Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2010., 13:07   #61
prije mozda nekih 7 mjeseci dala sam frizerki sliku kakvu frizuru zelim medjutim osisala me je kataklizmicno gornji dio glave mi je izgledao kao lopta xD dok je dolji (od vrha usiju pa do polovine vrata) bio u potpunosti istanjen (izgledala sam kao pehar nogometnog svjedskog prvenstva xD) i od tada mi je narasla nekih 10cm ali stvar je u tome sto napokon zelim da imam dugu kosu ali ravnu i sada treba mi pomoc kako da je poravnam jer je gornji opet dio kraci za nekih 10 cm nije valjda da se dotle ponovo moram shisati da bih je ravnala ili da rezem samo donji dio malo pomalo a da gornji ostavim ako shvatate sta zelim reci
nfid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 12:21   #62
evo meni je u 11 mjeseci točno (skoro pa na datum) kosa narasla 20 cm

znam jer mjerila mi je frizerka, baš sam super zadovoljna!!!! dakle prije 11 mj. sam bila kod nje nakon godine dana blajhanja sam se vratila na pramenove, tako da mi je točno po tom prijelazu izmjerila, jeeeeeeeej!!!!

eto prošle god u to vrijeme kosa mi je bila malo ispod brade
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 20:49   #63
Moja kosa raste sporo manje od 1cm mjesečno,ali
barem ne moram svako malo na farbanje.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 15:42   #64
moja raste nekako srednje brzo.. ali ja sam relativno zadovoljna
sad sam na kratko ošišana i išlo bi mi na živce da se moram šišati svakih mj dana da bi to valjalo
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 15:47   #65
Moja kosa naraste 1cm u mj. dana, a to je onaj minimum no nekome kosa moze narasti i do cm i pol. Ja nisam te srece ...
xXPaineXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 22:22   #66
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Šta se tiče ekstenzija, cure s ovog foruma nose hibridnu kosu, a ne kosu koja se šiša sa jadnih indijski ili leševa.... takva kosa je loše kvalitete, a ja ju nebi nosila bilo zbog nekih moralnih, higijenskih razloga i kvalitete....



Ajme kako sam ljubomorna, daj mi pola, jel može?
Ajde nek mi netko objasni kakva je to hibridna kosa i kako to da ljudi iz cijelog svijeta nose indijsku, azijsku a manji dio europsku kosu a samo cure s ovog foruma nose hibridnu. Se ta kosa možda uzgaja u petrijevoj zdjelici negdje? Ili na laboratorijskim miševima
Ali dobro, ako vam je tako lakše... Nađite mi nešto, nekakav dokument u kojem piše kako se ta kosa uzgaja.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 22:32   #67
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Moja kosa raste sporo manje od 1cm mjesečno,ali
barem ne moram svako malo na farbanje.
I ja sam tu negdje...
Makar ne bi imala ništa protiv da je malo brža.
Al ajd, barem mi već duže vrijeme ne pada nenormalno tako da je i to već veliki napredak. A ni genetika mi ne ide na ruku...
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 17:07   #68
Brzina rasta kose ovisi o dobu kad se kosa šiša jer za vrijeme mladog mjeseca najbrže raste, a za pun mjesec najsporije. Znači, one koje žele da im što prije naraste kosa moraju se šišati za vrijeme mladog mjeseca.
blue kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 14:45   #69
Meni kosa raste bas brzo.

Osisam siske i poslije par dana ih vise ne mogu nositi.

Isto tako je i sa ostatkom kose, npr. osisam se do ramena i vrlo brzo mi se vrati na staru duzinu. (otprilike do ispod lopatica)
 
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 21:19   #70
Meni kosa raste nenormalno brzo,ali tek zadnjih par godina tako. Mislim da sam imala period kada se porast(izrastak) jedva nazirao kroz mjesec dana...A sada,za kratko vec je tu i to dosta vise od centimetra rekla bih (a zadnje farbanje je obavljeno 14.07.).
__________________
Nema :)
_BianCa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 01:34   #71
moja raste već godinama a nikako da naraste. moja kosa je svjetsko čudo


da idem kod doktora?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 21:56   #72
Utjecaj mjeseca na kosu

Pozdrav!

Prije par dana, dok sam tražila neke savjete za rast kose, nabasala sam na članak u kojem piše da šišanje za vrijeme punog mjeseca (ili mjeseca u rastu) pospješuje rast kose.
E, sad! Istina je da mjesec ima utjecaj na razinu mora (kao i na san), pa zašto činjenica da utječe i na rast kose ne bi bila istinita? Čitala sam i neka iskustva ljudi, koji se kunu da šišanje za vrijeme punog mjeseca stvarno djeluje na ubrzan rast kose!
Što vi mislite? Bapske priče? Placebo efekt? Ili se slažete s gore opisanim člankom? Ponajviše me zanima mišljenje onih koji su isprobali taj način "puštanja kose", ako ih ima.
3uphoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 14:30   #73
Kaako ubrzat rast?
PixieLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 14:51   #74
Quote:
blue kitty kaže: Pogledaj post
Brzina rasta kose ovisi o dobu kad se kosa šiša jer za vrijeme mladog mjeseca najbrže raste, a za pun mjesec najsporije. Znači, one koje žele da im što prije naraste kosa moraju se šišati za vrijeme mladog mjeseca.

Gdje se vide razdoblja mladog Mjeseca?
Midnight Poison is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 19:35   #75
Ovdje možeš vidjeti najpovoljnija razdoblja za šišanje svaki mjesec.
3uphoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 12:32   #76
ja sam se bas iznenadila-zadnji put sam bila kod frizera 14.03. na farbanju i sisanju i od tad mi je kosa narasla 3 cm ( vidim po slijedima ). nije lose za 1,5 mj. ne znam u cemu je stvar,ali prije nisam imala dojam da toliko raste. zadnjih par mj koristim macadamiu i pokusavam se manje peglati,ali nisam nista drugo mijenjala.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 23:33   #77
Koliko dugo puštati kosu za ovo?

Zanima me koliko dugo bih morao puštati kosu da mi naraste ovako dugačka?
Računajući da mi je sada kratka ... oko 12mm gore i 8-9mm sa strana.

Dali se treba šišati dok se pušta ovakova kosa? Mislim na ono 'došišavanje'.

http://ten.com.au/tvshows/images/tom-mison-512x288.jpg
AngelicDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 09:57   #78
Quote:
AngelicDevil kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko dugo bih morao puštati kosu da mi naraste ovako dugačka?
Računajući da mi je sada kratka ... oko 12mm gore i 8-9mm sa strana.

Dali se treba šišati dok se pušta ovakova kosa? Mislim na ono 'došišavanje'.

http://ten.com.au/tvshows/images/tom-mison-512x288.jpg
s obzirom da kosa u prosjeku raste 1-3 cm mjesecno (meni prije 0,5cm mjesecno) računaj kolko ce ti trebat. ako ti kosa bude ispucana sisaj se svaka 2-3mjeseca bar 1 cm
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 22:16   #79
meni je za tako nešto (samo što je sve bilo dužine najdužeg dijela) trebalo cca 8 mjeseci (jer ne vidim dobro koliko je dugačko iza). ustvari najduže traje dok ne preraste uši, kasnije je počela rast ko blesava
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 10:58   #80
Quote:
pebbles kaže: Pogledaj post
ma sve su one takve jednom sam došla kod svoje i naglasila striktno JEDAN CENTIMETAR a ona mi skratila za 4! sada kad idem onda joj kažem pola cm, pa me ona čudno gleda...a ja joj kažem da ionako znam da će više odrezati, pa joj ja govorim upola manje i onda kad ona skrati po svom(upola više nego sam rekla) bit će taman
Kak ta mjeri svom mužu veličinu penisa? Po njoj ispada da joj muž ima oko 4cm
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.