naravno da su lažovi patološki i mala je razlika izmedju Me 120 Neptuna, sekstila i opozicije....
Uvjek muljaža prisutna u svim segmentima života....
Kod dobrog vezanja sam primijetila manipulatore i ove koje "lijepo lažu"", mada providno skroz.....
Da ne govorim ako je u par slučajeva koje znam vl asc upravo taj Neptun ......
Gdje udara Neptun tu nije dobro ....nikad i nikome ,,,

Imam Mjesec 90 Neptun i Neptun90Mars, ...cijelog života sam izložena lažovima, spletkama i muškim smutljivcima...
Da ne pominjem "prijateljice" koji su tu iskopati informacije i nositi okolo, eventualno gledaju neku korist vidjeti od mene.....ma fuj!!

Da napomenem i aspekat So 120 Neptun, takodje slično gore navedenom
tako sam i ja uočila smutljive poslove,ali vise Riba na jednom mjestu.Za jednu znam da ima taj kvadrat.Prosipa priče o moralu, etici,a poskrivečki radi stvari koje bi se, da ima imalo u sebi onog sto propovijeda,sramila.Mene doživljava kao intelektualnu prijetnju,stalno mi nesto spočitava,jer njoj i njezinim prijateljicama u spletkarenju i manipuliranju drugih treba čisti prostor.Bolje da sam stavila navodnike pod čistim prostorom.I misli da ne kužim te rabote.Samu sebe obmanjuje.
So 120 Ne ne znam kako se manifestira,ja imam So90'Ne, u životu svako malo nalijećem na osobe koje bi me obmanule i prevarile jer im djelujem tako,kao pogodna žrtva.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:57   #108
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Nečije Sunce je na mom Neptunu, i ja ga ne obmanjujem ni na koji način, nego se prije radi o tome da Sunce želi vidjeti u Ne neki ideal, ono jednostavno traži da u Ne vidi idealiziranu verziju.
Moj jedini "grijeh" tu može biti što sam Suncu na neki način vjerojatno nejasna i udaljena, pa to stvara prostor za njegovu maštu. Ali to je generalno moje prirodno stanje.
I bilo je dosta takvih slučajeva, da netko iz ničega, iz jedne kave, stvori iluziju koja je van pameti totalno.
to kao da si ga "bijelo izlagala",vidi princezu,a dobije bitangu zezam te.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 20:11   #109
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
to kao da si ga "bijelo izlagala",vidi princezu,a dobije bitangu zezam te.
Pa čak ni bitangu. Bitangu možeš opravdano kriviti, jer postoji nešto konkretno što ti je napravila, ali ovdje nemaš za šta uhvatiti. Ne ponašam se nikad loše, samo djelujem izvan dohvata.

Ali sve te osobe imaju u svojim kartama Mo-Ne, Ve-Ne...hvataju se na to.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:44   #110
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Pa čak ni bitangu. Bitangu možeš opravdano kriviti, jer postoji nešto konkretno što ti je napravila, ali ovdje nemaš za šta uhvatiti. Ne ponašam se nikad loše, samo djelujem izvan dohvata.

Ali sve te osobe imaju u svojim kartama Mo-Ne, Ve-Ne...hvataju se na to.
Valjda se osobe s tim aspektima hvataju na tvoj Neptun.kao noćni leptiri na lampu.
Doduše, tebe sam najteže ovdje "upoznala",odnosno, ti si jedina o kojoj nešto zaključujem na temelju svoje intuicije,jer po stilu tvog pisanja i čitanju između redaka, ništa ne zaključujem. Dobra ti kamuflaža.Dobra sposobnost obmane
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:07   #111
A ja mislila da previše pišem. U svakom slučaju, ovdje više znate o meni nego mnogi iz rl-a.

Nego, zanima me zbog čega osoba s Mo-Ne ostaje u odnosima za koje po svemu sudeći, po činjenicama i po zdravom razumu, zna da će ostati isključivo "platonski"? Je li to potreba za patnjom ili iza toga stoji nada u čudo? Ili nešto treće.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:54   #112
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
A ja mislila da previše pišem. U svakom slučaju, ovdje više znate o meni nego mnogi iz rl-a.

Nego, zanima me zbog čega osoba s Mo-Ne ostaje u odnosima za koje po svemu sudeći, po činjenicama i po zdravom razumu, zna da će ostati isključivo "platonski"? Je li to potreba za patnjom ili iza toga stoji nada u čudo? Ili nešto treće.
takav Mjesec/Neptun voli platonsku ljubav+potreba za simbiozom i eto.I onda tebi djeluje takava osoba obmanuto
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:34   #113
Nemojmo generalizirati, znam osobu s Mjesec 90 Neptun aspektom, pa je daleko od ovoga, i bilo kakvih obmana u ljubavi. Budući da je on muško, možda su to njegove cure, a te su sve bile sklone nekim samoobmanama.
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 19:39   #114
A što je s tranzitom Neptuna preko konjukcije Mjeseca i Saturna u natalu? (Sve u znaku Riba)
Je li to samoobmanjivanje?

Ili obmanjivanje od osobe čiji je Neptun također tranzitirao preko te moje konjukcije?
Ili je miks jednog i drugog?
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:16   #115
....

Mo 90 Neptun je prije svega osoba slijepa pored očiju.....naivna,želi da vjeruje iz petnih žila, ne vjeruje ni samoj sebi da je taj neko loš, jer ga ona gleda i kaže; Bože ali je dobar on, nije on tako crn kako mi moguče osjećaj kaže, ne bi mi smjestio, ne bi me ogovarao, obmanjivao me jer, bože moj nema razloga....

A zamislite kada vam je kao u mom slučaju vladar upravo taj Mjessec (u Ribama) 90 Neptun 90 Mars(u Vagi)....
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:23   #116
Osoba koju ja poznajem ima previše Škorpiona u karti da bi ikome vjerovala, Mjesec je u Djevici, a Neptun je u sedmoj kući, dakle drugi se samoobmanjuju, ne on.

Sve je individualno. Nekad imam dojam da ljudi u aspketima traže krivca za sve u svom životu.
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:15   #117
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Osoba koju ja poznajem ima previše Škorpiona u karti da bi ikome vjerovala, Mjesec je u Djevici, a Neptun je u sedmoj kući, dakle drugi se samoobmanjuju, ne on.

Sve je individualno. Nekad imam dojam da ljudi u aspketima traže krivca za sve u svom životu.
Poznajem mušku osobu koja ima Neptun na Dsc,tražio je za partnericu osobu za koju je mislio da ima određene osobine,(on je samog sebe uvjerio da ih ima) bez obzira što ih ona nije posjedovala.Na početku mu je bila mila, draga, princezica iz bajke, a kasnije mu se pretvorila u vješticu. Još mu je Ne retrogradan,kasno je našao svoju princezu iz bajke.Vješticu sad.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:51   #118
Apropo kvadrata neptuna-mjeseca https://i.pinimg.com/564x/e4/13/07/e...es-ha-noah.jpg
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 09:01   #119
Mo/Ne u "dobrom" aspektu daje čovjeku želju da bude iznad svega materijalnog,jos bi se i žrtvovao ako treba.Ponekad sebe obmane i žrtvuje se za nesto,a to se poslije pokaže kao losa procjena.Samoobmanut čovjek.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 16:40   #120
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
takav Mjesec/Neptun voli platonsku ljubav+potreba za simbiozom i eto.I onda tebi djeluje takava osoba obmanuto
Znam ja da voli, ali izgleda da osoba ne zna. Jer kad ne uspije ispuniti ta svoja emotivna očekivanja (što je uvijek) padne u depresiju.
Nekako kao da nameće te svoje emocije, i želi ih dijeliti s ljudima koji uopće nisu zainteresirani za takve odnose. I ne kuži granice, kakve vrste emocija se s kim dijele.
Trigon.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.