Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2011., 17:06   #1
Medicinska pedikura

Nisam uspjela naci ovu temu ,dakle medicinsku pedikuru ne obicnu.
naime na oba palca mi je urastao nokat ,ne znam ni ja sama kako i moram to podhitno ici na medicinsku pedikuru da mi ga odstrne ili sto se vec i kako radi kad se to dogodi. imate li kakvih prijedloga ? boli li? i kako ce mi izgledati nokti nakon tretmana?

vidjela sam da u dubravi blize poljanicama ima neki salon koji se bavi iskljucivo medicinskom pedikurom pa ih planiram posjetiti ovih dana jer ne znam gdje bi drugdje isla


molim moderatore ako tema vec postoji da ju spojite
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 01:10   #2
ideš u mediped?
ja sam išla zbog kurjeg oka,platila sam 180 kn ali vrijedilo je svake kune,barem zasad
ženske su stvarno profesionalne i ljubazne,sve je čisto i sterilno,ambient također super
dođeš odmah na red,dobiješ karton kao kod doktora,mislim da u tih 180 kn imaš i kontrolu ali to nisam sigurna
inače,ako ti je bliže,imaš i na trešnjevci njihov salon,ja sam bila tamo i stvarno sam zadovoljna:kucatriputudrvodasemalibolnigadnevrati:
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 15:04   #3
Quote:
micek<3 kaže: Pogledaj post
Nisam uspjela naci ovu temu ,dakle medicinsku pedikuru ne obicnu.
naime na oba palca mi je urastao nokat ,ne znam ni ja sama kako i moram to podhitno ici na medicinsku pedikuru da mi ga odstrne ili sto se vec i kako radi kad se to dogodi. imate li kakvih prijedloga ? boli li? i kako ce mi izgledati nokti nakon tretmana?

vidjela sam da u dubravi blize poljanicama ima neki salon koji se bavi iskljucivo medicinskom pedikurom pa ih planiram posjetiti ovih dana jer ne znam gdje bi drugdje isla


molim moderatore ako tema vec postoji da ju spojite
uf ovo je jako gadno s noktom...moj brat isto ima takav problem,pa bi ti preporučila pedikerski salon goga na sigečici...i da napomenem urasle nokte ona ne čupa nego liječi...moj brat je išao u razne salone i svugdje su rekli da nokat treba ukloniti,sve dok nismo čuli za taj salon goga preko novina gdje nokat liječe...gđa gordana koja je i vlasnica salona radi sve pažljivo i stvarno je predobra...pa ako te interesira pošaljem ti adresu preko pp-a
saharasaharović is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 19:47   #4
ja imam problem s nečim na peti...doktorica opće prakse mi je rekla da to izgleda ko bradavica, i dala mi uputnicu za dermatologa, al nisam stigla otići, i malo me strah i daleko mi je ići u dubravu di mi je preporučila.....
jel imao netko sličnih problema? dosta me boli dok stanem na taj dio pete i već mi fkt ide na živce....
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 20:48   #5
mislim da bi stvarno trebala otići dermatologu jer se s bradavicom nije za zezati,što više čekaš to će ti dulje trebati da je izlječiš.....ja sam svoju lječila punih 5 mjeseci,išla svaki tjedan na paljenje kod dermatologa tako da što prije doktoru
i svakako specijalistu,ne pedikeru da ti to raskopa

ako ti je bliže odi u dom zdravlja u Sigetu,ja sam tamo išla,zapravo,svaki veći dom zdravlja ima dermatologa...sretno
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 15:25   #6
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
mislim da bi stvarno trebala otići dermatologu jer se s bradavicom nije za zezati,što više čekaš to će ti dulje trebati da je izlječiš.....ja sam svoju lječila punih 5 mjeseci,išla svaki tjedan na paljenje kod dermatologa tako da što prije doktoru
i svakako specijalistu,ne pedikeru da ti to raskopa

ako ti je bliže odi u dom zdravlja u Sigetu,ja sam tamo išla,zapravo,svaki veći dom zdravlja ima dermatologa...sretno
hvala ti na savjetu, odma sutra idem po novu uputnicu i naručujem se! nadam se da ću ju izliječiti u razumnom roku
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 13:00   #7
baš sam se naručila u ogrziovićevu u Mediped i tak su ljubazne za popizdit
Već mi se sviđaju
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 00:35   #8
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
baš sam se naručila u ogrziovićevu u Mediped i tak su ljubazne za popizdit
Već mi se sviđaju

i kako je bilo?
rubi0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 01:48   #9
U Splitu se ti problemi rješavaju na račun HZZO-a. Naime, odeš kirurgu, on stavi lokalni anestetik, i to za minutu savršeno dobro riješi.

I nimalo mi se ne sviđaju saloni u kojima medicinske stvari rade pedikeri. Infekcije, ovo, ono... Pusti ljubaznost... Od ljubaznosti nitko nije ozdravio...
__________________
U selu svi pošteni, a mog prasca nema...
Fra Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 13:23   #10
Jel u Medipedu rješavaju natiske na stopalima, posebno trebam na petama? al one bolne natiske Jel imate nekog posebno za preporučit u Ogrizovićevoj? nekog nježnog i strpljivog?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 13:51   #11
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Jel u Medipedu rješavaju natiske na stopalima, posebno trebam na petama? al one bolne natiske Jel imate nekog posebno za preporučit u Ogrizovićevoj? nekog nježnog i strpljivog?
Najbolje da pitaš na topicu dijabetes. Dijabetičari pod mus moraju održavati svoja stopala pa su najvjerojatnije najbolje upućeni po tom pitanju i poslat će te kod provjerenog.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 00:04   #12
ja se već 2 mj naručujem u mediped i nikako da se naručim, imam nešto tvrđe kože na palčevima i malo na petama, moram se prisilit nazvat ako nisu na godišnjem, ne znam kak saloni to odrađuju-zatvaranjem salona ili ipak netko radi
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 18:30   #13
Pozdrav!

evo ovak, ja nisam dijabetičar, ali su mi preporučili na forumu da se obratim vama na ovoj temi.. dakle, zanima me da li netko od vas ima iskustva sa medicinskom pedikurom i njegom stopala kod nekog stručnog u salonu.. imam problema sa natiscima i tvrdom kožom na petama i u biti po cijelim stopalima, i od toga imam strašne bolove kad god hodam, da više ne mogu trpit, tako da ću morati u salon neki otići.. pa eto, ja bi bila zahvalna ako imate neke korisne informacije da podijelite i tu napišete.. pozdrav i držite se!
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 17:44   #14
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

evo ovak, ja nisam dijabetičar, ali su mi preporučili na forumu da se obratim vama na ovoj temi.. dakle, zanima me da li netko od vas ima iskustva sa medicinskom pedikurom i njegom stopala kod nekog stručnog u salonu.. imam problema sa natiscima i tvrdom kožom na petama i u biti po cijelim stopalima, i od toga imam strašne bolove kad god hodam, da više ne mogu trpit, tako da ću morati u salon neki otići.. pa eto, ja bi bila zahvalna ako imate neke korisne informacije da podijelite i tu napišete.. pozdrav i držite se!
Osobno znam da u Savskom gaju u neboderu na ulazu u kvart radi jedan salon medicinske pedikure. Prijateljica je baku tamo vodila čak s Trešnjevke. Mislim da su jako dobri, jer žena je već bila izgubla nekoliko prstiju na nozi i trebalo biti jako dobar pediker da se takvog bolesnika dobro pedikira.
Probaj guglati, ne znam ime salona.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 16:26   #15
Pozdrav! Trebala bi mi pouzdana preporuka za medicinsku pedikuru.

Već duže važem jer nije ozbiljan bolan problem, a malo sam skeptična zbog čistoće. Jako jako mi je važno da je sve sterilno, uredno i da je pediker s iskustvom.

Najviše je preporuka za Mediped, samo što su stare nekoliko godina, čitam da su se u zadnje vrijeme često selili, izgubili dobre pedikerke, čak ima nekih negativnih iskustava, a nemaju ni web stranicu.

Kvart i ljubaznost mi nisu tako važni, čak ni cijena, samo da je stručno i sterilno, pa ako može preporuka salona (ne bih osobe koje idu po kućama i sl) i koju pedikerku tražiti. Može i na PP. Hvala puno.
thinkpink86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 17:52   #16
Mediped stranica proradila pa eto čisto da stoji ovdje ako nekog zanima: http://www.mediped.hr/
thinkpink86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 11:18   #17
samo da se ubacim, bila sam na pedikuri i manikuri u Tim-u Preradovićeva -ukratko ne valja. naručila sam se na medicinsku pedikuru i manikuru, cure su bile skroz nezainteresirane, ni m od medicinske pedikure, sama sam morala ukazivati na sve nedostatke pa mi je rekla a tu ne mozemo nista i samo malo pobrusila pete i uredila nokte (stvarno bolje sama doma napravim). nemam nesto problematicna stopala al sam htjela da zablistaju za svadbu. uglavnom za 480 kn jako slabo
suncokretsun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 12:13   #18
Quote:
suncokretsun kaže: Pogledaj post
samo da se ubacim, bila sam na pedikuri i manikuri u Tim-u Preradovićeva -ukratko ne valja. naručila sam se na medicinsku pedikuru i manikuru, cure su bile skroz nezainteresirane, ni m od medicinske pedikure, sama sam morala ukazivati na sve nedostatke pa mi je rekla a tu ne mozemo nista i samo malo pobrusila pete i uredila nokte (stvarno bolje sama doma napravim). nemam nesto problematicna stopala al sam htjela da zablistaju za svadbu. uglavnom za 480 kn jako slabo
Htjela sam potvrditi ovaj post. Ni m od medicinske pedikure, a nakon lakiranja sam 20min cekala u hodniku da se osusi, pa mi se svejedno kad sam navukla čarape (tj doma kad sam ih skinula) lak skroz unistio.
Sve u svemu-lose.
malavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 15:53   #19
tim pedikura - katastrofa

Quote:
suncokretsun kaže: Pogledaj post
samo da se ubacim, bila sam na pedikuri i manikuri u Tim-u Preradovićeva -ukratko ne valja. naručila sam se na medicinsku pedikuru i manikuru, cure su bile skroz nezainteresirane, ni m od medicinske pedikure, sama sam morala ukazivati na sve nedostatke pa mi je rekla a tu ne mozemo nista i samo malo pobrusila pete i uredila nokte (stvarno bolje sama doma napravim). nemam nesto problematicna stopala al sam htjela da zablistaju za svadbu. uglavnom za 480 kn jako slabo
Bila sam na manikuri/pedikuri i stavljanju trajnog laka u Tim pedikuri u Preradovicevoj, prije vjencanja. Usluga je bila daleko ispod razine, pogotovo kada se uzme u obzir cijena. Nokti nisu bili uredno zaobljeni nego kao dva brezuljka, kozica oko noktiju opce nije izgledala uredeno niti odmah nakon manikure/pedikure, trajni lak mi se skinuo sa jednog nokta nakon prvog tusiranja (i na pola s drugog), a nakon 10 dana lak se prakticki potpuno ogulio sa bas svih noktiju na rukama. Cura koja mi je radila manikuru i pedikuru je izgledala potpuno nezainteresirano, nakon sto sam rekla da zelim svijetli lak samo je dograbila prvi, pa mi je na moje inzistiranje pokazala koje opcije svijetlih lakova ima. Izrazito sam razocarana uslugom, nikome ne bih preporucila.
Ljubloba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 13:07   #20
ne znam čemu svi ovi negativni komentari za Tim... Bila sam prije mjesec dana prvi put na pedikuri i trajnom laku i imam samo pozitivna iskustva... salon je prekrasno uređen, osoblje ljubazno, ponudili su me kavom i čašom vode, glazba je bila ugodna... mlada cura koja me pedikirala mi je sve objašnjavala što radi, davala mi je neke savjete što da napravim s noktićima kad ih budem sama doma rezala..

na kraju sam dobila besplatno neke promotivne kremice za stopala, naručila se za manikuru i trajni. tamo me neka druga cura obrađivala i također je bila super! Svima bih preporučila da dođu, neće požaliti
Anaaa79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.