Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2006., 09:27   #61
Question

Quote:
flakey kaže:
ja sam okolica samobora
Ej draga, jesi bila u Orhideji???
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 16:05   #62
Quote:
informirana kaže:
Ej draga, jesi bila u Orhideji???
iskreno, ne znam ni koja je to cvjecarna ajd please help
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 08:55   #63
Quote:
flakey kaže:
iskreno, ne znam ni koja je to cvjecarna ajd please help
Draga moja to ti cvjecarna u centru Mercator ispod nogometnog stadiona u Samoboru
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:57   #64
Drage moje, bila ja u petak na zelenoj i bilo je kala po 8 kuna
I tako mi odustali od plana B i vratili se na plan A
A restic sam sredjuje po stolovima, u vau po jedna ruza i gotovo, a moja najdraza kuma ce raditi aranzman za nas stol
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:15   #65
Quote:
informirana kaže:
Draga moja to ti cvjecarna u centru Mercator ispod nogometnog stadiona u Samoboru
joj pa ja sam tamo skoro svaki dan, uzimala sam kod njih cvijece za posao, zena je bas divna... nisam imala pojma da se tak zove.. silly me... fala jos jednom
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:32   #66
bila sam prošlu subotu frendici na svadbi
bilo je fantastično, mladenci predivna, klopa izvrsna, band prvoklasan,... super
posebno me oduševilo uređenje sale restorana
totalno romantično, ma prepredivno
cijela sala je bila ukrašena sa preko 300 bijelih golubova koji su u kljunu držali neprekinutu satensku vrpcu i ona ih je sve na taj način povezivala
golubovi su bili baš kao pravi, par ih je bilo maleni (taubek-dječica), a bilo je i par gnjezda sajajima i mamom-golubicom
to su smislili sami mladenci, htjeli su da ta vrpca simbolizira njihovu vječnu ljubav
ma totalno slatko
bilo je i puno onih krasnih, nježnih svijetlo roza –krem – zelenkastih ružica i tila

silno romantično, raspekmezila sam se do kraja
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:35   #67
ijooooj
a da su tek bili pravi i gugutali
__________________
klizi, puzi sve je bliže guzi
Cici is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:40   #68
a ne može se baš sve imati
ali su im par puta odsvirali "kak taubeka dva mi sretni smo bili" ma kažem ti totalno slatko

žal mi je jedino kaj bu im jedna cura popalila ideju za uređenje, a tak su se potrudili
njena bu svadba na otvorenom i već danas se bezobrazno hvali kako će sigurno biti ljepše od njihove zbog otvorenog prostora, travnjaka pa će se golubovi bolje uklopiti
ma prvoklasni bezobrazluk
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:43   #69
na otvorenom bi mogla stavit da joj žnoru drže krjesnice
prirodni lajtšou
__________________
klizi, puzi sve je bliže guzi
Cici is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 22:46   #70
Nama je pola sale uredio resoran (stolove, stolice sve breskva boja)a sve ostalo agencije vaze (niže, svječnjaci, buketi na našem stolu i oko njega...prelijepo je bilo...a ne govorim samo iz svoje perspektive...sve kombinacija breskva-bež...
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 11:18   #71
vaze ili zdjele okrugle

I mene zanima iznajmljivanje tih vaza ili zdjela skroz prozirnih staklenih. Ja bi okrugle kao lopta. Isto mislim stavljati pjesak kamenčiće i školjkice a po površini svijećice. Da li netko zna gdje jer si dekoracije mislim raditi sama. Ako ima negdje povoljno za kupiti možda i kupim jer neće biti puno ljudi niti stolova i još uvjek me ispadne jeftinije nego cvjećarka a poslje vaze poklonim rodbini.
Hvala
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 11:34   #72
mi smo iznajmili vaze za svijeće (kao veeelika čaša za konjak, a ima na izbor i martini čaše) nisam sigurna koliko točno košta ali sve u svemu

moj buket (ruže), 4 revera za kumove, ona pizdarija za auto,buket kod matičara, buket u sali za naš stol, onaj luk ispod kojeg ćemo se vjenčati +20 ovakvih vaza s plutajućim svijećama (na dnu pijesak i gel svijeća i malo zelenjave) će nas koštati 2500 kn..

Meni se čini skroz ok, ako tko želi brojček na PM..

P.S. cvjećarka je iz Samobora
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 11:55   #73
Moze meni, doduse nece mi trebati jos neko vrijeme, ali sam iz Smb i svadba ce biti tamo...
Txs!!
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 17:17   #74
curke, imam jedno pitanjce. gdje ima za kupiti tila? po mogucnosti povoljno
sve sam se dogovorila sa cvjecarom, i imat cu one staklene posude o kojima svi pricate, ali malo drugacije. bit ce kockaste, prvo idu kamenčići pa školjkice jedna kala koja ce biti zarolana u toj posudi i viriti van, ide voda naravno i na to ulje koje gori 12 sati.
a za til pitam jer cu oko greda na stropu sale staviti til kojeg sam mislila spiralno zamotati s bršljnom i na krajuvima s bijelim mašnama zavezati. joj ne znam da li me tko shvatilo, ali svejedno pommozite oko tila.
fala
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 18:43   #75
Flakey,
postoji ti nešto još puno jeftinije od tila, prozirni papir je, a izgleda kao til, koristi se pri uzgoju povrća (za pokrivanje povrća), i može se kupiti u agrarijama, košta oko 40-tak kuna. Ne sjećam se više koliko je veliko, ali ima oko 2m širine (pa možeš izrezati), i oko 10m dužine po komadu. Ja sam frendici s time kitila crkvu i doma terasu, mogu ti poslati slike na pm ako hoćeš. Jako puno smo ga imale, a nije potrošila ni 200 kn na to! Izgledalo je super!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 19:24   #76
zvuci super, ajd posalji mi koju slikicu. mislim da znam na sta mislis.. puno ti hvala na informaciji, sutra odmah idem traziti
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2006., 03:16   #77
Ne znam zašto, ali cijeli dan jučer nisam mogla otvoriti ovaj site (događa li se to još kome, meni već par puta?);
tako da tek sad obavještavam drage cure

Flakey i Martu

da imaju PM!!!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 09:17   #78
Tek sam sada vidjela slikice, lijepo si ti to "odradila" - ali 5 sati?!?! Uh, to si nažalost ne mogu priuštiti! Ali svakako je ideja zbilja zgodna!!! No tko zna, možda uspijem što ipak organizirati po tom pitanju. U svakom slučaju, hvala ti!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 09:34   #79
ajde jedan lagani upad outsidera .. ja sam kum, a vidim tu često spominjete KALE .. kaj mu to dođe?? čisto da znam (radi opće kulture)
__________________
Who let the dogs out, vuf, vuf, vuf!
malipes is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 10:14   #80
kala-kao vrsta cvijeca????
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:54.