Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2013., 17:02   #501
Mislim da su mi rekli 140-150 kn, tak nes.

Zensko ovisi kakva je kosa
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 17:41   #502
Quote:
Lehane kaže: Pogledaj post
Mislim da su mi rekli 140-150 kn, tak nes.

Zensko ovisi kakva je kosa
Može li se naručiti telefonom i koliko se otprilike čeka na red?
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 18:43   #503
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
tx na prijedlogu. razmotrit ću

ti si njihova mušterija? može malo detaljnije o tome što i kako rade?
jesam, već 10 godina

salon je pristojan, moglo bi se reći luksuzniji i da drži do sebe, sve cure su uljudne, sad ne znam kako rade neke ekstravagantne frizure, ako bi baš takvu, pošto se ja uvijek jednostavno i isto šišam, ali sigurno nisu šarlatanke koje ne znaju šta rade. ja se inače naručim preko telefona jer uvijek idem istoj frizerki pa da saznam kad radi, ali mislim da nije nužno jer ih je tamo dosta i, kad god da se dođe, neka će biti slobodna.
cjenik im je na stranici, da su baš jeftini - nisu. al to sama pogledaj.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 18:53   #504
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Može li se naručiti telefonom i koliko se otprilike čeka na red?
Mozes se naruciti telefonom, a ceka se vrlo kratko, nikad nisam vise od 10 minuta cekala. Tamo ih stvarno dosta radi pa nikad nije guzva
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 19:07   #505
Quote:
Lehane kaže: Pogledaj post
Mozes se naruciti telefonom, a ceka se vrlo kratko, nikad nisam vise od 10 minuta cekala. Tamo ih stvarno dosta radi pa nikad nije guzva
Mislio sam na to koliko se otprilike čeka na termin od trenutka kad se naručiš. Tjedan, dva, nekoliko dana?
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 19:41   #506
Ja se uvijek narucim za cca dan-dva i uvijek dobijem zeljeni termin.
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 21:26   #507
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Kolike su cijene muškog šišanja u Toni&Guy?
Mislim da je 100 kuna. (Ako nisu nedavno promijenili)
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 22:52   #508
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Mislim da je 100 kuna. (Ako nisu nedavno promijenili)
Ja bi malo veću promjenu pa mi je važno da su vješti sa škarama i zanima el rade po principu da im ja pokažem sliku ili to baš i nije praksa? Nemam baš iskustva s tim ''velikim'' zagrebačkim frizerima jer inače živim izvan Zagreba.
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 13:43   #509
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Ja bi malo veću promjenu pa mi je važno da su vješti sa škarama i zanima el rade po principu da im ja pokažem sliku ili to baš i nije praksa? Nemam baš iskustva s tim ''velikim'' zagrebačkim frizerima jer inače živim izvan Zagreba.
Ma slobodno im pokazi, tamo su ti svi pristupacni i mozes se sve dogovorit.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 17:44   #510
Cure,

koga bi mi preporučili za pramenove?

Ugl, vadim 3 vrste.... medenasti, svijestli....da se prelijevaju.....
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 11:58   #511
cure kakve su cjene u salonu Teuta u Zagrebu?Bio netko?
Imaju negdje neke kupone?popuste za lojalnost ili dobrodošlicu?

Zadnje uređivanje salvador : 01.07.2013. at 12:07.
salvador is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 12:37   #512
nailazima samo na vrlo stare postove o glamouru

rado bih čula dojmove onih koji su ih posjećivali u posljednje vrijeme.
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 17:49   #513
Vida hairdressing Vrbani
jel bio netko tamo ?
draganan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 22:35   #514
Evo mene da pohvalim svoju novu zagrebačku frizerku. Sendi u salonu Sendi na Knežiji.

Imala sam jedan mini gaf u Antifrizu prije nekoliko godina iako ga je moja bivša cima hvalila na sva usta i od onda sam redovito bježala svojoj staroj frizerki doma doma (Ivanec, salon Learta - ako kome ustreba to područje )

Prije nešt više od dva mjeseca sam si, sam svoj majstor tuka, spalila kosu blajhom toliko da mi se dio kose pri tjemenu polomio na 2-3 cm, a inače imala poludugi bob. I tak ja trčala Sendi jer mi je prva pala na pamet budući da sam onud redovito šetala psa dok sam stanovala na Knežiji...

Žena mi je odmah u glasu prek telefona čula da je panika i naručila me iza radnog vremena, spasila mi kosu maksimalno moguće. Doslovce sam imala rupu u kosi, al je sve ošišala tak da je preostali duži dio to prekrio. Stavila mi je svaki put neku masku koja inače ne ulazi u standardno šišanje, a taj prvi put mi je posudila i neki sprej za obnovu i jačanje kose kojeg nema u slobodnoj prodaji. Sljedeći put je stavljala i preljev na korijen, a kak ja imam gro crvenog pigmenta, napomenuh joj to i malo me bilo strah kak će to ispast, al ispalo je odlično. Izmiksala mi je prekrasnu beige plavu nijansu bez mrve narančastila/žutila.

Danas bila treći put i rupe u kosi više nema. Trenutno furam pixie a la Emma Watson i jedva čekam da mi kosa opet naraste. No more blajh for me.

Vlasnica je jako ljubazna, susretljiva, čuje kaj joj govoriš i napravi onak kak u faktu tražiš, oprezna (ovo naglašavam jer sam nakon blajha imala totalno poroznu i lomljivu kosu) i prilagođava se klijentu/-ici u smislu razgovora - pričljiva ako dobiva pozitivnu reakciju od druge strane, bavi se svojim poslom ako klijent nije baš pričljiv/voli da ga se pusti na miru... Ako sam dobro skužila, ima još jednu curu koja radi za nju i nekoliko pripravnica. Sve pristupačne, ljubazne cure kojima na žalost ne znam ime, ali odlično peru kosu, fino izmasiraju vlasište.

Uglavnom, apsolutno sam oduševljena i kod nje (njih) planiram ostat.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 11:37   #515
jednostavno moram pohvaliti damira iz antimode!
dugo sam razmišljala kod koga da odem a da mi omjer cijene i kvalitete bude dobar i odlučila sam se za antimodu jer sam čitala pohvale o damiru na forumu.
kako imam kratku kosu koju puštam neko vrijeme, i svaka dlaka mi treba biti na svojem mjestu i poravnana s ostatkom kose, nikako nisam bila zadovoljna kako mi moja frizerka to napravi, jer mi nikad ne napravi ono što ja zamišljam i onda dođem u iskušenje da sama idem popravljat
bila sam prije 3 tjedna kod damira i frizura je svakim danom sve bolja i bolja mi se čini...
čovjek se stvarno maksimalno potrudi, šišao me skoro 45 minuta da bi svaka dlaka bila na svom mjestu, totalni profesionalac pa sam ga morala javno pohvalit jer nikad nisam bila ovako zadovoljna s nekim frizerom!
pozdraaav
Cold Cold Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 11:35   #516
Quote:
trolo1 kaže: Pogledaj post
šišao me skoro 45 minuta
Ja bi poludila da me neko šiša 45 minuta Dobro da si ti zadovoljna, ali iskusnim majstorskim rukama ne treba toliko vremena bez obzira na vrstu i dužinu kose.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 22:30   #517
Frizer u Zagrebu

Kako se god ofarbam, kosa mi ispadne crvenkasta. Zelim otici u neki frizerski salon da mi izbiju taj crveni odsjaj. Mozete li preporucati provjerenog frizera, netko tko je to vec radio? Nisam valjda jedina s ovim problemom

Unaprijed hvala.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 10:16   #518
evo cure, ja bila na blef u estetic uvemi, u prolazu, u ilici
farbanje i šišanje 450 kn.
farba dobra, šišanjem preeezadovoljna.
i uopće ambijent tj kako se radi mi se jako svidjelo.
npr brisanje vlažnim maramicama škare kojima me šišala
prije feniranja otvaranje svake četke iz folije koje su sterilizirane,
garderoba, kava, kuta pa niti jedna dlaka na meni nakon šišanja...
ne znam , mene se sve dojmilo.
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 15:33   #519
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Evo cijene:
http://www.hairshop.hr/p/161/bc-smoo...ng-shot-8x10ml

Ta ampula prvenstveno zaglađuje kosu i odlična je za ravno feniranje, ali ne i za jače volumen feniranje.
Moguće, ja imam jako gustu dugu kovrčavu kosu tak da itekako imam dosta volumena iz uz tu ampulu, ali zaboravih da bi onima sa slabom kosom vjerojatno zurka izgledala jadno. Najbolje da stave one ogromne viklere pa pod haubu i eto im volumena
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Kako se god ofarbam, kosa mi ispadne crvenkasta. Zelim otici u neki frizerski salon da mi izbiju taj crveni odsjaj. Mozete li preporucati provjerenog frizera, netko tko je to vec radio? Nisam valjda jedina s ovim problemom

Unaprijed hvala.
Ja sam odustala od utopije da me itko može pofarbati kak spada pa furam svoje farbe. Ne mogu apsolutno nikog preporučiti, barem kaj se tiče plave kose ili idu na blajh ili na neke boje koje prvo budu prepepeljaste pa se sto godina ispiru a onda bude kuruza ma nema šanse više.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 08:12   #520
Evo da prenesem svoja iskustva sa frizerskim salonom Royal u Gundulićevoj. Došla sam tamo i rekla: želim makeover iz tamnosmeđe u neku lijepu bež nijansu, s tim da ne smije biti: žuto, bakreno, narančasto i crveno. Radila mi je frizerka (mislim da Marija) i stvarno se potrudila. Farbala me , pramenovi, preljev, šišanje. Boja je ispala jako lijepa, svijetla bež nijansa. Frendice su mi rekle da je boja jako lijepa, a jedna je čak rekla da je to boja kose koju je ona oduvijek željela. A dok sam ja bila na stolcu radio je frizer Stjepan i vidim da su kod njega isto sve žene bile zadovoljne.
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.