Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2006., 09:37   #1
Exclamation Ghost World

snimljen 2001.
o dvije tinejđerke, jedna liči na kelly osbourn


duhovito, zanimljivo, ok film.
film je režirao redatelj koji je snimio BAD SANTA ali nasreću, ovaj film je duhovit i gledljiv.
jučer je išao na 3.sat što će reći da bi moglo ići kod nas uskoro.

~~~
Enid: I think only stupid people have good relationships.

film GHOST WORLD
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 09:43   #2
mislim da je već išao na htv-u. svejedno, sladak filmić, na tragu one američke struje (satira ciničnog zuba sredstvima neprilagođenih pojedinaca u ništa više funkcionalnijoj obitelji odn. društvu) koja je kulminirala par godina prije s "American Beauty". Thora Birch i povezuje ta dva filma. Steve Buscemi u jednoj od meni njegovih najdražih uloga.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 09:52   #3
Exclamation

kraj filma mi je odličan

bus je ipak došao starkelji,
a onda je kao što je ona sama rekla - htjela bi pokupit stvari i otić-- to je i napravila sa tim busom koji je pokupio starca

odlično


što je najsmješnije, kako sam snimio ovaj film sa nizozemske tv, kraj mi se nije snimio..
a baš jučer sam to odgledao i nisam naravno vidio kraj.. kad ono u tv rasporedu pogledam da ide upravo taj film na 3.sat..

i tako sam pogledao i kraj nakon par sati
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 10:07   #4
Odličan film s izvrsnim Steveom Buscemijem, samo je tužan završetak.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 10:28   #5
pa završetak je upravo takav po kakvima je ta struja filmova bila poznata. ti u neku rurku antiholivudski filmovi, mada je to nategnuta izjava i dalo bi se o njoj raspravljati, ulazili su iza paravana establišmenta s namjerom da gorak okus u ustima ostane i nakon samog kraja.

zanimljivo je kad se čita po imdb forumima kako od strane Amera pljušte kritike na račun nesretnih završetaka filmova. ma šta nesretnih - neshvatljiv im je čak završetak komedijetine tipa "Clockwise", pa što onda dalje da se raspravlja. Hollywood je stvarno uspio utemeljiti neku vrstu romantične glupokracije po kojoj svaki film mora biti idealan spoj melodrame i akcije s završetkom u kome Brus Vilis i Melani Grifit odlaze zagrljeni u zalaz sunca. inače Ameri ne kuže što se dogodilo i čemu uopće takav film?! sva sreća pa je klima u Europi još uvijek pametnija.

odoh gledati "Mon Oncle" na Z1.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 11:04   #6
Mah, nije da imam nešto protiv tužnih završetaka, ali jebeš te idiotske amerikance opsjednuti happy endom - ništa čudno, stalno su u ratu, imaju Busha za predsjednika, u strahu od terorista, gutaju stotine tableta protiv depresije, pa im treba dobar happy end. Ali baš nikako ne možeš staviti happy end u Seven ili Descent, a još manje u From hell.
A to za tužnim završecima, smeta mi što je ona mala kučka prošla nekažnjeno nakon što je uništila Stevea Buscemija.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 11:05   #7
Quote:
Constantine kaže:
Odličan film s izvrsnim Steveom Buscemijem, samo je tužan završetak.
da, užas. kako smiju snimati takve filmove?

nego, jel neko tko prati ovaj topik i gledao/la je film može reći da li se na ovoj fotki nalazi thora birch ili krivo vidim?

crofag, ne znam tko ti liči na kelly osborne, skarletica sigurno ne, a thora birch nije joj ni slična.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 11:07   #8
Quote:
kokakoka kaže:
da, užas. kako smiju snimati takve filmove?
Ma kvragu, napišem tužan završetak i svi misle da mrzim tužne završetke.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 11:32   #9
Quote:
kokakoka kaže:
da, užas. kako smiju snimati takve filmove?

nego, jel neko tko prati ovaj topik i gledao/la je film može reći da li se na ovoj fotki nalazi thora birch ili krivo vidim?

crofag, ne znam tko ti liči na kelly osborne, skarletica sigurno ne, a thora birch nije joj ni slična.
ženska na lijevo ima facu koja malo liči na thoru al to ne može bit ona, premršava je. Thora je ipak ko autobus sa sisama cca 3 put većima od na slici prikazanih.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 11:43   #10
Quote:
el Duderino kaže:
ženska na lijevo ima facu koja malo liči na thoru al to ne može bit ona, premršava je. Thora je ipak ko autobus sa sisama cca 3 put većima od na slici prikazanih.
ah, nema do muškog treniranog oka thora je klinkica bila pa je jako fluktuirala s tim kilogramima, što se poprsja tiče, to je tu negdje, a ovo je neka recentna fotka s plejbojevog partija, pa se brinem za mladicu da nije posrnula pogledaj još jednom, ja sam skoro 80% ziher da je to ona.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 13:13   #11
koja lići na kelly, throa je milijun puta ljepša od kelly, fuj...

thora i scarlet su prekrasne, buscemi je legenda ko i uvijek!
priča je lijepa i lagana, ali kraj sam naravno zaboravila (to je dobra stvar)...
vizualno mi se jako svidio, a na hrtu je već bio dva puta (ni jednom nisam uspjela snimit cjelog)...
__________________
Baldrick: "I have cunning plan, sir!"
Smear Pocket is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 15:54   #12
Quote:
Constantine kaže:
A to za tužnim završecima, smeta mi što je ona mala kučka prošla nekažnjeno nakon što je uništila Stevea Buscemija.
Ja ne bi reko da ga je sjebala, prije nego ju je upoznao živio je Chinaski u "Pošti" bez ikakvog društvenog života, ovako je barem na kratko vrijeme drpao dvije trebe istovremeno i živio, kratko kao kao kralj. Naravno da je izabrao Thoru, ali to ne bi moglo imat sretan završetak. Bio sam s 4 čovjeka na premijeri ovog u Broadwayu. I to može bit preporuka, zar ne?
Bob_Dylan_61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 16:47   #13
Exclamation

Quote:
kokakoka kaže:

crofag, ne znam tko ti liči na kelly osborne, skarletica sigurno ne, a thora birch nije joj ni slična.
da?

na momente sam i mislio da je to kelly




kelly:




thora:


__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 16:49   #14
Exclamation

Quote:
Bob_Dylan_61 kaže:
Ja ne bi reko da ga je sjebala, prije nego ju je upoznao živio je Chinaski u "Pošti" bez ikakvog društvenog života, ovako je barem na kratko vrijeme drpao dvije trebe istovremeno i živio, kratko kao kao kralj. Naravno da je izabrao Thoru, ali to ne bi moglo imat sretan završetak. Bio sam s 4 čovjeka na premijeri ovog u Broadwayu. I to može bit preporuka, zar ne?

a uz to je skužio da je pogriješio i da mu se enid divi
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 16:58   #15
Quote:
Cro Fag kaže:
da?

na momente sam i mislio da je to kelly




kelly:




thora:


Ma ja uopće nisam.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 17:05   #16
Exclamation

Quote:
Constantine kaže:
Ma ja uopće nisam.
dodaj naočale kelly i ma ista enid



__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 17:06   #17
Exclamation

ili

da se thora zdeblja, bila bi ista kelly


__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 17:06   #18
Quote:
Cro Fag kaže:
dodaj naočale kelly i ma ista enid



Svejedno ne bi to mogao popušiti. Nisam kao amerikanci koji ne znaju razlikovati Hellblazer od Hellraiser.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 17:13   #19
Exclamation

evo . našao sam u avrilki dvojnicu i ovoj drugoj:










__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 17:19   #20
Exclamation

uz kelly osbourne, baš kao što kažu na http://www1.shopping.com/xPO-Ghost_W...lett_Johansson, film naliči i na MTV's Daria


... that recalls such films as WELCOME TO THE DOLLHOUSE and RUSHMORE as well as MTV's excellent DARIA series



__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.