Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2014., 20:22   #1
Tyrant (2014-2016)



Quote:
Tyrant is an upcoming American drama television series created by Israeli director, screenwriter, and writer Gideon Raff and developed by Howard Gordon and Craig Wright. A 10-episode first season has been ordered by the American cable network FX. The series will premiere on June 24, 2014. The pilot episode was written by Raff and directed by David Yates.

Bassam "Barry" Al Fayeed is from the fictional war-torn country of Abbudin. He has been living in self-selected exile in Los Angeles for nearly 20 years. Barry, the younger son of Baladi's dictator, ends his exile to return with his American family to his homeland for his nephew's wedding. His arrival leads to a dramatic culture clash, as he reluctantly returns to the familial and national politics he once left.
http://www.imdb.com/title/tt2568204/




ne znam sto da mislim o ovome
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje lie : 09.10.2015. at 13:22. Reason: apdejt
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 14:42   #2
Mogao bi se pogledati pilot. Ne djeluje mi loše .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 21:50   #3
skupa sapunjara nazalost, barem zasad
glavni je naravno najveci psiho, samo je cekao ocev blagoslov
ocekujem da zena dozivi "nesrecu" kroz par epizoda, ako nastavi glumiti oprah
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 25.06.2014. at 21:57.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 00:38   #4
Klišejizirana, visokobudžetna sapunica krcata stereotipnih (nezanimljivih) likova i prepuna traljavih dijaloga (ne volim lijene scenariste). Baš me razočaralo. Nije ni 'Homeland' neki biser (pogotovo kasnije sezone), al u usporedbi s ovim je 'high-class' proizvod.

Jesu ovog Jamala morali napraviti baš tolikim negativcem u jednoj epizodi? Siluje nepoznatu ženu u prvih 5 minuta pilota, kasnije siluje svoju snahu na dan vjenčanja, šamara svoju ženu, mlati i reže prste onom tipu. Samo je falilo da počne vrtit brčiće i smijat se ko negativac iz meksičke sapunice (iako, malo je falilo da napravi upravo to dok je plesao na fešti). Funkcija ženskih likova u seriji je svedena na to da služe kao instrumenti muškim likovima (čak i žena od Barrya koja je jedno 20 puta ponovila da 'it's been 20 years'; možda jedino kćer nekako ispada iz te skupine).

Pozlilo mi je kad je Molly rekla Barryu: It's like I don't know you at all.

Provirit ću još u drugu epizodu da vidim kako će se kretat stvari, ali nemam baš nadu da će bit bolje.

"Fargo", vrati se.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 02:29   #5
mene su skroz zeznili s tim sto serija ide na FX-u (netko je na netu odlicno napisao "WTFX?" )
mogli su je jednostavno nazvati assad biografija mu se ionako zasad dosta poklapa s "barryjevom"
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 29.06.2014. at 02:37.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 13:39   #6
Gleda li netko ovo?
Vidim da ima visoku ocjenu na IMDB-u.
Colonel_Kurtz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:41   #7
ne valja mi(zapravo , grozno je) nadam se da nece biti 2.sezone, a ako je bude nek nabave nove pisce, a ove potjeraju

pogledala sam prvih 5-6 ep. i odustala, pa sad finale .klišeja na izvoz, dvoje dobrih glumaca (sa pripadajucim "bad" likovima), ogromna slika johna kerryja dok planiraju uvođenje demokracije zlom diktatoru (koji je svakom iducom epizodom sve osjecajniji i sve vise zaljubljen u brata) itd.

dobro za gledanje dok npr. glačaš
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 03.09.2014. at 15:53.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 16:53   #8
Onda se neču ni truditi, šteta.
Vidim da ima neka slična serija The Honourable Woman.
Ta je možda bolja.
Colonel_Kurtz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 18:26   #9
dosta bolja
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 18:28   #10
Je ovo otkazano?Najjače mi je bilo na kraju prve epizode kad sjede u avionu i on kaže ženi:Jesam li ti rekao da nismo trebali doći?Nije mi sjelo,Kad Jamal u zahodu siluje rukom od sina ženu mi je bilo WTF?Sin mu je gay i on misli sa tom tajnom preživjeti na Srednjem istoku?!Nije da je bio baš suptilan po tom pitanju.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 00:30   #11
obnovljeno (valjda) http://variety.com/2014/tv/news/fx-t...-2-1201308353/
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 16:18   #12
da, nije nesto serija. pogledala prvu sezonu iz dosade, zabavljala se pogadjajuci koje recenice ce izgovarati likovi
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 17:05   #13
Serija je super s obzirom što joj je tematika i cilj.Možda je u nekim stvarima malo predvidljiva al oke je.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 23:53   #14
Serija je predobra.
Egzotična, ali ima elemente s kojima se možemo približiti likovima.
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 11:15   #15
Možda bacimo oko, ali ako želite nešto dobro, pogledatje House of Saddam, ima samo 4 nastavka (zamišljena je tako, ne brinite), ali je odlična
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 15:50   #16
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Možda bacimo oko, ali ako želite nešto dobro, pogledatje House of Saddam, ima samo 4 nastavka (zamišljena je tako, ne brinite), ali je odlična
Mrzim serije koje su dobre a imaju par epizoda.A ne ko ove današnje sezona ima 20 epizoda od kojih su samo 4 epizode zanimljive i to je više manje to.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 09:33   #17
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
Mrzim serije koje su dobre a imaju par epizoda.A ne ko ove današnje sezona ima 20 epizoda od kojih su samo 4 epizode zanimljive i to je više manje to.
Ali svaka traje 60 minuta, svaka odrađuje epizode iz njegova života i povijesti Iraka (od uspona na vlast do USA intervencije) i zamišljena je tako.

To je dakle mini serija, i zbilja joj daj šansu ako te zanima tematika, jako je dobra
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 18:46   #18
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ali svaka traje 60 minuta, svaka odrađuje epizode iz njegova života i povijesti Iraka (od uspona na vlast do USA intervencije) i zamišljena je tako.

To je dakle mini serija, i zbilja joj daj šansu ako te zanima tematika, jako je dobra
Gledaj ja ne mrzim seriju kao seriju,neg mrzim dok je nešto kratko i dobro.Ja mislim da sve može biti zanimljivo sam treba znati prikazati kak tre.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 00:07   #19
Ja sam bio prezadovoljan sa Political Animals pa cu i pogledati House of Saddam
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 12:46   #20
Quote:
Tyrant season 2 release date - June 16, 2015



__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.