Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2013., 19:54   #1761
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
a uzeo sam i pivo, ovo, 0.75l, kaže mi gospođa na kasi da ima đumbira u sebi, korice naranče itd. (nisam pročitao, deklaracija je na francuskom (je l to uopće po zakonu? ne naravno)- ona je isto uzela bocu doma, ali nije još pila.
stavit ću na MK na temu Pivo, da pitam jel to neko pio i dali valja
Krkimir is offline  
Old 25.07.2013., 19:55   #1762
ne, ne... okej je, pije se to u mom podrumu već godinama
Deedy is offline  
Old 25.07.2013., 19:59   #1763
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
stavit ću na MK na temu Pivo, da pitam jel to neko pio i dali valja
bravo, odlična ideja, idem prevoditi sastojke pomoću gugleta (čim prođe nogomet), nadam se da neće ispasti neko pipicasto
Deedy is offline  
Old 25.07.2013., 20:04   #1764
evo ja se upravo vratila :-) iako možda bolje da nisam ni išla jer sam kupila brdo "nepotrebnih" artikala
nutella, ritter sport (bilo je svih vrsta), sireve razne, čips s vrhnjem, smoki, sladoled, grčki jogurt ......
Zara1 is offline  
Old 25.07.2013., 21:42   #1765
Kako je stanje s francuskim stvarcicama, jel ima puzeva i sireva?
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 25.07.2013., 22:02   #1766
Quote:
Zara1 kaže: Pogledaj post
evo ja se upravo vratila :-) iako možda bolje da nisam ni išla jer sam kupila brdo "nepotrebnih" artikala
nutella, ritter sport (bilo je svih vrsta), sireve razne, čips s vrhnjem, smoki, sladoled, grčki jogurt ......
Ja tamo uvijek kupim samo gomilu gluposti. Posebno kad su ovi tematski tjedni pa se raspametim kad nešto uopće uspijem naći. Al svejedno mi je sve draži i draži.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 25.07.2013., 23:09   #1767
meni ritter sport opcenito bas i nije nesto. od marcipana pak obozavam schogetten.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 25.07.2013., 23:15   #1768
Meni je marcipan uvijek super.
Gipsyqueen is offline  
Old 26.07.2013., 00:20   #1769
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Kako je stanje s francuskim stvarcicama, jel ima puzeva i sireva?
u jankomiru dans oko sest bilo i puzeva i sireva. puzevi stoje u skrinji tam gdje su uvijek te akcijske pizdarije.


a oni koji hoce limun ili breskva marakuja kornet isto u jankomiru u coskicu ima jedna kutija veca
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 26.07.2013., 00:28   #1770
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Kako je stanje s francuskim stvarcicama, jel ima puzeva i sireva?
i puževe i sireve sam vidjela danas u lidlu na knežiji... ima i podosta ostataka s američkog i grčkog tjedna, i u frižideru i na policama...

jel netko možda probao filete skuše? dosad sam probala haringu i dobra mi je u onim raznoraznim umacima, pa razmišljam da probam sa skušom...?
ma.nx is offline  
Old 26.07.2013., 00:39   #1771
vrijedi quiche onih 18kn?
Victoria88 is offline  
Old 26.07.2013., 02:21   #1772
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
i puževe i sireve sam vidjela danas u lidlu na knežiji... ima i podosta ostataka s američkog i grčkog tjedna, i u frižideru i na policama...

jel netko možda probao filete skuše? dosad sam probala haringu i dobra mi je u onim raznoraznim umacima, pa razmišljam da probam sa skušom...?
Meni je skuša još bolja.
Gipsyqueen is offline  
Old 26.07.2013., 03:00   #1773
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Meni je marcipan uvijek super.
Ja jako volim marcipan, a ovaj Rittersport je jako dobar em zbog toga što je tamna čokolada, em zbog toga što sam marcipan nije toliko sladak (manje šećera = više badema)

Zadnje uređivanje Krkimir : 26.07.2013. at 03:10.
Krkimir is offline  
Old 26.07.2013., 03:51   #1774
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
vrijedi quiche onih 18kn?
meni nije vrijedio paljenja pećnice i vremena u kojem sam očekivala nešto fino: kao na slici na kutiji (kako naivno ). tijesto kao papir (doslovno, i po izgledu i po okusu), gore nešto sitno namaza kao od vrhnja, sir i špek u tragovima... lakše si složiš tostirane sendviče s puno boljim sastojcima
tanveer is offline  
Old 26.07.2013., 10:03   #1775
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Ja tamo uvijek kupim samo gomilu gluposti. Posebno kad su ovi tematski tjedni pa se raspametim kad nešto uopće uspijem naći. Al svejedno mi je sve draži i draži.
ovako i ja

jučer sam kupila one 2 velike nutele, niti sama ne znam zašto , ne sjećam se kad sam zadnji put kupila nutelu
i brdo rittersport čokoladica samo zato što ih ima i što su jeftinije

zapravo im je super marketing da imaju stalno nešto kao privremeno i onda sve to pokupujem ko hrčak manijak
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Old 26.07.2013., 20:12   #1776
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Meni je skuša još bolja.
tnx

u lidlu na knežiji, samo 2-3 vrste rittersporta ostale i to najviše je ostalo alpenmilcha svijetloplavog, pa ako netko voli...
ma.nx is offline  
Old 26.07.2013., 20:33   #1777
Meni ta Nutella nekako daje na zgorene lješnjake

Talijanska ne
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Old 26.07.2013., 21:08   #1778
Ova velika njemacka?

Ili one uobicajene poljske?
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Old 26.07.2013., 23:54   #1779
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
i puževe i sireve sam vidjela danas u lidlu na knežiji... ima i podosta ostataka s američkog i grčkog tjedna, i u frižideru i na policama...

jel netko možda probao filete skuše? dosad sam probala haringu i dobra mi je u onim raznoraznim umacima, pa razmišljam da probam sa skušom...?
meni je dobra skuša u rajčici,još malo ubaciš unutra neko povrće tipa zelena salata,krastavci,rajčica i super je za večeru
ivys is offline  
Old 27.07.2013., 00:44   #1780
fino hvala na savjetu sljedeći tjedan si ju kupim za gablec na poslu

danas sam probala opet onaj "američki" sladoled, al ovaj put bananalicious, fini mi je jako skoro u rangu s cookie dough-om
ma.nx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.