Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2009., 21:56   #3381
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post

zene, moze jedno pitanje: koja boja za kosu se NE ispire?
probala svasta, sve se ispire i od svega ručnici budu crni
I mene ovo zanima, isto za crnu boju. Koja boja se najmanje ispire?
Nakon dva tjedna sam već tamnosmeđa
labudicazg is offline  
Old 01.10.2009., 22:03   #3382
Quote:
labudicazg kaže: Pogledaj post
I mene ovo zanima, isto za crnu boju. Koja boja se najmanje ispire?
Nakon dva tjedna sam već tamnosmeđa
ja sam imala Keune. Plavu noć. Niš se to čudo nije ispiralo, ali JE ostavljala tragove poslije pranja. Po čelu..i posvuda.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 05.10.2009., 21:42   #3383
Zna li tko gdje ima za kupiti plavu boju za kosu(bas plavu ne zutu)???
__________________
Live as if you'll die tomorrow.
Dream as if you'll live forever
pametna plavusa is offline  
Old 05.10.2009., 23:31   #3384
nisam nikad koristila l'orealove farbe a ova mi je bas zapela za oko:



kolika je mogucnost da mi ispadne bas tako lijepa boja (na svijetlu podlogu) a ne neko narancasto ili pak pretamno cudo?
i koliko nijhove farbe ostecuju kosu?
__________________
One day we're gonna live in Paris, I promise.
joolz is offline  
Old 06.10.2009., 04:13   #3385
Ej Joolz.
Dvije moje prijateljice koriste tu nijansu. Jedna na tamnu prirodnu, a druga na tamnoplavu. Ovoj drugoj ispadne baš kao na slici, a sad... koliko oštećuje kosu? Ništa više niti manje od drugih boja.
žalfija is offline  
Old 06.10.2009., 07:25   #3386
Mene zanima u blilskoj budućnosti nordijsko plava. Sijeda sam ccc 40% a trenutno sam kestenjasto smeđa.
Ne znam da li je to pametno odnosno kako to postići u perodu od 2 godine bez da mi kosa izgubi na kvaliteti.
Molila bih jedan pametan savjet ako u međuvremenu ne pročitam ovih gotovo 1000 stranica.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Old 06.10.2009., 09:40   #3387
Ajte,pomagajte!!Sto je ovo,najslicnije cemu,svetlo smedje,tamno plavo??Znam da su pramenovi i sve to ali koju nijansu da trazim da ispadne priblizno!!!Gde si Profesionalac,pomozi i ti strucnim savjetom!!!!

Zadnje uređivanje nacamaca : 12.11.2009. at 21:44.
nacamaca is offline  
Old 06.10.2009., 14:00   #3388
Quote:
anastacia kaže: Pogledaj post
Mene zanima u blilskoj budućnosti nordijsko plava. Sijeda sam ccc 40% a trenutno sam kestenjasto smeđa.
Ne znam da li je to pametno odnosno kako to postići u perodu od 2 godine bez da mi kosa izgubi na kvaliteti.
Molila bih jedan pametan savjet ako u međuvremenu ne pročitam ovih gotovo 1000 stranica.
[IMG][/IMG]


O ovoj boji razmišljam.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Old 06.10.2009., 14:02   #3389
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Ej Joolz.
Dvije moje prijateljice koriste tu nijansu. Jedna na tamnu prirodnu, a druga na tamnoplavu. Ovoj drugoj ispadne baš kao na slici, a sad... koliko oštećuje kosu? Ništa više niti manje od drugih boja.
thx, mislim da cu je staviti
ma znam da svaka ostecuje, ali postoje razlike, palette izbjegavam vec par godina jer bas uniste kosu, dok naprimjer s keune to uopce ne primjecujem, od njihovih boja mi kosa bude i nekako svilenkasta
__________________
One day we're gonna live in Paris, I promise.
joolz is offline  
Old 06.10.2009., 14:19   #3390
Joolz, ja sam s L'orealom dosta zadovoljna.
Ali ima i Keune takvu boju, mislim da je to 8.34 - pogledaj u nijanseru.
Bas tu Florence sam prosle godine stavljala na srednje plavu pofarbanu kosu, al ubij me ako se sjecam jel bila dobra.
Nije bilo narancasto, to znam.
Moja kosa je bila kratka, mislim da ta boja dobro izgleda ak je kosa bar do ramena.

Anastacia - prosvrljaj po topiku Plava kosa
Ukratko: skidac boje (ne blajh nego bas skidac, kupi se u ducanima specijaliziranim za frizersku opremu) + (vjerojatno) blajh + preljev.
A mozda i samo skidac + farba.
Najbolje je nac doooobar frizeraj koji radi sa skidacima.
Zmijica is offline  
Old 06.10.2009., 15:22   #3391
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Joolz, ja sam s L'orealom dosta zadovoljna.
Ali ima i Keune takvu boju, mislim da je to 8.34 - pogledaj u nijanseru.
Bas tu Florence sam prosle godine stavljala na srednje plavu pofarbanu kosu, al ubij me ako se sjecam jel bila dobra.
Nije bilo narancasto, to znam.
Moja kosa je bila kratka, mislim da ta boja dobro izgleda ak je kosa bar do ramena.
hvala i tebi
meni predobro izgleda na curi na slici s kutije, tako se najcesce prevarim za neku boju ali nema veze
__________________
One day we're gonna live in Paris, I promise.
joolz is offline  
Old 06.10.2009., 15:41   #3392
e alo. zanima me jedna stvar, želim ić u svjetlije, ali samo putem šampona. imam otprilike tamno smeđu kosu, a išao bi što je bliže plavoj kosi moguće (tamno plava tipa Evan Ellingson, malo tamnije)

moguće ili nemoguće? ako da, koji šampon?
hmore85 is offline  
Old 06.10.2009., 18:46   #3393
Quote:
henmour kaže: Pogledaj post
e alo. zanima me jedna stvar, želim ić u svjetlije, ali samo putem šampona. imam otprilike tamno smeđu kosu, a išao bi što je bliže plavoj kosi moguće (tamno plava tipa Evan Ellingson, malo tamnije)

moguće ili nemoguće? ako da, koji šampon?
Nemoguce.
Zmijica is offline  
Old 06.10.2009., 19:00   #3394
Šampona?! No fu*king way.

Kolor šampona, olitiga farbe da, naravno ili si probaj napraviti pramenove neke, puno dečki ih ima.
žalfija is offline  
Old 07.10.2009., 17:32   #3395
Evo mene opet Sad je već prošlo mjesec dana otkako sam obojala svoju kosu koja je ispala crna. Savjetovali su mi onaj skidač boje i dobila sam sve lijepo pojašnjeno. Ja blesava nisam kupila to, već sam slušala okolo frendice koje su vikale da će mi oštetit kosu i ne znam šta sve ne. U međuvremenu se i boja isprala, ali je još uvijek crna. Jel mi se isplati sad pokušat skinut boju s tim skidačem? Makar je prošlo već mjesec dana?
__________________
Učim na greškama svojim :P
Petra_88 is offline  
Old 08.10.2009., 17:18   #3396
Recite mi neku najnanaj pepeljastu tamno smedu koju znate...
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Old 08.10.2009., 21:48   #3397
I ja imam problem....
Imam prirodno mis sivu boju kose sa plavim pramenovima koje radim kod frizera i super su
Zivim van HR vec 4mj di je frizer katastrofa skup pa sam radila sama pramenove sa Garnier Highlights setom i ispali su mrak! Nisam vise nasla tu boju i napravila sam ih sa Wella Viva pour blonde easy Highlights i ispali su KATASTROFA, sad mi je pola kose kukuruzno!!!
Sta mi je radit? oce se to sa vremeno isprat ili ne?
Mozda sam fulala sta sam tek kasnije vidjela da na kutiji pise EASY Highlights
Ima ko kakav savjet da popravim pramenove?
HNB is offline  
Old 09.10.2009., 00:14   #3398
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Šampona?! No fu*king way.

Kolor šampona, olitiga farbe da, naravno ili si probaj napraviti pramenove neke, puno dečki ih ima.
no da, i mislio sam na kolor šampone, a ne na head & shoulders

a pramenovi mi nisu napeti, to nije cijela kosa valjda... tražim neku najobičniju zamjenu za frizerski jer mi se ne da ić svako malo tamo, a bilo bi mi draže da jednostavno mogu to "po doma" napravit
hmore85 is offline  
Old 09.10.2009., 01:03   #3399
E dragi ti, taj dječak ima predivnu boju kose, bojim se da ćeš na tamno smeđu sa bilo kojim kolorcem dobiti nekakvu kukuruznu boju. Ali probaj, odi u DM, vidi malo koja ti se sviđa i riskiraj, zamoli neku prijateljicu da ti pomogne.
Ako ne- šišanac, bar je dečkima lako.
žalfija is offline  
Old 09.10.2009., 11:38   #3400
A gle Henmour, kolor sampon ne moze posvijetliti kosu. Samo joj promijeniti ton.
Casting je vec blizu farbi, dakle tu ces imati izrast (mada lagan, to se ispire), al ni on te ne moze iz tamnosmedje dovesti u plavu kakvu ti zelis.

Inace, slazem se sa Zalfijom
Zmijica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.