Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori predsjednički 2005

Izbori predsjednički 2005 Mesić vs. Kosor

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2005., 01:54   #1
kokica1
U samoizolaciji
 
kokica1 Avatar
 
Registracija: Nov 2003.
Lokacija: Hakalaka horses kaka
Postova: 551
Thumbs up Mojim zemljacima je prijeko potreban DIKTATOR

Pratim vase ponasanje vec punih 10 godina i polako dolazim do zakljucka da vi mozete NORMALNO funkcionirati samo sa diktatorom na predsjednickoj stolici

Nesposobni ste zivjeti u demokratskom svijetu,jer ste naucili na komandu i sad ko raspusteni telici ritate se po internetu umjesto tamo gdje treba a napraviti nesta pametno ne dolazi u obzir, jer vam nema serifa da vam zapovjedi

Organizirati se za neke dobrobitne svrhe opet kao recimo prosvjed protiv firme koja vas ne placa redovito ne dolazi u obzir,a ja se pitamZASTO?

SAMO JEDAN Jedini uspjesan prosvjed su napravili radnici Zeljezare Sisak radi nepravde prema radnicima,ostali sute i badava rade,opet vas pitam ZASTO ?

Mi izpizdimo priministra sa polozaja ako nam nije ispunio obecano,a da nebi jednog sefa/gazdu firme,ako nista drugo oblatili bi ga da bi morao zatvoriti firmu.

Imate li vi zakon za ljudska prava Hrvatskog radnika? i treba li vam?

Misljenja sam da je vama svejedno potrebna celicna ruka ( Tito,Castro) koja bi odlucivala za vase uspavane glave
narocito one Zagrebacke,Zagorske,Medjimurske i jos po nekoje
kokica1 is offline  
Old 11.01.2005., 01:58   #2
hehehoho
Mi, Vječni Studenti
 
hehehoho Avatar
 
Registracija: Feb 2003.
Lokacija: Hrvatska
Postova: 4,844
Ja bi na 10 godina iznajmio profesionalnog SS oficira za dobru mjesecnu placu (cca 1.000.000 eurica).

I da seta s bicom.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Old 11.01.2005., 07:19   #3
baka
hakerica
 
baka Avatar
 
Registracija: Mar 2003.
Postova: 4,645
Re: Mojim zemljacima je prijeko potreban DIKTATOR

Quote:
kokica1 kaže:
........

Imate li vi zakon za ljudska prava Hrvatskog radnika? i treba li vam?

.......
Nemamo.Više! Ukinulo ga s osamostaljenjem i izlaskom iz "mraka"!Kada je radnik sa svojim pravima bio toliko zaštićen, da se teško moglo ostpustiti i dokazanog neradnika.

Danas se radnik za svoja prava može obratiti jedino tužbom sudu.A sudovi, znamo kako su spori....

Prosvjedovali su mnogi i pred svoojim tvornicama i na Markovom trgu.Efekat? Jer kod nas su zaštićene "svete krave" samo političari.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Old 11.01.2005., 07:31   #4
bilde
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2003.
Postova: 1,227
idemo, pravac-luda kuca, zadnja picka materina kaj nam treba su diktatori.
bilde is offline  
Old 11.01.2005., 08:38   #5
Akcija2
.
 
Registracija: Aug 2004.
Postova: 6,911
Re: Mojim zemljacima je prijeko potreban DIKTATOR

Quote:
kokica1 kaže:
Organizirati se za neke dobrobitne svrhe opet kao recimo prosvjed protiv firme koja vas ne placa redovito ne dolazi u obzir,a ja se pitamZASTO?

Mi izpizdimo priministra sa polozaja ako nam nije ispunio obecano,a da nebi jednog sefa/gazdu firme,ako nista drugo oblatili bi ga da bi morao zatvoriti firmu.


__________________
kući
Akcija2 is offline  
Old 11.01.2005., 09:13   #6
ari peka nikkola
lovac na pivsku česticu
 
ari peka nikkola Avatar
 
Registracija: Feb 2004.
Lokacija: četvrtić
Postova: 3,875
Pa čuj, ako ti misliš da TVOJIM zemljacima Kanađanima treba diktator, ja se ne bi štel mešati. Nama ovdje ne treba. A još manje nam trebaš ti i tvoji imbecilni stavovi....
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Old 11.01.2005., 09:27   #7
Simba-OS
forum.hr for dummies
 
Simba-OS Avatar
 
Registracija: Oct 2003.
Lokacija: Na dva kotača
Postova: 16,834
Quote:
ari peka nikkola kaže:
Pa čuj, ako ti misliš da TVOJIM zemljacima Kanađanima treba diktator, ja se ne bi štel mešati. Nama ovdje ne treba. A još manje nam trebaš ti i tvoji imbecilni stavovi....
Tako je, ništa nama ne treba. Sretni smo i zadovoljni ovako. Sve sami med i mlijeko.
Simba-OS is offline  
Old 11.01.2005., 11:40   #8
Božidar
U samoizolaciji
 
Registracija: Jan 2005.
Postova: 135
Re: Mojim zemljacima je prijeko potreban DIKTATOR

Quote:
kokica1 kaže:
Misljenja sam da je vama svejedno potrebna celicna ruka ( Tito,Castro) koja bi odlucivala za vase uspavane glave
narocito one Zagrebacke,Zagorske,Medjimurske i jos po nekoje
Koga briga za mišljenje osobe iz Kanade?

BTW imali smo dikatatora generalissima Franju Tuđmana -Krivoustog i ne želimo više takvog.
Božidar is offline  
Old 11.01.2005., 11:47   #9
ari peka nikkola
lovac na pivsku česticu
 
ari peka nikkola Avatar
 
Registracija: Feb 2004.
Lokacija: četvrtić
Postova: 3,875
Quote:
Simba-OS kaže:
Tako je, ništa nama ne treba. Sretni smo i zadovoljni ovako. Sve sami med i mlijeko.
Inače poznato je da diktatori su u povijesti obično donosili prosperiret ,med i mlijeko, i ugodan život svojim građanima...

Zaista se fantastično živjelo za vrijeme Staljina, Mabutuoa,Lukašenka, Idi Amina, Selasija; Causecua,Salazara,Envera Hoxhe i svih ostalih...prosperitet sloboda i fantastičan standard...

A pazi ko nam prodaje tu bananu....neko ko skrivo svoja kamenjarsko dupe u gorjima "diktatorske" Kanade
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Old 11.01.2005., 12:18   #10
Simba-OS
forum.hr for dummies
 
Simba-OS Avatar
 
Registracija: Oct 2003.
Lokacija: Na dva kotača
Postova: 16,834
Quote:
ari peka nikkola kaže:
Inače poznato je da diktatori su u povijesti obično donosili prosperiret ,med i mlijeko, i ugodan život svojim građanima...

Zaista se fantastično živjelo za vrijeme Staljina, Mabutuoa,Lukašenka, Idi Amina, Selasija; Causecua,Salazara,Envera Hoxhe i svih ostalih...prosperitet sloboda i fantastičan standard...

A pazi ko nam prodaje tu bananu....neko ko skrivo svoja kamenjarsko dupe u gorjima "diktatorske" Kanade
Možda griješim, ali ja njegov post nisam shvatio baš doslovno.
Iskreno, a to sam već pisao, mislim da nama trenutno, na određeno vrijeme, treba predsjednički ili polupredsjednički sustav sa poštenim i sposobnim čovjekom na čelu.
Jer u ovoj džungli zvanoj parlamentarna demokracija imamo situaciju u kojoj lažu, mažu, kradu i muljaju gomila njih, a što im očito ovakav sustav omogućava. Loptica odgovornosti se prebacuje amo-tamo i na kraju se jednostavno izgubi.
A istinski, gotovo svu vlast opet ima jedan čovjek - premijer. Imamo vladu u kojoj su ministri odgovorni premijeru. Imamo parlament u kojem je većina opet odgovorna premijeru (predsjedniku vladajuće stranke). Samo odgovornost nema nitko.
U stvarnom životu isti qurac, samo što ovako nemoš koga pozvati odgovornost. A još se i međusobno štite.
U predsjedničkom sustavu imaš jednog čovjeka, kojeg direktno bira biračko tijelo i koji je jedini odgovoran tom tijelu.
Ovako, kad zagusti, žrtvuju se žrtveni janjci, a stvarni mafioze ostaju u foteljama.
Simba-OS is offline  
Old 11.01.2005., 12:32   #11
Rincewind
Just once
 
Rincewind Avatar
 
Registracija: Nov 2003.
Lokacija: Discworld
Postova: 447
Quote:
Simba-OS kaže:
Iskreno, a to sam već pisao, mislim da nama trenutno, na određeno vrijeme, treba predsjednički ili polupredsjednički sustav sa poštenim i sposobnim čovjekom na čelu.
Sve je to divno i krasno, ali mislim da takvo nešto postoji samo na onom otoku U..... od Thomas More-a.

Ovako barem imamo puno budala koje nešto, kao, odlučuju. A znaš kako se kaže "Čovjek i tovar su pametniji nego samo čovjek".
A i premijer ipak mora balansirati između koalicijskih partnera, frakcija unutar vlastite stranke i čega sve ne.
__________________
Singularly inept and cowardly wizard, who was last seen falling off the edge of the world ...
Rincewind is offline  
Old 11.01.2005., 12:36   #12
crtica
Registrirani korisnik
 
crtica Avatar
 
Registracija: Oct 2003.
Postova: 13,165
Quote:
Rincewind kaže:
...Ovako barem imamo puno budala koje nešto, kao, odlučuju. A znaš kako se kaže "Čovjek i tovar su pametniji nego samo čovjek".
A i premijer ipak mora balansirati između koalicijskih partnera, frakcija unutar vlastite stranke i čega sve ne.
A u Kanadi toga nema?

Zapravo i nema...ovo što Hrvatska imade, stvarno je unikatno...na našu žalost

A inače Božidaru pohvale za kvalitetu i argumentiranost u dosadašnjim raspravama...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Old 11.01.2005., 12:43   #13
Rincewind
Just once
 
Rincewind Avatar
 
Registracija: Nov 2003.
Lokacija: Discworld
Postova: 447
Quote:
crtica kaže:
A u Kanadi toga nema?
Nemam pojma. Nikad nisam bio u Kanadi.
__________________
Singularly inept and cowardly wizard, who was last seen falling off the edge of the world ...
Rincewind is offline  
Old 11.01.2005., 12:45   #14
crtica
Registrirani korisnik
 
crtica Avatar
 
Registracija: Oct 2003.
Postova: 13,165
Quote:
Rincewind kaže:
Nemam pojma. Nikad nisam bio u Kanadi.
Zar trebaš biti u nekoj zemlji kako bi znao kakav sustav demokracije imaju? Ili predsjednički?
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Old 11.01.2005., 12:50   #15
Rincewind
Just once
 
Rincewind Avatar
 
Registracija: Nov 2003.
Lokacija: Discworld
Postova: 447
Quote:
crtica kaže:
Zar trebaš biti u nekoj zemlji kako bi znao kakav sustav demokracije imaju? Ili predsjednički?
Pa s obzirom da je Kanada relativno mirna i daleka zemlja, vjerojatno nebih ništa o njoj znao da nema dosta naših iseljenika tamo. A kako je utjecaj Kanade na moj život skoro nikakav, jedini način da doznam kako je tamo je da odem i vidim.

EDIT:
Smatram nepotrebnim da se stalno s nekim uspoređujemo, pogotovo s Kanadom koja ima vrlo malo sličnosti s Hrvatskom.
__________________
Singularly inept and cowardly wizard, who was last seen falling off the edge of the world ...
Rincewind is offline  
Old 11.01.2005., 12:56   #16
Božidar
U samoizolaciji
 
Registracija: Jan 2005.
Postova: 135
Quote:
crtica kaže:
A u Kanadi toga nema?

Zapravo i nema...ovo što Hrvatska imade, stvarno je unikatno...na našu žalost

A inače Božidaru pohvale za kvalitetu i argumentiranost u dosadašnjim raspravama...
Zar je zabranjeno komentirati Franceka i Kosoricu? Stranačka cenzura?
Pozdravi plišane medvjediće
Božidar is offline  
Old 11.01.2005., 12:59   #17
kokica1
U samoizolaciji
 
kokica1 Avatar
 
Registracija: Nov 2003.
Lokacija: Hakalaka horses kaka
Postova: 551
Quote:
crtica kaže:
A u Kanadi toga nema?

[...

Ima svega i zato OBOZAVAMO STRAJKOVE

I jesi ikad procitala od ikoga od nas da kukamo?
kokica1 is offline  
Old 11.01.2005., 13:02   #18
Božidar
U samoizolaciji
 
Registracija: Jan 2005.
Postova: 135
Quote:
kokica1 kaže:
Ima svega i zato OBOZAVAMO STRAJKOVE

I jesi ikad procitala od ikoga od nas da kukamo?
Vas Kanađana?
Božidar is offline  
Old 11.01.2005., 13:04   #19
Rincewind
Just once
 
Rincewind Avatar
 
Registracija: Nov 2003.
Lokacija: Discworld
Postova: 447
Quote:
kokica1 kaže:
Ima svega i zato OBOZAVAMO STRAJKOVE

I jesi ikad procitala od ikoga od nas da kukamo?
Sorry kaj se miješam, ali kaj si ti Kanađanin ili Hrvat? Tko ste to vi?
__________________
Singularly inept and cowardly wizard, who was last seen falling off the edge of the world ...
Rincewind is offline  
Old 11.01.2005., 13:20   #20
stara
Registrirani korisnik
 
stara Avatar
 
Registracija: Jun 2004.
Lokacija: Zagreb
Postova: 135
Re: Mojim zemljacima je prijeko potreban DIKTATOR

Quote:
kokica1 kaže:
Pratim vase ponasanje vec punih 10 godina i polako dolazim do zakljucka da vi mozete NORMALNO funkcionirati samo sa diktatorom na predsjednickoj stolici

Nesposobni ste zivjeti u demokratskom svijetu,jer ste naucili na komandu i sad ko raspusteni telici ritate se po internetu umjesto tamo gdje treba a napraviti nesta pametno ne dolazi u obzir, jer vam nema serifa da vam zapovjedi
Hajde nas ti dodji malo poduciti.
Mislis da su Amerika i Kanada svoju demokraciju izgradile preko noci?
Ocito ne znas sro se dogadjalo 50-tih i 60-tih godina na tom kontinentu.
Ocito ne znas tko su Julius i Ethel Rosenberg, kao i Nicola Sacco i Bartolomeo Vanzetti, nemas pojma sto je Wattergate i da ne nabrajam dalje.

Amerika je 45-te izasla iz rata kao pobjednik, a tek 20-tak godina nakon toga pocele su se dogadjati spontane pobune javnosti na prljavstine koje su sustavno provodile sve njihove vlasti.
U svaku od afera su ugradjene sudbine malih ljudi koji su sebe, svoje obitelji i suradnike izlagali izravnoj pogibelji da bi ti danas mogla uzivati u demokraciji zapada.
Znas li sta o Sindikatu kanadskih kamiondzija, kako je nastao i tko je sve zbog njega netragom nestao?

Naravno da ne znas. Ti si se tijekom rata iz pripizdine donje od*ebala na zapad i sada nama od tamo solis pamet.

Hrvatska je 95-te izasla iz rata. Prema analogiji strucnjaka sada bi smo trebali biti na nivou na kojem je zapad bio 55-te:
Montirani procesi koji su listom zavrsavali na elektricnoj stolici, narod glup ko qurazt kojem se moglo prodati sto god je vlast zeljela pa i to da mladici ginu u Vijetnamu za klincevo zdravlje.
Mizeran zivot, nehuman rad, nikakva socijalna zastita i ogromna nezaposlenost.

Draga moja, ja i danas, iako samo 10 godina nakon rata, u ovakvoj Hrvatskoj imam vise zdravstvene zastite i vise godisnjeg odmora nego ti tamo. Imam nekakvo vozilo, kompjuter po svakoj glavi stanovnika moga doma i vlasnistvo nad svojim stanom. A nisam tajkun. Obicna sljakerica.

Mi zivimo losije nego vi, ali ne mozes usporedjivati Kanadu koja NIKADA NIJE RATOVALA NA SVOM PODRUCJU i Hrvatsku u kojoj se jos vide tragovi granata, rusevine, u kojoj je trecina obradivih povrsina jos pod minama i u koju su se sjatili svi jebivjetri svijeta da bi pobrslali i ovo malo vrijednosti sto je ostalo.

Usporedi Hrvatsku danas i zapad 10 godina nakon WW2 i shvatit ces da je ovo sto sad mi imamo daleko vise nego sto je optimalno moguce na bilo kojem drugom prostoru. I onda privcaj o demokraciji i diktaturi.
Za razliku od Amerike, ova Hrvatska, cak i u vrijeme samovolje HDZ-a, ni jednog svog politickog neistomisljenika nije poslala na elektricnu stolicu.
__________________
www.stomatolog.in
stara is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger