Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2015., 22:21   #1
Thumbs up Komentiranje stana - marty203

Zdravo svima! Skoro sam zavrsila s opremanjem kuhinje i dnevnog boravka pa sam htjela podijeliti slike ovdje da vidim sta se drugim ljudima svidja a sta ne jer bilo je i nekih kritika kao sto to inace biva. Ja mislim da je to jako dobro ispalo s tim da priznajem da sam sa zavjesama promasila (iako zapravo uzivo i nisu tako lose).

Sve kritike,savjeti i prijedlozi su dobrodosli.

U kuhinji jos fali samo kuhinjska lajsna (Nisam bila kuci kad ju je majstor stavljao.Stavio je onu debelu visoku sto se ne stavlja jos od proslog stoljeca pa sam ju maknula)

I tepisi naravno....Volim one svijetle cupave ali nisam sigurna koliko je to pametno Ali ako ne krem ili bijelo pa koje boje onda tepih uzeti?

I ne znam sta da s otokom radim. Nisam nasla radnu plocu debljine 92 cm tako da je ovo obican iveral. Bojim se da ce se ostetiti pa razmisljam o tome da stavim neko deblje staklo.


http://i246.photobucket.com/albums/g...2017.52.19.png

http://i246.photobucket.com/albums/g...2017.55.37.png

http://i246.photobucket.com/albums/g...2018.38.45.png

http://i246.photobucket.com/albums/g...2018.39.31.png

http://i246.photobucket.com/albums/g...2017.54.50.png

http://i246.photobucket.com/albums/g...2017.54.01.png

Zadnje uređivanje fermina-daza : 15.09.2015. at 22:10. Reason: velike slike
marty203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 22:26   #2
Lijepa ti je -uhinja, uživaj.

Ja imam ovaj tepih, uživo je još ljepši, mislim da bi ti se u-lopio a-o voliš taj stil
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 22:57   #3
Quote:
mimoza40 kaže: Pogledaj post
Lijepa ti je -uhinja, uživaj.

Ja imam ovaj tepih, uživo je još ljepši, mislim da bi ti se u-lopio a-o voliš taj stil
http://www.ikea.com/hr/hr/images/pro...E373646_S4.JPG

Hvala!

Super je tepih samo ne znam kako bi mi se ta plava uklopila...

Zadnje uređivanje City : 02.09.2015. at 23:09.
marty203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 23:20   #4
Boje nisu ta-o intenzivne -ao na ovoj slici.Barem u mom prostoru, namještaj je bijeli.Ove boje i oblici daju ne-u dinami-u prostoru
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 08:21   #5
ja ne bih tepih sa bojama jer i ovako ima svega dosta u prostoru.

čak bi i zidove ofarbala u bijelo jer mi ova žuta boja zidova ne paše

kuhinja mi je ok, iako mislim da bi prostor izgledao prozračnije da je izabran neki drugi 'smireniji' dekor radne plohe i bočnih stranica nego ovaj dekor drva

ima ga dosta, i malo mi ga je previše i u kuhinji i u dnevnoj (a nije da ne volim smeđu boju namještaja )

po meni, neki neutralan svjetliji tepih, zidovi u bijelo, i stolci isto neki svijetli (boje kuhinje) i ne neki veliki

al mi se sviđa prostor, i ja bih rado takav
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 09:35   #6
evo ja cu napisati samo sto mi se ne svidja
-jednak dezen u dnevnome i kuhinji - to me jako podsjeca na hotele
-otok tj poluotok koji nema mogucnost sjedenja
-pecnica koja je 5-10cm niza nego sto bi trebalo
-pozadina nape obucena u drveni dekor jos nekako ali dimnjak nape nikako

lajkam kako su napravili sve kosine na kuhinji - veri gud!
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 09:51   #7
kuhinja super veličine, vjerujem da će biti superpraktična... ja osobno ne bih išla na ovako jaku boju korpusa, a posebno ne identično kao u dnevnom boravku

ono što se sad da promijenit je - obojati zidove u bijelo jer ova boja ne odgovara bojama namještaja i eventualno obojati sobna vrata u bijelo jer ta boja drveta nekako odudara

tepih ili nikakav ili jednobojan (svijetle boje), stolice bijele, zavjesu ukloniti

sve u svemu, jedan prostran i lijep prostor

za bubicu: ja osobno ne vidim smisao u barskim stolicama tik pored blagovaonskog stola (no hard feelings za sve koji to imaju, to je očiti trend), a poluotoci i otoci su nekad potrebni zbog skladišnog prostora
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 09:56   #8
uhhh meni je ovo pomalo

kuhinja sama po sebi je lijepa, nastranu sad neke stvari koje su mogle bolje. Al uklopljena u prostor mi ne funkcionira nikako.
Dva drvena dezena, jedan u boji parketa/stolarije a onda se provukao i tamniji kroz kuhinju i ostatak namještaja .... pa još i boja zidova. Nije mi najsretnija opcija ispala.

Vjerujem da promjena više nema stoga guštajte u svom prostoru, najbitniji osjećaj i mišljenje je ono koje vi imate kad ste unutra

a prvim farbanjem razmisli o bijelim zidovima, ako poželiš mijenjat nekad zavjeze - od ikee bijele vivian bi ti jako lijepo pasale i super izgledaju uživo a cijena im je odlična ( 79 kn paket ).

Stolice neke diskretne i ne preglomazne, tepih bi izostavila.

još jednom, guštajte u kuhanju
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 10:14   #9
Quote:
trdlo kaže: Pogledaj post
za bubicu: ja osobno ne vidim smisao u barskim stolicama tik pored blagovaonskog stola (no hard feelings za sve koji to imaju, to je očiti trend), a poluotoci i otoci su nekad potrebni zbog skladišnog prostora
cuj ja imam oboje, udaljenost barske stolice-stol ja max 1,5m i moram ti reci da se stol koristi jednoznamenkasti broj puta godisnje.
da ne govorim kada ti relativni neznaci ulaze u kucu ( recimo roditelji djeteta koje se igralo sa nasom malom i sl ) kakao rado sjedaju za isti otok a bjeze od stola

na kraju je doslo do toga da smo kupili jos jeftinijih Ikea barskih ( koje stoje na balkonu ) kada dodje drustvo jer ih ne mogu natjerati za stol niti pistoljem

a najveca fora je da se u velikoj vecini slucajeva jedu jela koja nikako ne idu uz sank ali ljudi se dobro osjecaju
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 10:39   #10
skroz ti vjerujem da je tako, i ja sam uvijek više voljela sjediti na barskoj stolici nego na običnoj... no, onda je višak stol.. jer i jedno i drugo je meni nekako previše, bespotrebno, posebno u malim prostorima kao što je većina (naših) stanova
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 11:31   #11
Ovo nije moj ukus - necu reci stil jer istog bas i nemam - ali mi se cini ugodan prostor.
Kuhinja je lijepa, meni je isto stolarija upala u oci pa bih kao i Trdlo prefarbala vrata u bijelo.

I recimo u dnevnom mi je tu mac drveni panel iznad komode za tv. Ja bih to makla ako je moguce i police priheftala za zid. Sama komoda je lijepa, police isto, al ne lajkam to panel-rjesenje.
Takodjer bih tu neki jednostavni, fini, vuneni krem tepih.

Ne predlazem zidove u bijelo jer mi se cini da se tu islo na klasicno uredjenje i tzv. toplinu doma.
Napoijetku, prostor je tvoj, cist i nov, po tvom gustu napravljen i uzivaj u njemu
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 11:38   #12
Apropos barskih - cijelu noc sam sjedio za sankom, da se ne bih osjecao strancom

Imaju magicnu moc ja bih ih stavila u svaki prostor koji to moze podnijeti.
Iako mi je smijesno kad se guraju u kuhinja/blagovaona/db nasilu, u premalo kvadrata, samo zato sto su in.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 11:45   #13
Kuhinja sama za sebe mi je ok. Ne volim drvene korpuse, al sta sad.
(Cak mi ne smeta ni napa obucena u drvo )

Ak kad sam vidila ostatak prostora... Pa ono, malo mi je sve
Boja podova i stolarija, pa boja drvenog dekora u kuhinji (aj to jos nekako), al se sve isto ponavlja i u dnevnom.
Mozda (al samo mozda), ove drvene pozadine na policama i povise sanka i povise tv-a, ne bi toliko bole u oci da nije te grozne (sorry) boje zidova.
Zavjese tu ni ne vidim
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 12:37   #14
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Kuhinja sama za sebe mi je ok. Ne volim drvene korpuse, al sta sad.
(Cak mi ne smeta ni napa obucena u drvo )

Ak kad sam vidila ostatak prostora... Pa ono, malo mi je sve
Boja podova i stolarija, pa boja drvenog dekora u kuhinji (aj to jos nekako), al se sve isto ponavlja i u dnevnom.
Mozda (al samo mozda), ove drvene pozadine na policama i povise sanka i povise tv-a, ne bi toliko bole u oci da nije te grozne (sorry) boje zidova.
Zavjese tu ni ne vidim
Sve doslovno potpisujem,ama baš sve
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 12:44   #15
meni je kuhinja jako lijepa, pa cak i napa u drvenom dekoru.
buduci da ima jako puno drva, ostatak prostora bih pokusala maksimalno zabijeliti (zidovi, vrata), izabrati druge zavjese, spustiti malo ona tri viseca svjetla ( na slici mi izgledaju previsoko) i maknula bih onu policu na zidu kod kuhinjskog otoka ( imate jako puno mjeta za odlaganje, pa vjerujem da ce se samo puniti sitnicama koje ce skupljati prasinu i stvarati dojam natrpanosti, a mozda ju mozete iskoristiti za djecju sobu).
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 12:48   #16
ove cvijetne detalje koji podsjecaju na shabby ( sat, jastucici... ) bih potpuno izbacila jer su mi previse u konfliku s modernom kuhinjom. iznad kutne jednu vecu sliku, a sat neki minimalisticki.
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 14:40   #17
Kuhinja mi je u globalu dobra, osim
-stavila bih ugradbeni napu jer ne volim da je izmedju elemenata
- ova 2 visoka elem. bih jedno uz drugo i bez malog visokog
-stavila bih drukčiju, smireniji RP, ovo drvo mi nije bas
-pećnicu bih podigla do rp.

U ostatku mi isto ima previše tog drva, onu drvenu pozadinu komode bih skroz makla. I zavjese. Zidove u bijelo. Ona slika iza kauča je usamljena ili premala....
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 15:29   #18
Hvala vam svima na odgovorima. dosta je kritika tu... A to sam nekako i ocekivala ali zapravo i ja kad slike ovako gledam djeluje mi nekako too much sve skupa ...uzivo mi je sve nekako ljepse. Drveni dekor mi ne izgleda tako napadno kao na slikama a zidovi nisu uopce zuti.
Priznajem da sa s panelima malo pretjerala. Stvarno volim drvo
Uglavnom vrata cu promijeniti jer ionako su stara
marty203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 16:04   #19
većinom su sve rekli.
ja bih još dodala kičasti strop iznad dnevnog i bezvezni razmještaj slika bez okvira.
tepih nikako ne onaj prvi predloženi, već neki neutralni. ja bih stavila tepih jer mi se baš jako tuku pod i ovi paneli pa možda ublaži malo.
vrata u bijelo.
fuj is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 17:56   #20
Vjerujem da bi s bijelim zidovima, jednostavnim bijelim roliima ili panelima i novim, bijelim vratima ovaj prostor izgledao puno, puno bolje. Nadam se da ce stolice biti neutralne i neupadne.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.