Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2007., 14:47   #81
...mango je bio dobar prije par godina...iz tog vremena imam jednu divnu tamnozelenu jaknu i šarenu suknjicu...još su mi uvijek divni...
...ove novije kolekcije nisu vrijedne ni spomena...kvaliteta i dizajn
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Old 16.07.2007., 14:36   #82
nije problem u Mangu nego u tome što konkretni Mango u Hrvatskoj naruči za svoj dućan, prošle godine mi je donijela frendica iz Španjolske njihov katalog i stvari divne da boli glava, a na katalogu pišu i cijene i sasvim su pristupačne, ona si je tada kupila dosta robe jer su u Španjolskoj bili popusti i majce jedna bolje od druge, suknje preslatke, a cijene smiješno niske
caterina is offline  
Old 19.07.2007., 02:55   #83
Mango, Zara i slične prodavnice, po meni, prodaju nekvalitetnu robu po prilično visokim cenama. Ne vidim neku razliku između onoga što se može kupiti tamo ili na pijaci. Osim marke, naravno. Inače, svidi mi se oko 5% onoga što se u prodavnicama tog tipa može kupiti, dok većinu ne bih u životu obukla.
Enchantress is offline  
Old 19.07.2007., 09:41   #84
ja kupujem skoro svu garderobu u mng-o outlet. cijene su zaista sitnica i po 90% snizenje pa za recimo 4.5 il 5 eur si kupim hlace, prsluke itd.

kada izadjem iz prodavnice imam pune ruke kesa i garderobe (onako kao sa pijace) a sve to za 150-200 eur.

zao mi sto nemamo i zara outlet i tamo bih si mogla kupiti.
Novi Kolacic is offline  
Old 19.07.2007., 11:10   #85
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
nije problem u Mangu nego u tome što konkretni Mango u Hrvatskoj naruči za svoj dućan, prošle godine mi je donijela frendica iz Španjolske njihov katalog i stvari divne da boli glava, a na katalogu pišu i cijene i sasvim su pristupačne, ona si je tada kupila dosta robe jer su u Španjolskoj bili popusti i majce jedna bolje od druge, suknje preslatke, a cijene smiješno niske


naravno, ja odlazim u spanjolsku vec 15 godina i kupujem u spanjolskom mangu i to se ne moze usporedit sa ducanom ovdje u splitu.. kupila sam par majica ovdje i vidim na etiketi da pise ..made in china
i ono sto govore da svi mangovi ducani u europi imaju istu kolekciju, e pa dokazano znam da nemaju, da mi imamo stare stvari i kopije!!!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Old 19.07.2007., 11:12   #86
i cijene su u spanjolskoj ok jer je to njihov nacionalni proizvod, oni to ne uvoze nego proizvode u pokrajini galiciji! npr.tonirani, nijansirani salovi u spanjolskoj kostaju oko 10 € a ovdje 160 kuna, znaci duplo, sto jos mogu razumit zbog uvoza, carine i pdv-a ali onda ne zelim vidit da pise made in china, nego made in spain!!!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Old 19.07.2007., 11:16   #87
Quote:
foxylady kaže: Pogledaj post
mene zivcira i kod manga i zare sto kopiraju sve velike dizajnere. npr. u mangu je sve isfurano tj. prekopirana je jedan dio chloe kolekcije. to mi je bezveze. zara recimo kopira obucu od c.l. u biti mene cudi kako veliki dizajneri ne mogu stati tome na kraj? mora postojat neko rjesenje...

foxylady pa u tome je i bit svega! vlasnik Zare, spanjolski poduzetnik Amancio Ortega je danas toliko bogat covjek da je nedostupan javnosti a sve zahvaljuje briljantnoj ideji: da otvori lanac ducana koji ce imati modele koji su linijom slicni svjetski poznatim dizajnerima ali ipak, po cijeni pristupačni đepu prosječne zene a da je kvaliteta ok. i to je cijela formula koja mu je uspila...
otvorila se Zara za zene, basic, pa za muskarce i zara kids!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Old 19.07.2007., 22:03   #88
svaki mango je priča za sebe, ovi u zagrebu imaju drugačiju robu, isto kao i split i zadar a kamoli onda i europa, kad svako ima svoje!
*CHANCE* is offline  
Old 19.07.2007., 22:05   #89
mango u ilici i npr mango u king crossu su različiti to znam, tak da eto onda stoji ovo kaj si rekla
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Old 19.07.2007., 23:23   #90
definitivno jer ak si nekaj nisi ugrabila u jednom mangu možeš lagano zaboravit da buš to idući put našla, a kamoli u nekom drugom mangu!

tak sam ja u zadru vidla mrak majicu i reko ma neću sad trošit, ima toga u zg-u, dođem u zg, kad ono friška figica, oni to nikad nisu ni imali!!
*CHANCE* is offline  
Old 20.07.2007., 12:09   #91
dobro to laganini vrijedi za vecinu ducana. meni je osobno najbolji Mango u King Crossu a onaj u City centru mi nije bas nesto,malo je prefancy smancy
__________________
I guess I thought you had the flavour!
tallulagirl is offline  
Old 20.07.2007., 16:47   #92
uopce nije fancy
taj je baš grozan, nema niš u njemu...
girly-girl is offline  
Old 20.07.2007., 18:07   #93
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
uopce nije fancy
taj je baš grozan, nema niš u njemu...
vekmar is offline  
Old 21.07.2007., 13:48   #94
ma ni taj u king crossu nije bogzna kaj, a kamoli u cc1!!! mislim da je ipak najveci izbor u ilici.
*CHANCE* is offline  
Old 22.07.2007., 13:27   #95
Quote:
*CHANCE* kaže: Pogledaj post
definitivno jer ak si nekaj nisi ugrabila u jednom mangu možeš lagano zaboravit da buš to idući put našla, a kamoli u nekom drugom mangu!

tak sam ja u zadru vidla mrak majicu i reko ma neću sad trošit, ima toga u zg-u, dođem u zg, kad ono friška figica, oni to nikad nisu ni imali!!
mango u zadru je toliko bolji nego ovaj u zagrebu!!

ne znam, kupila sam si traperice, imaju mi okej traperice tamo. al vidjela sam jednu jaknicu, proljetnu, koja se od moje iz h&m-a razlikovala u dva šava, a bila je tri puta skuplja. Znaju si nekad zabrijat u tom mangu.

a u europi isto kad bi naišla bi bio neki skuplji dućan, skuplji nego kod nas... ne znam
srceko is offline  
Old 23.07.2007., 13:17   #96
meni je mango bzvz
Cat_drive is offline  
Old 01.08.2007., 18:15   #97
vecinom im stvari djeluju dosta jeftino (napravljene su od onog strasno tankog rastezljivog materijala koji je meni osobno nesto prestrasno... ne znam kako se zove, ali znate valjda na sto mislim), ali se znaju naci zbilja divne stvarcice (ja sam sebi kupila odlicne traperice prosle godine na snizenju, ne izlazim iz njih vec godinu dana, znaju imati super vestice i majicice, kapute i torbice da ne spominjem...).
sve u svemu, isto kao i drugdje - mozes naci ako si das truda
peg_bundy_89 is offline  
Old 02.08.2007., 14:33   #98
S mangom sam se prvi put susrela u Londonu dok sam tamo zivjela, mango ducan na oxford circusu mi je bio zakon, oogroooman, na 3.kata, mogla sam provesti tamo cijelo popodne! I bez obzira na sezonu, uvijek je bilo robe na snizenju. Uglavnom sam uvijek bila zadovoljna kvalitetom, jedino mi se jedna obicna pamucna dolcevita pri pranju u masini deformirala, u smislu da se uzasno skratila i rastegnula, ali, to je priznajem,bila moja pogreska pri pranju...
jedva sam cekala da mango otvori u rijeci, ali priznajem,bila sam malo razocarana kada sam vidjela koliko je mali prostor, ali sam uvidjela da su dobro opskrbljeni, roba im redovito stize...ma, evo, ja si tamo uvijek nadem par ili vise stvari po svom ukusu.
Leptir81 is offline  
Old 02.08.2007., 14:36   #99
nikako ne bih mango svrstala u rang terranove, ipak je to puno bolja kvaliteta,terranova su ziasta same strace, uzas, moras kopati i kopati da bis (eventualno, ako ti se posreci) nasao neki ok komad odjece ili accesorizea
Leptir81 is offline  
Old 02.08.2007., 14:41   #100
Osobno smatram da je Mango precijenjen s obzirom na kvalitetu i ponudu. Roba je malo kvalitetnija od Terranove, ali cijena je zato puno viša. Rijetko kad tamo nešto kupim. Mora mi se zaista jako svidjeti.
Ivanicapeca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.