Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2010., 02:47   #3001
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
A zasto?
Zbog dvoličnosti.Ko fol glume razumjevanje,a iza leđa te ogovaraju ili ti se izruguju.Tvrdiš da ne postoje takve osobe?
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 09:38   #3002
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Zbog dvoličnosti.Ko fol glume razumjevanje,a iza leđa te ogovaraju ili ti se izruguju.Tvrdiš da ne postoje takve osobe?
A ti tvrdis da ne postoje normalne osobe koje to ne bi radile? Mislim kaj... znaci sa 29 ak si djevica je ok, al jebiga 30 kad dodje onda ce te svi tracat i sve...
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 13:18   #3003
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
A ti tvrdis da ne postoje normalne osobe koje to ne bi radile? Mislim kaj... znaci sa 29 ak si djevica je ok, al jebiga 30 kad dodje onda ce te svi tracat i sve...
Postoje,al sam za to da o tome nikom ne pričaš.Imala sam frenda koji je skinuo mrak sa 30,a uskoro se oženio istom curom.
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 18:33   #3004
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Postoje,al sam za to da o tome nikom ne pričaš.Imala sam frenda koji je skinuo mrak sa 30,a uskoro se oženio istom curom.
Da, odlican pocetak za vezu - lazi i sutnja. Temelj svakog dobrog odnosta. Jer strahujes od toga da ce ti se ismijavat. WTF, pa s kakvim ljudima se onda upustas u odnose....
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 19:02   #3005
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Da, odlican pocetak za vezu - lazi i sutnja. Temelj svakog dobrog odnosta. Jer strahujes od toga da ce ti se ismijavat. WTF, pa s kakvim ljudima se onda upustas u odnose....
Osobno pitanje je dal ću baš ulaziti u neku vezu sa osobom koja mi skine mrak ups koja me deflorira.Kad si mlađi to je jako bitno dok kad si stariji ne toliko.Tu mislim na osobu ofkors.
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 20:51   #3006
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Osobno pitanje je dal ću baš ulaziti u neku vezu sa osobom koja mi skine mrak ups koja me deflorira.Kad si mlađi to je jako bitno dok kad si stariji ne toliko.Tu mislim na osobu ofkors.
Dobro, posteno...
Al oces uc u prvi bar i pokupit onog koji izgleda najjednostavnije i onda s njim u krevet? Ili ces ipak se upustit u odnose s osobom koju poznas i u koju imas povjerenja. Jer ako ides na prvu opciju onda ocito nesto dublje ne stima s tobom od toga da skrivas nevinost pod cijenu toga da ti prvi seks bude vrlo bolan, neugodan i sve popratne minuse. Jer joj, bude me netko tracal...
Meni osobno bi bila manja trauma da ako vec idem se sevit s takvom osobom da on svojim prijateljima "otraca" (kao da je to neka sramota) kak sam bio djevac nego li to da mi prvi seks lici na kavez boli jer ce na mene navalit ko majmun.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 21:19   #3007
Ajd dobro,al ti to nikad nećeš shvatiti.
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 22:48   #3008
Quote:
recepcionarka kaže: Pogledaj post
nije stvar u tome da nadjem decka da mu kazem ... boli me iskreno za to... vec tio je tu samo neko vrijeme vec 2 put smo zabrijali al nismo isli do kraja... jebeno me privlaci, al mislim da nema nekih razloga zasto bi znao i dicio se tim mozda kasnije.. sad cete naravno poceti ostavljati komentare kako to ne treba da radim al ovo je 21. vijek. i mislim da je sex za jednu noc nesto sasvim normalno... ja sam samo pitala da li se moze sakriti ili ne
ako se brines hoce li se tip diciti cinjenicom da je posevio djevicu, onda fakat ne nam kak ces ikada shvatiti da se nista u zivotu nemre tak jednostavno uvjetovat. dakle, ti bi se posevila s njim, ali ne zelis da zna da si djevica da to kasnije ne bi uokolo govorio. mislim, stvarno.

ja ti necu rec da to cinis ili ne cinis. ali cu ti pokusati ukazati na gresku u logici. samo... bojim se da ces odbiti sudjelovati u tom dijalogu s razumijevanjem.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 22:13   #3009
(znam da je dugačak post, ko hoće nek čita i sudjeluje, ko ne....)

ajme, nikad nisam mislila da ću ovdje tražiti kakve savjete (mislim, nikad nisam mislila ni da ću se naći u ovakvoj situaciji, whatever…), ali eto

pa dakle, ne bi tu postala, naravno, da se nisam još poševila (točnije, onak zapraf

taman sam prošla 29.u i fakat sam već izvan sebe zbog te činjenice.

neću sad ulazit u detaljne razloge zašto i kako, maksimalno skraćeno je da mi samopouzdanje fakat (bilo) stravično, uvijek sam mislila da sam debela (realno, iz današnje (zrel(ij)e) pozicije, mislim da imam 5 previše), pošteno su i starci zajebali i tak bla bla. ovo je sasvim dovoljno. već duže odlazim na terapiju zbog svega i to mi ok…

inače imam par ispita do kraja faksa (oteglo se grrrrr), uspješna sam u poslu, tražena, ljudi me vole, imam jako puno prijatelja, podosta intimnih, nekoliko najbolji oduvijek. često mi komplimentiraju da sam posebna i neobična. dosta izlazim, a vani nisam baš neka snuždena, čuje me se i vidi, volim se glupirat (sa stilom ), ali jako sam fokusirana na društvo (jer ih obožavam i fale mi), a teško hvatam pogled s frajerima, malo sam nespretna u koketiranju i iskazivanju svojeg seksipila bla bla… oduvijek sam im bila najbolja prijateljica, a ne ljubavnica. i ovo skraćeno tek da se malko profiliram da bude lakše kad me budete savjetovali

ali jbga sve to, ja bi radila one stvari

kako su godine odmicale tak je stanje bilo sve groznije, s 23 mi bilo koma reći da sam virgo, ne znam kaj sad da velim kolko mi sad to komatozno. ali recimo da sam dosta ovih godina napravila koraka sama sa sobom.

meni je najgore kaj stalno brijem da mi ga neće moć stavit unutra. p.m. imala sam krajem prošle godine prvo kvazi iskustvo i najgora noćna mora mi se ostvarila. zabrijala s frendom i kad mi ga probal stavit nije išlo. nije znao da još nisam, ali jako je normalan i nije inzistirao, ja rekla da sam još jako zblokirana i sve je zapravo super završilo. drugo iskustvo bilo samo oralne prirode

i kad razmišljam o svemu tome tu mi dolazi (penetrirajuća) točka u kojoj sve odjebem i odustajem. u glavi. naravno.

e sad. zabrijo je jedan tip jako na mene ne sviđa mi se posebno, ustvari jako mi genijalan, nema traga da bih se mogla zaljubit, ali sviđa mi se što bismo imali produžili poznanstvo u ovakvu vrstu odnosa nema ove neke komponente emocija i nja nja neg čisti sex i (to mi genijalno jer ja sad to dvoje ne mogu u kombinaciji). živi u drugom gradu i dolazi krajem mjeseca u moj, ne poznajemo se puno, ali u detalje mi je rekao što želi raditi sa mnom. i to mi se strava sviđa grrrrrrrr

a kak sam ja i inače dosta lajava i otvorena, on misli da sam ja neka stara iskusnjara (jbte, svi to misle, cure mi često znaju reć da me se dečki boje, a to me zapravo moj hi-men štiti tak dobro hihihihihi

strava sam u dvojbi, on će doći totalno nenormalan, situacija će se na tu temu u sljedeća dva tjedna sam još jače nabrijat i on brije da ćemo se seksat do jutra ko zečevi!!!

a kaj da ja delam? aj recite. brijem da neću moć bit opuštena i da će sve otić k vragu, da će mislit usred svega „wtf????“. mislila sam uvijek da ću prvi put se seksat s nekim s kim ću to podijelit pa će on malko pripazit na mene al jbte, s 29. ja bi se sad seksala danonoćno i nemam nikakve moralne dvojbe oko seksa za jednu noć, joj ne mogu opisati te podvojene osjećaje. (jadna sam baš!)

znam da sve ne može biti savršeno, a i nisam neka „drvena“, baš naprotiv. ali sad sam se već uplela tu mač i ne da mi se tu činjenicu podijelit s njim, najradije bih da ne postoji taj dio i da se fakat ševimo do jutra jer to želim i trebam.

kaj velite
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 22:25   #3010
Počuj me.

Vako:

sve da ti njemu i ne kažeš, on će skužit. Ako ne skuži, zaključit će da si loša u krevetu. Ako zaključi da si loša u krevetu, nema seksa do jutra.

Tak da ono. Trebaš mu reć, ali u tonu u kojem ste dosad komunicirali. Oću reć, ako si jezičava, posjedni ga i kroz šalu mu reci da si cijeli život čekala jebača poput njega bla sra truć. Samo nemoj bit taf čik i onda se povuć u regresiju i počet cvilit kako si nježan cvjetić čim ti ga utakne jer ćeš vas tako oboje istraumatizirat. I njemu će još i past

Reć šta je na stvari i ćao. Taman da si 29 godina u dupe naprdila i da mu ne moš reć.
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 22:39   #3011
huh, prva pa šuska al konstruktivna

p.m.
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 22:45   #3012
Quote:
Bella Krleža kaže: Pogledaj post
...

a kaj da ja delam? aj recite. brijem da neću moć bit opuštena i da će sve otić k vragu, da će mislit usred svega „wtf????“. mislila sam uvijek da ću prvi put se seksat s nekim s kim ću to podijelit pa će on malko pripazit na mene al jbte, s 29. ja bi se sad seksala danonoćno i nemam nikakve moralne dvojbe oko seksa za jednu noć, joj ne mogu opisati te podvojene osjećaje. (jadna sam baš!)

znam da sve ne može biti savršeno, a i nisam neka „drvena“, baš naprotiv. ali sad sam se već uplela tu mač i ne da mi se tu činjenicu podijelit s njim, najradije bih da ne postoji taj dio i da se fakat ševimo do jutra jer to želim i trebam.

kaj velite
o jebote, pa normalno da ti se svida kad ti netko govori kaj bi s tobom radio do jutra. mislim, cinis mi se kao normalna cura pa imam filing da ti mogu rec onak kak mislim.

a to je: daj nemoj brijat da si jedina zenska koja se jos nije posevila. to je prvo.

drugo: daj se nemoj sevit s nekim s kim ne osjecas ono nesto. ne mislim na "ljubav" niti ista te prirode, ali recimo da bi bilo lakse kad bi ti se i noge smocile samo od toga kaj pomislis na to kaj biste radili cijelu noc i cijeli dan. onak, jasno mi je da ti je napeto tak nekaj slusat, ali je pitanje je li ti napeto zato sto ti on to govori ili zato sto se ti jednostavno zelis posevit da to maknes s puta.

trece: opustenost ne dolazi od toga da sama sebi velis "e, ja sam sad opustena" nego dolazi iz mentalnog sklopa koji je sam sa sobom sve dileme rijesio i koji se ne ustrucava ni ne boji ni ne razmislja o tome sta ce selo (ili bilo tko drugi reci). drugim rijecima, ne sevis se zbog nikoga osim zbog toga sto ti to zelis taj tren s tom osobom i sigurna si u to. prvi put je samo jedan. znam, zvuci pateticno, al zbilja je. i ne treba se upustat u to osim ako nisi: napaljena, sigurna da to zaista, ali zaista i zelis (jer nema natrag, sam da znas, stoga i "ono prvi je put samo jedan") i ful slobodna. seks ne trpi glumu.

time dolazim do cetvrtog: naime, muskarci nisu onako glupi i debilni kao sto ih mi cesto volimo karakterizirati. reci covjeku kako stvari stoje i razumijet ce. cudo jedno kako normalni ljudi znaju normalno reagirat kad im se nesto na razuman i iskren nacin objasni.

i sretno.
/javi kak je bilo./
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 22:53   #3013
Evo druge varijante: zamisli si kako bi ti željela da ta večer teče.
Onda zamisli da mu objasniš cijelu situaciju i kako bi željela da se stvari (OTPRILIKE) odvijaju.
Pa vidi da li to drži vodu.
Da sam ja na njegovom mjestu, meni bi svakako bila bitna informacija da si junferica jer bi i moj pristup trebao biti prilagođen tome.
A kad bi mi rekla kako bi ti htjela da se stvari (OTPRILIKE) odvijaju, onda bih gledao da ti mogu udovoljiti jer bi se tako osjećala sigurnije i opuštenije.
Jebote, ovo kao da pišem kako se malo dijete treba privoliti kad prelazi iz plastične kadice u veliku kadu za kupanje.
Uglavnom, ako ćeš ga držati budalom, zasrat ćeš. Ne vidim drugog načina nego popričati o tome svemu. I ne zaboravi spomenuti da ti to jako želiš, što si već navela.
Koliko ćeš više biti opuštena, toliko ćeš više uživati. A to ti ne može nitko prognozirati. Tvoja fiks ideja je tvoj najveći problem. Kad nađeš načina da ju prevaziđeš, onda si na k...u.
U prinicipu, mislim da će vam trebati nekoliko susreta dok se uspiješ dovoljno opustiti. Moš ti biti narajcana, ali kad treba umočiti, onda dolazi tvoj grč i sve staje. E, to treba rješiti.
Savjete je jako lako dijeliti, pogotovo onima koji su problem davno prošli. Puno ih je teže primjeniti. Ali, tako je to.
Ovdje možeš čuti puno pametnih savjeta samo treba ih znati provesti.

Opusti se.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 23:06   #3014
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
o mislim, cinis mi se kao normalna cura pa imam filing da ti mogu rec onak kak mislim.
pa to bih baš rado

da, dobro, znam da brijem žešće

mislim, to je postao razlog zbog kojeg sam sve zatvorenija i zblokiranija i nepristupačna. stvari postaju totalno kontradiktorne jer me jebe ta činjenica...
i teško mi je onda razmišljati o tome radi li se meni to radi njega, mene, trenutka, njegovog, mojeg...

sve mi je, vidim, mitskih razmjera, daleko od opuštenosti.

i da, fakat imate pravo, to sam i sama tak rezimirala... al očito skačem na svaku priliku (i mrzim to)

(dobro, sad ću malo plakati)
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 23:10   #3015
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Evo druge varijante: zamisli si kako bi ti željela da ta večer teče.
Onda zamisli da mu objasniš cijelu situaciju i kako bi željela da se stvari (OTPRILIKE) odvijaju.
nije baš tak stvar započela. kaj da mu predočavam takav scenarij kad se njemu ševi do jutra. a ne upada u priče s malom netaknutom

koliko ga poznajem, mislim da bi ok reagirao.
ali ovo nije ta priča.

uh.
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 23:22   #3016
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
...
Uglavnom, ako ćeš ga držati budalom, zasrat ćeš. Ne vidim drugog načina nego popričati o tome svemu. I ne zaboravi spomenuti da ti to jako želiš, što si već navela.
poslusaj ovo, bella.
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
...
Savjete je jako lako dijeliti, pogotovo onima koji su problem davno prošli. Puno ih je teže primjeniti. Ali, tako je to.
Ovdje možeš čuti puno pametnih savjeta samo treba ih znati provesti.

Opusti se.
savjete treba znati provesti, ali mislim da se to dogada tek onda kad shvatis da nemres non-stop sam sebi radit stetu i kad skuzis da je iskrenost o tome da si neiskusan apsolutno bolja od lazi i glume. ljudi cijene iskrenost. pa cak i oni koje nazivamo budalama. to je cinjenica.

Quote:
Bella Krleža kaže: Pogledaj post
pa to bih baš rado

da, dobro, znam da brijem žešće

mislim, to je postao razlog zbog kojeg sam sve zatvorenija i zblokiranija i nepristupačna. stvari postaju totalno kontradiktorne jer me jebe ta činjenica...
i teško mi je onda razmišljati o tome radi li se meni to radi njega, mene, trenutka, njegovog, mojeg...

sve mi je, vidim, mitskih razmjera, daleko od opuštenosti.

i da, fakat imate pravo, to sam i sama tak rezimirala... al očito skačem na svaku priliku (i mrzim to)

(dobro, sad ću malo plakati)
al stvarno brijes. prvo sam ti mislila rec da prestanes ic na terapiju i samo se opustis i prepustis, ali odustala sam od toga jer ne znam kako ti je i nemrem pojmiti kaj ti se sve mota po glavi. mislim... mogu pretpostaviti jedino. ne znam je li to dovoljno dobro, ali brijem da ti moze biti bar neka utjeha.

i jos nekaj: ovo boldano - tko kaze da se seks mora dogoditi vec prvi put kad se vidite? pa onako, moze se to sve fino polako i lijepo razvijati. evo, moja posljednja "veza"* ti je bila bas takva. prvo smo se nalazili neprestano, pricali na mobitel, chatali, bla bla bla.... onda smo se malo drzali za rukice i mazili po kosi.... onda sam se ja naslonila na njega... onda se on naslonio na mene i drzao mi glavu u krilu.... onda smo se malo legnuli i (kako ruzan izraz) pipkali i skakljali i sta sve ne... onda me poljubio... micao kosu s lica i sve one lijepe stvari koje uvijek pamtis kad te netko prvi put poljubi... onda smo se jos malo tako samo ljubakali i bacali po krevetu i onda sam ja rekla "skidaj se". nije bas bilo "romanticno", al jebiga, nisam mogla vise zdrzat. i bas je bilo lijepo. i to je bilo prije 2 godine, kad sam imala 27. on 28. poanta: nije sve u seksu prvi dan, cak i onda kad znas da ce do njega doci. i fakat nije bilo sve u seksu. totalno smo se lijepo provodili.

*pomalo posebnih okolnosti, ali to je sad preduga prica, no recimo da je ta "uvertira" malo duze trajala i zbog tih okolnosit, ali i zbog ovoga sto sam gore napisala.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 23:32   #3017
Ak se nemreš opustiti čaša dvije vina ti neće odmoć,ne budeš se napila i smijat ćeš se ko debil.Barem ja jesam.
Kai Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 23:36   #3018
pa jest mi utjeha sva tri posta me opustila i dišem, tenk ju

i kužim (bolje) kaj griješim.

i kužim ja i ovaj cijeli proces od pričanja, rukica, kose i "skidaj se", pa to je moj scenarij...
al kaj da ti velim, ja ti od pričanja već odmah skočim na himen

i da, i prije nego sam poslala prvi post, odlučila sam da neću priču ipak upravo iz razloga koje je šljiva napiao.

a da ne pričam kaj mi fakat svega u glavi zbog toga, maj gad. podvojeni osjećaji, kontradiktorne potrebe, ma...

al jasnije je, u svakom slučaju
Bella Krleža is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 23:43   #3019
Svaki muški bi mogao početi post s "pa ja ti mogu pomoći ako mi se obratiš". Tehnički da, ali tu je još sto drugih stvari koje bi stvarnu realizaciju takvog nečeg svele na minimum. Dakle, ništa od osobnog angažmana.
Isto tako, u intimnim trenucima nitko ti ne može biti blizu da ti suflira.

Mi ti možemo pisati i ti možeš shvaćati koliko hoćeš.
Na kraju ostaješ samo ti. I samo o tebi ovisi što ćeš napraviti.
Napravi pravu stvar, budi čovjek i uz pomoć tog dečka pokušaj napraviti korak dalje. Ne sve odjednom, ne lakomo. Korak po korak.
Rezultat neće izostati.

Pravi seks možda padne nakon 5. - 6. susreta, tko zna kojeg. Nije bitno.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 23:45   #3020
Quote:
Bella Krleža kaže: Pogledaj post
pa jest mi utjeha sva tri posta me opustila i dišem, tenk ju

i kužim (bolje) kaj griješim.

i kužim ja i ovaj cijeli proces od pričanja, rukica, kose i "skidaj se", pa to je moj scenarij...
al kaj da ti velim, ja ti od pričanja već odmah skočim na himen

i da, i prije nego sam poslala prvi post, odlučila sam da neću priču ipak upravo iz razloga koje je šljiva napiao.

a da ne pričam kaj mi fakat svega u glavi zbog toga, maj gad. podvojeni osjećaji, kontradiktorne potrebe, ma...

al jasnije je, u svakom slučaju
grijesis samo u tome sto si zbog svoje neke totalno sulude ideje ne dopustas da napravis taj korak.

mislim... daj razmisli malo i sama sebi reci da ce uzitak biti mnogostruko veci od tvog straha (ne tvrdim da je neopravdan, ali pretpostavit cu, for arugment sake, da nije nego da je samo mali problemcic prenapuhan zapletenoscu u kojekakva opravdanja i izlike).

i onak... nema ti kaj bit bed, nema ti kaj bit neugodno ili tak nekaj. napisala si da se decko pali na tebe. ergo, ti se njemu svidas. takva kakva jesi, jel. i ne kuzim zasto bi to sad htjela usrat i opravdat s nedostatkom samopouzdanja ili kojekakvim drugim nazovi-problemima. idi pa vidi. mozda se uopce neces spetljat s njim, a mozda cete se tak spetljat da se necete moc raspetljat.

/od ovolke price o tome, zelim se i ja s nekim SPEEEETLJAT! /
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger