Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 00:08   #61
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Hvala na infu.
I još ne mogu vjerovat da će karta bit 50-ak kuna¨!
Ako bude, zbilja imamo sreće.
Potvrdjeno iz Cinestara:

Quote:
Cijena ulaznice bit će pedesetak kuna, no, bit će i posebnih CineStarovih cjenovnih akcija, kako bi svi koji to žele mogli pogledati film u IMAX kinu prema svojim financijskim mogućnostima.
La Familia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 00:15   #62
Meni samo Harry Potter. Pitanje, u IMAX-u, postoje i ove regularne projekcije? Mislim, ne puštaju se samo filmovi u 3D izdanju?
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 00:21   #63
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Pitanje, u IMAX-u, postoje i ove regularne projekcije? Mislim, ne puštaju se samo filmovi u 3D izdanju?
Prema najavama na konferenciji, hrvatska kino publika u IMAX kinu u CineStaru Arena imat će priliku vidjeti omiljene znanstveno-popularne filmove u IMAX-ovoj proizvodnji, uglavnom dokumentarce (o životinjama, dinosaurima, «osvajanju» svemira, i slično) trajanja do 40-ak minuta, ali i najnovije holivudske hitove kao što su «Tron Legacy», posebno produženo redateljevo izdanje «Avatara», i brojne druge komercijalne uspješnice u 2D i 3D IMAX tehnologiji.

EDIT:

Dakle, Cinestarov IMAX biti ce vrlo slican ovome (klik na fotku ispod --> THE IMAX EXPERIENCE)



Quote:
Domaćini konferencije bili su Hrvoje Krstulović, član Uprave tvrtke Blitz-CineStar, Larry O'Reilly, izvršni potpredsjednik za kino razvoj IMAX-a, Kris Von Karhan, europski menadžer za IMAX kina, Alan Leo Pleština, arhitekt i član Uprave projektnog studija UPI-2M odgovornog za projektiranje multipleksa CineStar Arena, objekta kina IMAX i kompletnog trgovačko-zabavnog kompleksa Arena Centar.

IMAX dvorana CineStara Arena brojat će 502 sjedala, što će je učiniti jednom od najvećih IMAX dvorana u ovome dijelu Europe, a bit će opremljena digitalnim projektorima najnovije generacije (II Series) tvrtke Christie. Upravo ti projektori omogućit će iznimno visoku rezoluciju, do 8 puta veću razlučivosti slike, a na taj način nadmašit će bilo koji drugi postojeći projekcijski sustav. Doda li se tome još i IMAX 3D, uz najmodernije polarizirane 3D naočale, tada se može govoriti o potpuno novoj dimenziji koja će gledatelja u CineStaru Arena odvesti na uistinu posebno filmsko putovanje.
I jedna mala ekskluziva: CineStarov IMAX (odmah po otvaranju) prikazivat ce Ghosts of the Abyss i Aliens of the Deep, dva sjajna dokumentarca Jamesa Camerona.

Zadnje uređivanje La Familia : 21.04.2010. at 00:40.
La Familia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 10:23   #64
Quote:
La Familia kaže: Pogledaj post
[I]
I jedna mala ekskluziva: CineStarov IMAX (odmah po otvaranju) prikazivat ce Ghosts of the Abyss i Aliens of the Deep, dva sjajna dokumentarca Jamesa Camerona.
oooh to sam gledao pred oho ho u imaxu u pragu.
ne znam zašto, al tak imam osjećaj da će nešto sjebat s tim imaxom kod nas
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:36   #65
Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
ne znam zašto, al tak imam osjećaj da će nešto sjebat s tim imaxom kod nas
Nece/ne mogu - sve se to radi pod strogom supervizijom ljudi iz IMAX Corporation. Rade se svi potrebni testovi dvorane prije samog otvaranja: slika/3D, zvuk, udobnost, dozivljaj, bla, bla. Sve mora savrseno funkcionirati. Primjerice, CineStar (njemacki partner Blitz-CineStara) i nije toliko vodio brigu oko otvaranja novih kina/dvorana u Hrvatskoj (sve za cijenu ekspanzije poslovanja), pa su se tu i tamo znale dogadjati neke sitne nepravilnosti u 'obicnim' 3D dvoranama. Kod IMAX-a toga jednostavno nema, samo jedna sitna nepravilnost u jednoj od IMAX dvorana (a trenutno ih u svijetu ima samo 400+) bacila bi ljagu na poslovanje tvrtke.

Bez brige, sve ce biti superiska. Mora biti.
La Familia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 13:58   #66
Inače svaka čast Krstuloviću. Možete ga voljet il mrzit al činjenica je da je od malog distributera nezavisnih filmova (često i raznog bofla) postao zastupnik major kompanija, suvlasnik lanca kino dvorana (još ih planira otvoriti diljem hrvatske), doveo IMAX u ove prostore...e da i oženio missicu
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 14:21   #67
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Inače svaka čast Krstuloviću. Možete ga voljet il mrzit al činjenica je da je od malog distributera nezavisnih filmova (često i raznog bofla) postao zastupnik major kompanija, suvlasnik lanca kino dvorana (još ih planira otvoriti diljem hrvatske), doveo IMAX u ove prostore...e da i oženio missicu
Svaka čast na čemu?

Nije mi jasno iz ovog posta zašto da mu skidam kapu?

Uglavnom spominješ njegov osobni biznismenski probitak. Kao da idem skidat kapu Titu jer je s 4 razreda osnovne škole i 3 godine bravarske postao čovjek kojem je na sprovod došlo 200 delegacija.

A za IMAX me boli ona stvar kao i za tu kompletnu 3D štoriju.
Filmovi s popisa su uglavnom bofl roba.
Media Blitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 15:11   #68
Quote:
MEDIA BLITZ kaže: Pogledaj post
Svaka čast na čemu?

Nije mi jasno iz ovog posta zašto da mu skidam kapu?

Uglavnom spominješ njegov osobni biznismenski probitak. Kao da idem skidat kapu Titu jer je s 4 razreda osnovne škole i 3 godine bravarske postao čovjek kojem je na sprovod došlo 200 delegacija.

A za IMAX me boli ona stvar kao i za tu kompletnu 3D štoriju.
Filmovi s popisa su uglavnom bofl roba.
Pa i mislio sam na poslovni probitak...
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 00:05   #69
arena centar se otvorio...!!! jel se i ovo kino otvorilo ili?? kad se otvara?? kolika je na kraju cijena karte??
cigla9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 11:56   #70
Quote:
cigla9 kaže: Pogledaj post
arena centar se otvorio...!!! jel se i ovo kino otvorilo ili?? kad se otvara?? kolika je na kraju cijena karte??
imax kino dolazi u arena centar ?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:28   #71
Quote:
cigla9 kaže: Pogledaj post
arena centar se otvorio...!!! jel se i ovo kino otvorilo ili?? kad se otvara?? kolika je na kraju cijena karte??
Otvara se u veljači mislim.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 00:40   #72
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Otvara se u veljači mislim.
Ocito su nesto spalamudili

Najava je odavno bila da pocinje s radom pocetkom 12 mjeseca, a sad po novinama spominju veljacu.
MTP850 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 16:52   #73
Mene samo zanima dal ce ove naocale isto bit katastrofalne ko i za obican 3d u cinestaru ili?

mislim na to da li bluraju i potamnjuju sliku?

Za vas kaj ste gledali imax 3d kakve su naocale?
ares01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 17:00   #74
Quote:
ares01 kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima dal ce ove naocale isto bit katastrofalne ko i za obican 3d u cinestaru ili?

mislim na to da li bluraju i potamnjuju sliku?

Za vas kaj ste gledali imax 3d kakve su naocale?
jel postoje diptrijske naocale za cinestar ?
tj jel se moze gdje na ebayju kupiti takve ili pak filtri da se nataknu na dioptrijske
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 13:02   #75
Imax u Zagrebu se otvara tek u 4. mjesecu, tak su napisali na svojim facebook stranicama...
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 13:48   #76
sam me zanima po kojoj logici ce im bit karte 50tak kuna?? jel i drugdje tak jeftino,jer u Londonu su puno skuplje karte .,...puno
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 14:12   #77
Quote:
Twiggy kaže: Pogledaj post
sam me zanima po kojoj logici ce im bit karte 50tak kuna?? jel i drugdje tak jeftino,jer u Londonu su puno skuplje karte .,...puno
odi se žali
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 16:23   #78
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Imax u Zagrebu se otvara tek u 4. mjesecu, tak su napisali na svojim facebook stranicama...
Auuu, tako daleko? šteta
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 23:25   #79
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
odi se žali
pa zanima me jel dogadja se svaki put da je kod nas nesto jeftinije neg vani....tak da ,pitanje na mjestu....a tvoj komentar nije,nit je potreban......
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 23:28   #80
Quote:
Twiggy kaže: Pogledaj post
pa zanima me jel dogadja se svaki put da je kod nas nesto jeftinije neg vani....tak da ,pitanje na mjestu....a tvoj komentar nije,nit je potreban......
Zar ti misliš da bi ITKO išao u kino da je karta 100kn+

Pa koji bi idiot dao 100 kn za kino ulaznicu

Prosjećna plača u drugim zemljama europe je negdje 2-3 X veća nego u RH

ljudima previše u cine staru dat 40-50kn za obicni 3D kad je 2D 30kn max...
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.