Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2014., 23:08   #361
Koristim mireo vec godinu dana.. Ima nedostataka, ali koja navigacija nema.. Jednostavan za koristenje, brzo preracunava. Ocjena 9/10
kike_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 14:36   #362
Je li mi može netko preporučiti NAJTOČNIJU gps navigaciju da se može koristiti offline?
Imam Waze (nije za offline) i HERE beta (offline) s tim da kad upišem rutu u HERE do gradića do kojeg idem izračuna mi tri rute i to ne one kojima se inače ide (samo jedna mi odgovara recimo). E sad, recimo da sam negdje vani kako ću znati koja je najbolja ruta od tri ponuđene...
pausiniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 17:57   #363
Navigon Europe 5.3.0 patched...pa sam si odaberes koju rutu zelis optimalnu,brzu,kratku...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp

Zadnje uređivanje akoj : 17.01.2015. at 10:14. Reason: Maknut nepotreban citat
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 01:02   #364
da li igdje postoji pretraživanje aplikacija koje su kompatibilne sa starim Optimusom koji ima Android 2.1?

probao sam instalirati par komada, prolazi jedino igo my way 8 koji je preloš. mobitel je rootan.
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 12:16   #365
....pozzzz duže vrijeme koristim Navigon Europe v4.9.0 Full Europe i radi mi super na dva moba, no mislim da je aplikacija i sučelje malo staro, ima li tko neki noviji Navigon, može na PM.... hvala
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 12:45   #366
Najnoviji je 5.3.0 patched. Ja ga imam

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 19:58   #367
Kako se tocno zove na trg. play ta najnovija verzija koju imas?
lux3320 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 21:32   #368
Ima 5.3.2..


Btw ja imam 5.3.1

Zadnje uređivanje dodogogo : 10.02.2015. at 21:48.
dodogogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 08:54   #369
Neznam dali pitam na dobrom mjestu ali ipak ću pokušati. Imam jedan problem ali neznam točno kako da ga objasnim...pokušat ću, možda će tko skuziti i znati mi odogovoriti.
Ovako: Uredila sam jedan apartmančić na moru i oglasila, međutim gosti me traže adresu kako bi mogli doći. Problem je u tome što veliki dio moga mjesta tj ulica uopće ne mozeš naći na navigaciji. Kad uđem na google street mogu doći do jednog dijela mjesta i dalje ne. dali je to povezano s tim nemam pojma.
Isto tako pri oglašavanju na jednom portalu traži me da lociram objekt, međutim ja se ne mogu locirati jer ulice na karti uopće nisu točne.
Kome se treba obratiti da to poprave ?
danieladani81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 10:13   #370
Isusu
A valjda Googlu. Nego zašto jednostavno ne snimiš koje su koordinate tvog apartmana i to im daš uz objašnjenje da adresa nije dostupna na večini navigacija. Susjeda mi imala istu situaciju sa Vikendicom na ražnju koju ja povremeno iznajmljujem kod nje. Na kraju sam ja sa svojom navigacijom snimio toćne koordinate i to sad daje ljudima. I radi na svim navigacijama.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 11:11   #371
Meni ni on neće da pomogne .
Mozda je tebi jednostavno snimiti koordinate ali meni nije, jer od toga nemam pojma osim ako mi ti nemaš volju pomoći i reći na koji način to napraviti

Zadnje uređivanje akoj : 25.02.2015. at 11:35. Reason: Maknut nepotreban citat
danieladani81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 11:28   #372
Pa u principu ti je jednostavno. Postoji lakši način iz fotelje doma ali manje precizan i precizniji ispred apartmana. Uglavnom na lakšem nađeš taj svoj apartman na google earth i tamo pročiteš njegove koordinate. Na teži odeš ispred apartmana sa upaljenom navigacijom (može i sa mobitela) i jednostavno očitaš koordinate te točke. Kako se to radi u tvojoj navigaciji, treba vidjeti na njoj (nije istu u svima). Ali te koordinate su ti onda univerzalne i ne ovise više o o adresi.
Ono sa navigacijom doslovno dođeš tamo, klikneš na nju i izabereš opciju spremi točku (ili kako to već tvoja navigacija zove) i onda odeš u tu snimljenu točku i pročitaš koordinate koje su joj dodjeljene.

Primjer:

__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 14:48   #373
Jednostavno si skini navigaciju navigon ili mireo dont panic,oni imaju odlicnu pokrivenost, i preko bjega imas i adresu,koordinate itd....

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 12:34   #374
Pozdrav,
Instalirao sam Navigon i skinuo potrebne karte koje je on spremio na memoriju telefona, kako je memorija telefona prilično puna, jednostavno sam kopirao cijeli folder Navigon na sd karticu, nakon čega mi aplikacija više ne pronalazi karte. Postoji li neki način da se to izvede i da radi ? Hvala !
Bildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 14:16   #375
Skinuo sam Navigon 5.3.0. Gdje mogu skinuti najnovije karte?
Frank Martin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 00:10   #376
iGO navigacija za telefon

Pozz svima,

jel ima neko neku normalnu instalaciju iGO, ili ako zna kako da resim problem posto sam kupio pre 2 dana samsung S3 neo i ne mogu nikako da nadjem tu rezoluciju za aplikaciju. Rezolucija je 720 x 1280
Nebojsa_Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 09:24   #377
Baš želiš iGO iz nekog razloga- Here Maps ti ne odgovaraju?

I ova tema nije za potražnju navigacije
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 10:31   #378
Izasao Navigon 5.4.0

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 16:12   #379
Kako u tom istom 5.4.0 namjestiti da me ne vodi na autoput?? Tj kao kod drugih "avoid tolls"?
On meni nudi samo rute koje idu preko autoputa.

To mi je jako bitno, ali nigdje ne mogu naći to u Navigonu.

PS to nisam mogao niti na starijem Navigonu(4.x.x je verzija bila)
techno_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 18:11   #380
Odes na profil rute, i stavis kvacicu na, ne dopusti autoceste i to je to...evo kao ovdje kod mene na slici
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15...f7c239ee36.jpg

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp

Zadnje uređivanje Modesty B : 30.03.2015. at 21:35. Reason: prevelika slika
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.