Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2012., 08:04   #101
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
moja je kosa isto tanka i neposlusna a jedini proizvodi za povecanje volumena kose koji mi odgovaraju su sampon i regenerator Elseve, neki ljubicasti sa kolagenom.
Ja isto ovo koristim vec godinu dana ak ne i vise i odlican je a i ljepo mirisi
Prije par mjeseci sam kupila da probam njihov novi onaj crni sampon i regenerator i toliko me svrbilo tjeme da sam mislila poludit...
najgore od sveg sto nisam odmah skontala da je to od tog sampona i regeneratora neg sam cjelo vrijeme mislila da sam dobila uzasnu perut...cim sam ponovo oprala ljubicastim pocelo je ic na bolje...sad je opet sve po starom i super je...nemjenjam vise sampon...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 15:46   #102
Trebalo bi mi nesto da dobijem volumen pri tjemenu jer mi je kosa teska,, ali jako je bitno da ne masti kosu jer mi je ionako masna
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 19:29   #103
A kakvo sisanje se preporuca za volumen?
Imam dugu i ravnu kosu, trenutno mi jedino stoji rep :/
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 02:14   #104
Bok curke. Prošli sam tjedan kupila od keune-a care line sprej za volumen kose sa keratinom-to je taj http://www.keune.hr/proizvodi/care-l...atin-volumizer Ne masti kosu,daje joj fini volumen bez ljepljenja no međutim, meni ne odgovara jer imam kovrčavu kosu pa mi kovrčice po njemu nisu definirane Prodajem ga po vrlo povoljnoj cijeni pa ako je koja od vas zainteresirana nek mi se javi u inbox.
__________________
Ancient Aliens

Zadnje uređivanje zglobex : 01.08.2013. at 02:23.
zglobex is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:35   #105
Quote:
J&B kaže: Pogledaj post
A kakvo sisanje se preporuca za volumen?
Imam dugu i ravnu kosu, trenutno mi jedino stoji rep :/
Meni je kosa uzasno teska i kako je sada narasla tjeme mi je totalno bez volumena
Trenutno mi je sve iste duzine ali nakon ljeta se planiram osisati na duge repove,, to bi trebalo malo olaksati kosu i dati volumena.

Ovako nesto
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 15:25   #106
Da li postoji neki mousse/pjena/bilo sto za volumen da se može koristiti nakon svakog pranja da ne masti kosu, ne otežava je i da od nje kosa nije onako sljepljena?

Hvala!
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 09:45   #107
Htjela bih podici temu da vidim jeste li sto novo otkrile za volumen?

Ja vec duze vrijeme koristim kombinaciju Pantene sampona i regeneratora za volumen i zadovoljna sam, no mislim da bi moglo i bolje. Kosa mi je duga i tanka pa mi zaista treba boost.

Isto tako na tjeme prije feniranja stavljam John Frieda Luxurious Volume Blow Dry Lotion Root Booster pa mi se profil jos malo podigne, a razmisljam i o ostatku te linije - makar mi je malo skupo :/
Jenny888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 12:56   #108
opcenito mislim da treba kosu prati naglavacke za malo veci volumen
a sto se tice frizure, tesko da sa dugom kosom imas volumen, pogotovo ako je ravna... ako je tanka i dugacka bas i ne vjerujem da lijepo izgleda u vrhovima... zasto ne skratis malo kosu? ili se na stepenasto osisas?
najgore mi je kad neke zenske imaju kosu do dupeta a vrhovi su jadni i tanki...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2021., 10:06   #109
Oživljavam temu kako bih upitala imate li iskustva s jednim od sljedećih proizvoda:

- Sachajuan Volume Cream
- Innersense Volume Lotion.

Ouai Volume Spray mi je mrak, ali trošim ga brzinom munje kad ga redovito koristim. Pronaći nešto što će biti djelotvorno, a da ne sadrži isušujući alkohol i bar malo duže traje bilo bi sjajno.
__________________
These pretzels are making me thirsty!
-hura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2021., 11:36   #110
Jel to ovaj?jel masti kosu?pise "voluminizing hair spray"

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2021., 12:30   #111
Nope, te pod tlakom ne šalju kod nas pa nisam imala priliku isprobati. Puni je naziv tog koji rabim Ouai Volume Spray.



Ne masti kosu, ali osjeća se na njoj. Kao da je kombinacija laka za kosu i još nečega čudotvornog.

Meni djeluje odlično, naročito kad si dam vremena da isfeniram kosu na četku pa ga nanesem na svaki pramen prije feniranja. Također djeluje i uz regularno divlje sušenje bez četke, ali ne toliko niti toliko dugotrajno.

Ako me sjećanje dobro služi, među rijetkima sam tu kojima je svidio. Dojmovi drugih koje sam pročitala na forumu nisi bili poput moga.
__________________
These pretzels are making me thirsty!
-hura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.