Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 18:02   #41
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Zašto? Daj malo opširnije...
A imaš li iskustvo s posudom za dizanje tijesta?

posude koristim samo za pohranu namirnica. Cuo sam za onu za tijesto da je super, ali ja se drzim klasicnih posuda


podloga je dimenzijama jako mala pa minikako ne odgovara. Ipak na koncu drzim se klasicne daske za izradu tijesta
Le Chef is offline  
Old 02.12.2008., 22:22   #42
podloga je dimenzija 64x46,meni je ok,nije mi mala.a za posudu za dizanje tijesta svi kažu da je predobra.
__________________
u životu nikad nije kasno za nove početke,a najvažnije je biti zadovoljan učinjenim
Leona. is offline  
Old 04.12.2008., 13:23   #43
Meni je tupper zakon. Dobila sam one posude za jaja pa ne znam kako uh koristiti da li su za spremanje jaja u mikrovalnoj ili za šta molim vas odgovor. hvala
tiburon is offline  
Old 05.12.2008., 14:36   #44
tiburon, ne kužim o kakvim posudicama pričaš.kako to izgleda?
ja imam nekakve posudice,ali one su predviđene kao stalak za jaje
cybermama is offline  
Old 05.12.2008., 23:00   #45
::
Quote:
cybermama kaže: Pogledaj post
tiburon, ne kužim o kakvim posudicama pričaš.kako to izgleda?
ja imam nekakve posudice,ali one su predviđene kao stalak za jaje
Ovo je od dva djela, za po jedno jaje. Postolje s udubinom za staviti jaje i poklopac. Neznam da li je to za skuhat jaje u mikrovalnoj ili za spremiti već kuhano jaje ako ideš npr. na piknik ili nešto sl. Ovo sam dobila kao poklon, nije običan stalak. Znam da se jaja mogu spremati u mikrovalnoj pa bih voljela znati da li to služi toj svrsi ili čemu već. Hvala!!
tiburon is offline  
Old 06.12.2008., 00:18   #46
Jel zeleno? Ja imam takvo zeleno. Koristim ga samo za spremanje i/ili prijenos sirovih/kuhanih jaja. Nemam mikrovalnu, pa se nikad nisam ni zanimala jel sluzi jos cemu.

Aha, al sad sam skuzila .. ovo moje ima mjesto za dva jaja.
Doria is offline  
Old 06.12.2008., 12:29   #47
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Jel zeleno? Ja imam takvo zeleno. Koristim ga samo za spremanje i/ili prijenos sirovih/kuhanih jaja. Nemam mikrovalnu, pa se nikad nisam ni zanimala jel sluzi jos cemu.

Aha, al sad sam skuzila .. ovo moje ima mjesto za dva jaja.
Hvala, baš bih voljela znati da li je za mikrovalnu jer je puno koristim. Potražit ču još!
tiburon is offline  
Old 09.01.2009., 12:56   #48
Ja imam hrpetinu stvari od Tupperwarea od doba kad ih je još moja mama prodavala, a to je bilo sigurno prije 8-9 godina i s obzirom na to da je većina u svakodnevnoj uporabi izgledaju odlično što dokazuje njihovu kvalitetu. Najdraže su mi posude za kruh i posude za tortu i kolače koje su savršene. Definitivno smatram da vrijede svaku kunu.
Piccola_favola is offline  
Old 09.01.2009., 13:04   #49
a di se mogu kupit takve stvari...i kakva je ta posuda za valjanje tijesta,to mi se ne da ručno pa me zanima...
kiksy is offline  
Old 09.01.2009., 14:25   #50
tupperware je malo precijenjen za moj pojam,imam jako puno njegovih stvarcica koje sam pokupovala na silnim prezentacijama dala silnu lovu a nista se nije pokazao bolji nego one plastike koje se kupe po supermarketima i cak lijepse i izgledaju...
OOOOOOO is offline  
Old 11.01.2009., 16:47   #51
pa ja se ne bih složila s tim da su posude koje se kupe u supermarketima jednake tupperware-ovim posudama.najprije su izrađene od različitih materijala,a i cijena im je niža nego tupperware-u.
ja bi uvijek izabrala tupperware i ne sumnjam u njihovu netoksičnost i kvalitetu.tupperware je ipak kralj među plastikom
cybermama is offline  
Old 12.01.2009., 13:41   #52
Quote:
cybermama kaže: Pogledaj post
pa ja se ne bih složila s tim da su posude koje se kupe u supermarketima jednake tupperware-ovim posudama.najprije su izrađene od različitih materijala,a i cijena im je niža nego tupperware-u.
ja bi uvijek izabrala tupperware i ne sumnjam u njihovu netoksičnost i kvalitetu.tupperware je ipak kralj među plastikom
slažem se, nekada davno sam bila na prezentaciji Tupperware posuda i rekli su da te posude nisu od PVC plastike nego od polipropilena (ako sam dobro zapamtila), i podnose temp. od 100 C tako da se u njih može naliti i kipuća tekućina, a u PVC plastiku ne moze i ne smije.
Meni je žao da si nisam kupila onaj program za zamrzavanje, a sada ne znam kome bih se obratila.
zunzara is offline  
Old 12.01.2009., 13:50   #53
Nisam zadovoljna i žalim za datim parama.
milkyp3 is offline  
Old 12.01.2009., 20:48   #54
Quote:
milkyp3 kaže: Pogledaj post
Nisam zadovoljna i žalim za datim parama.
potpisujem.......
OOOOOOO is offline  
Old 14.01.2009., 21:03   #55
znam da su tupper proizvodi sigurni i da nisu štetni,zbog toga meni nije žao novaca koje sam na to potrošila, i svaki dan su mi u upotrebi
cybermama is offline  
Old 18.01.2009., 00:51   #56
Imam dosta njegovih proizvoda i mislim da su jako precjenjeni uostalom kao i ostali proizvodi koji se prodaju na prezentacijama.
Jedino ne žalim što imam one posudice za zamrzavanje hrane i one prozirne za serviranje.Dosta su praktične i posude za cuvanje hrane i onaj kompletić sa ribežom i cjedilom.
Rudolfa is offline  
Old 19.01.2009., 13:05   #57
Evo da pitam: što vas motivira da za zamrzavanje kupujete skupe Tuppere, kad se jednako dobro hrana može spremiti/zamrznuti i u drugim posudama (pri tom ne mislim na neke kineske plastične s placa, nego na posude od sladoleda ili sl. - koriste se u industriji zamrznute hrane diljem svijeta - dakle potpuno je nedvojbeno da su pogodne i neštetne za držanje i zamrzavanje hrane...)

Sorry, al meni je to običan snobizam i rasipanje love .
Ako netko ima novca i za to, OK... Ali nekako sumnjam da je to ogromna većina ljudi koji kupuju te proizvode (jer se onda ne bi istovremeno žalili kako su skupi...)
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar

Zadnje uređivanje Špranja : 19.01.2009. at 13:48.
Špranja is offline  
Old 15.03.2009., 19:14   #58
Cure,zanimaju me vaša iskustva s posudom za dizanje tijesta jer su mi je jučer nahvalili.Inače od Tupperwarea imam doma onu za špagete i ništa posebnija nije od onih druge marke a manje love koštaju.Ne patim za skupom plastikom,ali sad svake nedjelje pravim kruh pa me zato zanima ta posuda za tijesto.Inače,izbjegavam plastiku di god mogu.I,koliko sam skužila,može se samo kupiti u njihovih predstavnika,a ne može online,je li tako?
Makar is offline  
Old 15.03.2009., 19:42   #59
Posuda za dizanje tijesta je dobra ali mi prijateljica tvrdi da je jednako dobra svaka zdjela sa poklopcem,ona koristi najobičniju,kupljenu u Nami i vrlo je zadovoljna.
Rudolfa is offline  
Old 15.03.2009., 19:45   #60
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
Posuda za dizanje tijesta je dobra ali mi prijateljica tvrdi da je jednako dobra svaka zdjela sa poklopcem,ona koristi najobičniju,kupljenu u Nami i vrlo je zadovoljna.
Kojeg je oblika uopće ta za tijesto?Ovalnog(udubljenog) dna ili nešto drugo?Rekli su mi da je dosta duboka.
Makar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.