Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2006., 17:43   #1101
Quote:
Lame Deer kaže:
Znachi ipak da trazhim sam

...jebo ga ti, nemas "brzi" internet a ocekujes brze odgovore, pa pricekaj malo da se ova stranica stvori na tvom ekranu, sada je 17.43h ...
Seminom is offline  
Old 08.11.2006., 17:46   #1102
Nije, sad je 17:46
Lame Deer is offline  
Old 08.11.2006., 17:49   #1103
Quote:
Lame Deer kaže:
Zdravo

Zasto je forum tu, ako ne za trazhenje savjeta....
Iskoristit cu zato tu mogucnost da vas nesto priupitam...

Zivim u Njemackoj i namjeravam uvesti brzi internet

Je li mi netko moze iz iskustva preporuchiti neke dobre, a jeftine prijedloge......ima toliko "Anbietera" pa da ne chachkam previshe....



Placam pice kad navratite u Berlin

Hvala
...hoces reci da od 2002 god. sa natucanim preko 4000 postova nemas DSL, a zivis u Berlinu ? - jeli u Kreuzbergu ili Neuköln-u ?

Sta da ti se preporuci kada nekvih "Anbieter" nisu u Berlinskoj mrezi zastupni, evo pokusaj uzeti Netcolone ili Telelev ....
Seminom is offline  
Old 08.11.2006., 17:49   #1104
Quote:
Lame Deer kaže:
Nije, sad je 17:46
aaaa ipak ti je trebalo 3min
Seminom is offline  
Old 08.11.2006., 18:31   #1105
Quote:
Seminom kaže:
...hoces reci da od 2002 god. sa natucanim preko 4000 postova nemas DSL, a zivis u Berlinu ? - jeli u Kreuzbergu ili Neuköln-u ?

Sta da ti se preporuci kada nekvih "Anbieter" nisu u Berlinskoj mrezi zastupni, evo pokusaj uzeti Netcolone ili Telelev ....
Trenutno u Berlinu. Inache sam ko ptica

Na granici Kreuzberga i Neuköllna
Jesi ti isto ovdje negdje ili samo poznash grad ?

Hvala na savjetu.
Pogledat cu
Lame Deer is offline  
Old 08.11.2006., 18:31   #1106
Quote:
Seminom kaže:
aaaa ipak ti je trebalo 3min
Lame Deer is offline  
Old 08.11.2006., 18:51   #1107
Ja znam da mene nitko, tko nije bio u situaciji koja je slicna mojoj, ne moze shvatiti. Djetetu trebaju oba roditelja, tu se slazem jer sam ja odrasla u predivnoj obitelji punoj ljubavi! Ali djetetu trebaju i sretni i ispunjeni roditelji i sredina u kojoj ga drugi poznaju i imaju kontakt s njim, a ne mama koja danima visi po forumima jer je nezadovoljna, nesretna i usamljena u okruzenju u kojem nikoga ne pozna. Mamu koja je fakultetski obrazovana s postavljenim viskom ciljevima, a sad sjedi doma i ista je kao i oni koji su u njem. dosli siromasni trbuhom za kruhom i rade sve i svasta. To je ono sto nitko ne razumije! Zrela za obitelj? Jesam, da, samo u onim okolnostima u kojima se velika vecina drugih obitelji nalazi!
Dilara is offline  
Old 08.11.2006., 21:04   #1108
e jesi smotan

kupi novi connect ..mislim da imaju u ovom broju neki test Anbietera
a uvijek imaju tablice i pregled svih tarifa - pa si izaberi sta ti odgovara!
o2 je upravi lansirao DSL i mozda imaju zgodne ponude ..pogledaj si njihov web site
TigerLilly is offline  
Old 08.11.2006., 21:29   #1109
Quote:
TigerLilly kaže:
kupi novi connect ..mislim da imaju u ovom broju neki test Anbietera
a uvijek imaju tablice i pregled svih tarifa - pa si izaberi sta ti odgovara!
o2 je upravi lansirao DSL i mozda imaju zgodne ponude ..pogledaj si njihov web site
Aha, hvala....:kistihand:

Ma nisam smotan, nego sam se zatekao na forumu, pa otvorih temu
Sto koshta, jeli....


Vishe znaju moji forumashi nego 100 redakcija connecta.
Lame Deer is offline  
Old 08.11.2006., 22:51   #1110
Quote:
Dilara kaže:
Ja znam da mene nitko, tko nije bio u situaciji koja je slicna mojoj, ne moze shvatiti. Djetetu trebaju oba roditelja, tu se slazem jer sam ja odrasla u predivnoj obitelji punoj ljubavi! Ali djetetu trebaju i sretni i ispunjeni roditelji i sredina u kojoj ga drugi poznaju i imaju kontakt s njim, a ne mama koja danima visi po forumima jer je nezadovoljna, nesretna i usamljena u okruzenju u kojem nikoga ne pozna. Mamu koja je fakultetski obrazovana s postavljenim viskom ciljevima, a sad sjedi doma i ista je kao i oni koji su u njem. dosli siromasni trbuhom za kruhom i rade sve i svasta. To je ono sto nitko ne razumije! Zrela za obitelj? Jesam, da, samo u onim okolnostima u kojima se velika vecina drugih obitelji nalazi!

Znas li koliko ljudi sa zavrsenim fakultetima nema posla i u Hr i u De. Sama njemacka ima 60 akademika na birou za zaposljavanje.
Uostalom sam fakultet neznaci visoke ciljeve i sto su oni uopce za tebe. postoje razno razni nacini gradenja karijere, ceste nikad nisu ravne, ima puno okuka. Nikad uzivotu ne podcjenjuj ljude koji rade sve i svasta, puno njih je mozda u zivotu zavrsilo i teze fakultete od tebe, jedina razlika je sto ima ljudi koji se ne srame postenog rada.
Kod tebe je problem ta tvoja linija lakseg otpora.
Zapni, bogamu miloga, pokazi zube i naprijed.
Dokazi sebi da moes sacuvati svoju obitelj(ako ti je stvarno toliko bitna) i da mozes naci posao nauciti jezik. Zar si stvarno toliko nesposobna???
Znas li koliko Hrvata u njemackoj ima koji su dosli bez ikakve skole, a postali su neko i nesto. No, oni sigurno nisu razmisljali poput tebe!
bibobu is offline  
Old 08.11.2006., 22:57   #1111
Mi smo uzeli od Arcora trenutno najbolju ponudu, a kako se zove neznam trazi sama.
Ja se u to ne kuzim, znam samo da internet nemoze biti brzi i da mogu laprdati na telefon sa Hr i cjelom europom za 63 eura u mjesecu!
bibobu is offline  
Old 08.11.2006., 22:58   #1112
BTW, sta ti je to HÜLFE????
bibobu is offline  
Old 09.11.2006., 09:00   #1113
Quote:
bibobu kaže:
Mi smo uzeli od Arcora trenutno najbolju ponudu, a kako se zove neznam trazi sama.
Ja se u to ne kuzim, znam samo da internet nemoze biti brzi i da mogu laprdati na telefon sa Hr i cjelom europom za 63 eura u mjesecu!
Ha? A mene Arcor prekjucer nazvao i ja im rekla da se gone, ne zanimaju me njihove tarife...
Lijepo sam to izvela.

Lame, nisi topic mogao prije otvoriti? Dabogda najskuplju tarifu dobio! :2up:


bibobu, placas li Telekomu jos ista? Koliko znam, telefonska mreza je jos uvijek njihova...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 09.11.2006., 10:07   #1114
Quote:
bibobu kaže:
Mi smo uzeli od Arcora trenutno najbolju ponudu, a kako se zove neznam trazi sama.
Ja se u to ne kuzim, znam samo da internet nemoze biti brzi i da mogu laprdati na telefon sa Hr i cjelom europom za 63 eura u mjesecu!
Bravo bibobu

Arcor me vec odavno nekako najvishe privlachi...mozhda zbog dizajna logoa

Neznam.....

Al ako je 63 eura za chitavu Europu bez kakvih skrivenih klauzula, onda je to badava.

Pogledat cu u svakom sluchaju....

Hvala puno


Hülfe je staronjemachki izraz za Hilfe (pomoc), a ja obozhavam althochdeutsch i mittelhochdeutsch....
Lame Deer is offline  
Old 09.11.2006., 10:10   #1115
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ha? A mene Arcor prekjucer nazvao i ja im rekla da se gone, ne zanimaju me njihove tarife...
Lijepo sam to izvela.

Lame, nisi topic mogao prije otvoriti? Dabogda najskuplju tarifu dobio! :2up:


bibobu, placas li Telekomu jos ista? Koliko znam, telefonska mreza je jos uvijek njihova...
E, bibobu, to bi mene isto zanimalo.
Ma zato sam i otvorio topic, da netko tko se razumije napishe par upozorenja i hintova, a ne da na kraju svi muzu od mene

Gos'n Pes, kaj nemresh opet ti njih zvrcnut ako se tarifa ispostavi tak povoljna ?
Lame Deer is offline  
Old 09.11.2006., 10:37   #1116
Mogu i vjerojatno budem, nasla sam i koja je tarifa u pitanju - ali onda ne zelim Telekonjima ista vise placati. Zato prvo pitam to, onda cemo vidjeti dalje.
Sto znaci da cu biti u ovisnickoj krizi ako se na to odlucim jer onda moram sve odjaviti sto imam do sad = bit cu neko vrijeme bez neta...
Fiksni telefon (cisti troskovi zvanja) mi odavno vec ide preko Arcora, ali liniju placam Telekomu.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 09.11.2006., 16:59   #1117
Quote:
Lame Deer kaže:
Aha, hvala....:kistihand:

Ma nisam smotan, nego sam se zatekao na forumu, pa otvorih temu
Sto koshta, jeli....


Vishe znaju moji forumashi nego 100 redakcija connecta.
...a jesi li pogledao u "Computer Bild" ? - u svakom izdanju objave usporedbe u tarifama ponudaca.
Seminom is offline  
Old 09.11.2006., 17:01   #1118
Nisam. Ma nije tolika frka, vishe me okvirno zanima ovo sto Pes pita, mora li se placati i dalje telekomu i to

Ali imat cu u vidu kad budem uvodio....iducih dana. Imam jos par stvarchica obavit u RL
Lame Deer is offline  
Old 09.11.2006., 17:28   #1119
Quote:
Dilara kaže:
...nesretna i usamljena u okruzenju u kojem nikoga ne pozna.

Mamu koja je fakultetski obrazovana s postavljenim viskom ciljevima, a sad sjedi doma i ista je kao i oni koji su u njem. dosli siromasni trbuhom za kruhom i rade sve i svasta. To je ono sto nitko ne razumije!
Princezo ! sa takvim gore navedenom stavom ces uvijek i ostati usamljena bez poznanstva, nisi nisto drugo i zasluzila.
Kao "razmazeno deriste" se ovdje ponasas, kojoj se ukrala zlatna zlicica.
Trazis razumljevanje i pomoci, a katalogiziras i uzdizes se od ljudih koji su bili u jako slicnoj situaciji kao ti, ali nazalost oni "rade sve i svasta" pa moraju od tvojih rijeci.
Seminom is offline  
Old 09.11.2006., 17:44   #1120
Quote:
Lame Deer kaže:
Nisam. Ma nije tolika frka, vishe me okvirno zanima ovo sto Pes pita, mora li se placati i dalje telekomu i to

Zavisi kojem "Anbieter-u" odes, imas ovih malih koji nisu mogli otkupiti telef. mrezu od TeeeleeCom-a na jednom podrucju, pa su tako onda unajmili od njih. ALI pod uslovom da telefonska linija ostaje pod TeleCom-a a ostale npr. digitalne, analogne, ISDN, DSL,... smiju sami ponuditi. Znaci imas telef. razgovore preko "ne atraktivnom" T-Com a DSL preko 1&1 ili WEB.de.

Pogledaj si vl.karakter upotrebljavanja komunikacija, jeli vise telefon ili web prevlada ! pa tu izmi flat tarifu.
Pazi za telef.flat, to ti pretezno vrijedi samo za Njemacku.
Seminom is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.