Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2014., 15:29   #41
Bilo bi seuper kad bi izašla neka na temu Assassin's Creeda
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 18:02   #42


Dakle seriju rađenu prema navedenoj igri. U početku serije bi trebao biti prikazan nastanak UAC-ovog (United Aerospace Corporation) centra/baze za istraživanje na Marsu te pronalazak ruševina civilizacije koja je živjela tamo. Kasnije bi u seriji krenuli s istraživanjem i razvijanjem raznoraznih sustava/naoružanja te naposljetku i teleportera putem kojeg će otvorit portal u drugu dimenziju tj. pakao. Tada bi ekipa počela radit izlete u pakao i proučavat čudovišta tj. demone koje nađu u njemu. Nakon nekog vremena tih ''izleta'' i istraživanja pakla dođe do onog masivnog shockwavea koji je prikazan u početku igre. S tim shockwaveom počinju žešća sranja i demoni izvršavaju invaziju Marsa tj. UAC-ovog centra ubijajući sve na svom putu. U početku te invazije demonskih bića bi netko od vodećih javio Zemlji što se dogodilo i na Mars bi došlo nekoliko odreda marinaca koji bi krenuli u borbu s dotičnim čudovištima. Mnogi od njih bi izginuli već u samom početku te bi se samo sačica snašla i uspjela probijat kroz devastirane laboratorije i hodnike centra koji vrve od demonskih abominacija. Samo 10-ak marinaca bi preživjelo do kraja i oni bi morali ić u pakao kako bi zatvorili portal iz kojeg dolaze demoni. Međutim čak i nakon njegovog zatvaranja tu seriji nije kraj već se tada tokom čišćenja baze od preostalih demona otvori i drugi portal pa nastane još veće sranje... Onda preostali marinci moraju zvat nova pojačanja, pa nakon što zatvore i taj drugi portal, opet budale u UAC-ovom laboratoriju na Zemlji putem daljnjeg ekspermentiranja oko teleportera otvore treći portal pa onda nastaje totalni kaos i borba se seli na Zemlju...

Dakle to bi bila SF/horror serija koja bi pratila događaje prije Dooma 3, tokom istog, tokom ekspanzije ''Ressurection of Evil'' te nakon nje na Zemlji. Hope you like the idea
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:30   #43
Povratak u buducnost cudno da vec nisu
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 01:03   #44
_TMNT ali ne anim.

Znaci ja bi da su uradili serija u kojoj je sve kao u anim seriji znaci mozak Krang iz dimenzije X, Bebop i Rocksteady, Technodrome i oni moduli... pa da kornjae imaju svoj kombi i kornjo-komunikator i sve te sitnice da vidimo... to je sve zanimljivo i to je sve cinilo Kornjace dodatno zanimljivom serijom.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 01:20   #45
Film je vec snimljen, dolazi uskoro u kina, baš danas moji dečki gledali trailer
http://www.imdb.com/title/tt1291150/
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 10:34   #46
ajme neeee, nek ne diraju back to future
ti filmovi su savrseni, ne treba im remake

mumiju isto nek ne diraju
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 02.09.2014. at 10:40.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:44   #47
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Final Destination

Da bude kao True Detective svaka sezona za sebe i sa drugim glumcima jer bi u svakoj sezoni stradali svi glavni likovi plus sporedni znaci pokolj kao u svakom filmu.
Predobra ideja. Gledao bi sigurno.
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:49   #48
meni uvijek žao šta nisu snimili seriju o Batmanu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:53   #49
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
meni uvijek žao šta nisu snimili seriju o Batmanu
Nisu snimili seriju o Batmanu?



I ovo nije jedina.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:05   #50
joj gledala sam tog batmana kao klinka
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:34   #51
Ultramega visokobudžetnu seriju po sf romanima Hyperion i Endymion od Dana Simmonsa.
Seriju prije filma zato jer ne bih mogao podnijeti višegodišnji razmak između filmova, a ovako bi svaku epizoda gledao svaki tjedan...

Ili općenito bilo kakvu sf seriju samo da ima međuzvjezdanih putovanja, skakutanja po barem 50 tazličitih planeta, svaki različitog izgleda, klime, boje neba, ultranaprednih megagradova i naravno dobre akcije i mnogo misterija

Budući da su u tijeku brojne adaptacije svega i svačega, bio bih vrlo iznenađen kad bi se bilo što od ovog ekraniziralo:

https://www.goodreads.com/genres/mos...cience-fiction

Zadnje uređivanje Luis Wu : 02.09.2014. at 13:42.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:41   #52
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Nisu snimili seriju o Batmanu? http://abload.de/img/usta8afcr.gif



I ovo nije jedina.
ha ha ha dobro to sam gledala i tad uživala misla sam neš malo više u Burtonovom stilu pretočeno u tv seriju,malo gothic,onako pravo darkersko kako treba bit
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:07   #53
Mislim da imaju crtane serije u tom stilu (ali nisam ih gledao). Ali nema igrana.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:17   #54
sailor moon
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 23:28   #55
oću Nolanovu seriju, znači da slagalicu- seriju u nedogled
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 12:30   #56


PREDATOR

Mini-serija od 5-6 epizoda jer sumnjam da bi se moglo razvuci na seriju a da se zadrzi kvalitet jer nije mi tematika za razvlacenje.

Pilot bi mogao biti slican originalu ono specijalci otkriju Predatora i bore e protiv njega i ubiju ga zatim u drugoj ep posalju dva predatora da se osvete a bitka se desava u gradu znaci slicno kao drugi deo filma ali bude drugacije malo te se ukljuci vojska i zarobe oba Predatora (u stripu videh).

Treca ep je da Predatori zarobe Dutcha i ekipu te ucenjuju ljude da naprave zamenu a u medjuvremenu rese da se osvete za ubistvo prvog Predatora u dzungli te Dutcha i ekipu puste na svojoj Predator planeti kako bi ih lovili ali ovog puta ne na planeti zemlji vec na svom terenu.
E tu da se ulozi truda pa da planeta Predatora ne lici na Zemlju kao u filmu Predators nego nek izmsle neko cudno drvece s liscem u plavoj, crnoj ili crvenoj boji i tako te sitnice da kad gledas da imas utisak/osecaj da to nije planeta Zemlja.

Ep 4 ...

I tako ovo na brzinu nalupah pa mozda i nije bas nesto sama ideja/zamisao ali eto mogla bi ti biti ok serija i ovako.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 17:13   #57
mislim da bi sljedeći filmovi mogli biti dobre (mini-)serije:
-Seven (7 epizoda, svaki grijeh jedna )
-Pulp Fiction (ne mora bit ista priča, ali u svakoj sezoni (po kojih 7-8 epki) bi mogla biti ispričana nekakva slična dobra priča. nešta slično kao fargo)
-Sin City (isto ko PF)
-Harry Potter (naravno ne mora bit o Harryju, ali bi ona čarobnjačka škola mogla biti dobro okruženje za seriju. svakojakih likova bi tu moglo biti)
-X-Men (ak ima i animirana...)
-Toy Story (mislim da bi bila dobra animirana serija i da se svašta tu može ispričati)
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 17:34   #58
za ovo prvo ima nesto slicno sad su na 5/7
7 Deadly Sins

iz HP svijeta, mogli bi napraviti marauderse

vampire academy/bloodlines film je bio promasaj, umjesto horor guilty pleaseura, napravili mean girls klona. hocu seriju!

vec se spominjalo, ali evo opet-nesto od zagorke, ali neko od kracih djela, mozda tajna krvavog mosta naravno ne s nasim glumcima

nesto s majama/inkama/egiptom

put oko svijeta u 80 dana (iako postoji vec neka verzija)
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 06.09.2014. at 17:51.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 17:58   #59
da, ali ovo je dokumentarac. mislio sam na igranu seriju u stilu filma gdje traže ubojicu.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 18:01   #60
nije bas pravi , ozbiljni dokumentarac vise je satira

znam da nisi na to mislio, samo me asociralo na 7
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.