Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2015., 22:59   #61
Quote:
evangeline1 kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno bila na svadbi u Pyrusu. Cvijeće je bilo prekrasno i bogato..na mladenačkom stolu su bila 3 niska aranžmana od ruža i ljiljana i dva aranžmana u visokim čašama.. na stolovima za goste također je bila visoka vaza na nogicu sa aranžmanom od ruža i ljiljana. cvijeće je bilo super, torta je bila prekrasna.. no neki su se gosti žalili na neljubaznost osoblja, na hranu i posebice na janjetinu jer su poslužene uglavnom kosti sa vrlo malo mesa.
Bas steta, do sada sam citala same pohvale za Pyrus. Izgleda da je stvar u promjeni vlasnistva i sto tamo vise ne radi prijasnja organizatorica vjencanja. Ovu subotu imaju otvorena vrata, ni sama ne znam dal' bi sad uopce isla. Jako mi je bitno, a vjerujem i svima, kvaliteta hrane i usluge.
patkazdvenoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 23:12   #62
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Ja jos nisam imala svadbu, ali su mi dali broj i rekli da se sama dogovaram s njihovom cvjecarkom sto i kako zelim - dakle izgleda onako kako ti zelis
A ovo za cvijece im je stvarno super . Ma vjerujem da ce sve biti u najboljem redu. Uvijek se moze popricati prije svadbe s glavnom i zaduzenom osobom i reci sto ste culi te upozoriti na isto.
patkazdvenoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 16:20   #63
Muzej

Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Mislim da bi za 80 bilo ok. Javi im se, jako su susretljivi i sve će ti lijepo odgovoriti. Mi ćemo imati tamo u listopadu.
Danas sam se navratila tamo, konobar me odmah zapričao. Htjela sam samo baciti oko na prostor, a on već vadi tekicu i k'o za vraga željeni petak slobodan. Uh, stvarno mi je malo falilo da već počnem davati svoje podatke. Rekla sam da moram dovest zaručnika i da ćemo onda dogovarat.
Na terasu navodno stane čak do 150 ljudi - a uživo izgleda manja nego na slikama, ali taman po mojoj mjeri. Sad moram uhvatit malo zraka i dobro razmislit. Jel ima netko da je imao ikakva loša iskustva s Muzejem?
Trešnja- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 21:47   #64
Pozdrav buduce mladenke!
Dragi i ja smo naisli na slike dvorane Kornati u Hypo centru te s obzirom da je velika, a imat cemo velik broj uzvanika, jako nam se svidja!Zanima me ima li tko kakva iskustva, saznanja o cijeni ili bilo kakvu informaciju o spomenutoj dvorani? Vidim da imaju ovih dana i Dane otvorenih vrata, medjutim zivim u Austriji pa nisam u mogucnosti doci
Mare2608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 13:58   #65
pozdrav svima,
evo i ja se bacila u planiranje male svadbice i procitala sam vec jako puno toga na forumu.
zanima me da li je netko ima svadbu u rougemarinu? nismo se jos odlucili za datum tako da nismo ni njima poslali upit, al jako mi se sviđaju slikice na njihovoj stranici vjencanja koja su tamo bila i skoro da bi sve isto napravila samo ne znam koga angazirati za takvo uređenje koje nije bas klasicno. nisam bas vjesta sama sve osmislit.
negdje sam procitala na forumu da im je stolica do 55 eura sto mi je ok jer znam da im je hrana mastovita i jako fina, a i ambijent je odlican za manje svatove i ako se ne varam torte su ukljucene. da li se mozda cijena mijenjala? iskustva?
giu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 16:45   #66
Nisam sigurna koja svadba ti se svidja, ali znam da su za onu drugu dekoracije radile Vjenčanushe i u principu se njima obratis za takav stil uredjenja.

S obzirom da sam i sama bila fascinirana upravo tom svadbom (i stilom uredjenja), negdje sam procitala da su dosta toga mladenci sami izradili.
tika-taka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 20:38   #67
Quote:
busbus kaže: Pogledaj post
Cijena za Divlje Vode je od 38 do 45 eura,ovisi o meniju i danu svadbe. Samo ce ti bit problem ako brzo planiras svadbu termin jer su puni ko sipak. Ja sam u sestom mjesecu prosle godine jedva pronasao slobodan termin za peti mjesec ove godine ( petak ) ...
Ok, hvala ti. Planiram za 5 mj sljedeće godine
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 20:59   #68
hvala puno tika-taka! to je bas to. kontaktirat cu ih svakako kad dođem do te faze. nadam se da nisu jako skupi.
giu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 08:15   #69
Quote:
giu kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,
evo i ja se bacila u planiranje male svadbice i procitala sam vec jako puno toga na forumu.
zanima me da li je netko ima svadbu u rougemarinu? nismo se jos odlucili za datum tako da nismo ni njima poslali upit, al jako mi se sviđaju slikice na njihovoj stranici vjencanja koja su tamo bila i skoro da bi sve isto napravila samo ne znam koga angazirati za takvo uređenje koje nije bas klasicno. nisam bas vjesta sama sve osmislit.
negdje sam procitala na forumu da im je stolica do 55 eura sto mi je ok jer znam da im je hrana mastovita i jako fina, a i ambijent je odlican za manje svatove i ako se ne varam torte su ukljucene. da li se mozda cijena mijenjala? iskustva?
Moja frendica se udaje u Rougemarinu u 6.mj. Ona je za uređenje uzela Showroom.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 09:58   #70
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Moja frendica se udaje u Rougemarinu u 6.mj. Ona je za uređenje uzela Showroom.
Da li znas mozda kako se kod njih krecu cijene? Gledala sam i njih, al nekako mi to sve izgleda skupo. Mozda se varam. Ionako sad samo skupljam informacije tako da o cijenama ne znam puno.
Nadam se da ces podijeliti iskustva kad prođe svadba. Sigurno cu u toj fazi imati brdo pitanja.
Nemoj zamjerit.
giu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 10:11   #71
Quote:
giu kaže: Pogledaj post
Da li znas mozda kako se kod njih krecu cijene? Gledala sam i njih, al nekako mi to sve izgleda skupo. Mozda se varam. Ionako sad samo skupljam informacije tako da o cijenama ne znam puno.
Nadam se da ces podijeliti iskustva kad prođe svadba. Sigurno cu u toj fazi imati brdo pitanja.
Nemoj zamjerit.
U 6.mj ti napišem iskustvo jer idem na tu svadbu. Da, stolica je 55 eura, al to je bez alkohola...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 10:19   #72
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
U 6.mj ti napišem iskustvo jer idem na tu svadbu. Da, stolica je 55 eura, al to je bez alkohola...
Da, da...cini mi se da je jedna cura pisala o njenoj svadbi u rougemarinu pa je rekla da alkohol nije ukljucen, ali jesu torte i kolaci (ako sam dobro razumjela). buduci da ne planiram imati svadbenu tortu, a oni imaju jako fine torte i kolace, to mi i odgovara.
Hvala ti unaprijed za sve informacije!
giu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 10:21   #73
Quote:
giu kaže: Pogledaj post
Da, da...cini mi se da je jedna cura pisala o njenoj svadbi u rougemarinu pa je rekla da alkohol nije ukljucen, ali jesu torte i kolaci (ako sam dobro razumjela). buduci da ne planiram imati svadbenu tortu, a oni imaju jako fine torte i kolace, to mi i odgovara.
Hvala ti unaprijed za sve informacije!
Koliko mi je rekla frendica imaju oni i opciju sa alkoholom...U 6.mj ti napišem detalje
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 21:53   #74
jel ima tko kakve novije informacije oko cijene menija za blue sun, odnosno restoran academia? mislim, da priupitam ovdje prije nego posaljem upit
susjeda s kata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 08:21   #75
Dal je netko bio na svadbi u Novi Resort, Novi Vinodolski?
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:23   #76
Quote:
Mare2608 kaže: Pogledaj post
Pozdrav buduce mladenke!
Dragi i ja smo naisli na slike dvorane Kornati u Hypo centru te s obzirom da je velika, a imat cemo velik broj uzvanika, jako nam se svidja!Zanima me ima li tko kakva iskustva, saznanja o cijeni ili bilo kakvu informaciju o spomenutoj dvorani? Vidim da imaju ovih dana i Dane otvorenih vrata, medjutim zivim u Austriji pa nisam u mogucnosti doci
Nisam buduca mladenka, ali ti svejedno mogu odgovoriti

Dvorana Kornati je stvarno odlicna, a uz sve dodatke poput osvjetljenja i lijepog uredjenja je jedan od naj prostora u kojima sam bio.
Prilicno dobro je prikazano na videu na njihovoj Fejs stranici
https://m.facebook.com/dvoranaKornati
(Pretpostavljam da si vec vidjela, no za slucaj da nisi)

Sto se tice broja ljudi, ne znam sto tocno smatras velikom brojem, no mislim da sve komunikaciju mozes odraditi preko neta.
Ili poslati nekog iz HR u izvidnicu kod njih jednu subotu recimo.
Probaj pitati za neki popust na broj ljudi da li u cijeni po osobi ili bar u nekim stvarima poput pica ili sl.
sretno!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:50   #77
Quote:
BabyBoo123 kaže: Pogledaj post
Dal je netko bio na svadbi u Novi Resort, Novi Vinodolski?
Imaš koju fotku dvorane? Ili link na netu?
Bila sam nedavno da dvije svadbe u novom vinodolskom, ali se ne sjećam imena
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 08:02   #78
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
Imaš koju fotku dvorane? Ili link na netu?
Bila sam nedavno da dvije svadbe u novom vinodolskom, ali se ne sjećam imena
http://www.novi.hr/hr
evo :klap::klap:
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 09:07   #79
Našla sam i ja to, ali me zanima gdje su slike dvorane?
Ne vidim gdje piše vjenčanja, jel to ovo "kongresi i saatanci"?
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 09:43   #80
Ne znam ni ja, uglavnom otvori mi i njega kad pretražujem sale, tako da se očito u nekoj od tih dvorana održavaju i vjenčanja..
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.