Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2014., 23:04   #2021
Može li mi netko objasniti slijedeće "Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti: ". Što je to pisana prijava
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 01:41   #2022
Quote:
Userename kaže: Pogledaj post
Može li mi netko objasniti slijedeće "Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti: ". Što je to pisana prijava
Pri raspisivanju konkursa za slobodno radno mjesto svaki poslodavac očekuje prijavu više kandidata, između kojih može odabrati onog pravog.
Dobro pripremljena prijava je Vaša najbolja preporuka u traženju posla.
Na temelju pristiglih prijava poslodavac vrši izbor kandidata koji zadovoljavaju postavljene kriterije, nakon čega ih poziva na razgovor (intervju), ponekad i na testiranje. Prijava treba biti napisana u jasnoj i preglednoj formi, te sadržavati sve podatke koje bi poslodavac želio znati o Vama.
Pisanu prijavu za posao sačinjavaju:
• Biografija (Currriculum vitae)
• Propratno pismo
• Preporuke
• Dokumenti u prilogu

Uglavnom 1., 2. i 4. točka (s tim da ti 4. točka može biti potvrda o položenom određenom stupnju engleskog jezika.), meni je popratno pismo bilo u smislu zamolbe za posao npr. ja taj i taj se prijavljujem za to i to radno mjesto i školovanje itd. , premda to vjerojatno nije popratno pismo , ali je sve bilo ok. , nemoj se s tim zamarat pošalji biografiju,ako imaš neku potvrdu a si položio neki stupanj engleskog jezika(poželjno), presliku svjedodžbe iz srednje škole ili nekog višeg stupnja i potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od 6. mjeseci!
NIXXIN11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 20:09   #2023
Jel se neko prijavija za oblasnu sad u sesti mjesec.dali ce bit kao i prosle godine odmah feast test.hvala
homealonesplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 21:46   #2024
Ima li ko od saznanja sto je sa nama starcima koji smo 88godiste,postoji li mogucnost da nas pozovu na testiranja? Prosao sam feast i dart u 11 mj,nisam uspio doci do kraja,a 26 god punim na kraju ljeta :/
Baraba zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 16:24   #2025
Mislim da ne smiješ uz to što si prestar (bez uvrede), i zbog toga jer si prošle godine prošao feast i dart.
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 16:46   #2026
Haha,da,nisam nikad mislio da cu sa 25 god biti prestar za neki posao. Ali za feast i dart prvi put cujem. Jer se do sada moglo nakon dvije god od odradenog natjecaja,bez obzira sto si polagao feast i dart opet prijaviti(ako si ih prosa ofc). A vidit cemo
Baraba zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 13:59   #2027
Kandidati koji nisu uspjeli završiti osposobljavanje za kontrolora zračnog prometa temeljem ranijih oglasa u bilo kojoj fazi (Initial Training i Unit Training), kao i kandidati koji su testirani u zadnje dvije godine, a nakon svibnja 2012. nisu zadovoljili na testovima u prva dva kruga selekcije (FEAST/DART), neće se uzimati u obzir.

Poradi specifičnosti zanimanja, u obzir će se uzimati kandidati rođeni 1989. ili kasnije.
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 18:57   #2028
Moze li tko reci kako izgledaju ti testovi FEAST/DART i jel se moze kako za njih pripremiti? hvala
Armi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 11:44   #2029
Nema pripreme. Ili si za to ili nisi. Ali ako pogledas malo prethodne postove, testovi su ti objasnjeni. Mozes se eventualno za eng pripremiti,ali to ti je lagano.
Baraba zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 00:52   #2030
Vidim da je izdan natječaj za oblasnog kontrolora i da će ispiti biti u studenom. Ako se prijavim i pošaljem svu dokumentaciju znači li to da će me sigurno zvati na razgovor? Ne trebam se brinuti oko toga?
Armi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 01:14   #2031
Quote:
Armi kaže: Pogledaj post
Vidim da je izdan natječaj za oblasnog kontrolora i da će ispiti biti u studenom. Ako se prijavim i pošaljem svu dokumentaciju znači li to da će me sigurno zvati na razgovor? Ne trebam se brinuti oko toga?
Ako pošalješ svu dokumentaciju do kraja ovog mjeseca, testiranja ce ti biti sljedeci mjesec,a što se tice zvanja na testiranje, ako ispunjavaš minimalne uvijete natjecaja koji su ti napisani ja vjerujem da ces bit ces pozvan!
NIXXIN11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 10:32   #2032
ja sam odmah poslao kada su objavili ali nisam dobio poziv ni nista jos
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 23:37   #2033
Vidio sam,ali kako imam ispite sljedeci mjesec koliko sam shvatio testiranja ce biti i u studenom za isti taj oglas pa mozda da za tad ostavim
Armi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 13:33   #2034
Eli ide ko na testiranje u eurocontrol?
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 22:40   #2035
cek,jel oni snose sav trosak putovanja...?
Armi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 14:00   #2036
da, ali platit će ti tek nakon testiranja, moraš im poslati mail sa svim kartama za avion, vlak itd.
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 12:21   #2037
ti ides?
Armi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 13:45   #2038
idem, isplati se probati
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 16:39   #2039
svakako,ja sam se mislio prijavit,ali nemam bas vremena,vjerojatno cu na iduci (ako ga objave uskoro),jesu te zvali i rekli kad otprilike? ja cu prvo otic na ovaj u hkzp-u
Armi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 20:01   #2040
nešto san vidija na nekim forumima da neće ponovno objavljivat natječaje do 2017., a sad koliko je to istina ne znam, evo sad mi je 18.6. feast pa ćemo vidit
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.