Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2010., 20:14   #61
E sad sam se totalno us**** da mi prostiš, nisam mislila da je takav presing na sale u kc, ja sam tome svemu nekak više ležerno pristupila i evo mi sad, sutra ću zvati za prc, budem vidla, a kaj ti misliš za band? ja gledam ove sve i tak su svi jaooo, nekak mi je zodiac band o.k. ali već vidim i da se to mora dog. dve godine unaprijed, iolo, kakav ti dojam o bendovima imaš? vidim da si tražila, sa kojima si se susrela? brijem da se može napisat tu, tak da znam koje da si prekrižim već u stratu
Ily is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 18:24   #62
Exclamation

Saturnus,sa njima smo se dogovorili pa ipak nemože,a sa "grupa Festival" sam se našla,i ko da sam se našla sa Stonsima.Ali molim te nemoj ti na temelju mojih iskustava donosit odluke,možda su tebi dobri,tu ih inače na forumu hvale,pa valjda su oni pametniji od mene.Ja velim našla bum se sa dj čini se dobar pa bum vidila(imam preporuku iz prve ruke za dj ali sam ja uvjek oprezna).Bila sam nedavno na svadbi od sestrične i neznam koji bend uglavnom počeli su se međusobno svađat,morali su ih smirivat,da se ne potuku.Užas!!
(a moj zaručnik,njemu super,još me nakraju zeza ak neču bit dobra da če uzet Cro Cop bend za našu svadbu)
iolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 18:47   #63
Sitnice

Quote:
ze29 kaže: Pogledaj post
Lijepi pozdrav

pročitala sam puno zanimljivih ideja i hvala na savjetima. Ali problem je što se uglavnom sve potrebno nalazi u Zagrebu. Pa bih molila da li ima netko sa savjetima na području Bjelovara ili Koprivnice? Gdje kupiti balone, muzika, fotograf, snimatelj i tome slično.
Sve si možeš i ovako riješiti, mi smo ti preko ove stranice www.gogi.hr odeš pod informacije i dole piše jedan link Free Housse u Vinkovcima i naručiš poštom.
Neznam stavit link pa probaj tako pretraži.
Poštarina nas je koštala oko 80 kuna za sve.
bjelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:18   #64
Ne znam još za bend, moram se konzultirati sa svojom boljom polovicom jer njegova je strana bosanska a moja podravska, i treba naći neku kombinaciju...
I moramo se dogovoriti koliko bumo love izdvojili? Koliko traže vaši bendovi??? Da otprilike znam dal se mogu cjenkati
Po revere mislim u Zg, nisam tu nikaj našla, isto bum i kaj se tiće cvijeća-na veletržnicu jer radim prilično dobre aranzmane i želim da budu bogati... a cvjećari svoj rad s tri ruže naplate ko suho zlato... tak da mi neće biti problem raditi sama ili s kumom ali glavno da to izgleda kak treba...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:47   #65
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Ne znam još za bend, moram se konzultirati sa svojom boljom polovicom jer njegova je strana bosanska a moja podravska, i treba naći neku kombinaciju...
I moramo se dogovoriti koliko bumo love izdvojili? Koliko traže vaši bendovi??? Da otprilike znam dal se mogu cjenkati
Po revere mislim u Zg, nisam tu nikaj našla, isto bum i kaj se tiće cvijeća-na veletržnicu jer radim prilično dobre aranzmane i želim da budu bogati... a cvjećari svoj rad s tri ruže naplate ko suho zlato... tak da mi neće biti problem raditi sama ili s kumom ali glavno da to izgleda kak treba...
Na žitnjaku u zagrebu možeš i sama uzeti robu za male reverčiće kao i rezano cvječe.
Mali cvjetič koji tebe košta u konaćnici 3 kune u zg nemoš naći po salonima ispod 7 kuna jer troše vrijeme na rad.
Muziku ti je najbolje izabrat što se baš Vama sviđa jer vjeruj mi mladenci drže goste na podiju. ako Vama paše kakva je muzika i drugima će.
isto pogledaj na onoj stranici imaju i muziku i mi smo sve to već čuli.
Najbolje ti je sve grupe nazvati koje ti se sviđaju i pitati gdje sviraju da ih odeš poslušati. A oni onda iskombiniraju najbolji repertuar da su svi zadovoljni.
Nadam se da sam bar malo pomogla
bjelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:51   #66
Koliko traže vaši bendovi??? Da otprilike znam dal se mogu cjenkati

Cijene su ti otprilike od 5.000,00 kuna pa do nekih 7.500,00 kuna, kako koji je zvućan po imenu.
Mada ja bi išla bolje po stilu muzike nego koliko su popularni u javnosti.
Jer mislim da su se neki malo precijenili.
bjelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:58   #67
Fala Bogu kaj sam u Podravini jer na temi Bendovi su me malo prestrašili s ciframa od 2500E Hvala ti puno Bjelka...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:02   #68
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Fala Bogu kaj sam u Podravini jer na temi Bendovi su me malo prestrašili s ciframa od 2500E Hvala ti puno Bjelka...
Je..... Podravina a i Slavonija, ja sam na granici.
bjelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 21:16   #69
Ovak za sve udavače iz Kc. Mi smo kaparili salu Zrinski super mi izgleda, lusteri su mi zakon. Dalje, oni sami peku svoje kolače i jednom godišnje imaju degustaciju kolača (vele da bu u siječnju) pa bumo do tad još odlučili dal budu njihovi kolači ili ne. Peku svoj kruh (morala bum odlučiti i dal mogu birati različite vrste). Puno su mi pomagali kod sastavljanja jelovnika jer kad na jelovnik napišeš ŠNICL to povlači hrpu pitanja tipa jel svinjski ili... jel zagrebački ili bečki i sl... nakraju smo zaključili da šnicl nije samo šnicl već puno više... Kaj se tiće kolko nam budu spustili cijenu (kad budu oduzimali ono kaj mi donesemo svojeg) to se posebno izračunava ovisno kolike su količine i sl...
Super su mi navlake i okrugli stolovi (zbog kojih mi se čini da bu svadba izgledala jako glamurozno) bacamo se na traženje benda... Do sljedećeg javljanja guten apetit...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 14:42   #70
vjenčanje u bjelovaru

da li netko može preporučiti dobar restoran salu za vjenčanja u Bjelovaru??
kakve su cijene, hrana, osoblje....
casper39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 13:44   #71
Matahari, kak napreduješ sa traženjem benda? mi smo riješili sve na PRC - u(nadam se da ne bude iznenadnih problema), ali stvarno su stručni i super se tamo osječamo a i znamo da je hrana super? E sad dolazi band na red, a ja sva na mukama htjela bi da sviraju strano i domaće ma ne znam tražim na netu i polako padam u očaj
Ily is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 13:45   #72
Znamo da je hrana super, nije potreban upitnik, hehe
Ily is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 16:55   #73
Quote:
casper39 kaže: Pogledaj post
da li netko može preporučiti dobar restoran salu za vjenčanja u Bjelovaru??
kakve su cijene, hrana, osoblje....
Meni je prekrasan hotel Central u Bjelovaru! Bila sam tamo nedavno na svadbi i hrana je bila odlična.
*ribicaivana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 13:32   #74
Quote:
*ribicaivana* kaže: Pogledaj post
Meni je prekrasan hotel Central u Bjelovaru! Bila sam tamo nedavno na svadbi i hrana je bila odlična.
hvala
casper39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 16:40   #75
Quote:
Ily kaže: Pogledaj post
Matahari, kak napreduješ sa traženjem benda? mi smo riješili sve na PRC - u(nadam se da ne bude iznenadnih problema), ali stvarno su stručni i super se tamo osječamo a i znamo da je hrana super? E sad dolazi band na red, a ja sva na mukama htjela bi da sviraju strano i domaće ma ne znam tražim na netu i polako padam u očaj
Ovak pitanje benda je riješila moja lošija polovica (ajd barem se tu angaziral kad već neće nikaj drugo). U biti bili smo na svadbi prije jedno tri tjedna i tamo je svirala grupa Aquarius (iz Torčeca) i bili su odlični, svirali su po dva sata u komadu i vrsta glazbe nam totalno odgovara. Onda smo išli slušati Gloria Band (meni su i oni bili odlični), onda smo slušali dečke iz Visokog Napona (bili su ok)... nakraju nam se sve zmješalo i trebali smo ići slušati još par bendova ali mm je steral sve do vraga i odlučil kapariti prve...
Zapravo čim više slušaš to ti se sve izmješa, tak da je najbolje odma uzeti one prve koji su ti dobro zvučali i završiti s njima.
Nama je bila prednost kaj smo ih slušali cijelu noć jer smo bili na svadbi, a ostale po sat, najviše sat i pol.
Napominjem : imaš dvije grupe Aquarius (jedne iz Torčeca a druge iz Međimurja) znam to jer kolegica koja se udaje mj dana prije mene angažirala je ove druge....
Kak tebi ide biranje snimatelja i ostale gluposti?
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 20:10   #76
Jel ima tko iskustva sa hotelom Podravina iz Koprivnice i njigovim cateringom??? Mi nažalost imamo zašto nažalost isprićat ću vam kad vidim što će se dogodit na sudu jer moja sestra i šogi se sude sa njima...
Samo ću vam malo doćarat što se dogodillo: radili smo svadbu kod kuće i sami postavili šatore stolove, ma sve pet i spomenuta je tvrtka radila catering, i sad da ne dugovlacim imali su zadatak ispeći meso i poslužit ga na stol, ali što se dogodilo pekli su janjce na ražnju 6 komada odjednom u peki koja je namjenjena za 6 ražanja ali nije namjenjena za išta peći jer sve sto se cijedi sa toga sto je na ražnju ide direktno na žar i naravno sve se zapalilo za nekih pola sata i ode tako 6 janjaca u zaborav.. Možete si mislit kako je bilo nama kad su gostima poslužili zagorelu janjetinu koja je još dodatno pećena na roštilju jer naravno iznutra je bila sirova...
Ma nešto odvratno..
kad se sve ovo završi reći ću vam detalje zašto se sudimo, ali mislim da se glavni razlog da zakljuciti iz ove priće...
mrgyalen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 21:30   #77
Quote:
mrgyalen kaže: Pogledaj post
Jel ima tko iskustva sa hotelom Podravina iz Koprivnice i njigovim cateringom??? Mi nažalost imamo zašto nažalost isprićat ću vam kad vidim što će se dogodit na sudu jer moja sestra i šogi se sude sa njima...
Samo ću vam malo doćarat što se dogodillo: radili smo svadbu kod kuće i sami postavili šatore stolove, ma sve pet i spomenuta je tvrtka radila catering, i sad da ne dugovlacim imali su zadatak ispeći meso i poslužit ga na stol, ali što se dogodilo pekli su janjce na ražnju 6 komada odjednom u peki koja je namjenjena za 6 ražanja ali nije namjenjena za išta peći jer sve sto se cijedi sa toga sto je na ražnju ide direktno na žar i naravno sve se zapalilo za nekih pola sata i ode tako 6 janjaca u zaborav.. Možete si mislit kako je bilo nama kad su gostima poslužili zagorelu janjetinu koja je još dodatno pećena na roštilju jer naravno iznutra je bila sirova...
Ma nešto odvratno..
kad se sve ovo završi reći ću vam detalje zašto se sudimo, ali mislim da se glavni razlog da zakljuciti iz ove priće...
Grozno
eho! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:12   #78
Cijene po osobi na PRC-u i Hotelu Picok

Pozzz,

dal ima tko od cura da je nedavno imao svadbu na gore spomenutim lokacijama,
mi bi imali manju svadbu pa bi nam PRC bio idealan za to, ali čuli smo da su oni dosta skupi.Bili smo jednom na dočeku Nove u Hotelu Picok, pa nam se je jako dopalo tamo, pa me zanima vaša iskustva sa Hotelom Picok i PRC-om i kolike su otprilike cijene po osobi
Lilly sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 11:34   #79
pozdrav cure!

mene zanima postoji li negdje u okolici koprivnice mogućnost za svadbu na otvorenom ???
magda23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 16:06   #80
Cool

Bokić!
Mi smo išli pitati i na PRC i u Picok i tu su negdje oko 250 kn po osobi bez cuge.
S tim da na PRC stane jako malo ljudi, nam je to bilo premalo. A kaj se tiče Picoka, stvarno je prekrasan ali nam je tip (voditelj) počel nekaj muljati pa smo odustali i uzeli Amaliu u Ludbregu.
helas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.