Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2010., 15:19   #1
Covert Affairs (2010-2014)





In COVERT AFFAIRS, USA's newest original series, we meet Annie Walker (Piper Perabo), a young CIA trainee who is suddenly thrust into the inner sanctum of the agency after being promoted to field operative. While it appears that she has been hand-picked for her exceptional linguistic skills, it may be something from her past that her CIA bosses are really after. Christopher Gorham plays Auggie Anderson, a CIA military intelligence agent, blinded while on assignment, and Annie's guide in this world of bureaucracy, excitement and intrigue. Peter Gallagher is Arthur Campbell, the formidable director of Clandestine Services for the CIA. Sendhil Ramamurthy plays Jai Wilcox, an agent with a rich family history within the walls of the CIA. Anne Dudek plays Danielle, a married mother of two and Annie's older sister who knows nothing of Annie's life as a spy. Kari Matchett plays Joan, head of the CIA's Domestic Protection Division...and Arthur's wife. From Universal Cable Productions, COVERT AFFAIRS is executive produced by Doug Liman (the "Bourne" trilogy, "Mr. & Mrs. Smith," "The O.C.") and Dave Bartis ("The O.C.," "The Heist") through Dutch Oven and written and co-executive produced by Matt Corman ("Deck the Halls") and Chris Ord ("Deck the Halls"). James Parriott (Grey's Anatomy," "Ugly Betty") executive produces. Jonathan Glassner ("Stargate SG-1," "CSI: Miami") is co-executive producer and director. Tim Matheson (USA's BURN NOTICE, PSYCH, "Criminal Minds") directed the pilot.

http://www.usanetwork.com/series/covertaffairs/


Pogledao. Sviđa mi se. Al općenito ne volim kad piloti traju duže od 45-50 minuta

Chris Gorham je simpa, Piper isto. Gledat će se i dalje.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:28   #2
jel nam ono gore cutthrouth bitch?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:31   #3
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
jel nam ono gore cutthrouth bitch?
Koja? Tri su gore, koja? Prva je Piper Perabo, druga je Amber iz Housea, a treća je glumila u svakoj mogućoj seriji ukinutoj unazad dvije-tri godine
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:33   #4
pa naravno da mislim na amber :-D
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:35   #5
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
pa naravno da mislim na amber :-D
Ne znam, ne gledam Housea, al su mi rekli da je to ta neka Amber iz Housea Ovdje je dobrica LOL.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:41   #6
pa s razlogom je bila zaslužila nick u housu ..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 08:13   #7
I? Jel se isplati gledati?
Skinula sam pilot, al još nisam stigla pogledati.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 12:34   #8
Jay ne opet s novim serijama, ti stalno stavljas topice o novim serijama a ja onda moram pogledat pilot i vrlo vjerojatno dalje i tako cirkulira i na kraju nemam vremena za nis - trenutno te mrzim j/k a sad odoh skinut ovo da vidim jel valja kaj
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 14:21   #9
Pogledala sam pilot, ali mi nekako nije najazanimljiviji (imam previše zaostataka puno boljih serija, pa kad to pogledam možda se na ovo vratim).
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 17:17   #10
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Jay ne opet s novim serijama, ti stalno stavljas topice o novim serijama a ja onda moram pogledat pilot i vrlo vjerojatno dalje i tako cirkulira i na kraju nemam vremena za nis - trenutno te mrzim j/k a sad odoh skinut ovo da vidim jel valja kaj


Valja, valja. Sad se čeka druga epizoda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 18:36   #11
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post


Valja, valja. Sad se čeka druga epizoda.
valja valja, nisam ni sumnjala - fakat mi je ova pilot epka bila dobra- najbolje su mi bile scenes onim FBI agentom i John mi je super
al definitivno zbog kraja valja dalje gledat
i tako imam novih sat vremena manje tjedno i naravno krivim tebe
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 14:34   #12
Meni su bolji iz epizode u epizodu. U ovoj 3-oj je gostovao Navid iz 90210-a.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 15:44   #13
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni su bolji iz epizode u epizodu. U ovoj 3-oj je gostovao Navid iz 90210-a.
daaaaaa - predobra je serija so far

prvi put otkad sam odgledala zadnju epku VD da nisam ni jednom potrijebila fast forward a inace je to moj nacin gledanja vecine serija bez obzira koliko mi dobre bile

bas me zanima kad ce uvest lika s kojim je bila na tajlandu ili di vec

John mi je legenda ( pokusavam se sjetit odakle mi je poznat al nemrem)
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 01:56   #14
Znači serija vam je i dalje dobra?
Ako je, mogla bi se vratiti na nju sad sam ostala bez serija pa očajnički tražim neke nove
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 09:58   #15
Da serija je i dalje ok, prvenstveno zbog karizmatičnih glumaca, ali sad da je nesto posebno i neviđeno i nije...kao neka softly (mozda i pre softly) verzija nikite i alias (iako su to darkerske serije)... Uglavnom serija za razbibrigu, pomalo nedorečena/naivna s obzirom na poznatu i relativno kvalitetnu glumačku postavu. Sve u svemu prolazi za sada...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 13:23   #16
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
Znači serija vam je i dalje dobra?
Ako je, mogla bi se vratiti na nju sad sam ostala bez serija pa očajnički tražim neke nove
ja pobozno pratim svaki tjedan i svaka epka je bolja od prethodne, barem meni - danas sam taman odgledala 1x07 i najbolja do sad

Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Da serija je i dalje ok, prvenstveno zbog karizmatičnih glumaca, ali sad da je nesto posebno i neviđeno i nije...kao neka softly (mozda i pre softly) verzija nikite i alias (iako su to darkerske serije)... Uglavnom serija za razbibrigu, pomalo nedorečena/naivna s obzirom na poznatu i relativno kvalitetnu glumačku postavu. Sve u svemu prolazi za sada...
slazem se s tobom, bas i mene podsjeca na alias ( nikitu manje, al alias da - iako nije u rangu s njima al mislim da to nije ni trebalo biti u rangu s njima) jer likovi imaju ljudskost ( za razliku od nikite)

jedino mislim da bi trebali malo vise fokusirat se na njihove privatne zivote i to bolje ukomponirat u seriju, ovako uvijek bude mrvicu nesto na pocetku i malo na kraju ( danasnja epka s augijem je primjer kak bi to trebalo biti)
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 13:58   #17
Super gledam večeras
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 19:44   #18
Sinoć sam bila budna dugo u noć pa sam pogledala svih 7 baš nemam mjeru

Serija je dobra, zna se odmah kako će završiti svaka epizoda tako da se ne zamaram razmišljanjem što bi sad moglo biti, tako mi je i sa Rizzoli & Isles (serijom koju očito samo ja gledam), čisto lipo, opuštajuće

Tako da ovo gledam i dalje
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 19:31   #19
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
Sinoć sam bila budna dugo u noć pa sam pogledala svih 7 baš nemam mjeru

Serija je dobra, zna se odmah kako će završiti svaka epizoda tako da se ne zamaram razmišljanjem što bi sad moglo biti, tako mi je i sa Rizzoli & Isles (serijom koju očito samo ja gledam), čisto lipo, opuštajuće

Tako da ovo gledam i dalje
kao da sam ja ovo pisala
__________________
Najveća stvar,koju čovjek u ovom svijetu može napraviti, je izvući najviše iz onoga što mu je dano. Samo je to uspjeh, i ništa drugo.
ORISON SWETT MARDEN
oceanblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 15:07   #20
Odgledala i ja pilot i hm.... nije mi baš nešto, osim onih scena s FBI agentom
Al velite da je dalje dobro pa ću se još malo time zabavljati dok za kojih desetak dana ne krene nova sezona serija koje pratim stalno.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.