Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2007., 10:57   #21
Quote:
tiki-vz kaže: Pogledaj post
restoran lav (70 ljudi) kod kauflanda

moja prijateljica ih je imala ziher prek 100, tak da gore ima mjesta


__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 11:28   #22
Quote:
joannak kaže: Pogledaj post
ej! ja bi ti za manju svadbu preporučila restoran Terbotz u Železnoj gori. možeš si pogledati i na njihovim stranicama al ja ti neznam staviti link jer se ne kužim baš v to. meni je tam fenomenalno al za moju svadbu su premali.
zanima me još kod koga budete uzele kolače ili tko dobro radi?

znam da je prekrasno. i bila sam na jednoj svadbi tamo. ali nam je to nažalost predaleko ali hvala na savjetu.
annmarie_čk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:31   #23
Quote:
annmarie_čk kaže: Pogledaj post
E puno hvala tiki! Znači ne rade vjenčanja? Šteta A daj mi reci gdje je točno taj Dravski motiv? Jer sam čula da su otvorena 2 restorana, jedan baš na jezeru s međimurske strane, a drugi ispod mosta sa varaždinske strane.... Znaš možda nešto o tome?

dravski motiv je ispod mosta s varaždinske strane, kak ideš prema međimurju, skreneš desno, provezeš se ispod mosta i za kojih 100m je restić... više-manje rade na roštilju, nema baš onih klasičnih jela, pizze i to... a ovaj drugi je baš dobar, neznam točno kak se zove, ali tam mi je sestra imala firmu, ima dosta prostora...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 10:16   #24
hej.. evo ja sam ovaj produžen vikend iskoristila i tražila sa sestričnom (a usput gledala i za sebe) sve od sale, do vjenčanice i fotografa, snimatelja...

Svadba ce biti Royalu, Vratišinec 28.6. i to samo radi toga jer su držali slobodan termin za firmu, a ta je sad ipak 21.6. Ja sam odmah i za sebe pitala, mi bi 20.09. al Royal je pun.. Kod njih sam već bila par put, ok su, usluga i hrana ok, a i oni sve to dobro organiziraju. Svadba će biti od užine na dalje, tak da je cijena po osobi 37€, s tim da još za navlake za stolice treba platit 2€ po osobi.
Cvjećarku za kićenje sale oni preporučuju iz Sv. Martina, al može se i samostalno obaviti..
Fotograf će biti Vidović, oni dobro rade i ne znam ko bi u Medjimurju još bio te kvalitete. Mi smo tražile i nešto modernije neuobičajene fotografije, i sve se da dogovoriti.
Snimatelja pak oni preporučaju iz Selnice, Horvat se preziva.

Hm, sad vjenčanica sam ja puuno ljepših vidjela u Zg, al moja sestrična je našla sebi jednu šampanj boje u Sposi u Vž. Meni se ništ nije posebno dojmilo, al od svih u kojima smo bile (Lidija, Nikolina, Sposa) su u Sposi imali najbolju ponudu.
Kolače će naručiti kod Slatke Ane i to je otprilike to, jer kitice i pozivnice budemo same radile..
Frizerka i kozmetičarka u MS, salon Frisco.

Ja pak za sebe i dalje tražim salu s okruglim stolovima i može biti u Vž ili Medjimurju, pa ak neko još nešto zna..osim Auto Stopa i Kristala..
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 14:42   #25
a ima li ko iskustva s šivanim vjenčanicama? Tko šije u ČK il Vž, il makar u Zg, samo da je dobra?
Ja bi zapravo išla po salonima, našla neki model koji mi odgovara i onda dala šiti nešto slično.
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 10:26   #26
meni su u Vini rekli da šivaju, od 2500kn na dalje, s njihovim materijalom. adresa je kurelčeva 4, vžd.

theonlyfuse, probaj se raspitat u river pubu, kod velikog kitroa, tam imaju okrugle stolove...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:10   #27
thanx tiki!

baš sam čitala topic o šivanju vjenčanica i navukla se

Pogledala budem malo po salonima kak mi koji model stoji, jer imam nekoliko favorita, a onda ak ne nađem točno ono kaj hoću, dala bi i šivati..

Ima salona u kojima se haljina može kupiti ili iznajmiti, i da je odma tam i preprave?
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 12:52   #28
Zaboravila sam spomenuti cvjećarnu u Čakovcu - ART ROOM. To vam je na jugu. Cure su super, a rade prava mala remek djela. Samo što isto i poprilično košta....
annmarie_čk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 19:03   #29
Ja sam se udala pred godinu i pol i ne mogu a da ne pohvalim neke ljude! Kao prvo frizerski salon "Katarina" u Čakovcu, pogotovo frizerke Tamaru i Dadu, koje su me odmah i našminkale! Cure su si uzele vremena, i od 7 - 10 zatvorile salon i posvetile se samo meni i mojoj kumi. Napravile su veselu atmosferu, potpuno me opustile, osjećala sam se fenomenalno!!!!!! Točno su znale kaj trebam! I naravno, svoj su posao napravile besprijekorno!

Što se tiće buketa, radila mi ga cjećara u Betexu, u Čakovcu. Dali su mi katalog, odabrala sam buket, i točno su takav napravile. Istina, boja je bila malo svjetlija od one kako sam zamislila, ali bila sam prezadovoljna!

Muzika - grupa "Oaza" ! Dečki su fantastični! Sve najbolje o njima!

Svadba je bila u Donjem Kraljevcu, restoran "Stari Krov"!
BOIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:35   #30
Tko ima iskustva s tiskanjem i dizajniranjem pozivnica, zahvalnica.. ima kakva dobra tiskara il graficki studio za preporuku??

thanx
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 13:04   #31
hm... probaj u tivi, ili u habulanu ili manueli na korzu...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 16:30   #32
hvala na savjetima..al ja nastavljam s pitanjima

gdje ste kupovali prstenje, koje zlatarne preporucujete?
..mi bi nest od bijelog zlata (platina je malo preskupa)..onak malo šire prstenje, a moj bi se razlikovao samo po tome da ima kamenčić il više njih uz rub. Pa..suggestions?
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 10:23   #33
theonly, neznam otkud si točno, ali jesi li pogledala u vž preko puta grgura ninskog? tam su bar 3 zlatarne, pa onda još jedna u gundulićevoj ulici (dućanska), pa u kukuljevićevoj...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:22   #34
Quote:
tiki-vz kaže: Pogledaj post
theonly, neznam otkud si točno, ali jesi li pogledala u vž preko puta grgura ninskog? tam su bar 3 zlatarne, pa onda još jedna u gundulićevoj ulici (dućanska), pa u kukuljevićevoj...
ja sam iz MS (Međimurje), decko iz VZ, pa se dobro snalazim u Vz..tak da hvala na odgovoru..
Ja sam druge godien sestrični kuma na vjenčanju, a pošto ona ne živi u hr, a svadba će biti tu, ja sad umjesto nje tražim sve lokacije, pa da kad dođe možemo skupa sve proći..a usput i za sebe malo gledam, jer mi planiramo, ili u 10mj 2008. ili u maju 2009. imat svadbu (sve ovisi o par faktora za koje ćemo saznat do kraja godine)..
Uglavnom, pokupila sam puno ideja sa foruma, pozivnice ćemo sami kreirat i dat tiskati, znam za vjenčanicu, cvijeće i mjesto..pa i muziku koja će svirati..
Sad još ostaju fotograf i snimatelj. Za sestričnu smo sad dogovorili Studio Apollo iz Šenkovca, i to kaj nam je pokazao izgleda kvalitetno..radi sa najnovijom opremom i napravi sve kaj želiš, bitno je dakle da TI znaš kaj želiš..
Uglavnom, vidjet ću ne njezinoj svadbi sve kaj valja il kaj bi ja drukčije ko neka generalna proba..
Hvala svima na idejama, ja i dalje rado primam svaki savjet!
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 13:27   #35
moze preporuka za kozmeticarku, svejedno vz il medjimurje? ..da sminka bude kvalitetna i da izgleda prirodno?
i dal ima neki kozmeticki salon da nudi body tan, tamnjenje metodom spricanja?

hvaala
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 18:44   #36
evo vama međimurcima jedna insajderska informacija 27-28.1 bit će sajam u Koprivnici, u hotelu Podravka

više informacija ću vam prenjeti kad ću ja više znati
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 20:42   #37
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
moze preporuka za kozmeticarku, svejedno vz il medjimurje? ..da sminka bude kvalitetna i da izgleda prirodno?
i dal ima neki kozmeticki salon da nudi body tan, tamnjenje metodom spricanja?

hvaala

meni defitinivno najbolja šminka - Lemine u Mercatoru. imaju solarij, mislim da nemaju body tan, ali nisam sigurna. evo ti link http://www.lemine.hr/
annmarie_čk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 09:54   #38
hej tiki, evo citala na topicu o agencijama da planiras otvorit agenciju za vjencanja u Vz? Cool, kak to napreduje ?
Da ti se uvaljam, mi i onak tek u proljece 2009 mislimo imat svadbu..
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 09:58   #39
Quote:
annmarie_čk kaže: Pogledaj post
meni defitinivno najbolja šminka - Lemine u Mercatoru. imaju solarij, mislim da nemaju body tan, ali nisam sigurna. evo ti link http://www.lemine.hr/
Hvala ti.. a bila si i u Milleniumu? meni u milleniumu dobro rade nokte, al ne znam kak su im vizasisti..jednom sam gledala kak sminkaju mladenke i nije mi se cinilo bog zna kak kvalitetno..bum sprobala taj u mercatoru
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 10:06   #40
wow, oduševljena sam cijenama u studiu ljepote u mercatoru, sad ak je još i dobra usluga
vidim da koriste Paul Mitchell produkte za kosu, pa je to već dobar razlog da skoknem i vidim kak rade..
Annmarie, imas nekog tam za preporučit, da najbolje radi?
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.