Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Solarij
Ne idem nikada, štetno je za zdravlje 135 34.35%
Odem par puta prije ljeta 166 42.24%
Idem tijekom cijele godine da održim boju 43 10.94%
Ovisna sam, stalno visim tamo 6 1.53%
Ne idem jer sam tamnoputa i bez toga / volim biti porculanski bijela 43 10.94%
Glasovatelji: 393. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 11:00   #221
Quote:
Vedranna kaže: Pogledaj post
Onima koji žive u blizini plaže, slažem se, nije nužan solarij jer mogu na proljeće nekoliko puta na kratko skoknuti na plažu i postepeno dobivati boju. No, kad netko dođe na more na tjedan dana ne može si priuštiti prvih pet odlaziti na plažu po 20 minuta e da bi tek zadnja dva mogao uživati u suncu i moru.
A postepeno dobivati boju možemo isključivo na plaži?

Meni je mama rekla da se boja može dobiti i vožnjom bicikla i sunčanjem na terasi ili stajanjem kraj otvorenog prozora, zar je lagala? Navodno ima i sunca dosta po onoj prirodi, ali tamo ima i tigrova, pa nije baš najsigurnije ići tamo.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:28   #222
kako da glasam, nema opcije išla sam, a sad više ne idem
dobila pjegice iz budućnosti na desnoj sisi/dojci/cici
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:29   #223
Quote:
bucibuc kaže: Pogledaj post
Uvijek sam imala bijele fleke (kao dva kruga na lopaticama) od lezanja u solariju, do sada mi nije smetalo jer ljeti izjednacim boju na suncu a zimi ne nosim otvorenu odjecu, no planiram obuci nesto otvoreno na ledjima za jednu posebnu priliku i sada mi te fleke smetaju, izgleda kao da sam bolesna Kako povecavam minutazu i prelazim iz slabijeg u jaci, one se bukvalno sire i sada imam liniju tacno iznad grudnjaka
jesi sigurna da te bijele fleke nisu gljivice?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 18:26   #224
Ne idem, bila jednom u životu, nije mi se dopalo.

Sjećam se da sam još u Americi svojevremeno (u doba kad ih nije bilo kod nas, ili rijetko) vidjela žene koje redovito posjećuju solarij, i skužila da im je koža nekako "sparušena" i da izgledaju starije od svojih vršnjakinja. A onda mi je i jedan tip tamo objašnjavao zašto mu se ne sviđaju kvarcane žene. Tako da nisam imala želju.
Pa su poslije uslijedila istraživanja koja su potvrdila štetnost solarija za kožu, kao i to da pospješuju starenje kože. A u biti, više mi se sviđaju različita lica kože, kao i različita godišnja doba. Kad malo bolje razmislim, svijetla koža na muškarcima mi izgleda privlačnije od tamno preplanule, iako i preplanula može dobro izgledati ljeti. Sve u svoje vrijeme.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:06   #225
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
jesi sigurna da te bijele fleke nisu gljivice?
Vjerovatno se nisam dobro izrazila, koza mi jednostavno tu ne tamni u lezecem solariju ( u stojecem tamni, ali nemam nijedan blizu). Na suncu normalno tamni i nikad nisam imala nikakvih problema s kozom, primjetila sam da su ta dva kao kruga na lijevoj i desnoj lopatici na mjestima na kojima je najvece opterecenje dok lezim.
bucibuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 00:19   #226
SOLARIJ!!!!! NEeeeeeee- kod nas su solariji sve second-hand smeće ostaci iz Europe....
Sabrina s is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 22:34   #227
Pozdrav svima! Ovako imam oziljak odnosno dva jedan je star 5 godina drugi je star 1,3 mjeseca. I sada me zanima da li komotno mogu ici u solariji bez ikakve bojazni molimm vas odgovorite mi jer nema di nisam postavljao pitanje svugdje su uspjesno igrnorirali ovako izgleda oziljka od godinu dana. I koliko se inace nakon operacije ne smije izlagati solariju i suncu? unaprijed hvala! http://img215.imageshack.us/i/122710162719.jpg/ ovako izgleda oziljak sada nakon godinu i tri mjeseca.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 02:56   #228
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Ovako imam oziljak odnosno dva jedan je star 5 godina drugi je star 1,3 mjeseca. I sada me zanima da li komotno mogu ici u solariji bez ikakve bojazni molimm vas odgovorite mi jer nema di nisam postavljao pitanje svugdje su uspjesno igrnorirali ovako izgleda oziljka od godinu dana. I koliko se inace nakon operacije ne smije izlagati solariju i suncu? unaprijed hvala! http://img215.imageshack.us/i/122710162719.jpg/ ovako izgleda oziljak sada nakon godinu i tri mjeseca.
Naravno da mozes.Oziljak je koza koja nece potamniti,ne otvorena rana.
Makar zasto bi uopce isao na solarij?? I posto je solarij stetan i za obicnu kozu,sigurno nije melem ni za oziljke.


Zene i solariji su mi .
Zasto zaboga?Losa narancasta put koja odiše provincijalizmom.

Uzasno mi je to treš,neestetski i odbojno.
Kvarcanje povezujem sa splavarusama i jeftinim prostitutkama.Ne želim nikoga uvrijediti,ali realno gledajuci-tako je.

Muskarci u solarijima su mi pak(izuzev deklariranih gejeva,oni su mi dragi pa im svasta oprastam hahah)vrsta koju bih zakonom kaznjavala.
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 13:02   #229
Quote:
Me,myself and I kaže: Pogledaj post
Naravno da mozes.Oziljak je koza koja nece potamniti,ne otvorena rana.
Makar zasto bi uopce isao na solarij?? I posto je solarij stetan i za obicnu kozu,sigurno nije melem ni za oziljke.


Zene i solariji su mi .
Zasto zaboga?Losa narancasta put koja odiše provincijalizmom.

Uzasno mi je to treš,neestetski i odbojno.
Kvarcanje povezujem sa splavarusama i jeftinim prostitutkama.Ne želim nikoga uvrijediti,ali realno gledajuci-tako je.

Muskarci u solarijima su mi pak(izuzev deklariranih gejeva,oni su mi dragi pa im svasta oprastam hahah)vrsta koju bih zakonom kaznjavala.
ne bih se složila...ima puno lijepih cura koje idu u solarij.... između ostalih i ja ....al to može samo onima kojima se boja tako primi da izgleda prirodno....a za muškarce se slažem
__________________
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika,
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika.
matija mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 15:16   #230
idem na kvarcanje i volim preplanulu put..odvratno mi je kad je netko onako sirast ili plaza ili solarij obavezno!
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 17:56   #231
Quote:
Me,myself and I kaže: Pogledaj post
Zene i solariji su mi .
Zasto zaboga?Losa narancasta put koja odiše provincijalizmom.

Uzasno mi je to treš,neestetski i odbojno.
Kvarcanje povezujem sa splavarusama i jeftinim prostitutkama.Ne želim nikoga uvrijediti,ali realno gledajuci-tako je.
Shvaćam te, imam isto mišljenje kao i ti, ali ima jaaako puno cura koje idu u solarij, a da nikad ne bi rekla.

Smeta mi kad mi netko zakoluta očima kad kažem da recimo, danas idem u solarij.

Idem prije ljeta jer jako brzo dobivam boju, ali je brzo i gubim i stvarno su drastične razlike ljeto/zima kod mene, međutim, inače sam crnka pa nitko na meni taj utjecaj solarija i ne vidi jer...gle čuda, nisam narančasta

Ali načelno, slažem se
__________________
From error to error one discovers the entire truth.
Eurybia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 17:59   #232
I ja idem u solarij i nisam narancasta to ovisi o puti, nisu sve zene koje se kvarcaju narancaste
ella.ella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 00:53   #233
Quote:
ella.ella kaže: Pogledaj post
I ja idem u solarij i nisam narancasta to ovisi o puti, nisu sve zene koje se kvarcaju narancaste
tak i ja.. par puta prije ljeta i to je to, i nitko mi nikad nije reko da sam narančasta seljanka..
al čim spomenem solarij, odmah lete pogledi i kritike ko da sam se pržila stopedeset puta
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 14:51   #234
Da li netko zna ima li u blizini botaničkog vrta,željezničkog kolodvora ili zrinjevca,u Zagrebu solarij? radim blizu, pa sam mislila skočiti pod pauzom. idem na svadbu za 2 tjedna
Ariela___ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 23:57   #235
Pozdrav jos jednom zanima me da li je obavezno nositi naocale za solariji dok se boravi u njemu, naime idem u solariji i bojim se bijelih kolutova oko ociju. Guglao sam i pise da su OBAVEZNE medjutim neki ih ne nose. Otisao sam i na yahoo answers i odgovor je bio ovaj da se obavezno moraju nositi naocale i da iako se nose ne ostaje bijelo jer se tamnoca siri. Ovo je pisalo na ovaj nacin So even though you wear the eyewear, around your eyes becomes darker also, because the tan spreads. sad naocale da ili ne? E da i jos nesto kad stavim naocale i kad izadjem iz solarijia vide se minimalno bijelo ali poslje nekog vremena se sve izjednaci
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa

Zadnje uređivanje is_none : 19.07.2011. at 00:10.
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 00:12   #236
ne idem nikada, tamnim prirodnim putem(a ni ne treba mi puno)... makar sam si pomisla dal da odem ove godine
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 10:04   #237
idem u solarij jer ne volim nosit kratke hlace/soseve pocetkom ljeta jer su mi noge koma, pa moram pricekati da mi pocrne da se rane i oziljci ne vide toliko... sad dugo nisam isla i frustrira me to jer su mi noge blijede, moram pocet koristit kremu za brze tamnjenje nogu
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 16:09   #238
Nisam nikad isla, a sumnjam i da cu. Prirodno sam bijela.
Nisam iskompleksirana time.
garibić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:57   #239
imam pitanje dali netko zna..citala sam na sun for you facebook stranici da imaju one kartice platis 200kn dobis jos 100kn,al pise da je to samo od prvog u mjesecu pa do 8..zanima me dal je to istina,jer mi je to malo blesavo..i dali ima neka cura da je isla u trudnoci u solarija,naravno ne mislim przit se nego tek toliko boju dobit,jer je frendici ginic preporucio posto je dosta svetlije puti da rade ode na 5-6 min u solarij nego suncat se na sunce jer joj se na suncu zagrijava plodna voda..pa me zanimaju vasa iskustva..
maya :)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 00:11   #240
pouka priče je: ne idite u solarij!
__________________
.
Maldini1899 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.