Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2017., 22:37   #261
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Hvala! Treba nekako ubiti vrijeme dok se susi lak noktima. Blazena zima, nema otvorenih cipela hahaha
Nije sramota bit na forumu. OK, možda pred ljudima koji nisu na forumu i je sramota, ali na forumu nije
Hoću reći, mani se izgovora, nije potrebno.
Quote:
A sad definiraj zanimljiva. Hahaha
Svidio mi se način na koji si napisala taj prvi post, bilo mi ga je zanimljivo pročitati. Nema u njemu ogorčenosti koja se često javi kad ljudi pričaju o tim temama, i tako neke sitnice. Mislim da nije ni potrebno baš ulaziti u dublju analizu zašto je meni to bilo zanimljivo, prihvatiš kompliment ako ti paše i ideš dalje.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 15.06.2017., 22:45   #262
Nema ogorcenosti jer nema potrebe. Zavrsis komunikaciju kad ti ne pase i basta.
Jednako kao sto je i pravilo da ne pljujes po proslosti. Lekcije su uvijek dobro dosle. Sto ne znaci da ne bih bila zahvalna kad bih iz nekih podrucja bila manje obrazovana hahaha.
Opravdanja ne trebam. Jedino se psu opravdavam kad zaglibim na poslu.
A ovo za kompliment si tako dobro rekao.
Skitaljka is offline  
Old 15.06.2017., 23:12   #263
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Nema ogorcenosti jer nema potrebe. Zavrsis komunikaciju kad ti ne pase i basta.
Ne uplići mene, nisam ja dežurno rame za plakanje nakon neuspjeha.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 15.06.2017., 23:16   #264
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
rekao
Rekla
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 15.06.2017., 23:18   #265
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Rekla
Hahaha. Dok sam napisala "rekao" bas mi je prozujalo u glavi da bih trebala staviti /rekla.
Skitaljka is offline  
Old 15.06.2017., 23:24   #266
I zadnji post za veceras:
Na tragu toga da sutra idem po karte za Gibin koncert: prije nego sto krenemo u potragu za necim/nekim: Nema smisla dok ne nadjemo mir u praznoj postelji i hladnoj sobi. Tek kad smo pomireni sa sobom i svojom samocom, ima smisla nekog pustiti u postelju.

U fb odnos osobno ne vjerujem. Uvijek bih trazila emociju u njemu, a kad muskarac kaze za treba, fb, on to tako i misli.
Skitaljka is offline  
Old 16.06.2017., 10:58   #267
Quote:
dario1973 kaže: Pogledaj post
Slažem se da treba imati nekakve kriterije, ali se zna desiti da žene/cure nekada baš pretjeruju, napišu 1001 kriterij......tak da bi trebalo od jedno 10 osoba složiti jednu po tim kriterijima.......još sam čekam da napišu koju boju očiju mora imati i gustoću obrva.
Fora je u tome da žene većinom neće uzet najbolje što se trenutno nudi na tržištu, nego će čekat dok ne naiđe ono što zapravo i traže. I najčešće to neće imat baš nikakve veze s fizičkim izgledom (čitaj bojom očiju i gustoćom obrva).
sljeme1234 is offline  
Old 16.06.2017., 14:01   #268
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
I zadnji post za veceras:
Na tragu toga da sutra idem po karte za Gibin koncert: prije nego sto krenemo u potragu za necim/nekim: Nema smisla dok ne nadjemo mir u praznoj postelji i hladnoj sobi. Tek kad smo pomireni sa sobom i svojom samocom, ima smisla nekog pustiti u postelju.

U fb odnos osobno ne vjerujem. Uvijek bih trazila emociju u njemu, a kad muskarac kaze za treba, fb, on to tako i misli.
Izbjegao bi generaliziranje, jer ova ali i neke slične forumske rasprave potvrđuje pravilo da pravila nema, baš kao šro nisu sve žene plave niti svi muškarci čelavi i obdareni.

Smatram, prvenstveno sagledavajući sebe, da je bolje biti sam nego u lošem društvu. Ali, krucijalno je baš ovo što ste napisali : "Nema smisla dok ne nadjemo mir u praznoj postelji i hladnoj sobi. Tek kad smo pomireni sa sobom i svojom samocom, ima smisla nekog pustiti u postelju."

Naravno da će uvjek biti osoba kojima je pod obavezno i što je najtragičnije, pod svaku cijenu, bitno biti u vezi. Također, biti će osoba koji tako visoko i vrlo ne objektivno dignu "letvicu" kriterija, da ih ni same ne mogu preskočiti. Jer, dobar izgovor zlata vrijedi, pa je puno lakše žaliti se, nego pokušati se pokrenuti.

Krucijalno je po meni biti otvoren, iskren, znati reći što imaš, jasno i otvoreno, no najvažnije slušati sugovornika, bez obzira na spol. Na koncu, život je ipak ispred a ne u monitoru.

Bwt, želim ti lijepu i dobru zabavu. Sječam se koncerta u pulskoj Areni, nezaboravno.
__________________
https://youtu.be/f_RjlIPuqyc

Povuci bilo koji potez, sigurno češ pogriješiti. Citat iz crtića/igrice.
Njorac is offline  
Old 16.06.2017., 21:50   #269
Njorac, ne znam kako ovdje, ali kod planinara je pravilo da su svi na ti. Sala.
Da, sjecam se koncerta u Puli. I to iz prve ruke. Nije mi uzalud nick Skitaljka.

Visoki kriteriji. Ne znam sto to znaci. Ali hajde, budimo konkretni. Ja cu navesti svoje, pa ako su visoki, razmotrim ih.
1. Upravljanje vremenom
Ja sam aktivna osoba u slobodno vrijeme kojeg nemam puno, pa isto tako trazim aktivnu osobu. Volim planinarenje, putovanja, setnje, socijalne kontakte.
2. Upravljanje financijama
Nikad nisam trosila iznad svojih mogucnosti. Zna se da je prioritet platiti racune, osigurati hranu, staviti nesto sa strane sa putovanje. Vozim auto takav kakve mi mogucnosti dozivljavaju. I moj ormar nije tipicni zenski jer sto ce mi npr 5 sandala???
Ne trazim sponzora, jer nista nije besplatno.
3. Osobnost
Iskrenost se cijeni. I ne volim ljude koji su uvijek cici mici. Ma tko nema los dan?
Humor osvaja, posebno satira i ironija.
4. Moja prtljaga
37 godina na ledjima, pas na lajni.
5. Lokacija
Zg i bliza okolica. Veza na daljinu=mit za klince.
6. Obrazovanje
Ja sam vss, na ok radnom mjestu. Sto ne znaci da ne bih bila sa sss, ali ocekujem siroke vidike.

Ja tu ne vidim nista nerazumno. Kriterije sam postavila prema sebi.
Suprotnosti se ne privlace.
A izgled? Ma kad je netko dobar prema tebi, gledas dublje. Ne osporavam da za prvi kontakt nije bitan.
Skitaljka is offline  
Old 16.06.2017., 22:07   #270
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nema u njemu ogorčenosti koja se često javi kad ljudi pričaju o tim temama, i tako neke sitnice.
Nije da nešto isijava ogorčenost, ali meni se uvijek upali neka lampica (narančastog svjetla) kad ljudi svoja iskustva u interakciji s, u ovom slučaju vjerojatno prilično heterogenom skupinom ljudi, sažmu u čistu kritiku i pljuvanje.

Nisu ni moja iskustva s online datingom savršena, jako daleko od toga, ali je i jako daleko to da bih ih sažeo u tri točke, u kojima u svakoj na različite načine pljujem na svoje supatnike s tih sajtova. No što ja znam, možda je stvarno nailazila samo na ljude poslije kojih ostaje samo negativno.
Bredon is offline  
Old 16.06.2017., 22:12   #271
Eto, pokusas jedan dan bit pozitivac na forumu, pa ti ne daju.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 16.06.2017., 22:21   #272
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Nije da nešto isijava ogorčenost, ali meni se uvijek upali neka lampica (narančastog svjetla) kad ljudi svoja iskustva u interakciji s, u ovom slučaju vjerojatno prilično heterogenom skupinom ljudi, sažmu u čistu kritiku i pljuvanje.

Nisu ni moja iskustva s online datingom savršena, jako daleko od toga, ali je i jako daleko to da bih ih sažeo u tri točke, u kojima u svakoj na različite načine pljujem na svoje supatnike s tih sajtova. No što ja znam, možda je stvarno nailazila samo na ljude poslije kojih ostaje samo negativno.
Zao mi je ako je zvucalo kao pljuvanje, takve namjere nije bilo.
Mislim da sam to sazela u tri vrlo kratke tocke koje su meni ostale najupecatljivije.
Emociju je tesko prenijeti slovima gdje nema tona niti ekspresije lica.
A i nije ovo mjesto gdje bih mogla pisati nadugo i nasiroko.
Gle, mozda sam na krive poruke odgovarala....
Kako god bilo, na kraju posta sam i napisala da se jednog dana mozda opet ulogiram.
Ako nista drugo, bilo je zanimljivih razgovora koji su mi mamili osmijeh na lice. Nazalost, razgovori s tom osobom su zavrsili da dalje od fb odnosa ne ide u zivotu i tu je za mene bio kraj.
Skitaljka is offline  
Old 16.06.2017., 22:36   #273
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Zao mi je ako je zvucalo kao pljuvanje, takve namjere nije bilo.
Mislim da sam to sazela u tri vrlo kratke tocke koje su meni ostale najupecatljivije.
Emociju je tesko prenijeti slovima gdje nema tona niti ekspresije lica.
A i nije ovo mjesto gdje bih mogla pisati nadugo i nasiroko.
Gle, mozda sam na krive poruke odgovarala....
Kako god bilo, na kraju posta sam i napisala da se jednog dana mozda opet ulogiram.
Ako nista drugo, bilo je zanimljivih razgovora koji su mi mamili osmijeh na lice. Nazalost, razgovori s tom osobom su zavrsili da dalje od fb odnosa ne ide u zivotu i tu je za mene bio kraj.
A jesi probala staviti oglas na forumu? Puno ljudi se ovdje uparilo! Samo skopiraj one točke gore na temu od oglasa i mislim da bu ti inbox prepun!
Joshua is offline  
Old 16.06.2017., 22:43   #274
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A jesi probala staviti oglas na forumu? Puno ljudi se ovdje uparilo! Samo skopiraj one točke gore na temu od oglasa i mislim da bu ti inbox prepun!
Ogranicava me broj postova za stavljanje oglasa haha.
Malo sam pogledala oglase tamo. Nisu bas konkretni. I cini mi se da je vecina od mladjih ljudi.
No mozda grijesim, ili me mozda zafkavas- da se pristojno izrazim.
Off topic- kljuc za idealnu tezinu je cista matematika. Unos i potrosnja. Nema tuno filozofije. Osim da unos trebaju biti kvalitetne namirnice. Struka progovara iz mene haha
Skitaljka is offline  
Old 16.06.2017., 22:47   #275
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Ogranicava me broj postova za stavljanje oglasa haha.
Malo sam pogledala oglase tamo. Nisu bas konkretni. I cini mi se da je vecina od mladjih ljudi.
No mozda grijesim, ili me mozda zafkavas- da se pristojno izrazim.
Off topic- kljuc za idealnu tezinu je cista matematika. Unos i potrosnja. Nema tuno filozofije. Osim da unos trebaju biti kvalitetne namirnice. Struka progovara iz mene haha
Ne zafrkavam te. A ništ onda ja koristim ovu priliku da pozovem ekipu na otvorenu licitaciju. Molil bi sve fine i kulturne forumaše da se jave u inbox dotičnoj dami. Pomozimo novoj forumašici da osjeti našu ljubav! Molio bih bez ff spominjanja u prvih tjedan dana. Rodjo otvori sezonu lova!
Joshua is offline  
Old 16.06.2017., 22:50   #276
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Njorac, ne znam kako ovdje, ali kod planinara je pravilo da su svi na ti. Sala.
Da, sjecam se koncerta u Puli. I to iz prve ruke. Nije mi uzalud nick Skitaljka.

Visoki kriteriji. Ne znam sto to znaci. Ali hajde, budimo konkretni. Ja cu navesti svoje, pa ako su visoki, razmotrim ih.
1. Upravljanje vremenom
Ja sam aktivna osoba u slobodno vrijeme kojeg nemam puno, pa isto tako trazim aktivnu osobu. Volim planinarenje, putovanja, setnje, socijalne kontakte.
2. Upravljanje financijama
Nikad nisam trosila iznad svojih mogucnosti. Zna se da je prioritet platiti racune, osigurati hranu, staviti nesto sa strane sa putovanje. Vozim auto takav kakve mi mogucnosti dozivljavaju. I moj ormar nije tipicni zenski jer sto ce mi npr 5 sandala???
Ne trazim sponzora, jer nista nije besplatno.
3. Osobnost
Iskrenost se cijeni. I ne volim ljude koji su uvijek cici mici. Ma tko nema los dan?
Humor osvaja, posebno satira i ironija.
4. Moja prtljaga
37 godina na ledjima, pas na lajni.
5. Lokacija
Zg i bliza okolica. Veza na daljinu=mit za klince.
6. Obrazovanje
Ja sam vss, na ok radnom mjestu. Sto ne znaci da ne bih bila sa sss, ali ocekujem siroke vidike.

Ja tu ne vidim nista nerazumno. Kriterije sam postavila prema sebi.
Suprotnosti se ne privlace.
A izgled? Ma kad je netko dobar prema tebi, gledas dublje. Ne osporavam da za prvi kontakt nije bitan.
Prije svega, isprika jer moj odgovor vašeg/tvog posta nije bio subjektivan, tj usmjeren na tebe, nego više jedno moje razmišljanje na zadanu/predmetnu temu. Sui generis, iako se u značenju misli na poseban ugovor, no ako malo proširimo intrepertaciju, možemo je koristiti.

Tvoji kriteriji su sasvim objektivni i vrlo logični. O tome nema zbora. Čak taksativno navedeni. Istina ne znam kakvog pesa prošetavaš odnosno on tebe, jer i sam sam dog person, pa kompam o čem pišeš. A suprotnosti se po zakonima fizike privlače ali ne i po sinapsam u našem mozgu. Kompatibilnost je potrebna. Možemo je banalizirati tipa ja govorim samo hrvatski ti japanski. Možemo se gledati, što nije neka baš prića s obzirom da sam anitiapolon, njuškati itd, ali i najlijepšu sliku dosadi gledati, baš kao što najbolji miris prestane biti intrigantan sa vremenom. Komunikacija, razmjena mišljenja, hodanje jedno uz drugo, ruku pod ruku je bitno. No to je nešto što dolazi nakon upoznavanja koje je RL ili date.com

I tak 2008 smo bili na istom mjestu u isto vrijeme. Zanimljivo i usudio bi se reći neponovljivo.

Budi uvjek svoja i sebi dobra pa češ i drugima biti nije tek pusta fraza. Pomirena sa sobom, kako si napisala, spremna na korekcije koje su u biti fino podešavanje kriterija.

Na koncu jedan malo prčiginast komentar muško/ženskih odnosa, satirično/sarkastičan/istinit. http://dalmatinskiportal.hr/zivot/pr...slobodni/19831

Snimak na žalost ne mogu pronaći na HRT na zahtjev, ali Šimleša je bio najupečatljiviji.
__________________
https://youtu.be/f_RjlIPuqyc

Povuci bilo koji potez, sigurno češ pogriješiti. Citat iz crtića/igrice.
Njorac is offline  
Old 16.06.2017., 22:56   #277
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Kako god bilo, na kraju posta sam i napisala da se jednog dana mozda opet ulogiram.
Ako bude tih jednih dana, ja bih preporučio (ne samo tebi, već općenito) OkCupid kao alternativu tim sajtovima koje si nabrojila. Ne čini mi se da puno ozbiljni(ji)h ljudi zalazi na Tinder, Badoo ili Twoo. Okej, na Tinder možda zalaze neki koji su ozbiljni oko seksa , ali ova druga dva nemaju puno iskupljujućih kvaliteta.
Bredon is offline  
Old 16.06.2017., 22:58   #278
@ Josuha --- ja se več javno javil samo mislim da sam slab u godini proizvodnje i omjeru unesenog i potrošenog, kad imam dobre zube

@ Skitaljka ---- glede i u svezi unesenog/potrošenog, stručno bi bilo lijepo popričati :-)

__________________
https://youtu.be/f_RjlIPuqyc

Povuci bilo koji potez, sigurno češ pogriješiti. Citat iz crtića/igrice.
Njorac is offline  
Old 16.06.2017., 23:06   #279
Quote:
Njorac kaže: Pogledaj post
@ Josuha --- ja se več javno javil samo mislim da sam slab u godini proizvodnje i omjeru unesenog i potrošenog, kad imam dobre zube

@ Skitaljka ---- glede i u svezi unesenog/potrošenog, stručno bi bilo lijepo popričati :-)

Svaka čast!
Joshua is offline  
Old 16.06.2017., 23:20   #280
Ekipa, nasmijali ste me! Hvala!

I btw, na koncertu u pulskoj areni sam bila 2016.
Ali tocno je da ona prosetava mene, a ne ja nju. Osim kad je odvedem na brda

A za Tinder: komentar za 5: ozbiljnost sex ponuda je na zavidnoj razini.
Skitaljka is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.