Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2007., 13:08   #41
Kako kad. U oba slučaja se da složiti. Probaj, to ti zaista nije komplicirana frizura.

Možeš i natapirati vrh i onda sa strane stisnuti ukosnicama, isto je lijepo, meni možda čak i ljepše od repa ko na fotki.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 10:51   #42


Ovakva je moja kad se počešljam....strašno! Zato se ni ne češljam i onda je ovakva, samo tamno plava:
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 11:19   #43
Joj, ova plava kosa mi je strašna, slama živa!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 12:21   #44
Quote:
reader kaže: Pogledaj post

Ovakva je moja kad se počešljam....strašno! Zato se ni ne češljam i onda je ovakva, samo tamno plava:
isti problem imamo.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 13:43   #45
A koje uvijace da kupim,sve koje sam kupila su bili bezveze? Jel ima u dm-u? Ja ih ne moram stavljati nocu i mogu i jedan dan da presedim kuci
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 13:54   #46
ja uzela neke iz dme bezvezni su,samo sam si iščupala kosu
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 16:52   #47
E pa ne znam onda koje da uzmem,ja sam mislila da imaju dobre u dm-u.
Jel ima jos neko ideju koji su dobri?
Moja sestra je stavljala iz oriflame-a i bas joj je bila lepa kosa,ali to su gumeni,mozda bih njih mogla.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 12:47   #48
Ja koristim iz dm-a one samostojeće, kao čičak što izgledaju. Samo svaki pramen počešljam prije stavljanja...
Ja ih koristim za ravnanje kose (znači one velike), no bitno je da me ne čupaju, ne čupaju mi ni kosu...
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 15:22   #49
Imam ja takve (žute),ali nisu mi baš nešto,ili ja ne znam da stavljam.Mada je moja kosa mnogo ravna i svilenkasta,pa se zalepi za lice,meni takav volumen treba da se odvoji od lica
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 00:20   #50
Quote:
emili kaže: Pogledaj post
imam puno, ali tanke i podatne kose, koja nakon prespavane noći postane ponekad totalno neposlušna...
friz mi je krači/puniji
dakle, molim vas savjet, htjela bih neki dobar učvršćivač, a ujedno da daje i veći volumen kose, naravno i da ne masti jako kosu....
što bi mi predložile
Loreal Studio Line, Volum´max pena za kosu..to je nesto najbolje na sta sam ja naisla od kako koristim te preparate za kosu.

Imam kosu preko ramena i zahteva feniranje al kad ne odem na feniranje samo zahvaljujem toj peni na svojoj frizuri.

Probaj i definitivno neces zazaliti.
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 09:58   #51
Pozdrav,

Htjela bih čuti vaše preporuke vezano za lak za volumen kose! Sa kojim ste bili zadovoljni i sl.

p.s. i koji ne pušta one bijele "tragove" po kosi?

Hvala!
Aviss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:25   #52
dižem ovu temu jer stvarno više ne znam što bih..
kosa mi je toliko jadna da nikad nije bila jadnija, stanjila se, masti se, živi svoj život, a povrh svega-uopće nema volumena.

molim vas savjet, najviše za šampon i sredstvo za volumen pri korjenu koselease: preporuke, savjeti, bilo što..

sad imam schwartzkopf professional bc bonacure light volume šampon i regenerator i nisam baš zadovoljna. dosta mi se petlja i kad ju osušim, donji dio je našušuren, a uz glavu je još uvijek spljoštena
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 09:52   #53
Quote:
lee.loo. kaže: Pogledaj post
dižem ovu temu jer stvarno više ne znam što bih..
kosa mi je toliko jadna da nikad nije bila jadnija, stanjila se, masti se, živi svoj život, a povrh svega-uopće nema volumena.

molim vas savjet, najviše za šampon i sredstvo za volumen pri korjenu koselease: preporuke, savjeti, bilo što..

sad imam schwartzkopf professional bc bonacure light volume šampon i regenerator i nisam baš zadovoljna. dosta mi se petlja i kad ju osušim, donji dio je našušuren, a uz glavu je još uvijek spljoštena

loreal profi volume lift force 3,techni art pjena 105kn
sad sam prepisala sve šta piše na boci, i ja imam tanku kosu sklonu mašćenju i višenju pogotovo kad naraste,ali utrljam si malo ove pjene u tjeme i nije da sad izgledam ko Marge ali vidim da imam malo više volumena, ali što je najvažnije, ta pjena mi odgodi maščenje za čitav dan,npr stavila sam ju u četvrtak kad sam oprala kosu i još jučer mi je vrlo solidno izgledala, danas je katastrofa ali bitno mi je da ne moram svaki drugi dan prati.
moj savjet je : odustani od šampona za volumen i počni sa nekim blagim za masnu kosu, a regenerator samo na vrhove

btw imam phytocedrat šampon,a nije da sam i ja oduševljena ali među boljima koje sam probala jer ne isušuje kosu,a nije loš ni keune za masnu i upola jeftiniji
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 18:49   #54
marge

hvala na odg, baš me to zanimalo i to mi treba samo mi je to netko trebao potvrditi - da se ne mučim više sa šamponima, uzet ću neki apotekarski skroz lagani za masno vlasište, i puuunooo hvala na preporuci za pjenu
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 23:27   #55
Ja sam se uvjerila da ne postoji idealni šampon (a pogotovo ne oni na kojima piše da su za volumen). Stvar je mnogo kompliciranija. Osim što geni čine veliku ulogu, u pitanju je osim kvalitete šampona i regeneratora i voda (koja je u svakom gradu drugačija), vlaga i smog zraka. Kad se sve to zbroji dobiješ stanje kose kakvo imaš.

Isprobala sam skoro sve šta se od šampona nudi drogerijama i najzadovoljnija sam sa Gliss Kur za sjaj kose (roza pakovanje). Kosa mi je čista po tri dana bez problema i jako lijepo miriše. Tu i tamo koristim i onaj neki novi tretman za kročenje kose iz Avona (narančasto pakovanje) i super sam zadovoljna. Nisam postala Farah Fawcett (), ali je kosa čista i na duže vrijeme ako se lijepo oblikuje i za dobrim lakom stvrdne može duže frizura da drži.
blue kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 10:39   #56
Lee.loo, tvoja kosa jadna i bez volumena?
Ma daaaaaj...

Inače, ne znam kaj bih ti rekla jer imamo totalno različitu kosu
Al evo, za volumen pri korijenu Keune Root boost pjena, staviš na korijen i feniraš/viklaš.
Važi sve što je Aloisis napisala za L'oreal pjenu - odigne, smanji mašćenje tjemena...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 19:20   #57
da draga, strašna je
imam osjećaj da mi više ništa od ovih preparata doma ne odgovara, a sve su apotekarski ili prof. linije - kao da koristim skroz krive proizvode za svoj tip kose zapravo kao da se kosa skroz promijenila; bojim se da sam ju dotukla sa pramenovima, feniranjem, peglanjem i frkanjem
inače se jako dugo nisam šišala i sva je izrepana pa i to doprinosi dojmu; bumo vidli jel bu kaj bolje kad se ošišam. kaj da ti velim kad sam tak jadna da sam klipse naručila
hvala svim curama za savjete - pjene obavezno isprobavam, a dragocjen je i savjet za šampon - tnx
inače, ima netko iskustva - čitala sam nešto o rougj pjeni za temeljito čišćenje vlasišta?
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 23:07   #58
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
loreal profi volume lift force 3,techni art pjena 105kn
sad sam prepisala sve šta piše na boci, i ja imam tanku kosu sklonu mašćenju i višenju pogotovo kad naraste,ali utrljam si malo ove pjene u tjeme i nije da sad izgledam ko Marge ali vidim da imam malo više volumena, ali što je najvažnije, ta pjena mi odgodi maščenje za čitav dan,npr stavila sam ju u četvrtak kad sam oprala kosu i još jučer mi je vrlo solidno izgledala, danas je katastrofa ali bitno mi je da ne moram svaki drugi dan prati.
moj savjet je : odustani od šampona za volumen i počni sa nekim blagim za masnu kosu, a regenerator samo na vrhove

btw imam phytocedrat šampon,a nije da sam i ja oduševljena ali među boljima koje sam probala jer ne isušuje kosu,a nije loš ni keune za masnu i upola jeftiniji




Gdje ima za kupiti ta pjena? zvuči predobro
purple_stream is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 11:36   #59
a jel ima ta loreal pjena u dm-u ili mulleru?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 00:40   #60
bok cure, evo da malo dignem temu iz pepela :-)
osim klasicnog tapiranja, postoji li jos koji nacin za dobivanje volumena kose?
citam da samponi za volumen i nisu bas dobri, da dosta maste, od tapiranja mi kosa izgleda cupavo, a feniranje naopako daje volumen doslovno prvih pola sata.. :-(
dakle, ima li ko kakav savjet osim sisanja? hvala :-)
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.