Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2012., 17:23   #1
Problem sa minivašem

Pozdrav, unaprijed se ispričavam ako sam pogriješio temu ali imam problem sa mivašem.
Najme, kad sam ga koristio prošli puta bilo je sve u redu a danas kad sam ga opet koristio mi se pojavio problem. Problem je veoma sličan ovome samo što ja imam karcher 3.80 i moja minivaš radi normalno kad pustim ručku da nejde voda
paa...jer zna netko možda kako se ukloni kvar ili gdje ima u zagrebu servis za karcher minivaše?
__________________
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein

Zadnje uređivanje xxx96 : 04.07.2012. at 17:35.
xxx96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 19:25   #2
Servis ti je tu
http://www.adriateh.hr/kontakt/samop...raone/4/186/HR
a ja nisam shvatio koji je tvoj problem
jationmivioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 20:39   #3
Ako se hoćeš igrati: skini plastiku i očisti povratni/siguronosni ventil, on je zaštekao ili pukao feder.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:23   #4
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Ako se hoćeš igrati: skini plastiku i očisti povratni/siguronosni ventil, on je zaštekao ili pukao feder.
Potpisujem. Vjerojatno je samo zaštekao.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 22:28   #5
ja sam moramo minjati pumpu, oko 500 kn, samo moj košta preko 2000 kn pa se isplatilo, a i naradija se
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 13:08   #6
Upravo tako, vjerojatno je problem u prestrojnom/povratnom ventilu kojem se negdje nešto zaglavilo ili blokiralo. Davnih dana imao sam na svom Karcheru isti problem. Serviser je zamijenio ventil plastične izrade za novi aluminijski, od tada već više od 12 godina radi bez ikakvih problema.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 14:19   #7
Zašto ste tako sigurni u kvar ( napokon razumijem u čemu je problem) .
Možda je otišla tlačna sklopka ..možda se žičica odlemila .
jationmivioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 14:21   #8
Quote:
jationmivioni kaže: Pogledaj post
Zašto ste tako sigurni u kvar ( napokon razumijem u čemu je problem) .
Možda je otišla tlačna sklopka ..možda se žičica odlemila .

Vidi prikaz kvara!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 14:31   #9
Zato jer sam doživio isti efekt kad mi se to desilo. Zaglavio se i sad iskače van kad got krene protok i voda šprica oko njega. JA sam svoga rastavio, očistio, podmazao i sklopio nazad. I evo već godinu dana radi.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 17:56   #10
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post

Vidi prikaz kvara!
Piše da radi normalno , na videu baca vodu .. presostat prekida ...ah, valjda je alkohol .

Kad smo kod minivaša a ovaj problem je (na vaše inzistiranje riješen) da li ima tko iskustva u domeni SSM sa crijevom za odštopavanje raznoraznih odvoda .
Crijevo nije baš jeftino pa da idem istraživati a problem je u fi 50 ..da li ono ulazi u fi 50 i prolazi preko svih koljena ili je to muka kako i s sajelom?
Možda ako znate gdje ima tanak i jeftin ?
jationmivioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 13:30   #11
Quote:
jationmivioni kaže: Pogledaj post
Piše da radi normalno
Pod tim normalno sam mislio da mu mašina radi normalno kad pustim ručku a ne da se "zabija" ko na videu, ali on izbacuje vodu na mjestu gdje i na videu izbacuje.
__________________
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein
xxx96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 18:50   #12
Pa otvori i vidi di izbacuje tu vodu. Ako nista nije puklo i slicno ja ne vidim zasto bi vodu izbacivao. Ako je do bypas ventila koji je zaglavio nece voda ic van vec neces imat tlaka na sprici jer ce voda recirkulirati.
Otvori i pogledaj gdje izbacuje vodu.
gtomlja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.