Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2013., 19:47   #3001
Quote:
Lilača26 kaže: Pogledaj post
ovo je baš ono što mi treba!
Planiram ovo napisat već duže vrijeme.

jedna slika na kojoj mi je cook, cok sladak.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...26444624_n.jpg
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Dakle Nova tv molili bi Vas da otkupite seriju Adanali

kakav je ovo krivi quote molit cu lijepo hocu odstetu za nanosenje dusevne boli

Pa zar ne bi bilo super da nam otkupa tu seriju, kao sto rekoh serija je odlicna i radnja i scenari i glumci i sve

Zadnje uređivanje lipo : 22.02.2013. at 19:53.
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 19:58   #3002
Lejdis, frstbl aj vont tu sej helou to ol of ju

Nemojte me ubiti, ali ja nekako nisam sigurna da bih htjela gledati Adanali odmah nakon Sile

Mislim da moje krhko srce ne bi moglo izdržati smrt koja odvodi Mehin lik iz serije. Nedavno sam čak naišla na članak na turskom (prijevod by Xavi) da se snimanje Adanalija nastavlja, ali bez Maraz Alija.

A vezano za Selin (mrtvo puhalo-> njena najbolja karakterizacija) i Leylu; bolja je Leyla, po mom mišljenju, premda, teško da i jednu ženu mogu zamisliti pored njega... osim sebe, naravno, al to je već znanstvena fantastika

Na osnovu svega što sam pročitala na ovoj temi, Mehmet meni izgleda skroz normalan tip s normalnim svjetonazorima. Mislim da on sam sebe doživljava kao sasvim običnog dečka, a ne kao veliku zvijezdu za kojom uzdišu ne samo Turkinje, Grkinje, nego i žene s Balkana, i šire. To je onaj faktor X koji mu daje poseban šarm! Čovjek ne leti, nego čvrsto stoji na zemlji!
Lu Salome is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 20:10   #3003
Quote:
domenika56 kaže: Pogledaj post
Cure drage, raspričale se Vi o Selin i o Layli. Ali to je prošlo svešeno vrijeme, i čovjeku se u različitim periodima života mogu sviđati različite osobe, koje nemaju nikakve sličnosti. Leyla je rođena u Bakuu u Azerbedžanu, brat joj je bio poznati košarkaš i sa MAA se povezala kad je imala 21 godinu. Mora biti da je veza bila ozbiljna čim su bili zaručeni, ali imam osjećaj da je raskidu kumovala Selin, s kojom se povezao na snimanji Adenali.U jednom je razgovoru rekao da je pravio greške, ali da se na njih ne osvrće, možda je pri tom mislio da je povrijedio Leylu, i možda mu je kasnije bilo i žao, tko zna? Uglavnom Leyla poslije njega nije imala nikakvu javnu vezu niti su je s nekim povezivali.
Cure ne uznemirujte se nije on još zreo za berbu, i koliko vidim sve ste Vi na forumu izuzetno inteligentne (bar po onome što čitam), ne znam da li bi on takve htio. Znate, puno muškarca ne vole pametne i samosvjesne žene jer prema takvima ne mogu biti zaštitnici, vole krhe, nježne,naivne, nevine, lomljive, plačkalice i di kao fol on može biti zaštitnik. Niste mi Vi takve, Vi ste mi sve fajterice sa svojim stavom i mišljenjem. Da li sam ja mjerodavna po pitanju Vaše inteligncije ne znam, uglavnom ja Vas tako doživljavam. A ti stereotipi koji Vam se tip muškaraca sviđa ili njemu žene, to možete baciti u vodu. Kemija je tu najbitnija, i može ga vezati u naizgled nespojivu vezu. Jednom je jedan makedonski glumac za ljubav rekao da je to "livada na kojoj pasu magarci", pa prema tome nema vajde da raspredamo o tome zašto je bio sa Leylom ili sa Selin.
Eto kako odzvanja mudrost, baš kao ovo što je naša domenika napisala...i baš onako kako je rekla i moja mama. Neke stvari se mogu nepogrešivo naslutiti, a jedna od njih je upravo ta da muškarac koji sam sebe definira najviše kroz ulogu zaštitnika, pritom traži osobu kojoj treba da bude zaštićena...jasno, to ne može biti neka samosvjesna i jaka žena, jer pored takve ne samo da se on ne može osjećati kao zaštitnik, već se osjeća i pomalo slabim. Ironija je u tome što i jake i samosvjesne žene trebaju svog muškarca u liku zaštitnika, jer to što smo se sposobne izboriti same ne znači da tu ulogu ne bi radije prepustile muškim plećima...no, na žalost, kao karakterno slabiji, muškarci u takvoj osobini prvenstveno vide prijetnju i skloni su je izbjegavati. Nemojte me kamenovati, ali osjećam da naš Meho spada u upravo tu skupinu.... i to je mali problemčić za svaku iole samosvjesnu ženu.
A što se tiče "tipa" osobe koja se nekome sviđa...ponovno potpisujem domeniku: ne postoji nitko na svijetu tko može procijeniti "tko, kada, zašto, kako i gdje" kada su u pitanju ljudska srca.... stoga, nikad ne reci nikad
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 20:22   #3004
Quote:
Nari25 kaže: Pogledaj post
Da da koja to zena ne voli da je se mazi i pazi a narocito inteligentna ne vjerujem da bi netko poput MAA doslovno mislio da je zena zatvorena u kuci..mislim da voli zene koje znaju sto zele izmedju ostalog i obitelj a ove dvije to ocito nisu zeljele
Ma neee, naravno da nitko normalan nije interpretirao njegove riječi na način da misli da bi on ženu držao zatvorenu kod kuće...

Ali iskreno, bez obzira što smo sve njegove obožavateljice i što smo kolektivno zaluđene, mislim da je potrebno ponekad dodati i dozu realnosti.... Između dva ekstrema: tvrdokornog konzervativca koji drži ženu zavezanu za radijator i apsolutnog liberala koji pristaje na to da mu se žena šlata s drugim pred njegovim očima ipak postoji čitava lepeza raznih tipova.
Npr, možda je on tip koji je fenomenalan u ama baš svemu, ali recimo da ne voli ideju da mu žena izalzi bez njega van...ili da ide sama s prijateljicama na put. Dala sam samo banalan primjer. Iskreno, nema tog Mehmeta ni te muške ljepote ni divote zbog kojih bi ja pristala na neke restrikcije toga tipa. Većina muževa mojih prijateljica je upravo takva... Stoga, ne mora tražiti Meho od žene da mu čami kući...ali možda joj može nametati grižnju savjesti ako ode van...
Kažem, dala sam vam samo primjer da bi vas podsjetila da je svijet siv, a ne crno-bijel i da to što je čovjek predivna osoba ne znači da bi si sa svakom od nas bio jednako ili uopće kompatibilan...

Na stranu to što se to svaka od nas potajno nada
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 20:25   #3005
I ja bi adanali odmah nakon sile pod svaku cijenu ali koliko je to pametno za nas vec iscrpljene obozavateljice tko ga viseoze gledati na ekranu so ja bi rado ovako...
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 20:26   #3006
Quote:
Lu Salome kaže: Pogledaj post
Lejdis, frstbl aj vont tu sej helou to ol of ju

Nemojte me ubiti, ali ja nekako nisam sigurna da bih htjela gledati Adanali odmah nakon Sile

Mislim da moje krhko srce ne bi moglo izdržati smrt koja odvodi Mehin lik iz serije. Nedavno sam čak naišla na članak na turskom (prijevod by Xavi) da se snimanje Adanalija nastavlja, ali bez Maraz Alija.

A vezano za Selin (mrtvo puhalo-> njena najbolja karakterizacija) i Leylu; bolja je Leyla, po mom mišljenju, premda, teško da i jednu ženu mogu zamisliti pored njega... osim sebe, naravno, al to je već znanstvena fantastika

Na osnovu svega što sam pročitala na ovoj temi, Mehmet meni izgleda skroz normalan tip s normalnim svjetonazorima. Mislim da on sam sebe doživljava kao sasvim običnog dečka, a ne kao veliku zvijezdu za kojom uzdišu ne samo Turkinje, Grkinje, nego i žene s Balkana, i šire. To je onaj faktor X koji mu daje poseban šarm! Čovjek ne leti, nego čvrsto stoji na zemlji!
hahahahahahahahahahahah, svaka ti čast, i smajlić paše genijalno, hahaha
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 20:29   #3007
Quote:
domenika56 kaže: Pogledaj post
čovjeku se u različitim periodima života mogu sviđati različite osobe, koje nemaju nikakve sličnosti
Kemija je tu najbitnija, i može ga vezati u naizgled nespojivu vezu. Jednom je jedan makedonski glumac za ljubav rekao da je to "livada na kojoj pasu magarci", pa prema tome nema vajde da raspredamo o tome zašto je bio sa Leylom ili sa Selin.
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
treba ženu koja će se moći nositi sa svim nedaćama koje te mogu snaći u životu, ali koja treba muškarca kao partnera koji će ju znati štititi i brinuti se za nju kada to treba. Nekako mi se čini da MAA to shvaća i najvjerojatnije smo mi to sve osjetile, intuicijom ili kako to već hoćete nazvati.
Ovo je savrsena kombinacija odgovora. Muski mijenjaju ukus kroz zivotne dobi. Da, vecina muskih zele zastitnicku ulogu prema zeni i padaju na izgled krhke zene, ali ujedno zele da ta zena bude i psihicki jaka ali i da se ta zena osloni na muskarca. kao sto je rekla rollergirl, to smo vec kod MAA zakljucili.
to je za muske savrsena ravnoteza zene.
a i pricam na temelju zivotnih iskustava.
ma mora se na kraju svega osjetiti faktor x, ljubav/srce ne pita kako i zasto.
nije to matematika,nema pravila.
a i neke od nas ovdje su udane,pa ne razmisljamo o kompatibilnosti

mislim da smo dovoljno apsolvirali o tome, na nama je samo da mu pozelimo srecu na tom polju i da si ostvari zelje za sretnom i velikom obitelji.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 22.02.2013. at 20:45.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 20:52   #3008
Helo Mehmetic je sve nas privukao izgledom i nekakvom karizmom ali prvenstveno karizmom glume a sto on tocno zeli tko ce ga znati. Ah mehmet ah ali dobro izgledas dodji i na u HR cim prije tim bolje
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 21:05   #3009
Quote:
Nari25 kaže: Pogledaj post
Helo Mehmetic je sve nas privukao izgledom i nekakvom karizmom ali prvenstveno karizmom glume a sto on tocno zeli tko ce ga znati. Ah mehmet ah ali dobro izgledas dodji i na u HR cim prije tim bolje
mogu li ovako naoružan..




ili je opasno .. obično me poslije strpaju u aps..

no dobro.. ak bude u Adanaliju onda će mu to biti normalno pomagalo u ruci /nije da i sad ne poteže svako malo

Zadnje uređivanje eMarina13 : 22.02.2013. at 21:10.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 21:15   #3010
Da bas tako naoruzane volim u oba slucaja hm... Guzel guzel
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 21:22   #3011
Jako lijep cak meni predivan i jedan od boljih klipova.... pogledaj te... mislim da nije bio jos...
https://www.youtube.com/watch?v=HgYeHmlbpu0
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 22:14   #3012
leyla, Selin ili bilo koja druga..nevažno... njega bi svaka poželjela..a ona koja ga dobije dobi će na lutriji.. Jer ljudi kao on..lijepi izvana a i iznutra (koliko smo imal prilike shvatiti iz svega viđenog) rijetko se rađaju..

a što se Adanali tiče,ma ja bih je mogla odah gledati ne bi mi smetalo

i otkud to da se serija nastavlja sniati bez Maraz Alija?? kakav je to Adanali onda
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 22:16   #3013
Ma neka je shema da se serija ponovno snima sa skroz drugačijim castom, ni sam glumac koji glumi Adanalija neće sudjelovati na projektu, glupost neka.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 22:20   #3014
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
s ovim boldanim se slažem,ali nisam mišljenja da, ako sam dovoljno pametna sa svojim stavom i mišljenjem, ne trebam ili ne želim muškarca koji će me zaštititi kada mi to treba. Cijeli život mi svi govore da sam jaka osoba, da ću ja sve prebroditi u što sam i sama povjerovala, sve dok nisam izašla iz veze u kojoj sam samo htjela da se muška strana brine za mene i da me štiti kad sam najslabija, a koja to nije činila.
Ove sve informacije koje smo skupile o MAA i njegovom viđenju žena je baš takva - treba ženu koja će se moći nositi sa svim nedaćama koje te mogu snaći u životu, ali koja treba muškarca kao partnera koji će ju znati štititi i brinuti se za nju kada to treba. Nekako mi se čini da MAA to shvaća i najvjerojatnije smo mi to sve osjetile, intuicijom ili kako to već hoćete nazvati.
svaka čast , slažem se s kompletnim odgovorom..boldanim djelom pogotovo.
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 22:22   #3015
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ma neka je shema da se serija ponovno snima sa skroz drugačijim castom, ni sam glumac koji glumi Adanalija neće sudjelovati na projektu, glupost neka.
a svašta.. onda mogu i naziv serije komotno promjeniti
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 22:28   #3016
Hvala moje cure syrenas, nasmijanonebo, rollergirl i ostale, ja sam gospođa u najboljim godinama, ali čast mi je družiti se sa Vama na forumu. Vjerujte kroz Vaša zapažanja i pisanja propitkujem svoje stavove i Vi na neki način modelirate i moje mišljenje. Uobličavate ga.
Syrenas:
Neke stvari se mogu nepogrešivo naslutiti, a jedna od njih je upravo ta da muškarac koji sam sebe definira najviše kroz ulogu zaštitnika, pritom traži osobu kojoj treba da bude zaštićena...jasno, to ne može biti neka samosvjesna i jaka žena, jer pored takve ne samo da se on ne može osjećati kao zaštitnik, već se osjeća i pomalo slabim. Ironija je u tome što i jake i samosvjesne žene trebaju svog muškarca u liku zaštitnika, jer to što smo se sposobne izboriti same ne znači da tu ulogu ne bi radije prepustile muškim plećima...no, na žalost, kao karakterno slabiji, muškarci u takvoj osobini prvenstveno vide prijetnju i skloni su je izbjegavati. Nemojte me kamenovati, ali osjećam da naš Meho spada u upravo tu skupinu.... i to je mali problemčić za svaku iole samosvjesnu ženu.
Neću te kamenovati slažem se sa svakom tvojom konstatacijom. Kad naiđu na jaku i samosvjesnu ženu, bježe glavom bez obzira. Ma nisu oni krivi, ne osjećaju se dovoljno jako da bi mogli parirati toj ženi. Imaju osjećaj inferiornosti i to ih proganja, a taj osjećaj ne vole. Ipak su oni "muškarci", a ne vide da se ispod naše ljušture jake i snažne osobe, krije srna koja vapi za zaštitom i pažnjom. Naša psihologinja Mirjana Krizmanić je imala tako par pacijentica koje su bile mlade, zgodne i nadasve uspješne žene, ali nikako nisu mogle pronaći muškarca koji im odgovara. I znate što im je ona savjetovala, rekla im je da par mjeseci glume, izigravaju maltene glupačice dok se veza na razvije. I kaže da je to u par slučajeva upalilo. Sad se ja pitam dali su ti muškarci vrijedni da pravimo budale od sebe?Ja prema takvom ne bih imala poštovanja, ali možda je to jedan od recepata da uhvatite Mehu, koji voli žene nevina i naivna izraza lica i koji se voli osjećati zaštitnikom. Ovo sam sad malo iskarikirala, sorry Meho!!
domenika56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 23:08   #3017
Onaj potpis na postercicu sto sam skenirala neki dan nije Mehmetov potpis.
100%sigurno, jer je danas u Studiu izisao postercic one Hurem iz Sulejmana i vidi se potpis "Meryem.." - isti rukopis kao i na Mehmetovom postercicu.

Jos sam postala grafolog

Domenika56, ne mozemo trpati muskarce u ladice. kao sto ima razlicitih zena i ne moze nas se strpati da smo ovakve i onakve,tako ne mozemo i mi njih.
Muskarac siugran u sebe nece se osjecati inferiornim ni pred jakom zenom,ali nikad nije naodmet da zena pokaze i svoju krhku stranu koju se ne usudi pokazati. Svi smo mi krvavi ispod koze, i muski i zene.
Ne mislim na glumu, to je ruzno. Naravno,za svaku vezu i vrstu odnosa medju ljudima je nadasve potreban kompromis jer inace drustvo ne bi moglo funkcionirati, a danas su ljudi dosta tesko skloni kompromisima. A moze se pristupiti kompromisima bez zrtvovanja sebe.

Pricam na temelju vlastitog iskustva, mog muza, mog brata i jos nekih iz mojeg okolisa.

Dobro je to sazela rollergirl.
Meho hoce curu koja je moralna, iskrena, da nije takticarka a opet jaka.

prva knjiga od M. Krizmanic mi se svidjela, ali ona druga knjiga me je malo zatekla (u neugodnom smislu) i osjecam da je ona jos uvijek dosta nesigurna u sebe.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 23:17   #3018
Jedan lijepi klip koji mi je aginica poslala https://www.youtube.com/watch?v=OB33eLerSHI
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica

Zadnje uređivanje Ina84 : 22.02.2013. at 23:23.
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 00:11   #3019
Evo malo starije,nadam se da nisu bile...ako jesu,srryy...
na ovoj slici zamal ne padoh sa stolice :O :/ savrsenstvo..

http://i50.tinypic.com/2s9axdt.jpg
a tek ovdje..koji osmijeh..:O
http://i50.tinypic.com/2wgzo1s.jpg

ovo je od danas slika...na ovoj se bas dobro vidi..mislim da bi mu stajala brada duplo duza

http://i45.tinypic.com/10zsgmr.jpg
__________________
Fast & Furious 4ever ... ♥ Filmofil & Serijofil ♥
Ms. Ranny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 00:47   #3020
Evo još jedna za razmatranje

http://imageshack.us/photo/my-images...633762236.jpg/

I malo mišića, jao koliki su

http://imageshack.us/photo/my-images...211989665.jpg/

i naravno, osmijeh za laku noć

http://imageshack.us/photo/my-images...695723277.jpg/
S-Mirelle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.