Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2013., 08:29   #21
Quote:
batsy kaže: Pogledaj post
Začudio bi se kol'ko comic book fanova ima van SAD-a. Čak i kod nas, yep.
Imam i ja masu SPidermana, a u novije vrijeme i Batmana i SUpermana, ali opet, osim još X mena, i Iron Mna je bio slabije poznat, ovaj je gotovo opskuran
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 20:50   #22
Joseph Gordon-Levitt Confirms ‘Ant-Man’ Discussions With Marvel

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 17:55   #23
Edgar Wright: I Want To Make Ant-Man Into A Badass

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 11:03   #24
svida mi se poster, fora odijelo ima. a dali se on pomocu tog odijela smanjuje i povecava ili?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 21:28   #25
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
svida mi se poster, fora odijelo ima. a dali se on pomocu tog odijela smanjuje i povecava ili?
Na ruci, bar u crtićima ima malu konzolu s kojom kontrolira rast tijela... ja mislin
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 00:27   #26
Quote:
Gajgo kaže: Pogledaj post
Na ruci, bar u crtićima ima malu konzolu s kojom kontrolira rast tijela... ja mislin
a kaciga? sta udise neki serum ili nesto tipa bane iz dc-a? ili samo radi fore?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 11:28   #27
kaciga mu ne pokriva cilo lice, podrucje oko usta nije zasticeno... mislin da je to vise kostim nego nekakvo pomagalo
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 12:35   #28
Quote:
Gajgo kaže: Pogledaj post
kaciga mu ne pokriva cilo lice, podrucje oko usta nije zasticeno... mislin da je to vise kostim nego nekakvo pomagalo
to me zanima, tnx. uglavnom, cekamo film
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 17:45   #29
Paul Rudd Cast as Hank Pym in Marvel’s ‘Ant-Man’ Movie
Quote:
The Wrap dropped the exclusive announcement of Rudd “being in talks” with Marvel Studios, but with months of speculation that Rudd was in competition for the role against Joseph Gordon-Levitt (who’s since moved on to Sandman) – as well as the noted (and observable) evidence of Rudd already looking more fit for the role, it’s a pretty safe bet that the actor WILL be signing on the dotted line to play Hank Pym.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 03:23   #30
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 11:23   #31
Jedan od onih heroja kojem stvarno ne treba zasebna ekranizacija...
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 02:02   #32
http://marvel.com/news/movies/2014/1...arvels_ant-man

M. Douglas - Hank Pym, P. Rudd - Scott Lang. I'm not quite sure whether or not I like this.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:50   #33
Zar on nije malo star za ant mana?
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 14:01   #34
S obzirom da je Ant-Man znanstvenik, a oni su cesto i u godinama, ne cudi. A Douglas je inace odlican glumac, tako da ne vjerujem da ce film biti fail.

OT: Znam da je vec linkano, ali bez dvije rijeci... Michael Douglas To Play Hank Pym In Ant-Man
Quote:
“With Hank Pym’s rich history in the Marvel Universe, we knew we needed an actor capable of bringing the weight and stature to the role that the character deserves,” said Marvel Studios President Kevin Feige.
“We felt incredibly relieved when Michael Douglas agreed to step into the part with the charm and fortitude he brings to every character he inhabits, and couldn’t be more excited to see what he will do to bring Hank Pym to life.”


Stari detalj, ali znacajan za ovaj film:
Quote:
Like Guardians of the Galaxy, Ant-Man will be the next Marvel Studios full-length feature to showcase and explore entirely new characters for the franchise, and its positioning after The Avengers 2 makes it rather clear that he will not be a main character in that story. Even before The Avengers 1, Edgar Wright said Ant-Man would need his origin tale told first before he could become a member of Earth’s Mightiest and while executives at Marvel considered the idea of having three movies in one year (i.e. Ant-Man in 2014) it wasn’t a realistic scenario.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 17:45   #35
Ima teorija kao, da će Pyma (Douglas) prikazat u 60-im, dok je još bio mlad i neiskusan, prvi put u ulozi superheroja, i onda će fast forwardat na sadašnjost kad mu Lang (Rudd) uzme odijelo i eventually postane njegov.. protégé.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 20:26   #36
‘Ant-Man’ Takes Former ‘Batman vs. Superman’ 2015 Release Date
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 12:00   #37
Antmanova zena Wasp se prikljucuje filmu - Evangeline Lilly In ‘Early Talks’ To Join Marvel’s ‘Ant-Man’
Quote:
Evangeline Lilly may be starring opposite Paul Rudd in ‘Ant-Man’. Could Marvel be looking for a future ‘Wasp’ as well?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 14:56   #38
Sviđa mi se ideja Pyma kao starijeg iskusnijeg znanstvenika upravo zato što se nadolazeći dio Avengera zove Age of Ultron...
Tako da će se vjerojatno radnja oko Douglasa baviti više Ultronom, dok će Sctott Lang biti njegov nasljednik kao Ant-Man (u počecima), i kasnije član Avengera...
Mislim da je to najlogičnije što bi se iz ovoga moglo izvući...
__________________
https://www.last.fm/user/count_bigby
The_count is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 23:03   #39
Quote:
The_count kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se ideja Pyma kao starijeg iskusnijeg znanstvenika upravo zato što se nadolazeći dio Avengera zove Age of Ultron...
Tako da će se vjerojatno radnja oko Douglasa baviti više Ultronom, dok će Sctott Lang biti njegov nasljednik kao Ant-Man (u počecima), i kasnije član Avengera...
Mislim da je to najlogičnije što bi se iz ovoga moglo izvući...
Zašto bi se Pym ili njegova radnja bavili Ultronom ako on neće bit njegov tvorac ?
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 23:04   #40
Pa Pym je Ultronov tvorac...
__________________
https://www.last.fm/user/count_bigby
The_count is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.