Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2014., 10:29   #461
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Zašto glupost? Znam preko nekoliko cura koje su djevice u tim godinama. I zamisli, uopće nisu gabori. Dapače, sve su iznadprosječne, a neke šišaju i ove poznate ljepotice po izgledu. Ne garantiram da je Lima bila djevica, ali to uopće nije nemoguće.
Glupost zato sto smatram da svaka normalna osoba mora imat te nagone, naprosto zelju za spolnim cinom. Ne zelim sad reci da smo mi ljudi samo rasplodne masine i da nam je to jedina svrha, ali isto tako ne smatram da je seks nuzno nesto lose cemu se trebamo pod svaku cijenu opirat. Zasto ne bi imali neka iskustva prije braka? Ne kazem ni da treba bit promiskuitetan ali ako doticna ima zdrav spolni nagon, i ne srami se svog tijela (a ocito nije), po meni je u najmanju ruku bolesno da ga ignorira radi odrzavanja neke "cistoce" i to moze itekako utjecat cak na psihicko stanje osobe, ili vi smatrate da je glupost to sto se osjecamo "100 kila laksi" nakon dobrog seksa? A vjerojatno i na kvalitetu seksa - pa time i braka, jer svi znamo da je kvaliteta seksa vrlo bitna

Isto tako mi je apsurdno u katolickoj crkvi sto svecenici i casne ne smiju imati partnere, totalno se kosi s prirodom covjeka

Btw, klon nisam. u cemu je problem ako vec niz godina tu i tamo procitam neke teme na forum.hr i sad sam odlucila zahvaljujuci trenutnoj dosadi otvorit account? i sto fali ovoj temi, LJES mi vise nije toliko zanimljiv, o psihologiji koja me zanima i slicno mi se ne da toliko piskarat jos, vecinom sam na kozmetici i kokosinjcu... kamenujte me ono
Sunshine Bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 11:23   #462
ja jako volim Adrianu, ali ne vjerujem da je bila nevina do braka. ona je manekenka, sa samo 16 je napustila brazil i otisla u ameriku, sto mislite sto je sve morala raditi da bi prezivjela? naravno, prije nego sto joj je karijera krenula. mlada, naivna i lijepa djevojka, sama u velikom gradu, koliko se samo tipova motalo oko nje.. ne vjerujem...
-Esma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 12:14   #463
Mozda je radila sve osim kurca u picku
Dosta ljudi npr pusenje uopste ne smatra seksualnim cinom
Ili je davala da je trpaju u dupe..ono jebes se al i dalje si 'nevin'
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 12:41   #464
Može bit. Negdje je netko slicno pisao. Čitala sam davno nečiji komentar na nekoj stranici da je možda "glavni ulaz" držala zapečačen, a koristila ostale. I da je to popularno kod brazilki
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 13:06   #465
To ne zna nitko osim nje. Odličan je model, ali moje lično mišljenje je da je cijela ta priča oko nevinosti samo dobar marketinški potez
-Esma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 13:42   #466
Quote:
Sunshine Bliss kaže: Pogledaj post
Glupost zato sto smatram da svaka normalna osoba mora imat te nagone, naprosto zelju za spolnim cinom. Ne zelim sad reci da smo mi ljudi samo rasplodne masine i da nam je to jedina svrha, ali isto tako ne smatram da je seks nuzno nesto lose cemu se trebamo pod svaku cijenu opirat. Zasto ne bi imali neka iskustva prije braka? Ne kazem ni da treba bit promiskuitetan ali ako doticna ima zdrav spolni nagon, i ne srami se svog tijela (a ocito nije), po meni je u najmanju ruku bolesno da ga ignorira radi odrzavanja neke "cistoce" i to moze itekako utjecat cak na psihicko stanje osobe, ili vi smatrate da je glupost to sto se osjecamo "100 kila laksi" nakon dobrog seksa? A vjerojatno i na kvalitetu seksa - pa time i braka, jer svi znamo da je kvaliteta seksa vrlo bitna

Isto tako mi je apsurdno u katolickoj crkvi sto svecenici i casne ne smiju imati partnere, totalno se kosi s prirodom covjeka

Btw, klon nisam. u cemu je problem ako vec niz godina tu i tamo procitam neke teme na forum.hr i sad sam odlucila zahvaljujuci trenutnoj dosadi otvorit account? i sto fali ovoj temi, LJES mi vise nije toliko zanimljiv, o psihologiji koja me zanima i slicno mi se ne da toliko piskarat jos, vecinom sam na kozmetici i kokosinjcu... kamenujte me ono
Nikad nisi čula za aseksualne osobe?
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 13:46   #467
Pa napisala je svaka 'normalna' osoba
A Lima nije aseksualna cim ina 2 djece a ni katolicki popovi cim diraju djecake
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 13:50   #468
Ti misliš da su aseksualci "nenormalni"?
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 13:57   #469
Quote:
Sunshine Bliss kaže: Pogledaj post
Glupost zato sto smatram da svaka normalna osoba mora imat te nagone, naprosto zelju za spolnim cinom. Ne zelim sad reci da smo mi ljudi samo rasplodne masine i da nam je to jedina svrha, ali isto tako ne smatram da je seks nuzno nesto lose cemu se trebamo pod svaku cijenu opirat. Zasto ne bi imali neka iskustva prije braka? Ne kazem ni da treba bit promiskuitetan ali ako doticna ima zdrav spolni nagon, i ne srami se svog tijela (a ocito nije), po meni je u najmanju ruku bolesno da ga ignorira radi odrzavanja neke "cistoce" i to moze itekako utjecat cak na psihicko stanje osobe, ili vi smatrate da je glupost to sto se osjecamo "100 kila laksi" nakon dobrog seksa? A vjerojatno i na kvalitetu seksa - pa time i braka, jer svi znamo da je kvaliteta seksa vrlo bitna
Ne znam što da ti kažem, ne garantiram ni da je ni da nije. Postoje nagoni, no postoje i ljudi koji znaju kontrolirati svoje nagone. I nigdje nisam napisala da je seks prije braka nešto loše, niti to mislim Poštujem svačiji izbor. Samo kažem ne mislim da je to nemoguće.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 13:59   #470
Da
Ne u smislu 'bolesni u glavu' vec mi je seksualni nagon najprirodnija ljudska osobina kao npr vid ili sluh
Slijep i gluv covjek nije nenormalan ali nije ni 'normalan' jer ima hendikep
Ok aseksualac moze u svemu normalno funkcionisati u obavljanju svakodnevnih aktivnosti za razliku od slijepog i gluvog ali da neko prirodno nema volju ni zelju za seksom i da se nikad seksualno ne uzbudi mi nije normalno
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 14:04   #471
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Da
Ne u smislu 'bolesni u glavu' vec mi je seksualni nagon najprirodnija ljudska osobina kao npr vid ili sluh
Slijep i gluv covjek nije nenormalan ali nije ni 'normalan' jer ima hendikep
Ok aseksualac moze u svemu normalno funkcionisati u obavljanju svakodnevnih aktivnosti za razliku od slijepog i gluvog ali da neko prirodno nema volju ni zelju za seksom i da se nikad seksualno ne uzbudi mi nije normalno
Neki ljudi umiju kontrolirati svoj spolni nagon, a nije nužno da moraju odmah spolno općiti.
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 14:30   #472
Ja vjerujem da je bila djevica, da nije vec bi se javili oni koji su bili s njom da se pohvale da su "jebali Adrianu Limu", kako to vec biva kod slavnih. I ja znam par djevica starijih od 25, ne vidim u tome nista lose, njihov izbor. I izgled nema nikakve veze s time...
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 17:48   #473
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ja vidim
Poslij svake trudnoce krene posto poto sto prije vratiti liniju pa je previse smrsavila
Noge su joj nikakve, trup je uvijek bio stubina a sad kad je ovaj Jarac napravio budalom propala je i usukala se i u licu
Mislila sam na slike iz 2007-e i 2010-e.
Baš da netko propadne drastično u 3 godine (osim ako nije neka bolest u pitanju)-teško.

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mozda je radila sve osim kurca u picku
Dosta ljudi npr pusenje uopste ne smatra seksualnim cinom
Ili je davala da je trpaju u dupe..ono jebes se al i dalje si 'nevin'
Medicinski gledano, i jest djevica.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 19:08   #474
http://www.index.hr/rouge/clanak/adr...tu/750267.aspx
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 19:19   #475
Imam istu kosulju ko on
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 21:50   #476
a daj ne mozes ovo!ako je istina odma ovo stavljam na najgore parove.u povijesti.icega.ikad.
mali-zeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 21:51   #477
A jebovas slikali su se samo zajedno -.-
Na istoj toj zabavi se motao i oko palvinke, plazila je po njemu, i još oko raznih drugih modela. Glupost.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 21:52   #478
Mladi Biberko jebe bolje od nekih koji nisu na glasu kao "zensko", "peder", "lezbejka", "djevojcica"..
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 08:24   #479
Jel imade ona brata ili sestru?..i kako izgledaju?
KrystiBarcelona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 08:49   #480
Quote:
Nutella2 kaže: Pogledaj post
Ti misliš da su aseksualci "nenormalni"?
da, priznajem, krivo sam se izrazila. inace nemam tendenciju govoriti za ljude koji su na slicne nacine drugaciji da su nenormalni, samo sam htjela rec da tu sigurno mora postojat neki "problem" ako je netko jos nevin do 27-me. neki mozda to ne bi nazvali problemom ako su razlog vjerska uvjerenja, ali po meni je to prije vjerski FANATIZAM jer se "cuvas" zbog prakticki niceg, dok ti tijelo govori skroz drugacije. aseksualna stvarno ne bi trebala biti, jer, vec ti je receno, ima dvoje djece i muza, osim ako nije i to napravila samo zato jer katolicka Crkva nalaze? A u tom slucaju stvarno ima PROBLEM. Iskompleksirana sigurno nije jer se slikaje i seta gola/polugola.

Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Ne znam što da ti kažem, ne garantiram ni da je ni da nije. Postoje nagoni, no postoje i ljudi koji znaju kontrolirati svoje nagone. I nigdje nisam napisala da je seks prije braka nešto loše, niti to mislim Poštujem svačiji izbor. Samo kažem ne mislim da je to nemoguće.
nije nemoguce, ali nije bas ni realno. hello, pa ona je svjetski poznata manekenka. danas brat bratu ne moze vjerovat sta govori, ali ne, ja idem bas vjerovat manekenki koja se vjerojatno ponasa i govori i radi sve sto njeni agenti njoj nalazu, plus sta novinari gledaju da napisu bilo sto ekskluzivnije i zanimljivije. osim toga, pa nije bas tolika bomba, od 50 ljudi 40 ce ti rec da im i nije bas nesto pa moze Nutella2 govorit sto oce. sta mislis kako je dosla do tih velikih svjetskih revija? mozda ima "ono nesto" u sebi cime zraci uzivo, al to bi opet bia seksipil, a sto ce joj seksipil kad ona zeli bit djevica i dat se samo jednom muskarcu koji je potencijalno, a i realno, izvara vjerojatno sa svakom drugom sponzorusom? zanimljivo, let's put it in news, neki ljudi ce sigurno pusit pricu, jer i tako puse vecinu svih drugih prica.


Quote:
Nutella2 kaže: Pogledaj post
Neki ljudi umiju kontrolirati svoj spolni nagon, a nije nužno da moraju odmah spolno općiti.
uopce nisi realna o Adriani Limi, reci ces apsolutno bilo sto samo da bude "u njenu obranu" iako ti je vec 5 ljudi reklo isto u drugacijoj varijanti

Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Ja vjerujem da je bila djevica, da nije vec bi se javili oni koji su bili s njom da se pohvale da su "jebali Adrianu Limu", kako to vec biva kod slavnih. I ja znam par djevica starijih od 25, ne vidim u tome nista lose, njihov izbor. I izgled nema nikakve veze s time...
zato da se ne bi javili takvi postoje ljudi koji se bave time kakva ce Lima ispast ispred ociju javnosti. nije ona neka djevojka iz susjedstva. glupo mi je vise iti raspravljat o tome
Naravno da izgled nema veze s tim. izgled ne mora nuzno imat veze s icim, duuuh
ali znam u Splitu jedno 10tak cura boljih od nje 100 puta, mozda neke uz pomoc estetskog kirurga, ali sigurno se i Lima "popravljala". pobogu, i sama za sebe mogu rec da sam bolje gradjena od nje.
Sunshine Bliss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.