Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2011., 02:37   #1
Question Ja bih malo više nježnosti

bok.malo sam zbunjena pa me zanimalo šta vi mislite o mojoj situaciji.ovako sa deckom sam skoro pola godine u vezi.ja sam tip osobe koja voli malo romantike,nježnosti... Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
nisam ni ja tip osobe da ga zovem mišicu,medicu i slicno ali isto volim malo više nježnosti.
problem je još što je ovo veza na daljinu.kad smo skupa stvarno bude mi super ali jednostavno kad nismo skupa onda to nije veza kakva bi ja htjela da bude.on nikad se nece sjetiti prvi reci da mu falim i takve stvari,ali meni te stvari znace.
npr ja se nešto naljutim na njega i onda on nece poceti pricati sa menom da to rješimo nego on racuna odljutiti ce se.mene te stvari ljute.
htjela bih sa njim pricati o tome da mi to smeta ali mi je puno stalo do njega i bojim se da nebi on rekao da on više ovako ne može,da je on takav kakav je i da se nece mjenjati.
moje sve prijateljice mi govore muški su ti takvi,njih nije briga za te stvari,oni se ne zamaruju kao i mi oko sitnica.
mene zanima vaš kometar na to.meni je do njega stalo i to puno ali ovo nije veza kakvu sam ja htjela da bude i zato sam malo zbunjena!!!!!
maca987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 02:44   #2
Ako ne tražiš nećeš ni dobiti. Pokušaj mu iznijeti svoje mišljenje.
lucis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 07:38   #3
.....muskarci su takvi samo onda kada im nije previse stalo......kada im je jako stalo i te kako se sjete da ti kazu da im nedostajes....i vrlo su njezni i paze da tebi bude dobro i da se sretna.....
Maria Callas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 07:56   #4
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
bok.malo sam zbunjena pa me zanimalo šta vi mislite o mojoj situaciji.ovako sa deckom sam skoro pola godine u vezi.ja sam tip osobe koja voli malo romantike,nježnosti... Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
nisam ni ja tip osobe da ga zovem mišicu,medicu i slicno ali isto volim malo više nježnosti.
problem je još što je ovo veza na daljinu.kad smo skupa stvarno bude mi super ali jednostavno kad nismo skupa onda to nije veza kakva bi ja htjela da bude.on nikad se nece sjetiti prvi reci da mu falim i takve stvari,ali meni te stvari znace.
npr ja se nešto naljutim na njega i onda on nece poceti pricati sa menom da to rješimo nego on racuna odljutiti ce se.mene te stvari ljute.
htjela bih sa njim pricati o tome da mi to smeta ali mi je puno stalo do njega i bojim se da nebi on rekao da on više ovako ne može,da je on takav kakav je i da se nece mjenjati.
moje sve prijateljice mi govore muški su ti takvi,njih nije briga za te stvari,oni se ne zamaruju kao i mi oko sitnica.
mene zanima vaš kometar na to.meni je do njega stalo i to puno ali ovo nije veza kakvu sam ja htjela da bude i zato sam malo zbunjena!!!!!
Da ti nije horoskopski Ovan ??Neke je likove teško mijenjati, lakše će ti biti promijeniš li stav, ili ,u krajnjem slučaju-dečka...Nisu svi muški isti, o neeee,imaš likova koji te rastope pričajući ti ono što želiš čuti (pa i oni bi mogli u dvije kategorije: fejkeri i pravi pravcati),a imaš i onih kojima je vrhunac razmjene nježnosti to što te pljasnu po guzici i kažu-Jooj što bi ti ga stavio-.Najbinije je da uglavnom ostaju takvi kakvi jesu,koliko ih god mi željele mijenjati

Zadnje uređivanje Trnoručica : 11.04.2011. at 08:01.
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 08:39   #5
veze na daljinu smrde. i skype i ostale pizdarije samo dizu frustracije sto osobu ne mozes vidjeti i zagrliti.









subjektivan dojam
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 09:51   #6
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
bok.malo sam zbunjena pa me zanimalo šta vi mislite o mojoj situaciji.ovako sa deckom sam skoro pola godine u vezi.ja sam tip osobe koja voli malo romantike,nježnosti... Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
vidiš da ti opet dođe na isto
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 09:52   #7
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
Pa ja ne vidim u cemu je problem. Ako se razlikuje za 360 stupnjeva, onda je zapravo isti kao ti (puni krug, ne?). Dakle slazete se u potpunosti samo jos nisi skuzila.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 10:00   #8
imaš dvije opcije, reći mu što te smeta, i možda stvari još pogovršat, eventualno prekid, ali hej, ni ovako nisi sretna.
dreuga opcija je da se pomiriš s takvim stanjem i budeš poluzadovoljna...
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 10:01   #9
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
bok.malo sam zbunjena pa me zanimalo šta vi mislite o mojoj situaciji.ovako sa deckom sam skoro pola godine u vezi.ja sam tip osobe koja voli malo romantike,nježnosti... Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
nisam ni ja tip osobe da ga zovem mišicu,medicu i slicno ali isto volim malo više nježnosti.
problem je još što je ovo veza na daljinu.kad smo skupa stvarno bude mi super ali jednostavno kad nismo skupa onda to nije veza kakva bi ja htjela da bude.on nikad se nece sjetiti prvi reci da mu falim i takve stvari,ali meni te stvari znace.
npr ja se nešto naljutim na njega i onda on nece poceti pricati sa menom da to rješimo nego on racuna odljutiti ce se.mene te stvari ljute.
htjela bih sa njim pricati o tome da mi to smeta ali mi je puno stalo do njega i bojim se da nebi on rekao da on više ovako ne može,da je on takav kakav je i da se nece mjenjati.
moje sve prijateljice mi govore muški su ti takvi,njih nije briga za te stvari,oni se ne zamaruju kao i mi oko sitnica.
mene zanima vaš kometar na to.meni je do njega stalo i to puno ali ovo nije veza kakvu sam ja htjela da bude i zato sam malo zbunjena!!!!!
Popričaj s njim, jer tebe je zapravo strah istine.
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 12:05   #10
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Da ti nije horoskopski Ovan ??Neke je likove teško mijenjati, lakše će ti biti promijeniš li stav, ili ,u krajnjem slučaju-dečka...Nisu svi muški isti, o neeee,imaš likova koji te rastope pričajući ti ono što želiš čuti (pa i oni bi mogli u dvije kategorije: fejkeri i pravi pravcati),a imaš i onih kojima je vrhunac razmjene nježnosti to što te pljasnu po guzici i kažu-Jooj što bi ti ga stavio-.Najbinije je da uglavnom ostaju takvi kakvi jesu,koliko ih god mi željele mijenjati
E ne mogu vjerovat...ali tocno to sam ja mislila!!!!!!!!!!!!
Ovan ili djevica!
I ne nisu svi takvi...to ti je stil ponasanja koji se nikad nece promjenit

Ali pliz javi kaj je po horoskopu!
sin.palabras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 12:24   #11
Quote:
Maria Callas kaže: Pogledaj post
.....muskarci su takvi samo onda kada im nije previse stalo......kada im je jako stalo i te kako se sjete da ti kazu da im nedostajes....i vrlo su njezni i paze da tebi bude dobro i da se sretna.....
Moram se sloziti s ovim...vjerojatno mu je svejedno nazalost.
GodzillaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 12:32   #12
Quote:
sin.palabras kaže: Pogledaj post

Ali pliz javi kaj je po horoskopu!
A to kaj je lik možda odrastao u obitelji u kojoj nije baš bilo sklada, komunikacije, pokazivanja osjećaja te općenito pozitivne situacije sigurno nema veze s njegovom hladnoćom, prije je horoskop.

Ajde baš javi koji je znak pa kad ne bude taj koji paše onda je sigurno začaran ili nešto tome slično, jebo vas horoskop da vas jebo.

I probaj se stat ispred ogledala, okrenut za 360 stupnjeva i vidjet gdje ce te to okrenut, kad skuzis da si dosla na isto, shvatit ćeš.....

Zadnje uređivanje nemoralan : 11.04.2011. at 12:41.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 12:35   #13
Misliš za 180 stupnjeva?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 12:39   #14
A gle, zajedno ste 6 mjeseci i to na daljinu,

pa šta bi ti htjela? Očito mu nije stalo kao što je tebi, jer istina je da kad su muškarci/dečki zaljubljeni onda se uvijek sjete tih mali gesti nježnosti koje tebi fale.

Puno duže veze, koje u početku idu "na blizu" ne prežive daljinu, tako da ne vidim čemu se ti iščuđavaš.

Veza mora biti stvarno jaka, to mora biti "to", da bi preživjelo odnos na daljinu. A ne 6 mjeseci. Iskustvo priča.
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 12:43   #15
Moram priznati da sam i ja u sličnoj situaciji; on ne želi biti all girly n shit , a ja bih da ponekad ipak bude
Pa mu onda to i kažem, bez puno okolišanja
A budući da moj dečko zna što ga čeka ako me ne posluša (just kidding ), napravi ono što zna da bih htjela i to je stvarno super sweet

Ono što ti mogu savjetovati je da mu iskreno pristupiš i otvoreno kažeš što bi htjela i čega ti nedostaje u vašoj vezi, a sad hoće li se on malo potruditi ili ne, u potpunosti ovisi o njemu.
Pretpostavljam da nije realno očekivati neku drastičnu promjenu u ponašanju, ali tu i tamo bi ti mogao udovoljiti, ne znam, ipak ste zajedno i volite se i sve to Zašto nekad ne bi izašli jedno drugome *u susret*, u ovom slučaju on
Pričajte, sve ostalo je plodno tlo za frustracije.
__________________
.cause im not like everybody else.
London_Calling is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 14:17   #16
kolika je udaljenost?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 15:06   #17
kad san procitala ono ovan nisam mogla vjerovati.on je u znaku ovan.
nije da on opet nema nikad nježnosti ali ne onako kako bih ja htijela.osoba sam sa osjecajima i normalno da mi tih stvari fali.on je tip osobe koji me nece držati za ruku kad šetamo negdje,a on mi prigovara šta ja njega nikad nisam poljubila u javnosti.
a to za 360 malo sam se krivo izrazila uglavnom on je drugaciji od mene šta se tice tih stvari iskazivanje osjecaja.kad sam ga jedan put pitala da je li ga prošlo to sve što se tice veze,jeli se slucajno ohladijo(jer smo ipak na udaljenosti,pa nikad neznaš kad ce neko nekog drugog upoznati)on meni samo kaže ma šta ti je,jesi ti normalna.
strah me pocinjati neke velike rasprave jer se bojim onoga najgorega,a to je da ne bih došlo do prekida.
maca987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 15:18   #18
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
kad san procitala ono ovan nisam mogla vjerovati.on je u znaku ovan.
nije da on opet nema nikad nježnosti ali ne onako kako bih ja htijela.osoba sam sa osjecajima i normalno da mi tih stvari fali.on je tip osobe koji me nece držati za ruku kad šetamo negdje,a on mi prigovara šta ja njega nikad nisam poljubila u javnosti.
a to za 360 malo sam se krivo izrazila uglavnom on je drugaciji od mene šta se tice tih stvari iskazivanje osjecaja.kad sam ga jedan put pitala da je li ga prošlo to sve što se tice veze,jeli se slucajno ohladijo(jer smo ipak na udaljenosti,pa nikad neznaš kad ce neko nekog drugog upoznati)on meni samo kaže ma šta ti je,jesi ti normalna.
strah me pocinjati neke velike rasprave jer se bojim onoga najgorega,a to je da ne bih došlo do prekida.
Neću te pitati koliko imate godina, sjebala bi svu čar ostatku ekipe. Nego me zanima što bi se desilo i kad bi došlo do tog najgoreg, što onda? Ubila bi se? Ako ti baš jako smeta to što je on takav, i rekao ti je i znaš da se neće promijeniti, onda ti je bolje da odmah znaš na čemu si. Nemoj tjerati nešto što ne ide. K tome ide u prilog i vaša udaljenost, što je svakako jedan veliki ali ne i jedini minus.
Neznam...., prvo nauči pisati pa razgovaraj s njim....
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 15:52   #19
Prvo - jebo vas horoskop...
Drugo - a da njemu kažeš sve to u oči?
Treće - ne podnosim veze na daljinu, to ne funkcionira nikad, ili iznimno rijetko kad.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 16:08   #20
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
kad san procitala ono ovan nisam mogla vjerovati.on je u znaku ovan.
gle ja imam u fam ovnova. Kad ti odu na ferije nikad se ne javljaju. Takvi su ti ovnovi. Ne uzimaj to pri srcu.

a o njeznosti da ne pricam.
gle ako si ti osoba kojoj je to potrebno..

Ti mozes

1: pomiriti s tim

2:ili si naci nekog drugog

3: obratit paznju na neke njihove druge kvalitete. Smisao za humor, lojalnost ili mozda da uvijek zele u svemu biti najobolji..neznam
sin.palabras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger