Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2013., 18:35   #61
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
O cemu vi inace pricate?

Pa pitas i saznas, samo se treba to zapamtit!

ali puno puta taj dio musko zenske komunikacije ne uspjeva

tjedan dana prija rodendana par seta kroz grad
Ona stane izpred izloga i glead jednu torbu dugo vremena.
Ona :"Ajme sta je lipa ta torba i samo 199kn, ajme bas je lipa ta lila torba za samo 199kn"

tjedan dana kasnije za rodendan dobiva neki poklon za 400kn ali 100% ne tu torbu!
uf... torba za 400 kn... uf... ja sam ti bliži onom pristupu gospodina muje kad šeta s gospođom fatom baš po baš čaršiji... pa ona kaže kako su joj fino čevapi zamirisali dok su pored jedne čevabđinice prošli... a on ju ko pravi kavalir pita: jel hoćeš da prođemo još jednom?

a ak ju pitam koje cvijeće voli... neće li to ubiti romantiku? a baš mi je to lijepo sad kad mi se je u zrelim godinama dogodilo... ta romantika... znaš ono... lepršam okolo... pogodim stup tu i tam... al neka... ljubav je bol... znam ja... zlobnici mi dobacuju da trebam ponovo okulisti... ma nek krepaju od zavisti... stare ljubomorne prdonje
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom

Zadnje uređivanje diogeneš : 10.06.2013. at 18:42.
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 18:35   #62
pitanje je trenutka kad će dunav udarit na hrvacku,vrli gradonačelnik splita govori da splićani polako postaju normalni,femenistice udaraju sa svih strana... a vi se ovde s kitom (cvjeća jel?) razmećete
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 18:43   #63
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
pitanje je trenutka kad će dunav udarit na hrvacku,vrli gradonačelnik splita govori da splićani polako postaju normalni,femenistice udaraju sa svih strana... a vi se ovde s kitom (cvjeća jel?) razmećete
mi smo djeca cvijeća... samo mir i ljubav... jel jasno!?
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 18:51   #64
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
mi smo djeca cvijeća... samo mir i ljubav... jel jasno!?
ma budite vi djeca čega god oćete,meni ne smeta
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 18:53   #65
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
ma budite vi djeca čega god oćete,meni ne smeta
e fino... kako cvijeće u ercegovini ove sezone?
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 18:56   #66
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
uf... torba za 400 kn... uf...
evo bas o tome sam pricala!
Lose slusate i pazite na rijeci zenske!
Gdje je pisalo ista o tome da je torba 400kn?

Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
a ak ju pitam koje cvijeće voli... neće li to ubiti romantiku? a baš mi je to lijepo sad kad mi se je u zrelim godinama dogodilo... ta romantika... znaš ono... lepršam okolo... pogodim stup tu i tam... al neka... ljubav je bol... znam ja... zlobnici mi dobacuju da trebam ponovo okulisti... ma nek krepaju od zavisti... stare ljubomorne prdonje
Pa kad je pitas ka prvo ce viditi da te to zanima, znaci da ona tebe zanima.
Isto tako je to mozda vec nekada spomenula, ili setnjom gradom prodes kraj cvjecarnice i gledas sa njoj izlog. Pa malo o tome koje voli ili kreni pricu kao "joj imam kolegicu kojoj je dragi pokloni netko cvice a ona algergicna na to.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 18:58   #67
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
evo bas o tome sam pricala!
Lose slusate i pazite na rijeci zenske!
Gdje je pisalo ista o tome da je torba 400kn?

Pa kad je pitas ka prvo ce viditi da te to zanima, znaci da ona tebe zanima.
Isto tako je to mozda vec nekada spomenula, ili setnjom gradom prodes kraj cvjecarnice i gledas sa njoj izlog. Pa malo o tome koje voli ili kreni pricu kao "joj imam kolegicu kojoj je dragi pokloni netko cvice a ona algergicna na to.
ajme... kak si ti lukava ti onog svog sigurno vrtiš oko malog prsta
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 19:11   #68
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
ajme... kak si ti lukava ti onog svog sigurno vrtiš oko malog prsta
nimalo
jer nam nisu potrebne vise takve igrice.
Ali sam imala prija neke koje sam motala jer su pokusavali mene motati!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 19:24   #69
kad te mota nježna naša
osjećaš se baš ko paša (sulejman se ne rimuje... jel)
i dok sebe tako uznosiš u slavi
ni ne vidiš kak si baš magarac pravi

__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 21:31   #70
dok gledam je kako pere suđe, onako čedna,
poviknem, draga, vidi što ti nosim a nije ti rođendan,
mrš, prostačino jedna,
ali to je samo tulipan
__________________
kaj te briga!?
stick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 09:36   #71
Quote:
stick kaže: Pogledaj post
ali to je samo tulipan
jel se i tvoj rascvjetao
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 10:12   #72
Kale...pratilac vjenčanja...romantike...ljubavi.
MarioFly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 10:19   #73
Quote:
MarioFly kaže: Pogledaj post
Kale...pratilac vjenčanja...romantike...ljubavi.
jel to ovaj cvjetni kelj?



nije loša ideja... prvo joj ga poklonim... a onda ga ona skuha na varivo... i uz to priloži par pečenih krmenadli... i svi sretni i zadovoljni
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 10:30   #74
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
jel to ovaj cvjetni kelj?



nije loša ideja... prvo joj ga poklonim... a onda ga ona skuha na varivo... i uz to priloži par pečenih krmenadli... i svi sretni i zadovoljni
hahahahah a di odma na povrće.

Iako ti ideja nije loša.

http://i159.photobucket.com/albums/t...tcvijee140.jpg

na ovaj sam mislio
MarioFly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 10:38   #75
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
kad te mota nježna naša
osjećaš se baš ko paša (sulejman se ne rimuje... jel)
i dok sebe tako uznosiš u slavi
ni ne vidiš kak si baš magarac pravi

diogeneš faca prava
ne bi zgazio niti mrava

voli ženske iznad svega
pa sa stihovima samo pegla

padne jedna, padnu dve,
ako nastavi s rimom pasti će forumašice sve



Quote:
stick kaže: Pogledaj post
dok gledam je kako pere suđe, onako čedna,
poviknem, draga, vidi što ti nosim a nije ti rođendan,
mrš, prostačino jedna,
ali to je samo tulipan
e moj stiku
zar ne vidiš da te žena ima na piku

bolje se ti sudopera primi
pa će i u krevetu počet da se dimi

Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
nije loša ideja... prvo joj ga poklonim... a onda ga ona skuha na varivo... i uz to priloži par pečenih krmenadli... i svi sretni i zadovoljni
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 10:44   #76
Quote:
MarioFly kaže: Pogledaj post
hahahahah a di odma na povrće.

Iako ti ideja nije loša.

http://i159.photobucket.com/albums/t...tcvijee140.jpg

na ovaj sam mislio
a... te kale

moram priznati da imaju savršenu estetiku pojavnosti... gdje je izduženi dio cilindričnog oblika... dobro zabijen... u za to predviđeni prazni prostor sredine cvijeta... a miluju ga nježne postranične latice... djevičanski bijele boje... i optimalne vlažnosti

__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 10:49   #77
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
a... te kale

moram priznati da imaju savršenu estetiku pojavnosti... gdje je izduženi dio cilindričnog oblika... dobro zabijen... u za to predviđeni prazni prostor sredine cvijeta... a miluju ga nježne postranične latice... djevičanski bijele boje... i optimalne vlažnosti

Eto stvar riješena..
MarioFly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 11:01   #78
Quote:
MarioFly kaže: Pogledaj post
Eto stvar riješena..
je... skoro skroz moguće je da te još zamolim da mi pošalješ adresu nekog dvorišta gdje ih se može superpovljno nabaviti noću... mislim... ak mi cijena u cvjećarni ne bu odgovarala
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 11:25   #79
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
diogeneš faca prava
ne bi zgazio niti mrava

voli ženske iznad svega
pa sa stihovima samo pegla

padne jedna, padnu dve,
ako nastavi s rimom pasti će forumašice sve

i onda bumo svi skup ušli u legendu... ko diogeneš i najmanje 40 forumašica... a ja bum sam govoril: seksajme otvori se! il tak nekak i onda bum ulazil u pećine... i bavil se skrivenim blagom
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 12:20   #80
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
je... skoro skroz moguće je da te još zamolim da mi pošalješ adresu nekog dvorišta gdje ih se može superpovljno nabaviti noću... mislim... ak mi cijena u cvjećarni ne bu odgovarala
Čekaj do sutra...možda snimim neko dvorište danas na putu do doma!
MarioFly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger