Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2009., 19:50   #81
hvala na pomoci, al za trenirku dat 1400 kn, ljudi ste vi ...halloo?! sorry, al mislim da moras bit malo bolestan da das četvrtinu place (nekima i vise) za obicnu pamucnu trenirku...
kriek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 20:05   #82

A očito black_man živi u nekom drugom svijetu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 20:27   #83
fortuna maništral is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 20:29   #84


u zadnje vrime ne izlazim iz njih.savršeno stoje :
fortuna maništral is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 20:38   #85
Fortuna otkud je ova siva trenirka sa gornje slike,divna je

Meni su najdraze RBK trenirke.
lolyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 21:19   #86
Quote:
kriek kaže: Pogledaj post
hvala na pomoci, al za trenirku dat 1400 kn, ljudi ste vi ...halloo?! sorry, al mislim da moras bit malo bolestan da das četvrtinu place (nekima i vise) za obicnu pamucnu trenirku...
A rekao sam ako nije cijenom previše,ali ne moraš imat bijesnu plaću da si to priuštiš,pogotovo ako se može kupiti sniženo. Meni je logika suprotna,nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine krpe za kratkotrajno nošenje.
Najteže mi je nać kvalitetnu trenirku jer 99% trgovina prodaje kinesko smeće od 20-50 kn i prodaju po 300-700 kn i za mene je to bacanje para.
Nađe se sintetičkih trenirki,ali naći kvalitetan pamuk je nemoguće ako ne odabereš neku dizajnersku marku. U Zg je iskreno sve smeće osim D&G,koštalo 200 ili 700 kn što sam probavao,sve je totalni crap od pamuka.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 21:33   #87
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post

A očito black_man živi u nekom drugom svijetu.
Pa moguće

Meni je 2000 kn za hlače od trenirke i majicu sasvim normalna cifra. Nije da ću kupovati svakih par mjeseci drugu trenirku,mora barem 3 godine imat nepromijenjen oblik i boju
Tim više što sam u Italiji vidio Prada i DG trenirki od preko tisuću eura
Ali fascinantna je usluga,dobiješ informaciju o porijeklu pamuka i koliko navrtaja ima ili kako se to već kaže,sad se ne sjećam točno,ali znam da je bilo ono 10ak puta više od 'običnog' tkanja. ( ali u cijenu su sigurno uključili i uslugu )
Ali nitko više od mene ne pada na te tehničke pojedinosti,handmade etikete i slične oznake..pogotovo ako imam para u datom trenutku,sve mi je lako prodati Glavni test mi je uvijek bojanje. Nema gore stvari nego kad kupin nešto i uronim u 60-70 stupnjeva i sva se voda zamuti, pa nakon 10 pranja roba izblijedi.
Popizdim skroz..Još me uhvati fobija da mi se ta 'kemija' od jeftinog bojanja upija u kožu.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 23:11   #88
lako je srat s punim želucem.......
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 23:15   #89
Quote:
lolyca kaže: Pogledaj post
Fortuna otkud je ova siva trenirka sa gornje slike,divna je
prekrasna je i mene zanima
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 16:05   #90
Quote:
Tonkich kaže: Pogledaj post
prekrasna je i mene zanima
http://www2.victoriassecret.com/land...br=OSPNKZZZZZZ

odlične trenirke,lipo skrojene,pamuk vrhunski,peri-deri..
fortuna maništral is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 17:46   #91
Quote:
Tonkich kaže: Pogledaj post
prekrasna je i mene zanima
i mene zanima
inace ja sma kupila dvi plisane u zare i ne izlazim iz njih, udoben su i jako kvalitetne
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 17:55   #92
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
i mene zanima
inace ja sma kupila dvi plisane u zare i ne izlazim iz njih, udoben su i jako kvalitetne
pa ostavila sam link

victoria secret,linija pink su trenerke na slici.
fortuna maništral is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 18:31   #93
Quote:
fortuna maništral kaže: Pogledaj post
pa ostavila sam link

victoria secret,linija pink su trenerke na slici.

a znam to sam tek posli vidila
ljepe su trnerke stvarno
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 00:08   #94
Odmah sam znala da su victoria secret,prelepe su.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 09:05   #95
ja po kuci furam samo njihove trenerke
tako su mekane i uopche nisu skupe
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 11:58   #96
jako jako često sam u trenirci. uglavnom champion zadovoljna sam kvalitetom, a moram priznati i da mi nijedna druga ne stoji tak dobro
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 21:22   #97
slucajno pogledao u geroku i nasao jednu sasvim ok, crna pamucna, stoji ko salivena, samo jedino me brine da ne dobije koljena...oni imaju prilicno kvalitetne pamucne stvari, samo nisu isfurani jer su hrvatska firma...ima ko iskustva mozda s njihovim trenirkama? od ovih dosad sto sam vidio jedino mi se adidas svidja, stvarno mrak stoji, lotto je tako propao da je to strasno...
kriek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 21:36   #98
Black Man hand made etikete ja ih precizno rizem hand skarama ili ih cak otparam sa svih kosulja, kratkih majica ako su one "visece" sl ne zanima me jeli hand made i sta pise na njoj, samo popamtin nacin pranja, jbt nike trenirka ima etiketa koda si kupio spejs satl, neka biblija na 10 jezika fino makaze i rizi sta ces mi visit tu

bogemi san skinio i metalne plocice sa DG rebatinki na djepu zada koji je debil to smislio stavit tamo da mi je znat, onda te svi kad dodjes negdi prpaju po guzici gledaju sta ti je to na djepu kakva plocica, ma jebi cacu

sta se trenirka tice, nosin pamucne adidas ili sa prugama nike nema tu puno kompliciranja, udjen u ducan uzmen prve koje mi pasu, i tako ih nosim samo ka idjen na balun ili tenis ili po kuci, a u takvin prigodama me zivo zaboli kako izgledan i sta nosim, glavno da je udobno i ne smeta
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 22:51   #99
Quote:
kriek kaže: Pogledaj post
slucajno pogledao u geroku i nasao jednu sasvim ok, crna pamucna, stoji ko salivena, samo jedino me brine da ne dobije koljena...oni imaju prilicno kvalitetne pamucne stvari, samo nisu isfurani jer su hrvatska firma...ima ko iskustva mozda s njihovim trenirkama? od ovih dosad sto sam vidio jedino mi se adidas svidja, stvarno mrak stoji, lotto je tako propao da je to strasno...
di je taj ducan?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 23:24   #100
nisam iz zg...al u zg imas gerok u king crossu (rifle shop)
kriek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.