Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 10:42   #281
Pogledao sam sve u 2 dana. 9/10 od mene.

Neki logicki nedostaci i preveliki misteriji (kako je BBT pobjegao iz podruma, gdje je nestala odjeca, ...) su razlog sto nije 10 (iako bi moglo biti kad se slegnu dojmovi ). Bilo je 4-5 vrhunskih epizoda, ostale su bile iznadprosjecne. Zadovoljan.

Jedino nisam siguran u kojem smjeru idu u drugoj sezoni i zasto rade isto sto i TD, novi likovi i sve... Barem se nadam da ima istine u ovom sto je netko rekao za prequel, to bi bilo fora.

Is this what you want, Lester?

Btw kad se Hanks priblizavao onoj kucici gdje je bio Malvo, instantno sam se sjetio scene iz filma s ljudskom nogom

Zadnje uređivanje LeGriffio : 12.09.2014. at 10:50.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 14:22   #282
i ja pogledao u tjedan dana. i to danas od 7-10. ep. u komadu. Predobro i prezanimljivo.. Svaka čast autorima, ni u jednom trenutku nisam uspio predvidit šta će se dogoditi. Uvijek se mogu naci neke zamjerke ali su meni zanemarive.

Čekam drugu sezonu, nadam se da će isto bit super
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:28   #283
Ovo je predobro, bolje nego TD, pogledao sam danas do kraja i uživao svaki trenutak Jedva čekam drugu iako neće biti istih glumaca pretpostalvjam
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 23:41   #284
TD? da druga sezona je skroz nanovo
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 10:58   #285
da, baš kao i TD.

__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 22:57   #286
tek odgledao 4 epizode. prilično razočarenje. serija je urađena ko fol u cohenovskom fargo stilu, ono spor tempo, provincija, osrednji ljudi, malograđanska svakodnevnica, ništa ono blockbustersko “umri muški”, samim tim i jedan flair uvjerljivosti kojem se uvjek radujem, taman se ušuškam u seriji i onda me odjednom otrijezne neuvjerljivosti ala tip odvuče tipa za kravatu kroz cjeli biro, kojeg kasnije nađu mrtvog, i killer potom slobodno šetucka gradićem kao neki terminator, ili ona dva korpulentna tipa prijetećeg izgleda koje ne možeš previdjeti izvuku tipa iz kafića i sahrane ga u ledenom jezeru i isto tako se smucaju gradićem, samo što još ne idu sa parolom na kojoj piše killer toga-i-toga.
i još onaj billy bob thornton, potpuno promašen izbor lika za ulogu - fizognomski potpuno nepodesan, glumački neuvjerljiv, nejasne ekspresije, ne odgovara ni jednom tipusu killera, ima kao neki psihopatski moment ali usiljeno odglumljen, potpun promašaj!
Morlah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 15:18   #287
Ne znam sta bi ti rekao, ali za mene je ova serija bila odmah poslije TD najbolja u ovoj godini... i thornton je bio idealan za tu ulogu

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 15:35   #288
Meni su Fargo i House of Cards dvije najbolje serije ove godine.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 15:45   #289
Thornton je stvarno savršen za takvu vrstu uloge, ali neki ljudi ga jednostavno ne podnose pa ne mogu vidjeti iza toga..
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 17:54   #290
ja thorntona inače držim za solidnog glumca. ali pored svih njegovih napora na mene u fargu ne ostavlja nikakav prijeteći utisak, kao što npr. bardem u no country for old men ostavlja. a napori su mu ono radi sve što bi ja radio da mi se da ta uloga, a ja nemam blage veze o glumi. da sam na njegovom mjestu odbio bi ulogu malvoa i sačuvao glumačko dostojanstvo.
Morlah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 23:05   #291
Bardemov lik i njegov nemaju veze s vezom, tak da si fulala ceo fudbal
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 12:54   #292
jedno je sigurno: smisao je da ostavlja utisak opasnog, neuračunljivog psiha (recimo uz to blago simpatičnog), a kad bi onako sitan i zgužvan ka miš škovacin, sa onom retardiranom frizurom (promašen pokušaj imitacije bardema) uskrsnuo ispred mene, pomislio bi da treba milostinju.
Morlah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 16:59   #293
Smisao je da ostavlja jedan utisak, a njegovo djelovanje ti pokazuje da je taj utisak o njemu prilično pogrešan,
i da ljudi nisu onakvima kakvima se čine na prvi pogled. Ne bi nikad rekao da će napraviti stvari koje rade.
Mislim da je to i prilična srž same serije.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 01:38   #294
upravo u tom paradoksu utiska thornton djeluje posebno mlako, za razliku recimo od nygaard tipa, koji ispunja svrhu. da je u tome smisao onda bi stavili glumca herojskog drzanja tipa jason biggs ili sl.
sad sam na 7. epizodi. posaje nepodnošljivo, ali ne volim nezavršene stvari.
Morlah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 03:46   #295
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Ne znam sta bi ti rekao, ali za mene je ova serija bila odmah poslije TD najbolja u ovoj godini... i thornton je bio idealan za tu ulogu

Preko tapa
Slazem se, od novih serija TD i Fargo su naj

Preko qurca
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 09:50   #296
vidim da jos nitko nije postao/komentirao...

Quote:
Season two will act as a prequel some 30 years prior to the original cult drama, which was set in a fictional midwestern town where a host of grizzly murders took place and starred Martin Freeman and Billy Bob Thornton.

Former child star Dunst will play beautician Peggy Blomquist, who longs for a life more exciting than the one she currently shared with husband Ed – played by Breaking Bad’s Jesse Plemons.

kirsten dunst !? ou em gi

jedino je jos nepoznato kad krece emitiranje (mozda netko i zna,nisam naisao na to)
tjankovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 00:57   #297
Opaka serije
10/10

Samo mi nije jasno, ovde su braća Koen samo producenti ili šta? Zakleo bih se da je totalno njihova serija, ali na kraju neke druge face su režirale i pisale scenario.
__________________
"Man, I see in fight club the strongest and smartest men who've ever lived."
SALEEE024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 01:14   #298
Quote:
tjankovi kaže: Pogledaj post
jedino je jos nepoznato kad krece emitiranje (mozda netko i zna,nisam naisao na to)
jesen 2015
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 20:23   #299
Bruce Campbell kao Ronald Reagan u drugoj sezoni
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 16:29   #300
grozna serija. derivat odlicnog filma, ali skroz neuvjerljiv. jedva izdrzao dvije epizode. to demoniziranje nepobjedivih i svemogucih negativaca je vec toliko izvakano i iritantno. sve je nategnuto i umjetno. bye-bye!
gordon1hr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.