Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2009., 21:17   #1
Asimetrične grudi zbog dojenja

Cure ne znam imali li ovakva tema negdje.. ispričavam se ako ima.. spojite je slobodno..

Zanima me nešto.. sigurno netko od vas ima takvih ili je imao takvih iskustava.. meni je jedna dojka veća od druge zbog toga jer u jedno imam više mlijeka nego u drugoj.. zanima me kako ste to riješile? dali se to kasnije povuče ili ne? jer baš se vidi razlika.. dali ste možda davali onda drugu dojku više da se "poravna"?

hvala
mala_sreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 21:34   #2
nemoj se ništa sekirati, , meni je jedna je pet puta veća od druge, i nema veze sa onom činjenicom kao da ti je manja jer dijete više cica drugu ,.moj cica i jednu i drugu isto, . rekle su curke da se to kasnije izjednači, šta se sekiraš,je da je malo bed jer kad obučem majcu izgledam kao da sam došla iz černobila ali neću se zbog toga sekirati, bitno da u drugoj ima mlijeka i da maleni se najede
LI LU is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:10   #3
Izjednači se, meni je lijeva bila dvaput veća od desne jedno četiri mjeseca, sad su skoro pa iste. I da, pokušavala sam više davati ovu manju, al kad mu je veća bila slađa, jebiga.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:17   #4
mojoj šogorici se to dogodilo. jedno mjesec dana nakon prestanka dojenja su se ujednačile. sad drugu bebu doji već 14 mjeseci i nije joj se ponovio problem.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:32   #5
ne mora se nikad izjednačit...
moj buraz je mami više cicao jednu sisu i ostale su joj nejednake i dan danas (on sad ima 11g)
nosi umetak u jednoj košarici, jbg
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:40   #6
meni su jos uvijek nejednake, nakon 7mj..bar znam koju sam mu zadnju davala!
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:42   #7
meni je jedna manja oduvijek nepuno al ja kužim..

dok je dojio bilo je dosta razlike, poslje prestanka se vratile na staro
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:54   #8
Quote:
Cro_Heidi kaže: Pogledaj post
meni su jos uvijek nejednake, nakon 7mj..bar znam koju sam mu zadnju davala!
bas to!!!

ja sam znala doc do mm-a, dignut majicu i pitat ga- a koja je veca!?!? jer bi zaboravila koju sam mu zadnju dala.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 09:42   #9
hvala cure.. sad znam da nisam jedina i da se to može i kasnije popraviti.. najljepša hvala.. vec sam polako počela osjecati komplekse radi toga jer sam svaki put kad sam s dragim osjecala da on to vidi i da mu smeta..
mala_sreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 14:56   #10
Reci ti svom dragom da njemu jaja nisu simetrična pa ono, ako ima kaj za napravit po tom pitanju, to bi bilo dobro, jer ti to vidiš i to ti smeta...
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 15:04   #11
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Reci ti svom dragom da njemu jaja nisu simetrična pa ono, ako ima kaj za napravit po tom pitanju, to bi bilo dobro, jer ti to vidiš i to ti smeta...
...to svima ili?...nisam se baš zagledala nikad....
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 16:58   #12
Je, svima.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 17:40   #13
je, je. zna smart
setzerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 23:10   #14
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Reci ti svom dragom da njemu jaja nisu simetrična pa ono, ako ima kaj za napravit po tom pitanju, to bi bilo dobro, jer ti to vidiš i to ti smeta...


svaka ti cast!
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.