Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 15:11   #1
Informirane čaše

Je li netko koristio informirane čaše? Mama je "naručila" jednu za rođendan, znam o tome u teoriji, ali me zanimaju vaša iskustva. Isto tako, pliz daje šibnite u privatne poruke gdje ih se može kupiti u Zagrebu i okolici, a da nije online.

__________________
--- ¤¤¤ trust me, I`m a journalist ¤ ---
lola_longstride is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 15:49   #2
Nebi imao pojma o ovome da nisam nedavno na jednom kongresu slušao predavanje o toj čaši, ali ako je već nabavljaš, nabavi plavu jer zelene i crvene ne šljakaju.

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=52220

Quote:
Drugo znaimljivo predavanje održao je dr. Aleksandar Racz na temu:

Baktericidno djelovanje proizvoda na bazi „hydronic“ tehnologije na ATCC sojeve Gram-pozitivnih (Enterococcus faecalis) i Gram-negativnih bakterija (Salmonella enteritidis)

Kao epidemiologu bila mu je zanimljiva činjenica patentiranih informiranih čaša, obzirom da je u patentu bilo navedeno kako čaše imaju dobro baktericidno svojstvo.Radi se o čašama koje su informirane orgonskom tehnologijom u određenim uvjetima.Uspoređivane su crvene,zelene i plave čaše.

U čašama su se nalazile kulture gram poz.i gram neg. sojeva bakterija , a praćen je bio njihov očekivani pad obzirom na navedeno baktericidno svojstvo informiranih čaša.Jedini značajniji pad uočen je samo kod plavih čaša, dok je postotak bakterija u ostalim čašama ostao nepromijenjen.Ovi rezultati bili su dobiveni na uzorcima koji su tretirani na danjem svjetlu.Zatim se isti postupak ponovio u uvjetima bez danjeg svjetla , kada je zamijećeno da je broj bakterija na početku i na kraju eksperimenta ostao nepromijenjen, što bi značilo da sama čaša nema to svojstvo da poboljšava kvalitetu vode,osim u uvjetima kada je prisutno danje svjetlo.
Plava čaša je presvučena tankim slojem titan-dioksida koji je fotokatalizator i oksidira prisutne bakterije (a ne orgon kako je navedeno ). Zelena i crvena očigledno nemaju takvo djelovanje pa izgleda da služe samo za dodatnu zaradu
Adama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 01:07   #3
HUPED, opet neko šarlatanstvo. A orgonska energija ne postoji. Tj. postoji u mašti nekih ljudi.
__________________
~wir bleiben gern hier, doch wir mussen jetzt gehen~
.stolz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 07:29   #4
Pa da...čaša funkcionira fotokatalitički uz pomoć titan dioksida ali za ciljano tržište bolje zvuči da je informirana orgonskom energijom
Adama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 12:50   #5
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
ali za ciljano tržište
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 21:03   #6
imao sam tri komada prije par godin,. sve se razbile u tri mjeseca. očito imam negativnu energiju
__________________
Liquor in the front poker in the rear
R I M A C is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 20:59   #7
ja imam crvenu i zelenu.zadovoljna sam dugi niz godina.imam i informirani vrč,kad s tom vodom zalijevam cvijeće duplo brže raste...a moji psi najviše vole piti tu inormiranu vodu....
jaseirma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 23:04   #8
Quote:
jaseirma kaže: Pogledaj post
ja imam crvenu i zelenu.zadovoljna sam dugi niz godina.imam i informirani vrč,kad s tom vodom zalijevam cvijeće duplo brže raste...a moji psi najviše vole piti tu inormiranu vodu....
A kad sjedneš u lavor te vode candida ode kao metlom pometena?
__________________
SAS: ljudi sa mjesta masai jednostavno hodaju posve prirodno! || taichi87: radi se o sukcinskoj kiselini... nije baš poznata...
Soulsaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 23:46   #9
Quote:
Soulsaver kaže: Pogledaj post
A kad sjedneš u lavor te vode candida ode kao metlom pometena?
WOW, da bar... ja bi onda odmah u informiranoj vodi genitalije namakala, naročito nakon ture antibiotika...
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.