Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Solarij
Ne idem nikada, štetno je za zdravlje 135 34.35%
Odem par puta prije ljeta 166 42.24%
Idem tijekom cijele godine da održim boju 43 10.94%
Ovisna sam, stalno visim tamo 6 1.53%
Ne idem jer sam tamnoputa i bez toga / volim biti porculanski bijela 43 10.94%
Glasovatelji: 393. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2011., 18:34   #241
Ne, pouka priče je budite umjereni!
ja idem uglavnom prije ljeta, u proljetnim mjesecima najviše pet puta da postignem neku podlogu(daleko je to od brončane puti)... A ostatak odradi sunce.
Otkad idem na solarij prije ljeta, ne crvenim na plaži ko Čehinja.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 10:28   #242
Imam jedno jako glupo pitanje
za tjedan dana idem na svadbu, obući ću haljinu, ali noge su mi nekoliko nijansi svjetlije od ostatka tijela.
E sad, ja bi ih nekeko potamnila, ali kreme ne dolaze u obzir jer od njih samo ponarančastim.
i tako....evo glupog pitanja: jel bi mogla u solarij al da obučem gore dolčevitu tako da se sunčaju samo noge?
Fizicara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 14:49   #243
Quote:
fizica 28 kaže: Pogledaj post
Imam jedno jako glupo pitanje
za tjedan dana idem na svadbu, obući ću haljinu, ali noge su mi nekoliko nijansi svjetlije od ostatka tijela.
E sad, ja bi ih nekeko potamnila, ali kreme ne dolaze u obzir jer od njih samo ponarančastim.
i tako....evo glupog pitanja: jel bi mogla u solarij al da obučem gore dolčevitu tako da se sunčaju samo noge?
Ja sam nekad davno cula da indijski caj potamnjuje ten, ali nisam nikada probala. Naime skuva se jaci caj i s njime se ravnomjerno istrlja tijelo



edit: evo nasla sam tekst o tome
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 19:04   #244
Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
Ja sam nekad davno cula da indijski caj potamnjuje ten, ali nisam nikada probala. Naime skuva se jaci caj i s njime se ravnomjerno istrlja tijelo



edit: evo nasla sam tekst o tome

Ovo zvuci primamljivo, jel neko probao?
Ja bih samo da su mi noge tamne jer nosim haljinice a fkt nemam zivaca da se kuham po suncu, a ni solarij mi nije privlacan.
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 20:33   #245
Quote:
fizica 28 kaže: Pogledaj post
Imam jedno jako glupo pitanje
za tjedan dana idem na svadbu, obući ću haljinu, ali noge su mi nekoliko nijansi svjetlije od ostatka tijela.
E sad, ja bi ih nekeko potamnila, ali kreme ne dolaze u obzir jer od njih samo ponarančastim.
i tako....evo glupog pitanja: jel bi mogla u solarij al da obučem gore dolčevitu tako da se sunčaju samo noge?

, sorry nije zlonamjerno, al zamisljam te u solariju s dolcevitom... nisam probala, al bolje ti je da se ne mucis, nego namazi noge s onom kremom za solarij, mislim da ima cak i bas samo za noge, pitaj tam u studiju , a imas i akcelerator od evelina, imas ga u kozmu mislim da je kojih 20 kn, pa namazi samo noge dok ides u solarij
http://www.sminkerica.com/kozmetika/...amnjenja-koze/
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 20:42   #246
Quote:
fizica 28 kaže: Pogledaj post
Imam jedno jako glupo pitanje
za tjedan dana idem na svadbu, obući ću haljinu, ali noge su mi nekoliko nijansi svjetlije od ostatka tijela.
E sad, ja bi ih nekeko potamnila, ali kreme ne dolaze u obzir jer od njih samo ponarančastim.
i tako....evo glupog pitanja: jel bi mogla u solarij al da obučem gore dolčevitu tako da se sunčaju samo noge?
Ja sam jednom zamolila radnicu u solariju da mi upali samo donju lampu u ležećem To ti je najednostavnije , samo ne znam imaju li svi solariji takvu opciju ...
fijufiju is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 23:20   #247
znam da mi je pitanje glupo, al moram nešto smislit do subote s ovim svojim bijelim nogama. Izgledam presmješno

Probala sam i sprej za samotamnjenje, al od njega osim što su mi noge narančaste, još su i flekave.

od tog akceleratora neću ponarančastit???
Pitat ću i radnicu može li upaliti samo donje lampe.

Inače ne idem u solarij, niti se ne pržim na suncu (alergična sam na sunce )
Ovu boju na gornjem dijelu sam uhvatila onako usput, ali noge ništa. Sir, sir.
Fizicara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 13:29   #248
ja imam neku alergiju 10-ak dana po tijelu, primala sam i injekcije, i htjela bi otić u solarij da mi se malo koža smiri, da ne budem točkasta,
jel to pametno obzirom da pijem lijekove?


Macarena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 13:46   #249
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ne, pouka priče je budite umjereni!
ja idem uglavnom prije ljeta, u proljetnim mjesecima najviše pet puta da postignem neku podlogu(daleko je to od brončane puti)... A ostatak odradi sunce.
Otkad idem na solarij prije ljeta, ne crvenim na plaži ko Čehinja.
Potpisujem. Inače bih uvijek na plaži pocrvenila k'o rak, otkad odem u solarij par puta prije ljeta odmah počnem tamniti malo po malo.
S time da ja u solariju gotovo uopće ne dobijem boju, istina , ni ne odem više od 5, 6 puta, ali imam frendice kojima se nakon 5 min u solariju već vidi osijetna razlika. ali dobro, kad ja imam baš svjetlu put, glavno mi je da mi stvori podlogu da na moru mogu biti opuštenija.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 13:26   #250
Jel ima onih besplatnih solarija u West gate-u još?
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 17:36   #251
Solarij i Nivea Protect and Bronze

Zanima me da li mogu u solariju koristiti onu kremu Nivea protect and bronze koja nije za samotamnjenje ali kao potiče proizvodnju melanina?
malena112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 14:35   #252
Mislim da možeš.Pitaj još nekog tko radi u solariju da li smiješ koristiti tu kremu.Osobno koristim samo za lice neki niži zaštitni faktor kada idem u solarij.I to najčešće idem prije ljeta.Makar koji put odem i preko jeseni i zime.Samo rijetko
BubbleGum4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 22:53   #253
Pozdrav curke!

Ovako, imam jedno pitanje. Šanse su vrlo velike da ću se zbrukat, pa bolje da se zbrukam anonimno, nego pred ženom u nekom salonu

Nedavno (2,3 tj) sam se tetovirala i sad daljnjih barem mjesec dana ne smijem na sunce etc.
Pa s obzirom da mi je tetovaža na rebrima, a ja bih htjela da mi samo noge potamne ( jer sam k'o Snjeguljica) , jel se u onom stajaćem solariju može upalit samo donji dio?
Ili je to samo moja mašta?
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 23:25   #254
Ne može, isti ti je kao ležeći što se tiče tih lampi.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 23:03   #255
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Ne može, isti ti je kao ležeći što se tiče tih lampi.
Aha
Ah ... kaj se može. Hvala na odgovoru
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 02:15   #256
pozdrav cure, ima li negdje u zagrebu solarija samo za noge?
holly. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:07   #257
malo da oživim temu. jer ima u zgb na črnkasu onaj solarij platiš ccaa 200kn dolaziš 1mj neograničeno?
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 12:26   #258
Vidjela sam da se zatvorio solarij Megasun u Vukovarskoj u Splitu. Jesu prešli na drugu lokaciju ili..?
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 21:17   #259
cure, postoji li kakv dobar solarij u Zapruđu, tamo negdje oko Meštovićevog trga?
Sunčiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 18:59   #260
Nikad nisam bila u solariju , planiram otići pa me zanimaju neke stvari.

1. Ako inače brzo hvatam boju od sunca znači li to da ću i u solariju brže potamnit ili to nema baš neke veze?

2. Jel potrebno (nužno) namazat se nečim prije ulaska u solarij nekom kremom za još brže tamnjenje ili nešto ili se može ić ''gol'' bez ičega?

3. Koliko je odlazaka potrebno da bi se primijetila razlika , tj. koliko je ona uočljiva nakon samo 1 tretmana ?

4. Cijene okvirno kako se kreću i koliko smijem uopće ostat unutra ak idem prvi put ?

trenutno sam nešt ovako bljedunjava https://upload.wikimedia.org/wikiped..._(cropped).jpg no unatoč svjetlijoj prirodnoj puti stvarno jako brzo tamnim na suncu i zadržavam boju (sam što nisma na moru bila 2 god ) ,cilj mi je doć do nečeg ovakvog , znači niš predrastično. kolko tretmana cca bi trebalo za to ? http://static.celebuzz.com/uploads/2...nstagram-3.png
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.