Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2006., 22:57   #61
Quote:
Afrika paprika kaže:
jel se stela udala ?
neces vjerovatii, bas sam ja to pomislila!!!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 20:34   #62
Samo na kratko da se javim, poslje sljedi duza prica. Sve je bilo fantasticno, nista nije krenulo lose, frizura izvrsna, sminka za 5, klopa, muzika, ma sve je bilo za 10.
Presretna i prezadovoljna.
Sutra idemo uplatiti medeni mjesec - Bali

Puno pusa i hvala na cestitkama.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 21:49   #63
Quote:
stela25 kaže:
Samo na kratko da se javim, poslje sljedi duza prica. Sve je bilo fantasticno, nista nije krenulo lose, frizura izvrsna, sminka za 5, klopa, muzika, ma sve je bilo za 10.
Presretna i prezadovoljna.
Sutra idemo uplatiti medeni mjesec - Bali

Puno pusa i hvala na cestitkama.
Čestitam, baš mi je drago da je sve super prošlo!! Uživajte!!
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 22:13   #64
32 dana...
Sve pod kontrolom.
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 07:20   #65
jos 24 dana!!!!!!!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 08:30   #66
Ajoj još samo 9 danaaaaaaaaaaaaaa
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 10:40   #67
i meni isto informirana...umirem od muke jer jos pola tog nije definirano!!! a i umirem od muke sto cu slijedece subote zauvijek izgubiti slobodu...nema vise drugih muskaraca...aaaaaaaaaaa...muka mi je!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 10:47   #68
Quote:
lolita11 kaže:
i meni isto informirana...umirem od muke jer jos pola tog nije definirano!!! a i umirem od muke sto cu slijedece subote zauvijek izgubiti slobodu...nema vise drugih muskaraca...aaaaaaaaaaa...muka mi je!
I mene hvata panika zbog slobode...................
Pa kaj ti to nije definirano?????
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:00   #69
ma moj buduci je super, imali smo vrlo liberalnu vezu,cak su flertovi sa strane bili dozvoljeni, nije me nista gusio ni opterecivao tak da sam u biti zivjela samacki zivot sa povlasticom da imam nekog ko me voli i mogu na njega racunat u svakom trenutku, no do sada smo imali vezu na daljinu pa je to i bilo tak normalno, no od sada cemo zivjet 24h zajedno i to je ipak malcice drugacije nije da ja njega ne volim, al kad vidim slatkog frajera, ne mogu da mu se ne nasmjesim (bez ikakvih pretenzija).....kak cu to sada?

a nije definirano cvijece npr. jer me cvjecari motaju sim tam i nece mi rec tocnu cijenu, a u biti bolje je rec da nije jos sve realizirano.imam jako puno stvari koje radim sama pa to nije gotovo (ukrasi, menu, kartice s imenima,raspored sjedenja , vrecice za strane goste itd.)
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:04   #70
al od sutra sam na godisnjem i bacit cu se na sve to. ides ti kam na djevojacku? planiras li castiti cure tokom cijele veceri?ja se grozim tih izdataka; vec me vjencanje totalno iscrpilo u materijalnom smislu....a jos sam i skepticna zbog sminke jer se bojim da to necu bit ja...ja naime mrzim puder i nikad ga ne koristim jer imam super ten,al ce mi ga morat stavit da mi se lice ne sjaji....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:09   #71
stela25, nek vam je sa srećom!
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:15   #72
Stela, čestitam!

U brak uloži barem pola energije, truda i ljubavi kao što si u organiziranje vjenčanja i trajat će vam vječno!
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:32   #73
Quote:
lolita11 kaže:
al od sutra sam na godisnjem i bacit cu se na sve to. ides ti kam na djevojacku? planiras li castiti cure tokom cijele veceri?ja se grozim tih izdataka; vec me vjencanje totalno iscrpilo u materijalnom smislu....a jos sam i skepticna zbog sminke jer se bojim da to necu bit ja...ja naime mrzim puder i nikad ga ne koristim jer imam super ten,al ce mi ga morat stavit da mi se lice ne sjaji....
Ma daj ne brini, sve ces ti to srediti!!!
A kaj se tice djevojacke mislila sam ih izvesti na neku cugu dvije u neki diskac tako da samo plesu i ne razmišljaju o cugi jer mi se neda potrošiti hrpa love
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:47   #74
Quote:
informirana kaže:
Ma daj ne brini, sve ces ti to srediti!!!
A kaj se tice djevojacke mislila sam ih izvesti na neku cugu dvije u neki diskac tako da samo plesu i ne razmišljaju o cugi jer mi se neda potrošiti hrpa love
ja sam mislila da je obicaj da kuma organizira djevojacku! meni organizira. cak ni ne znam sta cemo raditi....kazu da je iznenadjenje i da ne smijem znati...al mislim da ne financira sve kuma nego cure zajedno! ja sam se ponudila da i ja nesto financiram, al mi ne daju...fala bogu
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:48   #75
Quote:
A kaj se tice djevojacke mislila sam ih izvesti na neku cugu dvije u neki diskac tako da samo plesu i ne razmišljaju o cugi jer mi se neda potrošiti hrpa love
to sam i ja mislila al sad se javlja jedna od njih i ona bi bas u neki lounge bar di ce se onda sigurno pit puno....ma poludit cu!
molly-ti si sretnica!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:50   #76
malo mi je nezgodno sto ce one sve platiti ( ne znam ni sta tocno ), al iskreno, nisam bas u mogucnosti da inzistiram previse da i ja platim nesto...al posto je njih vise cura, valjda im nije problem...nadam se
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:58   #77
da, teoretski ih ne bi trebalo doc puno, al kad ja sve sama placam to je onda ogroman trosak. inace striper dode 400 eura na sat vremena pa si ti sad misli! kak su se one uopce usaglasile da sve placaju?kaj se sve medusobno poznaju i ista su skvadra?ja imam problem da su sve cure vrlo razlicite ,a mnoge se niti ne poznaju.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 13:17   #78
ne znam kako su se usaglasile...par njih su jako dobre medjusobno, a ostale znaju barem povrsno pa valjda nije bio problem...pojma zapravo nemam nista mi nece reci!
prijatelj je platio striptizetu 2000kn za 20 min....a kazu da je grozna bila!!!!!!!!ravna ko daska ni plesat nije znala...jako se se razocarali..
meni se striptiz ne svidja...nekako mi je to bacanje novaca!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 13:21   #79
i meni! al kvragu, mogle bi dovesti nekog zgodnog frenda da nas zabavlja barem
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 13:25   #80
pa nadji nekog prijatelja....najbolje prijateljevog prijatelja---tako da ga ne znate, a svejedno ti bude free...ja imam nekih prijatelja koji se vole skidati, hehehe, pa valjda svatko ima!!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.