Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2015., 19:07   #681
Prva emisija USA Voicea se 'sere' na sve dosadašnje u UK. Ja ne znam po kojem kriteriju ta ekipa bira al' po glasu sigurno ne.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 17:33   #682
A siroti Adam, nitko ga ne bira
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 19:36   #683
Uf, i koga sad izabrati....ok, znam koga bi Toni izabrao ali ipak

https://www.youtube.com/watch?v=cNf8PoLln0Q
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 13:54   #684
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Uf, i koga sad izabrati....ok, znam koga bi Toni izabrao ali ipak

https://www.youtube.com/watch?v=cNf8PoLln0Q

uk me ove godine nije bas impresionirao
ameri rasturaju zasad.
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 14:26   #685
Pratim usa i naš, škicnem i uk po YouTube-u
Kasnim, danas sam završila blind auditions usa. Inače ih odgledam u dan dva a ovu sezonu sam zbog obaveza gledala vikendom pa nisam baš popamtila timove. Ovako po sjećanju čini mi se da su Pharrellovi najjači, on mi je i inače odličan coach, kad se i ne okrene nekom uvijek da konstruktivnu kritiku i čini mi se jako pristupačan.
Adam i Blake i dalje su , super mi je što se Christina vratila.Baš se veselim ostatku sezone !

UK mi nije nešto, općenito mi je usa svake sezone bolji, nekako su mi pjevači ozbiljniji, bolje su pjesme. Ove sezone sam upamtila one dvije blizanke što sliče na Nicky Minaj i neopisivo mi idu na živce a odlična mi je ona Autumn . Rita Ora je kulerica al Jessie mi je bila najbolja .

Naši nisu ni blizu jednoj ni drugoj verziji ali show je realiziran iznad očekivanja tako da od mene
pomidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 13:48   #686
Meni je Sasha odlična

https://www.youtube.com/watch?v=PjpmVcDgttM
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 17:16   #687
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
dobra je bila sinoc, napokon bez suza

ja volim emmanuela
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 11:47   #688
Zna li tko kada danas pocinje generalna proba i do kada se moze uci.

Hvala
carica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 20:38   #689
Evo pobjednika UK škotski vatrogasac.... dobarrrrr....


https://www.youtube.com/watch?v=rByRLDXKlz8

https://www.youtube.com/watch?v=z347j3bFVeA

https://www.youtube.com/watch?v=O_DQ-QJZZEg
Cora47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 16:13   #690
prvi usa lajv odlican, inace su mi englezi bili bolji ali ove godine ameri rasturaju
i nema puno countrya kao prijasnjih godina :klap:
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 08:32   #691
Quote:
TangyZizzle kaže: Pogledaj post
prvi usa lajv odlican, inace su mi englezi bili bolji ali ove godine ameri rasturaju
i nema puno countrya kao prijasnjih godina :klap:
A ja bas pomislila kako ima puno countrya, ali nisam gledala prijasnje epizode. Uglavnom, puno mi je zanimljivije, dinamicnije od naseg Voicea, kojeg vise i ne gledam.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 09:38   #692
jel postoji neka druga tema za Voice USA ili nitko ne gleda ovu ovu sezonu?

vratila se gwen i najljepsa je ikad
super su bile blind auditions ali od onda mi je dosta favorita ispalo...

anyone?
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 10:42   #693
Ja gledam! osvudusa: Gwen je divna. U usporedbi s Christinom kao da usporedjus obicni sivi karton s umjetnickim dijelom punim boja. Govorim o karakteru jel, Gwen je super .

Zanimljivi blinds da. Al jos ih je puno, ne bi znala rec tko mi je favorit . Onaj Jordan na kojega se otkacuju mi je whatever. Blizanke su mi bile super, zao mi je sto su otisle. Viktor mi se svidja . Ne mogu se sad vise sjetit ljudi . Aha, Amy, jel Amy ona s zvonkim neobicnim glasom koju je Pharell (vrlo pametno) kalkulirajuci pustio znajuci da ce biti ukradena? E, ona i Madi su mi jako jako fora .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 12:34   #694
Gwen i Blake skupa!
http://www.tvguide.com/news/gwen-ste...cially-dating/
Iako su mi nespojivi, oboje ih obožavam pa mi je drago
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 14:59   #695
Je, hehe, vidjela sam to ovaj tjedan. Sad se postavlja pitanje sto je bilo prije, veza ili razvod? Ali da, ona mi je divna, on mi djeluje jako inteligentno sto je privlacno jel, pa ono, sretno im .

Dakle, sad sam konacno pogledala zadnju Knockout epizodu. Ima stvarno krasnih pjevaca, za svaciji ukus ponesto .

Pa eto nekakvi finalni dojmovi. Adamov tim mi je opcenito najbolji, svidjaju mi se jako i Keith i Amy i Blaine .
Onda Gwen (), Korin i Braiden .
Od Blakeovih bla, nije mi taj country djir hot, barem nitko od njih. Sukladno tome yay Yvonne .
Pharell, zanimljiv tim, ali osobni ukusi jel, Madi .

E da, svidja mi se i Viktor, ali nisam tocno sigurna zasto. Nekakav Europa djir? Ne znam . I da, Barret, covjek mi je uzasno ne simpatican, djeluje mi lazno skromno, bas mi ima losu vibru....
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 19:39   #696
Gledam

Gwen .....ne može se usporediti sa Christinom

Nego, uvijek mi zanimljivo do live-a, onda mi postaje blago dosadno

Nemam baš nekih favorita, možda koji iskoče sada kada su live emisije. Možda Korin ili Jordan
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 22:10   #697
Audicije za Voice HR druga sezona već snimljene.A emitirat kreću tek krajem prvog mjeseca 2016.
meteoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 14:54   #698
ja malo kasnim sa gledanjem, blindse sam bila gutala a onda me malo pustilo

još uvijek mi je ovo https://www.youtube.com/watch?v=-UL6MINggjQ najbolje nešto što sam ikad čula na voiceu. možda ima veze što sam na slušalice slušala i raspametilo me doslovno. chance mi je krasan baš me taj rollercoaster s njim veselio...

blaine mi je bio super. i viktor mi se sviđao. žene manje nekako ove sezone. barrett mi nije jako nesimpatičan, ali fakat nešto je off s njim, ne znam što. jordan pobjeđuje
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:13   #699
Dakle, dosla sam do top 12. I nisam sretna .

Adam: Jordan mi je annoying, uopce ne razumijem sto ljudi vide u njemu, a pogotovo ne to religijsko obozavanje koje sudci imaju spram njega. Jednostavno ne razumijem . (natipkala sam ovo i onda isla citati postove i na prvu se nisam mogla sjetiti tko je Jordan dok nisam ponovno svoje procitala, eto toliko ga ne dozivljavam....)
Zao mi je sto Blaine nije prosao, on mi se bas svidjao. No Amy mi je divna, pa hajde.

Pharell: Marka uopce nisam dozivjela do sada, bila sam uvjerena da ce Dariusa izabrati iako mi se ni on ne svidja. Ali go go Madi, cura mi tako odaje vintage duh, a opet je posebna

Blake: na obadva muska koja je Amerika izglasala. Ne mogu si pomoc, Barrett mi je uf, tako ljigav, tako mi lazno djeluje. Meh. Onaj drugi, sto itko vidi u njemu? Ja samo gledam u precupane obrve.

Gwen: Braiden ok . Vincent whatever. Ali Korin oh yes, divna .

Zakljucak, GIRL POWER . Najvise mi se cure svidjaju. Koga nisam navela je ocigledno zaboravljiv...


I da, meni su live-ovi isto nekako ne jako zanimljivi. Znam da je to Voice, ali malo muvanja, efekata i to mi ne bi smetalo .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 13:29   #700
Amy
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.