Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2014., 11:34   #5321
Na aukciji sam stavila previse novca za haljinu. Nije ih bilo na takmicenju jos jedno mozda. Sama postarina je preskupa a ja jos bubnula cifru za haljinu. Za 11 sati istice oglas. Mali je broj haljine i puno para tako da ja to ne zelim kupiti. Mogu li otkazati sada haljinu da me ne pika u takmicenju


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:35   #5322
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Na aukciji sam stavila previse novca za haljinu. Nije ih bilo na takmicenju jos jedno mozda. Sama postarina je preskupa a ja jos bubnula cifru za haljinu. Za 11 sati istice oglas. Mali je broj haljine i puno para tako da ja to ne zelim kupiti. Mogu li otkazati sada haljinu da me ne pika u takmicenju


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja mislim da bi za tebe bilo najbolje da se ostavis ebaya
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:58   #5323
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Na aukciji sam stavila previse novca za haljinu. Nije ih bilo na takmicenju jos jedno mozda. Sama postarina je preskupa a ja jos bubnula cifru za haljinu. Za 11 sati istice oglas. Mali je broj haljine i puno para tako da ja to ne zelim kupiti. Mogu li otkazati sada haljinu da me ne pika u takmicenju


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ideš u Customer service http://ocsnext.ebay.com/ocs/home? pa na Retract a bid i slijediš dalje šta treba.
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:02   #5324
You're currently the highest bidder.
You can't cancel your bid because there are fewer than 12 hours left before the listing ends and you placed your bid over an hour ago.

If you don't want to purchase the item you can email the seller and ask them to cancel your bid.
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:08   #5325
Eto, sve ti piše.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:09   #5326
Eto e bas ti hvala.

Luna kontaktirala sam sellera pa vidjecemo sta ce reci
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 15:53   #5327


jel neko nasao ovako nesto? ili barem slicno?
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 08:09   #5328
da li je dovoljno promjeniti adresu na ebayu ili se mora i na paypalu kad se zeli dostava na drugu adresu(na paypalu mi pise da moram i banci javiti promjenu adrese, pa neznam da li ce mi proci transakcija ako promjenim)
__________________
05.06.2010
jinny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 10:56   #5329
Prije neki dam sam narucila jaknu i dao mi je tracking broj. Nakon 2 dana sam narucila kod istog i drugarici jaknu i dao mi je isti traking broj. Naravno broj se ne pojavljuje niti se evidentira nigdje. E sad mislite da je pogresan tracking broj ili sta je sa tim jaknama. Usput sigurno da je posao zajedno i onda kada mi zvizne carinu ima da poludim . Manje vise sve mi posiljke kasne a jakna koju sam narucila nije mi ni stigla pa mi je vratio pare. Iz Bih sam. Kod nas je to vise manje tako ili ne dobijes ili cekas godinu. A 17 stvari mi naruceno e sad je pitanje sta cu dobiti sta ne. I da li cu ista...... Ja sa ovim zestoko imam problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 10:57   #5330
Quote:
jinny kaže: Pogledaj post
da li je dovoljno promjeniti adresu na ebayu ili se mora i na paypalu kad se zeli dostava na drugu adresu(na paypalu mi pise da moram i banci javiti promjenu adrese, pa neznam da li ce mi proci transakcija ako promjenim)
Misliš samo za narudžbu? Ne moraš na paypalu, dovoljno je samo na ebay-u.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 11:37   #5331
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
Misliš samo za narudžbu? Ne moraš na paypalu, dovoljno je samo na ebay-u.
da,da na narudžbu,hvala!
__________________
05.06.2010
jinny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:15   #5332
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Prije neki dam sam narucila jaknu i dao mi je tracking broj. Nakon 2 dana sam narucila kod istog i drugarici jaknu i dao mi je isti traking broj. Naravno broj se ne pojavljuje niti se evidentira nigdje. E sad mislite da je pogresan tracking broj ili sta je sa tim jaknama. Usput sigurno da je posao zajedno i onda kada mi zvizne carinu ima da poludim . Manje vise sve mi posiljke kasne a jakna koju sam narucila nije mi ni stigla pa mi je vratio pare. Iz Bih sam. Kod nas je to vise manje tako ili ne dobijes ili cekas godinu. A 17 stvari mi naruceno e sad je pitanje sta cu dobiti sta ne. I da li cu ista...... Ja sa ovim zestoko imam problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
sve zavisi od sellera sve moguce da je sve skupa poslao, seller ima mogucnost da kao rezervira tracking number i tek kad ode u postu ili mu kurir pokupi pakete dobije taj broj, mada nekad isto daju kao neki fejk tracking number kao da imaju neki dokaz da su poslali mada tracking ne radi ... daj link do artikla, prati malo i sellerov profil
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 23:54   #5333
molim informaciju
Negdje sam davno procitala da ebay blokira/zamrzne racun na 6 mj. ako u kratkom periodu dobijete puno refundova.Da li je to tocno i koje su to brojke otprilike? Mislim na broj refundova,kao i rokove.Par stvari iz 9.mj. Uopce nije stiglo,dobila sam 2 refunda,strah me da se to ne desi.A paketi iz 11.mj su mi ekspresno stigli :/
hvala
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 00:14   #5334
I ja sam dobila 2 refunda a more toga nisam dobila od robe. 17 posiljki cekam i ko zna kad i dali ce stici jer je kod nas u Bih zadnje vrijeme uzssan zastoj


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 04:29   #5335
dali je moguce kupovati sa ebay bez paypala i slicno direktno sa master kartice?
gintsoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:51   #5336
Moguće je ako seller ima naznačene i druge opcije plaćanja osim paypala. Moj frend nema paypal, ali redovno kupuje na ebayu sa Visom.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 10:33   #5337
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
molim informaciju
Negdje sam davno procitala da ebay blokira/zamrzne racun na 6 mj. ako u kratkom periodu dobijete puno refundova.Da li je to tocno i koje su to brojke otprilike? Mislim na broj refundova,kao i rokove.Par stvari iz 9.mj. Uopce nije stiglo,dobila sam 2 refunda,strah me da se to ne desi.A paketi iz 11.mj su mi ekspresno stigli :/
hvala
kod mene je bilo u poslednjih 3 mjeseca oko 10 refundova i nije bilo ikakvog opozorenja sa strana ebaya, 2 put je morao i ebay da posreduje jer se selleri nisu javljali
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:25   #5338
Ja sam cula da daju upozorenje nakon 3


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:34   #5339
Ja sam nedavno imala 4 refunda (radilo se o manjim iznosima), nisam dobila upozorenje, a imala sam dosta kupovina u zadnjih nekoliko mjeseci pa možda i zbog toga nisam dobila upozorenje.
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 19:11   #5340
Moguce. Neznam ja sam samo cula da je dobila upozorenje od ebaya e sad.....mozda je bio case umpitanju neznam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.