Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2005., 14:53   #81
Quote:
mirka kaže:
ne svadjam se ja oko kucnih poslova, i nije takav nered da bi me smetalo, a ako bi mi tolko smetalo sama bi pocistila
a nisam izbacila nikakve svadje iz sebe nego neke dublje stvari koje me vec dulje vrijeme muce
konstipacija? tvrda stolica ?
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Old 19.01.2005., 14:53   #82
znam da je OT ali samo da se kratko ubacim, naime pričala mi frendica kak je njena od zaove kumičina bila kod neke babe kaj čita iz kafe. i popije zaovičina kumičina kafu i baba brlja po socu, brlja brlja i veli odjedanput "vidim....vidim....djevojku...i dečka.vidim djevojku i dečka kako se ljube!"
zaovina kumičina skoro sa stolca pala ali ne od iznenađenja nego od smija jer - šalica je bila ona starinska koja s vanjske i unutarnje strane ima nacrtane one parove, cure i dečka, u raznim pejzažima tipa pod drvom, na klupi i tak.
i eto, baba pogodila!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 19.01.2005., 14:55   #83
Quote:
chiquita kaže:
znam da je OT ali samo da se kratko ubacim, naime pričala mi frendica kak je njena od zaove kumičina bila kod neke babe kaj čita iz kafe. i popije zaovičina kumičina kafu i baba brlja po socu, brlja brlja i veli odjedanput "vidim....vidim....djevojku...i dečka.vidim djevojku i dečka kako se ljube!"
zaovina kumičina skoro sa stolca pala ali ne od iznenađenja nego od smija jer - šalica je bila ona starinska koja s vanjske i unutarnje strane ima nacrtane one parove, cure i dečka, u raznim pejzažima tipa pod drvom, na klupi i tak.
i eto, baba pogodila!

__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Old 19.01.2005., 14:59   #84
Quote:
margarita kaže:
konstipacija? tvrda stolica ?
fala bogu s tvrdom stolicom nemam vec dulj vrijeme problema
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Old 19.01.2005., 15:59   #85
Septembar, mozhesh li ovo protumachiti?



Moj muzh je sinoc sanjao kako je u nekom hotelu u Atinu i tek je zavrshio veceru s nekim ljudima (ne zna koje). Izashao je iz hotela da kupi neshto i ushao je u neku prostoiju sa prodavnice koje su zatvorene i otvorio je neka vrata i izashao je napolje. Shavatio je da nije u hotelu, a napolje je bilo kaljivo i tamno i nije bilo nikoga, a nije znao kako da se vrati u hotelu.
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Old 19.01.2005., 16:14   #86
Quote:
LoveMeTender kaže:
Septembar, mozhesh li ovo protumachiti?



Moj muzh je sinoc sanjao kako je u nekom hotelu u Atinu i tek je zavrshio veceru s nekim ljudima (ne zna koje). Izashao je iz hotela da kupi neshto i ushao je u neku prostoiju sa prodavnice koje su zatvorene i otvorio je neka vrata i izashao je napolje. Shavatio je da nije u hotelu, a napolje je bilo kaljivo i tamno i nije bilo nikoga, a nije znao kako da se vrati u hotelu.
hotel je znak traume iz djetinjstva.
ili seksualnog nedostatka.

savjet:
neka muž manje sluša EAGLESe!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 19.01.2005., 16:21   #87
Quote:
chiquita kaže:
hotel je znak traume iz djetinjstva.
ili seksualnog nedostatka.

savjet:
neka muž manje sluša EAGLESe!



mala - ti si danas u formi
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Old 19.01.2005., 17:54   #88

chiqi-dobra!

Jedini san kojeg se bojim sanjati je ispadanje zuba. Predskazuje smrt drage osobe.
LaPerla is offline  
Old 19.01.2005., 17:58   #89
Septy ta knjiga tumacenja koju spominjes, koja je?
LaPerla is offline  
Old 19.01.2005., 17:59   #90
Quote:
LaPerla kaže:
Jedini san kojeg se bojim sanjati je ispadanje zuba. Predskazuje smrt drage osobe.
A kaj nije krecenje s bijelom bojom (ili snijeg) sanjati isto znak da ce netko umrijeti??
Sanja1 is offline  
Old 19.01.2005., 18:00   #91
Ne znam Sanja. Ovaj moj je nazalost osobno provjeren.
LaPerla is offline  
Old 19.01.2005., 18:02   #92
Quote:
LaPerla kaže:
Ne znam Sanja. Ovaj moj je nazalost osobno provjeren.
Ma i moj zato ti i velim! Meni je tata umro kad sam sanjala da sam krecila sobu u bijelo! Dobro da nije umrl OD toga jer je fakat izgledalo bljak
Sanja1 is offline  
Old 19.01.2005., 18:14   #93
Ovaj san se ponavljao 3 puta 2 mjeseca pred smrt drage osobe. Nije mi se svidao od samog pocetka i potiskivala sam svaku sumnju da ce se nesto lose desiti. Simbolika je cudna, koliko zuba u snu je ispalo toliko ljudi je nastradalo.
LaPerla is offline  
Old 19.01.2005., 18:21   #94
Ma daj? Sva sam se najezila!
Sanja1 is offline  
Old 19.01.2005., 19:32   #95
Quote:
LaPerla kaže:

chiqi-dobra!

Jedini san kojeg se bojim sanjati je ispadanje zuba. Predskazuje smrt drage osobe.
ma daj pliz... ja sam sto put sanjala da mi otpadaju i zubi i kosa i niko živ jos nije umro, što se tiče mojeg okruženja.
a najgori san mi je valjda bio kad sam sanjala noževe da su zarinuti u moj trbuh i da se sami gibaju i režu me... samo mi se utroba počela rastvarat i pucat...
a da jednom sam i sanjala da mi čirevi rastu po želucu i izlaze na površinu i sve se gnoji iz njih i cijedi i da pucaju... bljaaakkk
zašto sam se sad morala toga sjetit
cijeli iduci dan sam se osjecala gnojno

a ima jos toga ne želim vam se sad ogadit do kraja

e da a nisam vam rekla kad sam se danas sjetila onog sna s govnima...
bila sam ujutro na wc-u i tako hoću pustit vodu, pogledam u školjku i stvori mi se slika iz sna i najednom nestane, a ja se mislim di su sad sva ta govna nestala... a još nisam ni vodu pustila... i sjetila se da je to bio samo san
uf koje olakšanje
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Old 19.01.2005., 19:36   #96
Jedino sto ti mogu reci je da mi je drago da ti nitko nije nastradao. Meni na zalost jeste i znam da je taj isti ponavljajuci san aludirao na nesrecu..i ne zelim nikada vise da ga sanjam....nikada.
LaPerla is offline  
Old 19.01.2005., 19:39   #97
Quote:
LaPerla kaže:

chiqi-dobra!

Jedini san kojeg se bojim sanjati je ispadanje zuba. Predskazuje smrt drage osobe.
i kod mene...
Samantha is offline  
Old 19.01.2005., 19:41   #98
Quote:
Samantha kaže:
i kod mene...
I kod mene. Svaki put.
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Old 19.01.2005., 19:44   #99
Quote:
LaPerla kaže:
Jedino sto ti mogu reci je da mi je drago da ti nitko nije nastradao. Meni na zalost jeste i znam da je taj isti ponavljajuci san aludirao na nesrecu..i ne zelim nikada vise da ga sanjam....nikada.
a valjda ovisi, ne znam ja sam sanjala da mi svi zubi odjednom ispadaju... a ne sjecam se da je neko onda umro
nema veze
a sta se sad to nadate da necdete sanjat, naravno da cete sanjat, pa svi cemo umrijet jednog dana
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Old 19.01.2005., 19:48   #100
A ja cesto sanjam kak padam u dubinu. Prvo me netko (nesto) povuce onda padam......Isto tako neznam gdje padam (sve je dolje, u dubini crno). I od tog straha se probudim.
Bemti, citav zivot sanjam isti scenario! Sve se bojim da mi se tak nekaj i ne dogodi, jos bu to preslo i u fobiju.
A i inace se bojim visine do te mjere da se bojim na katu prat prozore!

Curke, analizu molim
Sanja1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.