Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2015., 12:19   #1
Trema kada vidim bivšu?

Neznam zbog čega mi se javlja trema kada vidim bivšu djevojku,dapače ostali smo jako dobri,kontaktiramo,pričamo našalimo se,ali kad god je vidim trema,podrhtim malo,srce se uzlupa i tako to,zanima me zbog čega je to?

Zadnje uređivanje bavarac90 : 13.11.2015. at 12:29.
bavarac90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 13:32   #2
Quote:
bavarac90 kaže: Pogledaj post
Neznam zbog čega mi se javlja trema kada vidim bivšu djevojku,dapače ostali smo jako dobri,kontaktiramo,pričamo našalimo se,ali kad god je vidim trema,podrhtim malo,srce se uzlupa i tako to,zanima me zbog čega je to?
Napeta ti je još uvijek....
Mi se možemo pretvarati, skrivati, pričati sam sebi laži ali nas tijelo odaje..
Iskreno privlači te još uvijek, želiš joj biti blizu, želiš ju čuti, pričati snjom, dodirnuti, ugodno provoditi vrijeme... Sexualna privlačnost ne nestaje dogovorom ili prekidom veze, kad te netko privlači to je mnogo dublje i animalnije od dogovora da više nećete biti zajedno...

Normalno je da nas bivše ljubavi još uvijek privlače, i potrebno je vrijeme da se ohladimo. No ako ti ona okupira misli i tako nisi spreman za novu vezu, moraš zahladiti odnose...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 14:40   #3
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Napeta ti je još uvijek....
Mi se možemo pretvarati, skrivati, pričati sam sebi laži ali nas tijelo odaje..
Iskreno privlači te još uvijek, želiš joj biti blizu, želiš ju čuti, pričati snjom, dodirnuti, ugodno provoditi vrijeme... Sexualna privlačnost ne nestaje dogovorom ili prekidom veze, kad te netko privlači to je mnogo dublje i animalnije od dogovora da više nećete biti zajedno...

Normalno je da nas bivše ljubavi još uvijek privlače, i potrebno je vrijeme da se ohladimo. No ako ti ona okupira misli i tako nisi spreman za novu vezu, moraš zahladiti odnose...
Mislim da jedino što bih moglo sve to srušiti je da upoznam žensku koja bih me jače od nje osvojila,to sam osjetio,upravo sa ovom djevojkom,kad sam nju upoznao i krenuo s njom,za moju prvu.
bavarac90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 15:16   #4
Quote:
bavarac90 kaže: Pogledaj post
Mislim da jedino što bih moglo sve to srušiti je da upoznam žensku koja bih me jače od nje osvojila,to sam osjetio,upravo sa ovom djevojkom,kad sam nju upoznao i krenuo s njom,za moju prvu.
Ukoliko imaš prijateljski odnos sa bivšom a osjećaš nešto prema njoj (što je i normalno) mislim da se općenito zavaravaš, daješ si lažne nade i idalje vežeš za nju. Odnos treba pekinuti na neko vrijeme da se središ. Cilj bi ti trebao biti da preboliš, za to treba vremena i osjećajne stabilnosti, mirnoće.. tek tada možeš ići dalje. Ovo izbijanje klina klinom nije poželjna varijanta jar ako si u emocionalno ranjivom razdoblju naslonit ćeš se na nekoga iz očaja jer si povrijeđen i želiš izbaciti bol, ta osoba ne mora biti za tebe..

Ps: Prva se uvijek pamti, cijelog života.. a da bi te netko svojio mraš za tu osobu napraviti mjesta u svom srcu, dok je netko još unutra ne ide...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 15:20   #5
kada vidim bivšu nemam tremu, ni ona nema tremu. jedino kad ju sretnem s mužem onda mi se čini da oboje imaju tremu, ne znam zašto? ja i dalje nemam tremu.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 10:54   #6
Quote:
bavarac90 kaže: Pogledaj post
Neznam zbog čega mi se javlja trema kada vidim bivšu djevojku,dapače ostali smo jako dobri,kontaktiramo,pričamo našalimo se,ali kad god je vidim trema,podrhtim malo,srce se uzlupa i tako to,zanima me zbog čega je to?
Razlog za to je sto u njoj i dalje vidis nesto vise od prijatelja .Najbolje je da prekines svaki kontakt sa njom, jer mozes uci u zacarani krug da zelis da budete skupa (sto vjerovatno nije moguce) i zbog tog razloga upropastis potencijalnu vezu sa nekim novim partnerom.
__________________
Nikad necemo saznati kakav je svijet zapravo, jer svako od nas ga vidi na svoj unikatan nacin. Potrudimo se zato da ga vidimo onako kako zelimo.
argonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 02:13   #7
zbroji se i kreni dalje zivjeti .. sjebat ce te takav kontakt .. ako ne tebe onda tvoju sadasnju/buducu


ako ti fali razloga za takvu odluku znaj da te ona drzi na lancu u rezervi za svaki slucaj ko vibric koji joj je dosadio pa je zavrsio u najdonjoj ladici sobe u koju rijetko ulazi .. htio sam nesto groznije smisliti na brzinu ali nesto nemam inspiracije u zadnje vrijeme .. sve neka pozitiva se nakupila .. jedva sam ovaj post uspio ispisat

imas li novu curu?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.