Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2017., 09:21   #121
Editiran gore post

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Old 05.09.2017., 10:01   #122
Pocelo polako ici prema + :klap:
dalmato86 is offline  
Old 05.09.2017., 10:05   #123
Malo za zabavu, oduševljavaju me ovakvi kreativci
https://uetoken.com

All Right Reserved, including the right not to give back your money.
NewOrder is offline  
Old 05.09.2017., 11:43   #124
Ja nemam problema s logiranjem na bittrex, ali kad uđem u wallet i vidim stanje volio bih možda da se i nemrem ulogirat.
Johnny Quid is offline  
Old 05.09.2017., 11:51   #125
:klap::klap:

mislim da sam skuzio sta je. mislim da je do noscript-a jer moram par puta radit temp allow na raznorazna s*anja koja su po stranici zbog vrazje captche da je mogu dobit i onda valjda zbog previse refreshanja misli da je DDOS attack pa kenja.
geronimo666 is offline  
Old 05.09.2017., 13:21   #126
Oh god what a brutal dump. We're at prices not seen before since......... last month!

__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 05.09.2017., 16:06   #127
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Oh god what a brutal dump. We're at prices not seen before since......... last month!

Ja isto gledam paničarenje ljudi, nije mi jasno....kao da je pala cijena na 500$. Da bar je pala na 3000 da mogu kupiti još.
Quorgyle is offline  
Old 05.09.2017., 16:36   #128
Kinezi jednom odlukom srušili cijenu bitcoina i ethereuma

Naime, kineska Narodna banka na svojim je web-stranicama objavila kako je završila istragu o ICO, odnosno inicijalnim ponudama kriptovaluta. Kinezi su tako zaključili kako su takve ponude ilegalne te naredili prekid svih takvih aktivnosti.

Tako će bilo kakve ICO-e u budućnosti Kina strogo kažnjavati, a novčane kazne će biti određene onima koji su organizirali već obavljene ICO-a. Iz Banke su istaknuli i kako organizatori ICO-a moraju refundirati novac investitorima, ali nisu pojasnili kako bi to trebalo napraviti.

Kina je ujedno i zabranila pretvaranje virtualnih valuta u klasične valute i korištenje digitalnih tokena kao sredstva plaćanja na tržištu.

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/kinez...---488004.html
svjpromatrac is offline  
Old 05.09.2017., 16:37   #129
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Ja isto gledam paničarenje ljudi, nije mi jasno....kao da je pala cijena na 500$. Da bar je pala na 3000 da mogu kupiti još.

Ovo nije tema o Bitcoinu.
Johnny Quid is offline  
Old 05.09.2017., 16:41   #130
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
Kinezi jednom odlukom srušili cijenu bitcoina i ethereuma

Naime, kineska Narodna banka na svojim je web-stranicama objavila kako je završila istragu o ICO, odnosno inicijalnim ponudama kriptovaluta. Kinezi su tako zaključili kako su takve ponude ilegalne te naredili prekid svih takvih aktivnosti.

Tako će bilo kakve ICO-e u budućnosti Kina strogo kažnjavati, a novčane kazne će biti određene onima koji su organizirali već obavljene ICO-a. Iz Banke su istaknuli i kako organizatori ICO-a moraju refundirati novac investitorima, ali nisu pojasnili kako bi to trebalo napraviti.

Kina je ujedno i zabranila pretvaranje virtualnih valuta u klasične valute i korištenje digitalnih tokena kao sredstva plaćanja na tržištu.

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/kinez...---488004.html
po tim informacijama oporavak je malo vjerovatan...prije cemo gledat minuse u narednim tjednima.Zabrinjavajuce.
RayBan is offline  
Old 05.09.2017., 17:28   #131
Što je s cryptopiom ? Šteka li još kome sve skupa ?
Kad otvorim wallet moram nekoliko puta osvjeziti da mi izbaci stanje.
akimaki is offline  
Old 05.09.2017., 17:40   #132
naletio sam na ovu vijest, je li ovo altcoin??

https://www.viberate.io/en/crowdsale

inače, u 4min skupili 10 milijuna dolara, slovenski startup
svjpromatrac is offline  
Old 05.09.2017., 17:57   #133
Sve je green,nije sve u kineskom banu ico-a
https://imgur.com/Fm1GYui
aiwasszg is offline  
Old 05.09.2017., 18:42   #134
Quote:
akimaki kaže: Pogledaj post
Što je s cryptopiom ? Šteka li još kome sve skupa ?
Kad otvorim wallet moram nekoliko puta osvjeziti da mi izbaci stanje.
meni sve uredno radi.
karatas_os is offline  
Old 05.09.2017., 18:51   #135
Ako je netko zainteresiran za ulaganje u ICO BlackMoon Crypto,


jos uvijek nije kasno i od 12-14. rujna se jos uvijek coini mogu kupiti po pocetnoj cijeni od 1$ po coinu.


12.09. se mozete registrirati ovdje


BlackMoon Crypto registracija


Nakon pocetna 2 dana i cijene od 1$ coini se dizu na 1.05$,a 3 dana nakon toga cijena ide na 1.10$.


Kad prođe ICO i skupi se 60mil dolara, tokeni ce se distribuirati.


Imam cijeli postupak napisan pa ako je netko zainteresiran nek prouči projekt, whitepaper i javi mi se u box pa cu

vam kopirati postupak korak po korak. Naravno, registraciju nemozete napraviti prije 12.09 al dotle mozete napraviti wallet i pripremiti sredstava koja zelite uloziti.


Lijep pozdrav
GrimReaperKC is offline  
Old 05.09.2017., 19:33   #136
kako je zamaskirao referal
TazzCRO is offline  
Old 05.09.2017., 19:42   #137
Ajde dao sam nesto love u onaj švicarski ico...zbog preporuke na forumu i zanimljive price.Oni skupljaju nesto preko 15M dolara.

Kakvi su sad ovo likovi koji skupljaju 60M ???
Sa 60M se ulazi u top70 najvrijednijih...
Stvarno čovjeku dođe da napravi svoj ICO i ode ravno u mirovinu.
akimaki is offline  
Old 05.09.2017., 19:44   #138
Zato je i dobro da SEC i slični to malo pročešljaju:klap:
Freek is offline  
Old 05.09.2017., 19:59   #139
Quote:
GrimReaperKC kaže: Pogledaj post
Ako je netko zainteresiran za ulaganje u ICO BlackMoon Crypto,


jos uvijek nije kasno i od 12-14. rujna se jos uvijek coini mogu kupiti po pocetnoj cijeni od 1$ po coinu.


12.09. se mozete registrirati ovdje


BlackMoon Crypto registracija


Nakon pocetna 2 dana i cijene od 1$ coini se dizu na 1.05$,a 3 dana nakon toga cijena ide na 1.10$.


Kad prođe ICO i skupi se 60mil dolara, tokeni ce se distribuirati.


Imam cijeli postupak napisan pa ako je netko zainteresiran nek prouči projekt, whitepaper i javi mi se u box pa cu

vam kopirati postupak korak po korak. Naravno, registraciju nemozete napraviti prije 12.09 al dotle mozete napraviti wallet i pripremiti sredstava koja zelite uloziti.


Lijep pozdrav

matija, matija, drugi put potpiši tko je napravio upute
mijur is offline  
Old 05.09.2017., 21:31   #140
Quote:
mijur kaže: Pogledaj post
matija, matija, drugi put potpiši tko je napravio upute
mislite na jurka? jurko se izreklamirao, ja nisam prekopirao njegove upute nego sam na svoju ruku napisao za frendove pa eto podijelio gdje sam registiran ako jos netko hoce uci.

trenutno imam cijelih 0.5 coina bonusa na refferal sto mogu potkrijepiti slikom, za jurka neznam kolko ima al znam da je na meni samo dobio cca 8 coina
GrimReaperKC is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.