Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 23:24   #21
Od svih 5-6 pilota koje sam zasad pogledao, Forever mi je bio najbolji. Nadam se da će im uspjet.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 14:17   #22
Meni se isto jako dopalo. Pratim i dalje.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 00:17   #23
Mentalist meats Castle feat. Ioan Grufford - meni dosta

pregledala pilot, okej mi je, makar ništa novo ništa divlje. Grufford je vjeroatno najzgodniji ikad, a ja ga jako dugo pamtim, sucker sam na Britance
cijela stvar s ponovnim umiranjem, i tim nekakvim arch-nemesisom koji isto nemere umrijet daje nekakav kostur i solidnu pozadinsku zanimaciju pa nadam se da ce onda i biti malo razvijanja te price, a ne samo week-to-week procedural.
Sporedni likovi se čine okej, tu i tamo bude koja funny provala, sa ženskom će sigurno krenuti u žešći will-they-won't-they uskoro, no to se i trazi. ona mi ne sjeda, dosta je ukocena i tako, al opet, i Katićka je bila, pa smo dobili jedan od boljih love-storya što se tih takvih serijica tiče.

gleda se.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:06   #24
Ne znam točno zbog čega sam zaključila da se radi opet o vampirima
Kako god bilo, ovo me je ful ugodno iznenadilo, baš sam uživala u pilotu.

Doduše, da nije bilo Jaya i njegove kritike vjerojatno nebi ni dala šansu pilotu, tak da ono, @Jay fala ti kaj si mi natovario još jednu seriju
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:36   #25
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Ne znam točno zbog čega sam zaključila da se radi opet o vampirima
Kako god bilo, ovo me je ful ugodno iznenadilo, baš sam uživala u pilotu.

Doduše, da nije bilo Jaya i njegove kritike vjerojatno nebi ni dala šansu pilotu, tak da ono, @Jay fala ti kaj si mi natovario još jednu seriju
Uvijek.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 22:20   #26
Pogledao prve dvije epizode i generalno nije loše... Ima određena doza triler misterije ali...

Sve oko glavnog lika je cool zanimljivo ali bojim se na kratke staze... Ok, živi preko 200 godina pa dobro čita ljude ali pomalo me podsjeća na dr. Housea i Mentalista.. To njegovo sve znam može postati previše...

Fora je to kako je prvi puta umro i kako je odgojio onog "starca"...

Ona druga besmrtna osoba što ga prati, hmm zanimljivo ali kako je krenulo njušim detektivsku proceduraču s pokojom mrvicom priče..
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 22:26   #27
Serija mi se baš svidjela , ali sve me strah da ne bude dugog vijeka

Super mi je odnos između Henrya i Abe njih dvojica su mi najzabavniji

Istina je kako serija izgleda kao pas mješanac, jer podsjeća svakoga barem na neke dvije do tri druge serije, ali mene to ne smeta
Definitivno se gleda dalje
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 21:55   #28
Nije loša ova treća (procedurača) epizoda, ima neke kemije,unatoč tome što je mješanac od Housea pa sve do Monka ali nije bed...

Možda malo više konkretnijih flashbackova iz njegovih "života" i moglo bi biti zanimljivo...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 22:03   #29
slažem se sa flashbackovima, meni su super, i bilo bi dobro da ih bude više, a opet možda i bolje da nam doziraju malo po malo
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 11:33   #30
Vidjet ćemo. Meni su prve tri bile OK, glumci ok, dobro da nije bilo njegovog misterioznog frenda, glupo bi bilo da baš u svakoj epizodi dobije nešto od njega.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 17:32   #31
Evo, nije ga ni u četvrtoj bilo. Meni je ova bila najzanimljivija dosad, onaj Lucas smotan ko sam vrag. Inače ne gledam ovakve serije, ali ova mi je baš sjela. Super su mi i dalje.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 18:09   #32
S obzirom na to da nisam baš fan procedurača nadam se da će se taj drugi lik pojaviti u petoj epizodi... Generalno zanimljiva i simpatična je serija ali bila je i npr. Mentalist pa kada skužiš da je sve na isti kalup, ne znam baš... Neka se ugledaju na Person of Interest. To je priča s proceduračom...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 23:53   #33
super su mi

četvrta epizoda s staricom, muzejom i slikom mi je bila genijalna peta isto dobra. kupovanje droge, štakori Henry

moram pohvalit flashbackove. stvarno su kvalitetno odrađeni u svakoj epizodi i pridonese priči.

bas me zanima što se dogodilo s njegovom, za sada, zaručnicom. jesu li proveli život zajedno ili je umrla davnih dana. Abe je jednom rekao da su imali dosta dobrih dana zajedno, ali osim toga nije se moglo iščitati koliko su dugo bili zajedno.

nego, imaju lošu gledanost stvarno će mi biti žao ako ih otkažu jer su mi uvjerljivo najbolja nova serija ove sezone...
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 10:30   #34
4. epka je bila baš fantastična, 5. je bila solidna, slučaj mi nije bio tako napet

Abe i Henry su super duo, bilo je skroz komično kad su objašnjavali policajki kak se znaju i onda ona Abeova "he's antique"

Samo nek daju još flešbekova, pravi su dragulj.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 21:59   #35
Hehehe 5 epka je dobra... Kupovanje droge... Operacija štakora...

Večera na kraju

Nadam se da nećemo još dugo čekati na onog drugog besmrtnog
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 10:12   #36
Pogledali pilot i mislim da smo našli zamjenu za Mentalista. Moglo bi se reći obiteljska serija!
Ima potencijal ne bit samo proceduralna serija jer se već javio lik koji će biti njegov osobni neprijatelj.
Najbolje detektivske serije su mi ovakve, na tragu Sherlocka, gdje gl. lik ima sposobnost donosit zaključke prije svih ostalih.
I nije neki super dobar i pošten nego i on ima neke svoje demone.
Nadam se dobroj seriji, da ne zeznu stvar!
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 19:00   #37
Gleda ih tko? Meni su baš super i zanimljivi. Sad držim fige da im ABC da punu sezonu. Gledanost im nije baš neka, al naraste kad se Live DVR+ ubroji.

Živcira me jedino onaj detektiv, ja ga zovem Token Skeptical Cop.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 19:52   #38
Je, ja gledam. Dragi su mi.
Ništa epohalno, ali korektno odrađeno i dosta zanimljivo.

__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 09:05   #39
gleda se.
slatka serijica, taman fino za odmorit mozak i napasat usi na naglasku
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:47   #40
Super su i dalje. Abe je Henryjev sin, sad je potvrđeno. Baš mi je zanimljiv taj njihov odnos.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:19.