Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 11:14   #61
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A koji si kuratz ti tak vesela?!


Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A pogotovo je seksi kad se nakon plaže otuširam, namažem kremom i na golo tijelo nosam samo pareo.... a vjetar puhne i otkrije
pajdicu?
ah, vidim, već je Zečna to primijetila

jučer sam došla doma i toliko sam isijavala toplinu. valjda je potrebo tijelu da senavikne. klimu sam uključila u jedan.
sad idem jedan post ostaviti na Splendinoj temi što mi ne paše
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 11:21   #62
Ljetna hrana.
Ljetna odjeća.
Sunce. More. Barem jezero.
Mozak na paši mjesec dana.
Ljetna shema HRT-a.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:01   #63
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
ovaj, ne znam kak da ti kažem, al imaš ječmenac...
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
AAAA Xena je trudnaaaa
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
jer mi sve miriše na sol, žalo i ljubav.
jer ima tako odlične kozmetike koja predobro miriše.
.
daaa

Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Sjo, dobro da si ga otvorila inače bih joj ja zatrolala cijelu temu
nisam samo lijepa, ja sam i pametna

Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
A da ja preimenujem temu u "Xenino babinje" ili tako nešto
ajme ajme, na mojoj temi je netko trudan

to jest, skoro trudan
Daj Kseno budi trudna pa da se veselimo ovdje

@VK
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:03   #64
Volim mirise ljeta...
More, borovi, zrelo voće, kreme za sunčanje, tople noći...
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:06   #65
ljetne fotke su mi među najboljim.
ujutro me budi sunce (nema mi goreg po zimi, nego kad ustajem i dolazim doma
po mraku, a ono tek petipol popodne )
dan je dug, puno se toga može napraviti.
obilje super hrane, od šopske salate do malina, borovica i lubenice
dobim malo boje kad se posunčam, jer sam bijela tragično.nijansa bijele kave, recimo
ljudi su općenito bolje raspoloženi (osim ovih, koji ljeto baš i ne vole )
šetnje po noći, a tooplooo
neka samo ovo potraje, što dulje....
__________________
It's a beautiful day..Don't let it get away..
NatriX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:48   #66
( ići ću ja i kod Splende grintati )

Volim kad je dan dug, u 8 sjediš na kavi i još je sve puno svijetla.
Volim partije, koncerte na otvorenom, noćna kupanja i skitanja.
Volim ljetne kombinacije odjeće, 2 krpice i super si obučen
Volim aftere na plažama kada se miješaju svi strani jezici uz neku dobru glazbu...
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 13:46   #67
Već sam i na onoj drugoj temi napisala da volim ljeto i to se ne može promijeniti...
Čak volim i vrućine (zato mrzim klimu), volim sunce...
...volim kaj mi je rođendan baš usred ljeta pa ga dočekam na moru - uh, a posebno volim ljeto zato jer se ide na more...

I volim kaj ima svježeg voća i povrća (pogotovo se veselim ovom iz svog vrta), i lubenica i sladoleda...

Volim ljetnu odjeću, a obuću još više, obožavam šarene sandalice...

Još samo da ne moram raditi po ljeti bilo bi savršeno. Ali sad se bar mogu veseliti pivi poslije posla koja mi ljeti posebno dobro paše.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 13:58   #68
Ja sam imala mogućnost dobiti potpuno besplatno dosta fin klima uređaj, kao i ugradnju istoga.

Odbila sam.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 14:17   #69
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja sam imala mogućnost dobiti potpuno besplatno dosta fin klima uređaj, kao i ugradnju istoga.

Odbila sam.
dobro hajdemo ne pretjerivati.
volim ja i sunce pa koristim kreme, sunčane, šešir i hlad.
klima me noćas spasila( zadnji kat)
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 14:17   #70
Herp, znam da je OT, ali nek mi se iznimno oprosti, a ti mi možeš odgovoriti bilo gdje, ali moram te tu uloviti, jer si ti prirodnjača:
zašto su po gradu zmije bjelouške?

je li to ti podmećeš ili zašto su doplazile i uvlače se ljudima u auto? onom stričeku u vukovarskoj i jučer fanici ispred kuće, ne znam gdje to fani stanuje...

gdje one stanuju i zakaj idu u grad? može li bjelouška doći na trg bana jelačića? koja je sigurna zona gdje ih nema?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 14:31   #71
bjelouške su mile i ne truju.
ok, ako ih no voliš..

meni su zmije
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 14:34   #72
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
bjelouške su mile i ne truju.
ok, ako ih no voliš..

meni su zmije
šuti!

hoću da mi herp kaže zašto su došle u grad. herp je žena iz prirode i ona zna.

ne, ne volim ih, više volim mačke.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 15:00   #73
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
Herp, znam da je OT, ali nek mi se iznimno oprosti, a ti mi možeš odgovoriti bilo gdje, ali moram te tu uloviti, jer si ti prirodnjača:
zašto su po gradu zmije bjelouške?

je li to ti podmećeš ili zašto su doplazile i uvlače se ljudima u auto? onom stričeku u vukovarskoj i jučer fanici ispred kuće, ne znam gdje to fani stanuje...

gdje one stanuju i zakaj idu u grad? može li bjelouška doći na trg bana jelačića? koja je sigurna zona gdje ih nema?
Pa, njih ti ima u gradu pod normalno, u malo većim vrtovima, blizu vode itd. Izađu na sunce, pa se malo pregriju, pa bježe u hlad i završe u nečijem autu.

Bjelouška je najbenignija zmija ikad, što god da joj radiš neće te ugristi, vjeruj mi.

No, pretpostavljam da misliš na bjelice, tek sad sam skužila da spominješ ove slučajeve iz novina. I one normalno žive svugdje po gradu, potpuno su neotrovne, i korisne (tamane miševe, štakore isl.).
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 15:06   #74
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Pa, njih ti ima u gradu pod normalno, u malo većim vrtovima, blizu vode itd. Izađu na sunce, pa se malo pregriju, pa bježe u hlad i završe u nečijem autu.

Bjelouška je najbenignija zmija ikad, što god da joj radiš neće te ugristi, vjeruj mi.

No, pretpostavljam da misliš na bjelice, tek sad sam skužila da spominješ ove slučajeve iz novina. I one normalno žive svugdje po gradu, potpuno su neotrovne, i korisne (tamane miševe, štakore isl.).
pod normalno ih ima u gradu, u vrtovima?
ja sam odrasla u kući okruženoj velikim vrtom, nadomak centru grada (na šalati) pa nikad nisam vidjela bjeloušku u vrtu! nit se sjećam da mi je itko od moje obitelji rekao da ju je vidio u vrtu.

inače znam da žive blizu vode, pretpostavljam da ih ima blizu save i njenih rukavaca, nekih močvara, bara i sl... ali da ih ima u cijelom gradu pod normalno žasu!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 15:09   #75
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post

No, pretpostavljam da misliš na bjelice, tek sad sam skužila da spominješ ove slučajeve iz novina. I one normalno žive svugdje po gradu, potpuno su neotrovne, i korisne (tamane miševe, štakore isl.).
čakaj malo , ja sam mislila da su ti ljudi našli bjelouške u autu, tj. mislla sam da je bjelica i bjelouška isto, jer jučer kad su ljudi komentirali neki su govorili "bjelouška" neki "bjelica". u čem je razlika i gdje li pa te žive (bjelice)?

ovo je strašno, zmije u gradu, nikad se tome ne bi nadala, odselit ću se na selo.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 15:11   #76
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
pod normalno ih ima u gradu, u vrtovima?
ja sam odrasla u kući okruženoj velikim vrtom, nadomak centru grada (na šalati) pa nikad nisam vidjela bjeloušku u vrtu! nit se sjećam da mi je itko od moje obitelji rekao da ju je vidio u vrtu.
to što ih nisi vidjela ne znači da ne postoje
nije moje područje nego Herpovo, no:
u jednom stanu kojem sam prije živjela, okružen vrtom(prizemlj), ja se idem tuširati kasno u noć, kadli u svojoj kupaoni nađem zmiju sfrkanu oko lavora u kojem sam neku robu natapal.
e tad sam se usrala jer nisam očekivala baš zmiju u kadi. napala sam ju ručnikom, to jest bacila ručnik na nju, sfrkala ju u njega i odnjela va. izbliza super izgledaju, nježno, sa savršenom kožom. i non stop se belje
vjerujem da je njoj bilo gore nego meni
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 15:16   #77
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
to što ih nisi vidjela ne znači da ne postoje
isuse, kak ste zločeste, kak me plašite!!!
mene je straaaaaaah!!!!

:grizemnokte:
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 15:19   #78
iako sam u onoj drugoj temi navela svu silu razloga zasto mrzim vrucinu iz dubine duse,ipak postoje 2 razloga zbog kojih volim ljeto,a to je zato sto je dan duzi,pa kada se probudim ujutro u 6 vec je dan,i zbog okupljanja starog drustva na moru,druzenja do kasno u noc,bilo u kaficu,na zidicu ili na plazi..vidimo se samo na ljeto,ali volim taj osjecaj kada se ponovo vidimo kao da nastavljamo gdje smo stali lani..a i volim se kupat u moru,ronit,zafrkavat..ali to je sve nista naspram onoga koliko i zasto mrzim vrucinu,a obozavam zimu
plincezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 15:32   #79
Quote:
plincezica kaže: Pogledaj post
ali to je sve nista naspram onoga koliko i zasto mrzim vrucinu,a obozavam zimu
ja ne obožavam baš ni zimu, obožavam umjerena godišnja doba (kakvih kod nas izgleda više nema) tipa lijepo proljeće i rana jesen, temperature između 20 i 22 stupnja - idealno, zato bi se odselila negdje gdje su stalno takve temperature i gdje nema zmija.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 15:51   #80
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ja ne obožavam baš ni zimu, obožavam umjerena godišnja doba (kakvih kod nas izgleda više nema) tipa lijepo proljeće i rana jesen, temperature između 20 i 22 stupnja - idealno, zato bi se odselila negdje gdje su stalno takve temperature i gdje nema zmija.
prijelazna godisnja razdoblja ne volim cisto zato sto se moram slojevito oblacit..
ma daj sta ti je,20 stupnjeva je vec vrucina,heheheh..
nabavi si jednog mungosica,da te cuva od zmija
plincezica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.