Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2016., 23:01   #8481
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
stvarno mi nije jasno na osnovu čega pušači misle da imaju veća prava od nepušača
Jer su ih imali par stotina godina a nitko se prava ne odriče dobrovoljno.

Ja sam strastveni nepušač.
Tamika Melvin is offline  
Old 09.02.2016., 01:45   #8482
'ebalo vas pušenje..ajd da barem pričate o pušenju....nečeg drugog

nego, dosta o meni, ajmo malo o mojem ultimativnom kebabu
nakon utrošenih zilijun kila mesine (zapravo pol kile al to je tu negde) nakon dobivanja krvavih žuljeva (not rly al' ajmo se praviti da jesam
nakon neprospavanih noći traganja za začinima i omjerima brašno-voda-sol u izradi lahmacuna....ovaj napaćeni (ili č? ) stvor je NAPOKON nad svojim mračnim ognjištem uspio uskrsnuti kebab

slike su očaj živi znam, znam, znaaam, ali sad kad je moje nepce napokon spoznalo što znači ''jezično sladostrašće'' počinje nova era seksualnih aktivnosti u mojoj kuhinji

jedino kaj ej falilo (jer naj iskrenije nisam bila uvjerena da budem pogodila sa začinima) su ploške friškog krastavca....ali.... moje dijete je ipak rođeno!!!!

(i apsolutno sam svijesna činjenice da na slici izgleda ko da je više povrća nego mesine ali to samo tak izgleda....jer je pjesnik bio šlampav i igral se frankenštajna dok dragoga nema doma....al akd dođe onda budu cici mici prezentacije )


edit: slike su takošer krajnje šlampave jer su bile namijenjene mojem burazu...da ga prcnem u mozak pošto sprema ispite u sitan sat :tucpoprstimazločka:
zuba-tac is offline  
Old 09.02.2016., 11:18   #8483
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Morao sam smajlićem intervenirati u tvoj tekst. Dok su mi suze navirale, kao da gledam Love Story u kojem Ali MacGraw kao pušačica umire od raka pluća, a ne leukemije, bilo je to jače od mene. DD,nepušač,a čovjek. Kako to gordo zvuči !



Normalno da nije kul.
Nikada, niti u svom stanu, kada imam goste, ne zapalim dok i najsporiji nije pojeo sve do deserta. Ako su gosti baš spori, tj. neizmjerno uživaju u onome što sam im skuhao, ja izađem na balkon, bez obzira na vremenske uvjete.
E, sad...poštivao bih ja i desert (kavu ne bih +) ali žena ima neke frendice koje mogu jedan macaron i to ne veliki passion, nego obični, mali, cmariti po tanjuriću po pol sata, pa mislim, bolje da sad zapalim nego da ti buljim u tanjurić i tu izmučenu mrvicu.
Podsjećaš me na jednog starog pulmologa,mislim da mu je preko 85! Strastven (kako se kaže) pušač ali i kuhar! Osim nekoliko ugrađenih stentova sve je ostalo fit! Do nedavno je trčao u Istru po brašno jer...kruh je dobar kad se radi samo od određenog brašna A i sad redovno ide na plac po namirnice i točno zna što i gdje kupiti!Sjećam se kako je pušio između dva pacijenta ,davno,prije 30 god.
ben2010 is offline  
Old 09.02.2016., 15:25   #8484
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Sad ja potpuno neprofesionalno, kao stara strina dušebrižnica, moram zavapiti: Pa, bar funkcionalnu dijagnostiku pluća ter dopler karotida učini
Hvala ti na brizi strina.

Plućica još nisu na kiselo. Obavio u ljeto, lani sve pretrage zbog jednog dugotrajnijeg bronhitisa koji nikako nije htio proći bez obzira na redovitu Winston-Walter Wolf terapiju . Ništa novo, osim već desetgodišnje, blaže KOPB-i bez emfizema i astme. Žilice u granicama normale. Promjene odgovaraju dobi. Dok na VukVrhovcu mislio da nisam pušač. Ja ga ostavio u tom uvjerenju.
Nije da nemam pokoji zdravstveni problemčić, ali ide.

Ma, sve u svemu, super ! Još ću ja rezuckati Špicovim nožićima.
Pellaprat is offline  
Old 09.02.2016., 15:33   #8485
Joj dobro. Onda cu ih ja preuzeti kad ti prcuknes za koju god.

zubata, dobre su ti tortilje... vidim da si ucinila dragog natashom kapush kako sam ti preporucio dok kuhas
Deedy is offline  
Old 09.02.2016., 15:46   #8486
Winston Walter Wolf?! Ja misl'la da je Pelle gospodin s nekom finom cigarom. Ili s lulom. Tresnja mozda.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 09.02.2016., 20:33   #8487
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ali očito ne shvaćaš da ta sintagma odražava licemjeran odnos društva prema ostalim ovisnicima u odnosu na pušače.

A ni da pušenje nije ljudsko pravo, niti bi se trebalo podrazumijevati da je dozvoljeno na javnim mjestima.
ne konzumiram niš ilegalnog. niš kaj ne mogu kupiti na svakih 100 metara.

Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Dok na VukVrhovcu mislio da nisam pušač. Ja ga ostavio u tom uvjerenju.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 09.02.2016., 21:45   #8488
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
Winston Walter Wolf?! Ja misl'la da je Pelle gospodin s nekom finom cigarom. Ili s lulom. Tresnja mozda.
Ne, plafon je da kad odem u Beograd uvijek si nabavim malu zalihu Sobranie, a da pušim lulu onda bi to bilo samo ružino drvo.



Pellaprat is offline  
Old 09.02.2016., 23:19   #8489
...i to od ružičaste ruže

__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 09.02.2016., 23:33   #8490
Ja ovdje po fotki ipak njušim fensi šmekera. Sportivo fensi!
Deedy is offline  
Old 10.02.2016., 00:24   #8491
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
...i to od ružičaste ruže

A nego kakve generacijo ?

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ja ovdje po fotki ipak njušim fensi šmekera. Sportivo fensi!
Vidiš da ćeš morati pričekati Špicove nožiće.
Pellaprat is offline  
Old 10.02.2016., 00:39   #8492
Pelle! Sobranie!

Na zalost, nema ih vise ni u Beogradu. Nakon dugo vremena, nedavno sam dobila jednu kutiju iz Rusije.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 10.02.2016., 07:33   #8493
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Pelle! Sobranie!

Na zalost, nema ih vise ni u Beogradu. Nakon dugo vremena, nedavno sam dobila jednu kutiju iz Rusije.
Prijatelj koji pusi je Sobranie nabavljao u BIH. Mislim da su bile Sobranie, zlatni filter i crno tijelo?
stadleter is offline  
Old 10.02.2016., 08:19   #8494
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Pelle! Sobranie!

Na zalost, nema ih vise ni u Beogradu. Nakon dugo vremena, nedavno sam dobila jednu kutiju iz Rusije.
Sorry na upadu u raspravu, ali ne mogu ne reagirati na ovo. Kako nema u Beogradu?
Ja sam ih uzela u 11 mjesecu kad sam bila, na nekom random kiosku.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 10.02.2016., 09:05   #8495
Upadam skuzajte.

Samo zelim napisati kako se divim gdi Pelle, citam ja medu redovima kako je ona avion.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Old 10.02.2016., 09:13   #8496

gđa pelle je zapravo gdin pelle.
gargamišamel is offline  
Old 10.02.2016., 09:16   #8497
Pelle
Pepica is offline  
Old 10.02.2016., 09:29   #8498
Ćeteraj za sve kuharice i kuhare, jelce i pilce - gastronome

Quote:
stadleter kaže: Pogledaj post
Prijatelj koji pusi je Sobranie nabavljao u BIH. Mislim da su bile Sobranie, zlatni filter i crno tijelo?


Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Sorry na upadu u raspravu, ali ne mogu ne reagirati na ovo. Kako nema u Beogradu?
Ja sam ih uzela u 11 mjesecu kad sam bila, na nekom random kiosku.

Powered by LG G4

Zaboravila sam naglasiti da mislim iskljucivo na sarene Sobranie, ove kao na Pelleovoj fotki. Crnih i bijelih ima cini mi se cak i kod nas.

Angeless, koje si ti uzela?

Meni je frend koji mi je redovno nosio sarene iz Beograda rekao da su mu na kiosku na kojem ih je inace kupovao rekli da su ih prestali proizvoditi. A nekidan sam dobila kutiju sarenih iz Rusije.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 10.02.2016., 10:26   #8499
Ccccc, predrasude.
Pravi se muškarci ne boje roze.
Coco_Nut is online now  
Old 10.02.2016., 10:52   #8500
who cares?


EDIT

ovo se odnosilo na Kajperinjin post kojeg nisam kvotala, a kojeg je izbrisala

Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Ne volim rozu opcenito (ni na curicama/zenama), ali vec lila mi je ok.

Zadnje uređivanje Pepica : 10.02.2016. at 11:10.
Pepica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.