Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 07:49   #3581
erato, po meni imaš sreće što je zimi, bar možeš u miru najlonke obući . po meni definitivno ne trebaš kod profesionalca. ne znam na kojem si faksu, mi smo imali sreće i u susjednoj dvorani su nam organizirali da ostavimo stvari, tamo gdje su nas oblačili, ali u najgorem slučaju ostaviš kaput i torbicu u autu, možeš tih sat-dva bez toga.
iskreno, ja sam imala crne štikle, crnu haljinu bez rukava i preko toga crni kratki sako, i malo sam odskakala od većine drugih cura koje su došle onako meh, tipa ajde gležnjače na petu i onda gore neke uske pamučne mini haljine (ne sve, ali dobar dio). ali to i nije toliko važno, imat ćeš preko onu halju svo vrijeme, bitno je da su ti cipele dobre.

(uzmi u obzir da sam ja imala promociju s fizičarima i kemičarima, koji su pomalo ekscentrični, pa možda na drugim promocijama uopće to tako ne ide )
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 08:58   #3582
Quote:
topkatarina kaže: Pogledaj post
[IMG][/IMG]

Cure molim za savjet
Kupila sam ovu haljinicu i nosila bi ju na starke a ne znam kakve čarape bi zadovoljile i jedno i drugo.
hm, pa vjerojatno bi na prozirne najlonke izgledalo ok mada bi ja na to stavila neke deblje crne natkoljenice i cizmice

aurora mnogo volem mini haljinice na gleznjace! not
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:02   #3583
Crne natkoljenice i cizmice sigurno bi išle jer sam vidjela sliku cure bas u tom izdanju. Al eto ja bih bas starke.
Sad ne znam da li bi boju koze ali od cca 80 dina ili bi mogle proći i nekakve taice u boji koze. Hm.
topkatarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:02   #3584
Quote:
~*Aurora*~ kaže: Pogledaj post
erato, po meni imaš sreće što je zimi, bar možeš u miru najlonke obući . po meni definitivno ne trebaš kod profesionalca. ne znam na kojem si faksu, mi smo imali sreće i u susjednoj dvorani su nam organizirali da ostavimo stvari, tamo gdje su nas oblačili, ali u najgorem slučaju ostaviš kaput i torbicu u autu, možeš tih sat-dva bez toga.
iskreno, ja sam imala crne štikle, crnu haljinu bez rukava i preko toga crni kratki sako, i malo sam odskakala od većine drugih cura koje su došle onako meh, tipa ajde gležnjače na petu i onda gore neke uske pamučne mini haljine (ne sve, ali dobar dio). ali to i nije toliko važno, imat ćeš preko onu halju svo vrijeme, bitno je da su ti cipele dobre.

(uzmi u obzir da sam ja imala promociju s fizičarima i kemičarima, koji su pomalo ekscentrični, pa možda na drugim promocijama uopće to tako ne ide )
hvala ali i dalje nisam sigurna u kolikoj mjeri ta obleka mora biti svečana.
i wooow kakve cipele!!! močno! jel moje onda mogu proć? bordo, lakirane, na block petu...
mislila sam gore obući nešto crno, ziher je ziher, samo ne znam koje najlonke onda, to mi je uvijek muka!
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:25   #3585
erato, meni su tvoje cipele više nego ok . raspitaj se među starijim, pogledaj slike drugih kolega s faksa koji su prije tebe imali promociju i po tome procijeni.

za najlonke nisam mjerodavna jer ne priznajem one boje kože
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:52   #3586
Moze li se pencil suknja (ili bilo koja druga suknja, a da nije bas mini ili maxi) nositi uz gleznjace (za posao)? Kako vam to izgleda?
subidubiljubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 08:08   #3587
po meni se suknja i gleznjace mogu dobro iskombinirati. jedino ako je cura jako niska, onda bi joj midi suknja i gleznjace mogle jos dodatno skratiti nogu. posebno mi je slatko vidjeti suknje A kroja na gleznjace. pencil osobno nikad ne bih stavila na nesto ravno, ali ponavljam, to moze dobro izgledati
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 08:53   #3588
@subidubiljubi - naravno da može . Misliš li na gležnjače na petu ili neke ravne? Je li gležanj u njima gol ili idu preko gležnja? Mislim da se u svakom slučaju da iskombinirati, ali obrati pažnju na oblik svoje noge i kad isprobaš suknju vidi "reže" li ju takva kombinacija. Osobno nosim čizmice malo preko gležnja na suknje svih duljina, samo sam primjetila da bolje pašu na suknje A kroja, nego na uske (ne mora tako biti kod tebe). Imam jedne gležnjače na petu koje točno pokrivaju gležanj (dakle, ne idu preko njega par centimetara, nego ga samo pokriju i to je to). Te mi uopće ne stoje na suknje, eventualno skroz duge, jer mi noga nekako zdepasto izgleda u njima (a imam dosta nogu ). Mislim da je ključ u isprobavanju .

Random slike s interneta



makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:08   #3589
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
posebno mi je slatko vidjeti suknje A kroja na gleznjace.
Slažem se, hvala

Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
@subidubiljubi - naravno da može . Misliš li na gležnjače na petu ili neke ravne? Je li gležanj u njima gol ili idu preko gležnja? Mislim da se u svakom slučaju da iskombinirati, ali obrati pažnju na oblik svoje noge i kad isprobaš suknju vidi "reže" li ju takva kombinacija. Osobno nosim čizmice malo preko gležnja na suknje svih duljina, samo sam primjetila da bolje pašu na suknje A kroja, nego na uske (ne mora tako biti kod tebe). Imam jedne gležnjače na petu koje točno pokrivaju gležanj (dakle, ne idu preko njega par centimetara, nego ga samo pokriju i to je to). Te mi uopće ne stoje na suknje, eventualno skroz duge, jer mi noga nekako zdepasto izgleda u njima (a imam dosta nogu ). Mislim da je ključ u isprobavanju .
Hvala na slikovitim primjerima
Mislila sam na gležnjače na petu, ali može i na ravne Jako volim gležnjače, ali nosim ih na hlače. Kod mojih gležanj nije gol, tj. sežu par cm iznad gležnjeva, kao male čizmice su. Mislim da bi mi također bolje odgovarale na suknje A kroja, nego na uske (imam malo jače listove).
Slažem se da bi najvjerojatnije bilo najbolje isprobati par kombinacija i vidjeti u čemu najbolje izgledaš
subidubiljubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 17:23   #3590
Pozdrav!

Frendica uskoro putuje u Cairo; s obzirom na to da je naviknuta na usku odjeću, a tamo se nosi sve suprotno, iskopale smo ove hlače na Asosu:

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Trouse...738&gridsize=3

i ovaj baloner sa Sheinside:

http://www.sheinside.com/Apricot-Hoo...-cat-1735.html

ali nam je problem obuća jer bi trebala nešto što skroz pokriva nogu, a da ide uz ove, malo šire, hlače (nosila bi nešto ravno zbog putovanja, znači po mogućnosti bez visoke pete)

I s obzirom da ostaje ondje tjedan dana, trebale bi joj i još neke ideje što se tiče odjeće pa vas molimo za pomoć
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 07:56   #3591
dodat crnu tanku kravatu ili šareni šal/maramu?

[IMG][/IMG]
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 08:48   #3592
ja bih radije dodala neku ogrlicu. ali ako je samo ovo dvoje u igri, onda ipak neku maramu.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:13   #3593
fakat...
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 23:45   #3594


Nosim ovakvu haljinu na svadbu, gotovo isti kroj, tamno plava mat (ne jeans) bez naramenica. Ja blijeda i plava. Htjela bih neku ogromnu ogrlicu (ebay) ali ne nosim inače takve stvari i nikako da odlučim što bi odgovaralo. Ima li tko prijedlog za nakit uz haljinu?
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:52   #3595
Pozdrav,

šta iskombinirati uz ovakvu sivu haljinu??

moja je kraća i donji dio ide u zvono?

http://cdn1.shopmania.biz/files/s1/1...ina~445760.jpg


i kaj obući uz vunenu haljinu bez rukava,isto je siva? rukavi su šišmiš(ali kratki) i ide u V naprijed i iza...
quinny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 13:53   #3596
Cure moze pomoc oko mog problema bila bih vam jako zahvalna jer mi hitno treba
vase misljenje
Imam crnu koznu haljinu i zelim ju nositi na jednu nadolazecu prigodu, al problem je sto neznam kako ju iskombinirati,odnosno konkretno me zanima kakvu jaknu ili sto vec na nju obuci i kakve cizme? Imam koznu jaknu (bez boje), cizme iste takve, al me brine i zbunjuje dal se to moze kombinirati il je sve to skupa too much?
Hvala
lila lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 18:56   #3597
Cureee kako bi vi iskombinirale kombinezon dugi,bez rukava.. koje stikle,sta gore bla bla
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 23:15   #3598
Pozdrav, idem uskoro na svadbu, i htjela bih obući ovu suknju iz zare,


http://static.zara.net/photos//2014/...=1412349035127

ali ne zna što gore. Mislila sam neku finu, usku, čipkastu majicu, ali nisam nigdje našla... Ako imate ideju, pomozite...
mets is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 15:09   #3599
Quote:
mets kaže: Pogledaj post
Pozdrav, idem uskoro na svadbu, i htjela bih obući ovu suknju iz zare,


http://static.zara.net/photos//2014/...=1412349035127

ali ne zna što gore. Mislila sam neku finu, usku, čipkastu majicu, ali nisam nigdje našla... Ako imate ideju, pomozite...
Bilo što svečanije da ti podigne kombinaciju jer je ova suknja jako jednostavna, a ideš na svadbu. Dakle ili kako si rekla čipka, ili šljokice ili saten/svila itd. Ovisno što odabereš, razmisli i o tome da bude svečana košulja, meni bi to nekako najljepše išlo na ovu suknju i neke fine cipele
__________________
***Girl blog***
-> Moj album <-
illy ema is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 17:17   #3600
Što obući za božić kod dečkove obitelji? Bit će hrpa ljudi tamo, svečani ručak i to.

Ovo mi je palo na pamet, no ne znam je li uopće prikladno (čini se kratko dosta, još nisam probala).

Imate li kakav prijedlog?
néant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.