Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2015., 22:17   #1181
Quote:
mačkonja kaže: Pogledaj post
evo novosti u ugovoru, većini će biti zanimljivo za ljeto, ali može se koristitti nevezano za ljeto

Članak 8.
Korisnik usluga obavezuje se:
....
- poštivati odluku davatelja usluga da dijete može biti ispisano iz vrtića jednom tijekom pedagoške godine, a najdulje do dva mjeseca u kontinuitetu
Ovo je stara stvar.. Moja frendica tu mogucnost koristi vec cetvrtu godinu za redom
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 23:07   #1182
ja isto to koristim vec tri godine, po ljeti.

inace, stari ne moraju nositi nove ugovore, vrijede oni koji su potpisani lani
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 00:43   #1183
Nama bi recimo odgovaralo ove godine da možemo više od dva mjeseca spojiti jer su krajem lipnja u tjednu dva neradna dana i tad će sigurno već početi spajati grupe pa smo mislili ga ispisati s 20.6. i vratiti u rujnu, ali po ugovoru ne možemo, platit ćemo i tih 10 dana koje neće ići.
spuzva bob is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 13:41   #1184
zvala sam vrtić, kopija prijave na mirovinsko i zdravstveno treba za novozaposlene unutar 3mj ili u tijeku prijava (kako piše), pa se ne zamarajte time
boo-boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 20:55   #1185
Vrtic "Maza" iskustva?
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 16:03   #1186
Mame može par informcija i iskustava s vrtićima Gardelin, Krijesnica, Mirta i Zamet? Hvala puno, pošto se prvi put upisujemo pa svaka informacija mi je dobrodošla...
Sabrina86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 07:51   #1187
Nadam se da si upisani svi kojima je trebalo...danas su prvi privremeni rezultati

U našem vrtiću u mlađoj i srednjoj vrtićkoj skupini nije upisano ni jedno novo dijete, mislim da je u vrtićkim skupinama sve skupa samo petoro djece novoupisanih, u jaslicama je više novoupisanih, ali valjda ih je dosta prešlo iz jaslica u vrtićare pa su se oslobodila mjesta
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 08:29   #1188
Mene je ugodno iznenadilo da su vec ujutro oko 7.30 izvjesili rezultate Kod nas u sportskoj isto niti jedno novoupisano dijete, samo su popunili mjesta s postojecim jaslicarima koji prelaze (prosle godine je recimo bilo nekoliko novih). A sad ih je zbilja malo prelazilo u skolu i nije se puno mjesta oslobodilo.
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 09:28   #1189
kod nad u vrtićkoj grupi također samo nekoliko njih prešlo iz jaslica, ni jedno novoupisano dijete.
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 09:39   #1190
A malo sam zavirila u jaslicke grupe, tamo je recimo u nekim grupama trebalo barem 21 bod za upis, oni koji nemaju nikakvih dodatnih prednosti nisu uopce upali Ocito je ove godine bas bilo cupavo, bas me zanimaju podaci koliko je djece ostalo neupisano...
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 15:30   #1191
Kolika se plaća privatni vrtići u Rijeci, kao Mali Princ, Maza,Snjegulica?
__________________
MOJ ALBUM
Deta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 15:49   #1192
Quote:
Deta kaže: Pogledaj post
Kolika se plaća privatni vrtići u Rijeci, kao Mali Princ, Maza,Snjegulica?
mislim oko 900 kn (gradski je 720)
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 21:26   #1193
i kod nas su vec oko 8h ujutro bili rezultati
ima upisanih novih dosta koliko sam uspjela skicnut,kod nas u grupi je 10 skolarca ove god,znaci 10 novoupisanih,a i u drugim grupama ih ima podosta
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 01:48   #1194
Quote:
Deta kaže: Pogledaj post
Kolika se plaća privatni vrtići u Rijeci, kao Mali Princ, Maza,Snjegulica?
1290
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 09:14   #1195
Bacila sam malo danas oko na liste neupisanih, na Turnicu ostalo 22 (!!!!) djece neupisano u jaslice. I to ima i onih sa 21 bod i hrpa onih sa 20 (oba roditelja zaposlena). Plus jos ima djece kojima roditelji nemaju prebivaliste u Rijeci.

Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 11:43   #1196
Mi smo upali u jaslice u Mirtu s 22 boda, s tim da su u Mirti primljena i djeca s 20 bodova. Mislim da je 2 djece na onoj privremenoj listi ili kako već zovu. Tako da, a očito na Kantridi nema puno djece.
Sabrina86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 13:40   #1197
Dobijete li cd/stick od teta sa slikama i snimkama od vrtićke godine na izmaku?

Tete u našoj grupi nam snime svake godine, ove su god su posebno bile vrijedne, dobili smo hrpu slika, proslave rođendana, pa kad izrađuju nešto (i studentice kad dođu na praktični dio), pa Očev dan, Majčin dan, izleti, posjeta kazalištu, paljenje pusta...

Njihova grupa nije imala nikakvu priredbu za kraj, već smo se organizirali i proveli dan u Golubinjaku, roditelji, djeca i tete, bilo je baš lijepo i opušteno, pekao se roštilj, podružili se, a djeca su najviše guštala jer je tamo savršeno za njih. Mi smo bili tamo 6h i mali je jedva u dva navrata stao da pojede, ostalo sve u prošlo u igri.
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 20:08   #1198
blago vama mi smo bili s frendicom u golubinjaku na tom druzenju roditelji-djeca. tete su napravile predstavu sa klincima kao iznenadjenje i svaki klinac je dobio na kraju poklon (taj cd s fotkama i jos nesto), a tetama su klinci onda dali poklone za kraj godine (roditelji su se organizirali i kupili). meni je to preprepredobro, mi tog nemamo
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 20:14   #1199
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Dobijete li cd/stick od teta sa slikama i snimkama od vrtićke godine na izmaku?

Tete u našoj grupi nam snime svake godine, ove su god su posebno bile vrijedne, dobili smo hrpu slika, proslave rođendana, pa kad izrađuju nešto (i studentice kad dođu na praktični dio), pa Očev dan, Majčin dan, izleti, posjeta kazalištu, paljenje pusta...

Njihova grupa nije imala nikakvu priredbu za kraj, već smo se organizirali i proveli dan u Golubinjaku, roditelji, djeca i tete, bilo je baš lijepo i opušteno, pekao se roštilj, podružili se, a djeca su najviše guštala jer je tamo savršeno za njih. Mi smo bili tamo 6h i mali je jedva u dva navrata stao da pojede, ostalo sve u prošlo u igri.
mi isto redovno dobijemo fotke i snimke od cijele godine, u petak smo imali priredbu,a u srijedu sad već tradicionalno idemo na jedno imanje u Fužinama gdje roštiljamo i igramo se i družimo cijeli dan,,
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 20:41   #1200
U kojim ste vi to vrticima ?citam i cudim se
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.