Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2013., 23:37   #141
Quote:
Ekscentrik93 kaže: Pogledaj post
Pa dovoljni su rezultati u posljednjih 10 godina o tome se nema šta pričati.
Ispravka netočnog navoda- padobranac je, toliko o tvojoj informiranosti
Rezultati su neprejebivi. Sjebo je jedinu kompaniju (PDVSA) koja je ista valjala do te mjere da je moro Ruse dovuc da ih vadi iz govana.
__________________
Meh
Gordon Gekko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:37   #142
Quote:
Ekscentrik93 kaže: Pogledaj post
Pa dovoljni su rezultati u posljednjih 10 godina o tome se nema šta pričati.
Ispravka netočnog navoda- padobranac je, toliko o tvojoj informiranosti
Jesu, kako ne. Uništio naftnu kompaniju, da o inflaciji ne pričam.

Babu si ispravljaj.

Quote:
From 1978 through 1979, Chávez was commander and squad leader of the Bravos de Apure AMX-30 armored tank battalion in Maracay
The Gipper is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:37   #143
Quote:
Gordon Gekko kaže: Pogledaj post
Ode. Jebate, sta ce sad Venezuela.
nastavit živjet dalje...
isto kak je Hrvatska nastavila živit dalje kad je umro Tuđman, isto kak je Srbija nastavila živit nakon smrti Slobe, isto kak je Juga nastavila živit nakon smrti Tita,

jedino mu zamjeram jer je mijenjao ustav da bi mogao nastavit vladati...slično Putinu...

imao je muda reć ne Americi...u američkoj zoni interesa...malo je takvih u Karipskom zaljevu...imao je mana kao i svaki čovjek...

za mene luđak na pozitivan način...čovjek sa stavom...

ali Republika Venezuela nastavlja dalje...mora!
silvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:40   #144
Vive para siempre Hugo Chavez y revolucion bolivariana!
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:40   #145
Quote:
The Gipper kaže: Pogledaj post
Jest, eno su baš izliječili HIV. I Nora je otišla na Kubu na liječenje.
"Kubanski liječnici i znanstvenici su proizveli četiri nove vrste cjepiva protiv jednako toliko različitih vrsta tumora i to je, bez ikakve sumnje, važna vijest za čovječanstvo, ako uzmemo u obzir da prema podacima Svjetske zdravstvene organizacije upravo zbog tih tipova raka umre oko 8 milijuna ljudi u svijetu godišnje."
Ekscentrik93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:43   #146
Quote:
Ekscentrik93 kaže: Pogledaj post
"Kubanski liječnici i znanstvenici su proizveli četiri nove vrste cjepiva protiv jednako toliko različitih vrsta tumora i to je, bez ikakve sumnje, važna vijest za čovječanstvo, ako uzmemo u obzir da prema podacima Svjetske zdravstvene organizacije upravo zbog tih tipova raka umre oko 8 milijuna ljudi u svijetu godišnje."
E pa kao što vidimo jebeno im je cjepivo.
The Gipper is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:47   #147
Možda baš zato ih i nevole, zato što su na tragu da spase toliko očajnih ljudi teško oboljelih, zato što su rekli NE farmaceutskim tvrtkama koje licemjerno "pomažu" ljudima. davnih dana lijek protiv teških bolesti mogao se pronaći, ali ipak je profit pokvarenog kapitalizma bitniji od života nečijeg bližnjeg.

Vamos todos!
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:53   #148
BBC-jev prilog povodom Chavezove smrti:

http://www.bbc.co.uk/news/world-latin-america-20912436
__________________
"Tuđmanu bi ja oprostija da je priša u pedere, eto, da skratim priču.
A zamisli tek Mesića, on je pobijedija i 41. i 45. i 71. i 91. i 95. i 2000." - Casey
Buddhallah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:55   #149
Quote:
silvan kaže: Pogledaj post
nastavit živjet dalje...
isto kak je Hrvatska nastavila živit dalje kad je umro Tuđman, isto kak je Srbija nastavila živit nakon smrti Slobe, isto kak je Juga nastavila živit nakon smrti Tita,

jedino mu zamjeram jer je mijenjao ustav da bi mogao nastavit vladati...slično Putinu...

imao je muda reć ne Americi...u američkoj zoni interesa...malo je takvih u Karipskom zaljevu...imao je mana kao i svaki čovjek...

za mene luđak na pozitivan način...čovjek sa stavom...

ali Republika Venezuela nastavlja dalje...mora!


Nastaviti će Venezuela dalje, ali pod novim vodstvom. Novi predsjednik vjerojatno će postati Henrique Capriles Radonsky, umjereni konzervativac, koji najavljuje reviziju svih štetnih ugovora koje je Chavez potpisao sa Rusijom i Kinom, te prekid političkih veza štetnih za Venezuelu, poput onih sa Iranom i Bjelorusijom.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:58   #150
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Nastaviti će Venezuela dalje, ali pod novim vodstvom. Novi predsjednik vjerojatno će postati Henrique Capriles Radonsky, umjereni konzervativac, koji najavljuje reviziju svih štetnih ugovora koje je Chavez potpisao sa Rusijom i Kinom, te prekid političkih veza štetnih za Venezuelu, poput onih sa Iranom i Bjelorusijom.
Samo se ti nadaj, novi predsjednik ce postati Nicolas Maduro i nastaviti ce Chavezovu politiku.
FedererFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 00:01   #151
Meni kao potpunom laiku se čini da će Radonski postati novi predsjednik.Na zadnjim izborima je bio dosta blizu što znači da bi mogao i na slijedećim a naravno treba uzeti u obzir i Chavezovu karizmu koja mu je pomagala a neznam ima li Maduro takvu karizmu koja bi mu pomogla.

Za koliko bi mogli uslijediti izbori ?
__________________
He's not the Messiah. He's a very naughty boy!
-theTrooper- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 00:09   #152
Quote:
FedererFan kaže: Pogledaj post
Samo se ti nadaj, novi predsjednik ce postati Nicolas Maduro i nastaviti ce Chavezovu politiku.


Biti će izbori, moja prognoza je da Capriles uvjerljivo pobjeđuje vozača autobusa koji je bio potpredsjednik samo zato što se Chavez okružio nesposobnim i glupim ljudima koji mu nisu konkurencija.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 00:10   #153
Po venezuelanskom ustavu, trajna nesposobnost za obnašanje dužnosti izazvala bi predsjedničke izbore u roku od 30 dana.
Znaci za manje od mjesec dana ce biti novi izbori.

A da bila je mala razlika 55 - 45% za Chaveza, biti ce gusto na ponovljenim izborima. Ja se nadam da ce Maduro pobjediti....
FedererFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 00:12   #154
Uvijek je vrlo interesantno promatrati koje se sve skupine ujedine u tuzi kada jedan ovakav zločinac i diktator konačno odapne...

ima tu svega, od originalnih marksista, preko kvaziliberalnih hašomana (pretežito mladih neradnika revolucionara sljedbenika mate kapovića), index.hr-a i matije babića pa do neonacista i klonova mladena schwartza
Jesse Livermore is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.03.2013., 00:26   #155
Quote:
Jesse Livermore kaže: Pogledaj post
Uvijek je vrlo interesantno promatrati koje se sve skupine ujedine u tuzi kada jedan ovakav zločinac i diktator konačno odapne...

ima tu svega, od originalnih marksista, preko kvaziliberalnih hašomana (pretežito mladih neradnika revolucionara sljedbenika mate kapovića), index.hr-a i matije babića pa do neonacista i klonova mladena schwartza

Mene uopće ne zanima niti socijalizam, niti komunizam, niti nacizam, niti kapitalizam......

Ne interesira me uopće sustav! Živjet ću dobro u komunizmu ili kapitalizmu jer ne ovisim o nikome nego o samom sebi. Imam posao koji prosječan Hrvat niti ne zna da je posao. Briga me za sustav, ali mi je žao Chaveza.
Kao prvo, umro je čovjek, i volili ga ili mrzili, treba pokazati barem malo poštovanja.
Hugo je bio čovjek koji je imao svoj stav, koji se nije dao gazit, koji se nije dao pokorit, i ja to cijenim!

Ne pratim pretjerano vanjsku politiku pa ne znam da li je terorizirao svoj narod, ali koliko pratim, nikad nisam čuo takvo nešto. Znam da nije dao da itko za*ebava njegov narod niti da ih itko tlači, počevši od Amera.

Da uskrsne i kandidira se za predsjednika Hrvatske, bez razmišljanja bih glasao za njega. Ove naše spodobe (sve od reda) ne mogu probaviti.
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 01:00   #156
Quote:
Jesse Livermore kaže: Pogledaj post
Uvijek je vrlo interesantno promatrati koje se sve skupine ujedine u tuzi kada jedan ovakav zločinac i diktator konačno odapne...
Čak i da se složimo da Chavezova politika nije dobra, da njegov sustav ne funkcionira i da država ne ide u dobrom pravcu otkad je on predsjednik, ali nasjedati na proameričke nebuloze da se radi o diktatoru i zločincu, valjda na to mogu nasjesti još samo Amerikanci jer njima je dovoljno da se na nekoga nelijepi etiketa diktatora i time misle da su rekli sve.
I to kažu oni koji gotovo svakodnevno započinju nove ratove
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 01:05   #157
Upravo to, ljudi razmišljaju onako kako im ameri kroz medije poruče, ne razmišljajući da su oni započeli hrpu ratova i napravili toliko zla, ali zapamtite : sve na tuđem terietoriju nikad na svom! i uvijek pod krinkom pravde i demokracije a u biti zbog nafte i profita!
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 01:10   #158
r.i.p. hugo chavez


otisao je covijek kojeg su prezirali gulikoze i obozavali siromasi.
ryann__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 01:17   #159
Hugo R.I.P.
maksis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 01:20   #160
Quote:
FedererFan kaže: Pogledaj post
Veliki udarac za Venecuelu, pocivao u miru Bozjem.
Nadam se da ce na ponovljenim izborima pobjediti Maduru i nastaviti politiku Chaveza.
Maduro za predsjednika
maksis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.